Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

5 listopada 2009 r.
17:51
Edytuj ten wpis

Czesław W. walczył z policjantami parasolem. I przegrał (wideo)

0 47 A A

Funkcjonariusz biłgorajskiej "drogówki”, który wraz z kolegą nie mógł poradzić sobie z łamiącym przepisy pieszym, nie przekroczył swoich uprawnień. Tak uznał sąd i uniewinnił policjanta. Wyrok dostał pieszy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kuppancos / 16 maja 2010 o 19:06
0
BRAWO DLA PANA STRONGMENA:))))NIEZLE SIE SPOCILI
Avatar
kuppancos / 16 maja 2010 o 19:04
0
A GDZIE TU TA TYTULOWA I OSLAWIONA PARASOLKA?BO ZE POLICJA TO CIENIASY TO WIEMY I BEZ TEGO FILMIKU ALE CO Z TA PARASOLKA?))))
Avatar
Gość / 9 listopada 2009 o 17:04
0
Pewnie chłop ze wsi, twardy,panowie władza to pewnie miastowi.Dwu byków na takigo chłopine i tak się zmachali,najlepiej to się wali pała jak ręce w kajdankach.pewnie premię dostaną. Chciej człowieku żeby zrobili pożądek z dresiażami jak tu chłopinie rady niedają.
Avatar
qwerty / 9 listopada 2009 o 10:29
0
starykon napisał:
Witam,
Pan Czeslaw w istocie przesadzil z ta parasolka, ale dla mnie najgorsza jest bezmyslnosc policjantow. To jest nagminne w tym kraju, ze liczy sie tylko litera prawa, a nie zdrowy rozsadek. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu czy na czerwonym swietle nie zawsze znaczy zagrozenie. Jesli czlowiek jest uwazny i zna przepisy a do tego jest sprawny to niewiele mu grozi. A tak naprawde chodzi przeciez o to bezpieczenstwo, prawda?
Mieszkalem pare lat w UK i nasza policja powinna sie uczyc. Tamci sa skuteczni ale bardzo grzeczni. Każą tych ktorzy robia cos zlego, a nie to co jest napisane. Czy u nas to spadek po Rosji? Czy moze nalezy uczyc troche myslenia?
Pozdrawiam wszystkich ktorzy mysla niezaleznie. I pana Czeslawa W. rowniez.

a na to jest proste wytlumaczeniu gosciu, bo w UK to jeden z drugim jak wobec niego policja podejmuje czynnosci to jest grzeczny a przyjedzie do Polski jeden z drugim i wlacza mu sie madrzenie tak jak wlasnie tobie - bo w UK, czlowieku zastanow sie zanim cos napiszesz. Masz racje pozwolic wszystkim lazic jak im sie podoba 10 nie spowoduje zagrozenia a 11 cos rozjedzie albo kierowca chcac uniknac zrobi sobie krzywde, samochod rozbije a pieszy co zapewne ucieknie a jak nie ucieknie to bedzie placil do konca zycia kierowcy a pozniej bedziesz pisal gdzie ta policja co oni robia. A na koniec tobie zycze z calego serca zebys z takim pieszym wlasnie mial do czyniena wtedy nauczy cie to czegos.

a na to jest proste wytlumaczeniu gosciu, bo w UK to jeden z drugim jak wobec niego policja podejmuje czynnosci to jest grzeczny a przyjedzie do Polski jeden z drugim i wlacza mu sie madrzenie tak jak wlasnie tobie - bo w UK, czlowieku zastanow sie zanim cos napiszesz. Masz racje pozwolic wszystkim lazic jak im sie podoba 10 nie spowoduje zagrozenia a 11 cos rozjedzie albo kierowca chcac uniknac zrobi sobie krzywde, samochod rozbije a pieszy co zapewne ucieknie a jak nie ucieknie to bedzie placil do konca zycia kierowcy a... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2009 o 14:40
0
starykon2 napisał:
Czytajac Panstwa komentarze jestem przerazony. Przeciez Wy (prawie) wszyscy marzycie o panstwie policyjnym!!!
Ja jestem za przestrzeganiem prawa ale nie za zamordyzmem. Moze wyjedzcie do Rosji, tam za podniesienie reki na milicjanta mozna pojechac na wycieczke do lasu i tylko w jedna strone. To jest owszem skrajne spojrzenie, ale do tego dazycie.
Jestem za poszanowaniem prawa a nie za strachem! Przeciez ten kraj przerabial to przez lata i jeszcze Wam malo???


