Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą budować zalew pomiędzy Szczebrzeszynem, Kawęczynem i Brodami Małymi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 marca 2017 o 17:09 Powrót do artykułu
Zalew w Nieliszu ma 1000 ha. Tam pojadę z żaglówką.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JESTEM ZA. POWODZENIA.
0
zniszczą okolicę ! już się cieszą, że wybetonowany wąwóz . ciemnogród
0
brawo mądrym mieszkańcom, radnym i władzom
0
Pomysł znakomity; retencja wody, rekreacja, zarobek, to powody, dla których warto ten pomysł zrealizować
0
2m to za płytko zaraz zarosnie albo zamuli sie
0
zniszczą okolicę ! już się cieszą, że wybetonowany wąwóz . ciemnogród" Głupi malkontent.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zniszczą okolicę ! już się cieszą, że wybetonowany wąwóz . ciemnogród" Głupi malkontent.======= wyborca Szyszki dał głos
0
2 metry to sadzawka
0
Wodę zgarną z okolicznego Wieprza, okolica wyschnie, a ptactwo i zwierzęta (którego i tak jest już mało) pójdzie w piz*** ! Turystyka kajakowa już robi swoje. Ale kto by się przejmował naturą, przecież kasa i kasa, okoliczni zyskają ? Give me a break ! Kto najwięcej zgarnie do swojego koryta z tych co forsują ten pomysł ? Jesteśmy tacy do przodu, tacy światowi a mam wrażenie, że o poszanowaniu przyrody wie więcej 8 latek niż "elita".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: