Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Caritas zaczyna sprzedawać znicze w akcji \"Promyk Nadziei\"

Utworzony przez tacowy, 16 października 2009 r. o 13:08 Powrót do artykułu
....Znaczna część dochodu z ich sprzedaży zostanie przeznaczona na pomoc najuboższym uczniom i studentom..... Znaczna część,to znaczy ile (wielkość w procentach)Wielu ludziom wiadome jest,że Caritas żeruje na naiwności dobroczyńców.Zbierają pieniądze,podpinają się pod różne akcje,a na koniec ani słowa o przekazaniu zebranych pieniędzy.Czy i tym razem tak będzie?A sądzę że tak.Już mamy tego namiastkę,a mianowicie zamieszczona na ten temat notatka jest BEZPŁATNĄ reklamą oszustwa sponsorowaną przez gazetę lokalną. A więc wypada więc poczekać na "rozliczenie" akcji.Ciekawe,czy Gazeta napisze o zebranych kwotach (sprzedanych świeczkach) i ile z zysku przekazano na zbożny cel (czyli dla biednej lecz uzdolnionej młodzieży) Tak właśnie ,na ludzkiej naiwności żeruje kościół kat.oraz różne ugrupowania przykościelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już bozia zabierze mi resztki rozumu to dam na caritas 8 groszy ! A póki co WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Jak już bozia zabierze mi resztki rozumu to dam na caritas 8 groszy ! A póki co WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakie rozum?? TY nigdy ni posiadałeś!!!!!! A WON to o sobie tak mówisz? Masz racje!!! Zgłoś się po pomoc to weterynarza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie jest przepiękne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Jak już bozia zabierze mi resztki rozumu to dam na caritas 8 groszy ! A póki co WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to już najwyższy czas żebyś te 8 groszy dał. Hahahahahahahaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na caritas k... ani grosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Na caritas k... ani grosza
K.. tak mówisz o swojej matce? Ładnie ale masz rację takiego bękarta spłodzić jak ty to tylko takie potrafią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
K.. tak mówisz o swojej matce? Ładnie ale masz rację takiego bękarta spłodzić jak ty to tylko takie potrafią!!!
Hej, STYX, dedykuję ci wierszyk, który onegdaj sam napisałem dla ciebie i niejakiego jołopa, który podpisuje się jako Andy. LUCYK I FAJER Lucyk i Fajer w jednym kotle byli. Fajer na górze, a Lucyk na dole. Równo i nieźle w kotle się smażyli i narzekali na diabelską dolę. Więc poprosili św. Jakuba, by w ciężkiej doli ulżył im potrosze. Ale, że kocioł nocnik przypominał, zdjął spodnie, stęknął, no i sobie poszedł. A teraz możesz sobie bluzgać, mi to lotto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nitko napisał:
Hej, STYX, dedykuję ci wierszyk, który onegdaj sam napisałem dla ciebie i niejakiego jołopa, który podpisuje się jako Andy. LUCYK I FAJER Lucyk i Fajer w jednym kotle byli. Fajer na górze, a Lucyk na dole. Równo i nieźle w kotle się smażyli i narzekali na diabelską dolę. Więc poprosili św. Jakuba, by w ciężkiej doli ulżył im potrosze. Ale, że kocioł nocnik przypominał, zdjął spodnie, stęknął, no i sobie poszedł. A teraz możesz sobie bluzgać, mi to lotto!
Oj poeta tylko d*** nie ta!Pisać ty umiesz tak jak krowa sra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...