Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie dziwi dlaczego na swiecie smieja sie z Polakow choc powinni raczej z tutejszej policji. Napad na tego czlowieka to zupelna kompromitacja policjantow i nie pomaga im ze sa ze wsi. Napadac na czlowieka bo przechodzil na swietle popelnil wykroczenie nie mial dowodu??? Panowie p to 21 w Europa a nie rok 81 za tej wywloki jaruzelskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywalel napisał:
Gratulacje dla idioty, który nagrywał interwencję. Łatwo się patrzeć na coś takiego. Chyba jeszcze pajac nie dostał od nikogo w dziub i dlatego taki mądry. Jakby zarobił to by szybciutko poleciał na policję szukać pomocy. Życzę temu kamerzyście powodzenia...
pier***inij się w łeb. Dobrze, że to sfilmował. Przynajmniej jest dowód w sprawie. Prawo jest prawem. Normalny człowiek wylegitymowałby się grzecznie i zapłacił karę. Przepis mówi wyraźnie - zabrania przechodzenia w niedozwolonym miejscu. A ten patafian się rzucał jakby był ponad prawem. Też mam wrażenie, że na forum jest dużo idiotów, którzy trzymają stronę łamiących prawo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edward napisał:
Nie dziwi dlaczego na swiecie smieja sie z Polakow choc powinni raczej z tutejszej policji. Napad na tego czlowieka to zupelna kompromitacja policjantow i nie pomaga im ze sa ze wsi. Napadac na czlowieka bo przechodzil na swietle popelnil wykroczenie nie mial dowodu??? Panowie p to 21 w Europa a nie rok 81 za tej wywloki jaruzelskiego!
Jaki napad? To ten głąb uciekał i atakował swoją parasolką... Najlepiej WY atakujcie policjantów i szczekajcie na nich dalej. Niech każdy robi co chce, łamie przepisy. Idiota macha parasolką przed oczami to został uspokojony, jak mu się należało, a co? Straszna krzywda mu się stała?.... biedny przechodzień... To, że jebnął policjanta parasolką i złamał mu palec to nic, ale jak rąsia mu się obtarła od kajdanek, to już sensacja. Pojebało tu niektórych. Delikatnisie je***e....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edward napisał:
Nie dziwi dlaczego na swiecie smieja sie z Polakow choc powinni raczej z tutejszej policji. Napad na tego czlowieka to zupelna kompromitacja policjantow i nie pomaga im ze sa ze wsi. Napadac na czlowieka bo przechodzil na swietle popelnil wykroczenie nie mial dowodu??? Panowie p to 21 w Europa a nie rok 81 za tej wywloki jaruzelskiego!
Człowieku On nie dam się normalnie wylegitymować tylko się stawiał Policjantom rozmómiesz to pojęcie??? Na świecie to by miał twarz pomarańczową od gazu piepszowego albo paralizatorem potraktowany ewntualnie pałką.Nie udawaj,że sie nic nie stało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci to takie cioty że to w głowie się nie mieści, masakra. Pewno kryzys:)policjanci to takie cioty że to w głowie się nie mieści, masakra. Pewno kryzys:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do małego! oprócz małego rozumku sądzę także, że masz małe przyrodzenie (inaczej - pytę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały to typowy wiejski bohater internetowy. Ostatnio nauczył się słowa cioty i bardzo się z nim utożsamia./
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edward napisał:
Nie dziwi dlaczego na swiecie smieja sie z Polakow choc powinni raczej z tutejszej policji. Napad na tego czlowieka to zupelna kompromitacja policjantow i nie pomaga im ze sa ze wsi. Napadac na czlowieka bo przechodzil na swietle popelnil wykroczenie nie mial dowodu??? Panowie p to 21 w Europa a nie rok 81 za tej wywloki jaruzelskiego!
Czy ty wiesz co piszesz? Umiesz czytać ze zrozumieniem? JEZELI OSOBA PODCZAS CZYNNOSCI NIE DOSTOSOWUJE SIE DO POLECEN POLICJANTA TEN MA PRAWO UZYC SILY!!! TU SPRAWA JEST EWIDENTNA Policjanci działali zgodnie z prawem, wiec kolego jak nie masz pojecie o pewnych rzeczach to sie nie wypowiadaj, a smiac to sie mozna z takich jeleni jak ty... spróbuj uciekac policji za popełnione wykroczenie np u szwabów zobaczymy jaki będzie tego efekt.... naoglądasz się seriali dla 15 latków a później myślisz, że policja nic nie może ci zrobić: poczytaj ustawę o policji i rozporządzenie MSWiA dot użycia sp przez policjantów a później zabieraj głos......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dala tych, co widza tylko nieudolność policji. Interwencja wyglądała właśnie tak, dlatego, że policjanci działali w granicach prawa. Oczywiście mogła się szybciej skończyć, ale wówczas oskarżonymi byliby właśnie funkcjonariusze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tych policjantow.ja bym tego dziada potraktowala duzo gozej.czas najwyzszy by w koncu cholota w naszym rzadzie wziela sie do robotyi zajela sie sprawami istotnymi.tzn.dac wiecej uprawnien policjantom!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złamał policjantowi palec, to jakie to naruszenie nietykalności...? Przecie to dużo poważniejsze przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina, powinien dostać 60 tyś. kary- to by się dziad nauczył . Ten kraj schodzi na psy , skoro policjanta można mieć gdzieś. Powinno być jasno powiedziane, kto podnosi rękę na państwo, to "rękę traci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę stwierdzić tylko iż wypowiada się tu banda bałwanów !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt faktem - policjanci winni zostac ukarani przez przełożonych za tragiczne!!!!! przeprowadzenbie czynności obezwładnienia osoby!!!!!!!!!!!!!!! Każdy rozumny agresor bez problemu wyjąłby broń jednemu, czy drugiemu gliniarzowi i ich po prostu odstrzelił!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga!Sonda! Kogo prosisz o pomoc gdy cię okradną lub pobiją a]Policję b]dresiarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywalel napisał:
Gratulacje dla idioty, który nagrywał interwencję. Łatwo się patrzeć na coś takiego. Chyba jeszcze pajac nie dostał od nikogo w dziub i dlatego taki mądry. Jakby zarobił to by szybciutko poleciał na policję szukać pomocy. Życzę temu kamerzyście powodzenia...
wez Ty gosciu naucz sie ortografii zanim zaczniesz kogoś krytykowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... Wszystko wszystkim ale żeby sie 5 min. siłowac... nawet złamany palec tego nie tłumaczy... no i na samochodzie który jest czyjąs własnościa... no nie wiem??? łatwiej obezwładnić człowieka na ziemi i w pojedynke mozna to zrobic... a inna sprawa że w u nas w naszym pietnym kraju wszystko jest do d... prawo zwłaszcza... i to widac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaatakował parasolką?? jak dla mnie jest to czynna napaść a nie naruszenie nietykalności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Pan Czeslaw w istocie przesadzil z ta parasolka, ale dla mnie najgorsza jest bezmyslnosc policjantow. To jest nagminne w tym kraju, ze liczy sie tylko litera prawa, a nie zdrowy rozsadek. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu czy na czerwonym swietle nie zawsze znaczy zagrozenie. Jesli czlowiek jest uwazny i zna przepisy a do tego jest sprawny to niewiele mu grozi. A tak naprawde chodzi przeciez o to bezpieczenstwo, prawda? Mieszkalem pare lat w UK i nasza policja powinna sie uczyc. Tamci sa skuteczni ale bardzo grzeczni. Każą tych ktorzy robia cos zlego, a nie to co jest napisane. Czy u nas to spadek po Rosji? Czy moze nalezy uczyc troche myslenia? Pozdrawiam wszystkich ktorzy mysla niezaleznie. I pana Czeslawa W. rowniez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac Panstwa komentarze jestem przerazony. Przeciez Wy (prawie) wszyscy marzycie o panstwie policyjnym!!! Ja jestem za przestrzeganiem prawa ale nie za zamordyzmem. Moze wyjedzcie do Rosji, tam za podniesienie reki na milicjanta mozna pojechac na wycieczke do lasu i tylko w jedna strone. To jest owszem skrajne spojrzenie, ale do tego dazycie. Jestem za poszanowaniem prawa a nie za strachem! Przeciez ten kraj przerabial to przez lata i jeszcze Wam malo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...