....Panie Starykoniu, jeżeli jest pan za poszanowaniem prawa to nie rozumiem pańskich słów krytyki - skoro p. Czesław nie zgadzał się z decyzja policjanta to mógł odmówić przyjęcia mandatu a nie działać jak kryminalista podając fałszywe dane, później uciekając a na koniec szarpiąc się z policjantami i akatować ich parasolką... W moim przekonaniu zachowanie p. Czesława nie ma nic wspólnego z poszanowaniem prawa
....Co do chęci niektórych osób życia w państwie policyjnym to sądzę, że ludzie mają już dość życia w strachu i dlatego domagają się tak radykalnych działań policji...
niech Pan sobie odpowie sam jak wyglądało bezpieczeństwo 30 lat temu a jak to wygląda dziś....
....poza tym zapewniam, że na zachodzie policja wacale nie jest tak liberalna jak u nas, bo tam jak ktoś podniesie rękę na policjanta to zosatje surowo ukarany....


....Panie Starykoniu, jeżeli jest pan za poszanowaniem prawa to nie rozumiem pańskich słów krytyki - skoro p. Czesław nie zgadzał się z decyzja policjanta to mógł odmówić przyjęcia mandatu a nie działać jak kryminalista podając fałszywe dane, później uciekając a na koniec szarpiąc się z policjantami i akatować ich parasolką... W moim przekonaniu zachowanie p. Czesława nie ma nic wspólnego z poszanowaniem prawa
....Co do chęci niektórych osób życia w państwie policyjnym to sądzę, że ludzie mają już dość życia ... rozwiń
Avatar
Mondeo / 8 listopada 2009 o 07:58
0
bla bla bla bla bla bla bla..........
Avatar
Jozio / 7 listopada 2009 o 09:58
0
Jacek napisał:
Panowie policjanci byli za delikatni i dlatego cała interwencja tak długo trwała. Zatrzymany powinien dostać kilka ciosów pałką po udach i po plecach. I już nie stawiał by więcej oporu. Ale niestety nasze prawo jest zbyt słabe i policjanci nie chcą stosować środków przymusu w taki sposób. Niech ktoś spróbuje ze złamanym palcem obezwładnić drugą osobę stawiającą opór. Druga sprawa to postawa naszego społeczeństwa.Nikt nie pomógł funkcjonariuszom policji,a gapiów było sporo. Wyrok sądu jest sprawiedliwy,ale kara grzywny zbyt mała.


Panie Jacku zapisz sie Pan do milicji bo ORMO juz nie ma...


Panie Jacku zapisz sie Pan do milicji bo ORMO juz nie ma... rozwiń
Avatar
starykon2 / 7 listopada 2009 o 09:49
0
Czytajac Panstwa komentarze jestem przerazony. Przeciez Wy (prawie) wszyscy marzycie o panstwie policyjnym!!!
Ja jestem za przestrzeganiem prawa ale nie za zamordyzmem. Moze wyjedzcie do Rosji, tam za podniesienie reki na milicjanta mozna pojechac na wycieczke do lasu i tylko w jedna strone. To jest owszem skrajne spojrzenie, ale do tego dazycie.
Jestem za poszanowaniem prawa a nie za strachem! Przeciez ten kraj przerabial to przez lata i jeszcze Wam malo???
Avatar
starykon / 7 listopada 2009 o 09:42
0
Witam,
Pan Czeslaw w istocie przesadzil z ta parasolka, ale dla mnie najgorsza jest bezmyslnosc policjantow. To jest nagminne w tym kraju, ze liczy sie tylko litera prawa, a nie zdrowy rozsadek. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu czy na czerwonym swietle nie zawsze znaczy zagrozenie. Jesli czlowiek jest uwazny i zna przepisy a do tego jest sprawny to niewiele mu grozi. A tak naprawde chodzi przeciez o to bezpieczenstwo, prawda?
Mieszkalem pare lat w UK i nasza policja powinna sie uczyc. Tamci sa skuteczni ale bardzo grzeczni. Każą tych ktorzy robia cos zlego, a nie to co jest napisane. Czy u nas to spadek po Rosji? Czy moze nalezy uczyc troche myslenia?
Pozdrawiam wszystkich ktorzy mysla niezaleznie. I pana Czeslawa W. rowniez.
Witam,
Pan Czeslaw w istocie przesadzil z ta parasolka, ale dla mnie najgorsza jest bezmyslnosc policjantow. To jest nagminne w tym kraju, ze liczy sie tylko litera prawa, a nie zdrowy rozsadek. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu czy na czerwonym swietle nie zawsze znaczy zagrozenie. Jesli czlowiek jest uwazny i zna przepisy a do tego jest sprawny to niewiele mu grozi. A tak naprawde chodzi przeciez o to bezpieczenstwo, prawda?
Mieszkalem pare lat w UK i nasza policja powinna sie uczyc. Tamci sa skuteczni ale bardzo grzeczni. ... rozwiń
Avatar
policjant / 6 listopada 2009 o 20:28
0
zaatakował parasolką?? jak dla mnie jest to czynna napaść a nie naruszenie nietykalności
Avatar
kuppancos / 16 maja 2010 o 19:06
0
BRAWO DLA PANA STRONGMENA:))))NIEZLE SIE SPOCILI
Avatar
kuppancos / 16 maja 2010 o 19:04
0
A GDZIE TU TA TYTULOWA I OSLAWIONA PARASOLKA?BO ZE POLICJA TO CIENIASY TO WIEMY I BEZ TEGO FILMIKU ALE CO Z TA PARASOLKA?))))
Avatar
Gość / 9 listopada 2009 o 17:04
0
Pewnie chłop ze wsi, twardy,panowie władza to pewnie miastowi.Dwu byków na takigo chłopine i tak się zmachali,najlepiej to się wali pała jak ręce w kajdankach.pewnie premię dostaną. Chciej człowieku żeby zrobili pożądek z dresiażami jak tu chłopinie rady niedają.
Avatar
qwerty / 9 listopada 2009 o 10:29
0
starykon napisał:
Witam,
Pan Czeslaw w istocie przesadzil z ta parasolka, ale dla mnie najgorsza jest bezmyslnosc policjantow. To jest nagminne w tym kraju, ze liczy sie tylko litera prawa, a nie zdrowy rozsadek. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu czy na czerwonym swietle nie zawsze znaczy zagrozenie. Jesli czlowiek jest uwazny i zna przepisy a do tego jest sprawny to niewiele mu grozi. A tak naprawde chodzi przeciez o to bezpieczenstwo, prawda?
Mieszkalem pare lat w UK i nasza policja powinna sie uczyc. Tamci sa skuteczni ale bardzo grzeczni. Każą tych ktorzy robia cos zlego, a nie to co jest napisane. Czy u nas to spadek po Rosji? Czy moze nalezy uczyc troche myslenia?
Pozdrawiam wszystkich ktorzy mysla niezaleznie. I pana Czeslawa W. rowniez.

a na to jest proste wytlumaczeniu gosciu, bo w UK to jeden z drugim jak wobec niego policja podejmuje czynnosci to jest grzeczny a przyjedzie do Polski jeden z drugim i wlacza mu sie madrzenie tak jak wlasnie tobie - bo w UK, czlowieku zastanow sie zanim cos napiszesz. Masz racje pozwolic wszystkim lazic jak im sie podoba 10 nie spowoduje zagrozenia a 11 cos rozjedzie albo kierowca chcac uniknac zrobi sobie krzywde, samochod rozbije a pieszy co zapewne ucieknie a jak nie ucieknie to bedzie placil do konca zycia kierowcy a pozniej bedziesz pisal gdzie ta policja co oni robia. A na koniec tobie zycze z calego serca zebys z takim pieszym wlasnie mial do czyniena wtedy nauczy cie to czegos.

