Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

20 sierpnia 2010 r.
10:03
Edytuj ten wpis

Bełżec: We trzech na wuesce wjechali w autobus, są ciężko ranni

0 38 A A

Trzech nastolatków w stanie ciężkim trafiło do szpitala po wypadku do jakiego doszło w Bełżcu. Chłopcy prawdopodobnie jechali bez kasków. Do groźnych wypadków z udziałem motocyklistów doszło również w Białej Podlaskiej i Opolu Lubelskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bełżec

Do wypadku w Bełżcu doszło w czwartek przed północą. Wiadomo, że wueską jechali 15 i 16-latek z gminy Bełżec oraz 19-letni mieszkaniec podkarpackiej gminy Narol. Nie ustąpili pierwszeństwa przejazdu i z drogi podporządkowanej wjechali wprost pod autobus, którym kierował 38-letni obywatel Ukrainy.

Nastolatkowie z wielonarządowymi obrażeniami ciała w stanie nieprzytomnym zostali odwiezieni do szpitala. – Kierowca autobusu był trzeźwy, od poszkodowanych pobrano krew do badań – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.

Policja ustala, który z nich kierował motocyklem. Prawdopodobnie nie mieli na głowach kasków.
Biała Podlaska

Brawurowa jazda na skuterze była najprawdopodobniej przyczyną wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj wieczorem w Białej Podlaskiej. Na ul. Droga Wojskowa kierujący skuterem rozpędził się, a następnie podczas gwałtownego hamowania wpadł w poślizg. Motorower wywrócił się.

15-latek doznał obrażeń twarzy, szeregu otarć naskórka oraz stracił ząb. Jego 11-letni kolega oprócz otarć naskórka głowy ma złamaną nogę i przebywa w szpitalu. Zarówno kierujący, jak i pasażer nie mieli założonych kasków ochronnych. Poza tym okazało się, że ma we krwi 0,42 promila alkoholu.

Opole Lubelskie

Wczoraj w godzinach wieczornych w Opolu Lubelskim doszło do jeszcze jednego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący yamahą 19-latek potrącił na przejściu dla pieszych 49-letniego mężczyznę.

Poszkodowany doznał licznych obrażeń ciała i trafił do szpitala. Motocyklista był trzeźwy.

Wola Rudzka

W nocy z czwartku na piątek doszło również do innego zdarzenia z udziałem motocyklisty w Woli Rudzkiej koło Opola Lubelskiego. Informację o tym zdarzeniu przysłał nam Internauta podpisujący się jako Junior.

Motocyklista przewrócił się na zakręcie. - Trafił do szpitala, ale nic poważnego mu się nie stało - informuje mł.asp. Jerzy Strawa, rzecznik policji w Opolu Lubelskim.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
motorzysta / 16 grudnia 2013 o 21:33
0

to jest CZ 175 a nie wsk ludzie wy chyba wski nie widzieliście

Avatar
Niunia / 25 sierpnia 2010 o 21:17
0
Wiecie co , chłopak nie żyje a wy tu się wyzywacie które jest z większej wsi . Żal mi was, kiedyś może wasze dzieci mogą zginąć z własnej głupoty i na pewno nie chcielibyście aby ktoś tak o nich mówił. Może niektórzy zmądrzeją jak im się to przytrafi. Postawcie się na miejscu ich rodzin. Wielka tragedia !!!
Avatar
paci / 25 sierpnia 2010 o 20:30
0
znalam jedenego z nich bo chodzil ze mna do klasy...
Avatar
RAFAŁ / 25 sierpnia 2010 o 20:16
0
ŻEBYŚ ZDECHŁ ZA TEN KOMENTARZ
Avatar
rafał / 25 sierpnia 2010 o 20:10
0
[quote name='Mario' date='20 sierpień 2010 - 14:20 ' timestamp='1282306827' post='332472']
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów!
Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie.

Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze.

Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją?
Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawówkę skonczyli, a zawodówka to ich szczyt marzen.
[/quote]
[quote name='Mario' date='20 sierpień 2010 - 14:20 ' timestamp='1282306827' post='332472']
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów!
Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie.

Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze.

Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją?
Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawów... rozwiń
Avatar
to ja ****** / 25 sierpnia 2010 o 19:45
0
[size="4"][/size] ja też jestem ze wsi nawet te tereny co ci chłopcy .....dla waszej wiadomości własnie jeden z chłopców umarł a dwóch nadal walczy ....pomyślcie o rodzicach którzy muszą pochować dziecko ***
Avatar
to ja ****** / 25 sierpnia 2010 o 19:42
0
ja też jestem ze wsi nawet te tereny co ci chłopcy .....dla waszej wiadomości własnie jeden z chłopców umarł a dwóch nadal walczy ....pomyślcie o rodzicach którzy muszą pochować dziecko ***
Avatar
ktos kto zna zycie / 25 sierpnia 2010 o 00:07
0
[quote name='Mario' date='20 sierpień 2010 - 14:20 ' timestamp='1282306827' post='332472']
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów!
Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie.

Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze.

Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją?
Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawówkę skonczyli, a zawodówka to ich szczyt marzen.
[/quote]
Widze ze masz korzenie ze wsi skoro tak jesteś oburzony na tych biednych chłopców i tak brzydko piszesz na nich zamiast im współczuć oni już kare ponieśli,a co tych mózgów to ty go potrzebujesz skoro tak piszesz<<<SZKODA,ŻE PRZEŻYLI>>>tak to piszą tylko ludzie bez mózgów...




POZDRAWIAM CHŁOPAKÓW Z WYPADKU I ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA PS.Wypadki chodzą po ludziach,a nie po lasach!!!
[quote name='Mario' date='20 sierpień 2010 - 14:20 ' timestamp='1282306827' post='332472']
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów!
Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie.

Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze.

Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją?
Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawów... rozwiń
Avatar
pachla / 23 sierpnia 2010 o 21:20
0
ty ku*** bedziesz utleniony mario pier***ony z pegazusa mieszczuchu zaje***y
Avatar
Mario / 22 sierpnia 2010 o 23:01
0
[quote name='pachla' date='22 sierpień 2010 - 22:01 ' timestamp='1282507269' post='333306']
ku*** ludzie jacy wy jestescie poje***i co wy zrobili byscie na miejscu tych trzech biednych chlopakow oni walcza o zycie w szpitalach dajcie ku*** zpokoj a tego ktory pisze ze ludzie ze wsi to debnile itp to my cie ku*** znajdziemy i odwiedzimy z kolegami to zobaczysz ku*** jak chlopaki ze wsi mordy obijaja
[/quote]
Sorry poniosło mnie, ale to nie zmienia faktu, że mądrzy to oni nie są dając taki popis.
A ty pachla tak sie nie napinaj bo ci żyłka pęknie. Twoja wypowiedź utwierdza w przekonaniu że jestes pustym wieśniakiem zdolnym obijaćmordy na wiejskich potupajkach w celu zaimponowania wiejskim, tlenionym blondynkom.
wiec obij ryj sobie a potem sie zabieraj za cudze buraku!
[quote name='pachla' date='22 sierpień 2010 - 22:01 ' timestamp='1282507269' post='333306']
ku*** ludzie jacy wy jestescie poje***i co wy zrobili byscie na miejscu tych trzech biednych chlopakow oni walcza o zycie w szpitalach dajcie ku*** zpokoj a tego ktory pisze ze ludzie ze wsi to debnile itp to my cie ku*** znajdziemy i odwiedzimy z kolegami to zobaczysz ku*** jak chlopaki ze wsi mordy obijaja
[/quote]
Sorry poniosło mnie, ale to nie zmienia faktu, że mądrzy to oni nie są dając taki popi... rozwiń
Avatar
motorzysta / 16 grudnia 2013 o 21:33
0

to jest CZ 175 a nie wsk ludzie wy chyba wski nie widzieliście

Avatar
Niunia / 25 sierpnia 2010 o 21:17
0
Wiecie co , chłopak nie żyje a wy tu się wyzywacie które jest z większej wsi . Żal mi was, kiedyś może wasze dzieci mogą zginąć z własnej głupoty i na pewno nie chcielibyście aby ktoś tak o nich mówił. Może niektórzy zmądrzeją jak im się to przytrafi. Postawcie się na miejscu ich rodzin. Wielka tragedia !!!
Avatar
paci / 25 sierpnia 2010 o 20:30
0
znalam jedenego z nich bo chodzil ze mna do klasy...
Avatar
RAFAŁ / 25 sierpnia 2010 o 20:16
0
ŻEBYŚ ZDECHŁ ZA TEN KOMENTARZ
Avatar
rafał / 25 sierpnia 2010 o 20:10
0
[quote name='Mario' date='20 sierpień 2010 - 14:20 ' timestamp='1282306827' post='332472']
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów!
Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie.

Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze.

Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją?
Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawówkę skonczyli, a zawodówka to ich szczyt marzen.
[/quote]
[quote name='Mario' date='20 sierpień 2010 - 14:20 ' timestamp='1282306827' post='332472']
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów!
Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie.

Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze.

Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją?
Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawów... rozwiń
Avatar
to ja ****** / 25 sierpnia 2010 o 19:45
0
[size="4"][/size] ja też jestem ze wsi nawet te tereny co ci chłopcy .....dla waszej wiadomości własnie jeden z chłopców umarł a dwóch nadal walczy ....pomyślcie o rodzicach którzy muszą pochować dziecko ***
Avatar
to ja ****** / 25 sierpnia 2010 o 19:42
0
ja też jestem ze wsi nawet te tereny co ci chłopcy .....dla waszej wiadomości własnie jeden z chłopców umarł a dwóch nadal walczy ....pomyślcie o rodzicach którzy muszą pochować dziecko ***
Avatar
ktos kto zna zycie / 25 sierpnia 2010 o 00:07
0
[quote name='Mario' date='20 sierpień 2010 - 14:20 ' timestamp='1282306827' post='332472']
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów!
Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie.

Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze.

Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją?
Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawówkę skonczyli, a zawodówka to ich szczyt marzen.
[/quote]
Widze ze masz korzenie ze wsi skoro tak jesteś oburzony na tych biednych chłopców i tak brzydko piszesz na nich zamiast im współczuć oni już kare ponieśli,a co tych mózgów to ty go potrzebujesz skoro tak piszesz<<<SZKODA,ŻE PRZEŻYLI>>>tak to piszą tylko ludzie bez mózgów...




POZDRAWIAM CHŁOPAKÓW Z WYPADKU I ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA PS.Wypadki chodzą po ludziach,a nie po lasach!!!
[quote name='Mario' date='20 sierpień 2010 - 14:20 ' timestamp='1282306827' post='332472']
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów!
Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie.

Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze.

Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją?
Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawów... rozwiń
Avatar
pachla / 23 sierpnia 2010 o 21:20
0
ty ku*** bedziesz utleniony mario pier***ony z pegazusa mieszczuchu zaje***y
Avatar
Mario / 22 sierpnia 2010 o 23:01
0
[quote name='pachla' date='22 sierpień 2010 - 22:01 ' timestamp='1282507269' post='333306']
ku*** ludzie jacy wy jestescie poje***i co wy zrobili byscie na miejscu tych trzech biednych chlopakow oni walcza o zycie w szpitalach dajcie ku*** zpokoj a tego ktory pisze ze ludzie ze wsi to debnile itp to my cie ku*** znajdziemy i odwiedzimy z kolegami to zobaczysz ku*** jak chlopaki ze wsi mordy obijaja
[/quote]
Sorry poniosło mnie, ale to nie zmienia faktu, że mądrzy to oni nie są dając taki popis.
A ty pachla tak sie nie napinaj bo ci żyłka pęknie. Twoja wypowiedź utwierdza w przekonaniu że jestes pustym wieśniakiem zdolnym obijaćmordy na wiejskich potupajkach w celu zaimponowania wiejskim, tlenionym blondynkom.
wiec obij ryj sobie a potem sie zabieraj za cudze buraku!
[quote name='pachla' date='22 sierpień 2010 - 22:01 ' timestamp='1282507269' post='333306']
ku*** ludzie jacy wy jestescie poje***i co wy zrobili byscie na miejscu tych trzech biednych chlopakow oni walcza o zycie w szpitalach dajcie ku*** zpokoj a tego ktory pisze ze ludzie ze wsi to debnile itp to my cie ku*** znajdziemy i odwiedzimy z kolegami to zobaczysz ku*** jak chlopaki ze wsi mordy obijaja
[/quote]
Sorry poniosło mnie, ale to nie zmienia faktu, że mądrzy to oni nie są dając taki popi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 4 8

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 3 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 21 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 49 21

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!