Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Byli szefowie Delii skazani za łamanie praw pracowników

Utworzony przez Gość, 20 stycznia 2010 r. o 17:22 Powrót do artykułu
FOTO-DZIENNIKARZU spadkobierco PRL zasłoniłaś oczy osobom nie na tych zdjęciach co powinieneś. Wstydu nie masz i szacunku dla zwykłych i uczciwych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w praktyce zostali uniewinnieni. W naszym kraju nie ma sprawiedliwości..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niby szwaczkom trzeba było zasłonić oczy? Niczego się nie nauczyłaś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju to norma : sądy bronią przestępców i oszustów . Pozdrowienia dla pracodawców w woj.lubelskim gorszych nie ma w całej Europie...po pierwsze zysk,po drugie pieniądz,po trzecie chciwość... Trzy święte przykazania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram mojego przedmówcę...moją żonę zwolniono w pierwszy dzień po urlopie macierzyńskim. zaproponowano jej pracę 80 km od miejsca zamieszkania. Pan Prezes był zdenerwowany, że żonamu nie dziękuje za tak wielką łaskę. Firma to Star-telecom agent polkomtela ...zero szacunku zero jakiejś moralność. żona miala 10 lat staż w tej firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie za wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Popieram mojego przedmówcę...moją żonę zwolniono w pierwszy dzień po urlopie macierzyńskim. zaproponowano jej pracę 80 km od miejsca zamieszkania. Pan Prezes był zdenerwowany, że żonamu nie dziękuje za tak wielką łaskę. Firma to Star-telecom agent polkomtela ...zero szacunku zero jakiejś moralność. żona miala 10 lat staż w tej firmie.
@"obiektywny" Bardzo łatwo jest rzucać oskarżenia na przedsiębiorcę, dużo trudniej postawić się w jego położeniu. Czy gdyby pracodawca po powrocie pracownika z urlopu wyrzucił z pracy osobę, która ponad rok wcześniej przyszła w dobrej wierze do pracy w firmie na zwolnione miejsce, to wówczas postępowanie pracodawcy byłoby godne szacunku, moralne?? To nie pracodawca jest powodem, dla którego pracownik opuszcza miejsce pracy na ponad rok - jest to świadoma decyzja pracownika. Ma świadomość, że na jego miejsce na czas nieobecności musi być przyjęta nowa osoba i musi się liczyć z tym, że ta nowa osoba będzie tak wspaniałym pracownikiem, że po powrocie z nieobecności pracodawca będzie miał problem. I z szacunkiem dla prawa będzie musiał podjąć decyzje uwzględniając wszystkich pracowników, a nie tylko tego, który wraca po długiej przerwie. Obowiązkiem pracodawcy jest stworzenie pracownikom (wszystkim) warunków pracy i płacy zgodnych z prawem, umową o pracę. Pracodawcy nikt nie bierze w obronę, gdy w wyniku złych przepisów czy działania kontrahentów popada w kłopoty. Musi ze wszystkim uporać się sam. I jest to oczywiste, bo taką cenę płaci za pragnienie zbudowania sobie przyszłości. Podobnie pracownik musi też podejmować decyzje ze świadomością, że za swoje decyzje ponosi odpowiedzialność. I nie ma prawa oczekiwać od pracodawcy, że zrobi innemu pracownikowi krzywdę tylko dlatego, że ma się takie życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Popieram mojego przedmówcę...moją żonę zwolniono w pierwszy dzień po urlopie macierzyńskim. zaproponowano jej pracę 80 km od miejsca zamieszkania. Pan Prezes był zdenerwowany, że żonamu nie dziękuje za tak wielką łaskę. Firma to Star-telecom agent polkomtela ...zero szacunku zero jakiejś moralność. żona miala 10 lat staż w tej firmie.
Witam. W pierwszej kolejności ciekawy jestem czy "obiektywny" pisąc o Panu Prezesie i firmie StarTelecom miał choć przez chwilę z nimi do czynienia? Raczej nie. Tak się akurat składa, że znam firmę StarTelecom, ludzi tam pracujących i zarządzającego w niej Pana Prezesa. To co pisze "obiektywny" na temat Pana Prezesa i jego firmy to stek bzdur, kompletnie mijających się z tym jaka jest rzeczywistość, kłamstwo. Pan Prezes zarządza bezpośrednio grupą kilkudziesięciu osób. W dużym procencie osobami mającymi staż większy niż 10 lat. I co? Pracują w miłej atmosferze jaką mają w firmie, są zadowoleni z pracy, szanują siebie na wzajem, są do dziś. Czy jeżeli byłoby inaczej, odwrotnie np. tak jak pisze "obiektywny": "zero szacunku zero jakiejś moralności" pracowali by tam? Rozumiem żal po utracie pracy, ale nie mając kompletnie świadomości i wiedzy o drugiej stronie, czy mamy prawo w ten sposób kogoś osądzać, gdzie - jak już pisałem powyżej - rzeczywistość jest zupełnie inna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Popieram mojego przedmówcę...moją żonę zwolniono w pierwszy dzień po urlopie macierzyńskim. zaproponowano jej pracę 80 km od miejsca zamieszkania. Pan Prezes był zdenerwowany, że żonamu nie dziękuje za tak wielką łaskę. Firma to Star-telecom agent polkomtela ...zero szacunku zero jakiejś moralność. żona miala 10 lat staż w tej firmie.
Przykro mi,ze Twoja żona straciła pracę. Jednak w tym co piszesz nie jesteś obiektywny.Pracuję w tej firmie ,znam Prezesa i nie zgodzę się z Tobą . Prezes firmy Star Telecom to człowiek o wysokiej kulturze ,odnoszący się z szacunkiem do ludzi,pracowników . Człowiek ,który wielokrotnie udowodnił ,że na jego pomoc,wsparcie możemy liczyć nie tylko na gruncie zawodowym.Człowiek ,który stara się być dla nas partnerem w pracy ,który razem z nami tworzy zespół ,załogę. Może zanim zacząłeś wylewać swoje rozgoryczenie warto było się zastanowić co wpłynęło na decyzję pozostawienia "zastępcy" Twojej żony..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze winni są inni. Tak wygląda "obiektywizm". Trudno doszukać się winy u siebie, prawda? Jesteśmy tacy wspanili, to inni są żli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam sytuację dokładnie, jestem pracownikiem firmy, następca tej pani podwoił zyski z punktu w przeciągu kilku miesięcy, poza tym nie był nowym pracownikiem, także pracował dla firmy i także od ładnych paru lat. a to, że pani dostała taką propozycję pracy tak daleko zawdzięcza swojemu charakterowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...