a na to jest proste wytlumaczeniu gosciu, bo w UK to jeden z drugim jak wobec niego policja podejmuje czynnosci to jest grzeczny a przyjedzie do Polski jeden z drugim i wlacza mu sie madrzenie tak jak wlasnie tobie - bo w UK, czlowieku zastanow sie zanim cos napiszesz. Masz racje pozwolic wszystkim lazic jak im sie podoba 10 nie spowoduje zagrozenia a 11 cos rozjedzie albo kierowca chcac uniknac zrobi sobie krzywde, samochod rozbije a pieszy co zapewne ucieknie a jak nie ucieknie to bedzie placil do konca zycia kierowcy a... rozwiń
Avatar
Gość / 8 listopada 2009 o 14:40
0
starykon2 napisał:
Czytajac Panstwa komentarze jestem przerazony. Przeciez Wy (prawie) wszyscy marzycie o panstwie policyjnym!!!
Ja jestem za przestrzeganiem prawa ale nie za zamordyzmem. Moze wyjedzcie do Rosji, tam za podniesienie reki na milicjanta mozna pojechac na wycieczke do lasu i tylko w jedna strone. To jest owszem skrajne spojrzenie, ale do tego dazycie.
Jestem za poszanowaniem prawa a nie za strachem! Przeciez ten kraj przerabial to przez lata i jeszcze Wam malo???


....Panie Starykoniu, jeżeli jest pan za poszanowaniem prawa to nie rozumiem pańskich słów krytyki - skoro p. Czesław nie zgadzał się z decyzja policjanta to mógł odmówić przyjęcia mandatu a nie działać jak kryminalista podając fałszywe dane, później uciekając a na koniec szarpiąc się z policjantami i akatować ich parasolką... W moim przekonaniu zachowanie p. Czesława nie ma nic wspólnego z poszanowaniem prawa
....Co do chęci niektórych osób życia w państwie policyjnym to sądzę, że ludzie mają już dość życia w strachu i dlatego domagają się tak radykalnych działań policji...
niech Pan sobie odpowie sam jak wyglądało bezpieczeństwo 30 lat temu a jak to wygląda dziś....
....poza tym zapewniam, że na zachodzie policja wacale nie jest tak liberalna jak u nas, bo tam jak ktoś podniesie rękę na policjanta to zosatje surowo ukarany....


....Panie Starykoniu, jeżeli jest pan za poszanowaniem prawa to nie rozumiem pańskich słów krytyki - skoro p. Czesław nie zgadzał się z decyzja policjanta to mógł odmówić przyjęcia mandatu a nie działać jak kryminalista podając fałszywe dane, później uciekając a na koniec szarpiąc się z policjantami i akatować ich parasolką... W moim przekonaniu zachowanie p. Czesława nie ma nic wspólnego z poszanowaniem prawa
....Co do chęci niektórych osób życia w państwie policyjnym to sądzę, że ludzie mają już dość życia ... rozwiń
Avatar
Mondeo / 8 listopada 2009 o 07:58
0
bla bla bla bla bla bla bla..........
Avatar
Jozio / 7 listopada 2009 o 09:58
0
Jacek napisał:
Panowie policjanci byli za delikatni i dlatego cała interwencja tak długo trwała. Zatrzymany powinien dostać kilka ciosów pałką po udach i po plecach. I już nie stawiał by więcej oporu. Ale niestety nasze prawo jest zbyt słabe i policjanci nie chcą stosować środków przymusu w taki sposób. Niech ktoś spróbuje ze złamanym palcem obezwładnić drugą osobę stawiającą opór. Druga sprawa to postawa naszego społeczeństwa.Nikt nie pomógł funkcjonariuszom policji,a gapiów było sporo. Wyrok sądu jest sprawiedliwy,ale kara grzywny zbyt mała.


Panie Jacku zapisz sie Pan do milicji bo ORMO juz nie ma...


Panie Jacku zapisz sie Pan do milicji bo ORMO juz nie ma... rozwiń
Avatar
starykon2 / 7 listopada 2009 o 09:49
0
Czytajac Panstwa komentarze jestem przerazony. Przeciez Wy (prawie) wszyscy marzycie o panstwie policyjnym!!!
Ja jestem za przestrzeganiem prawa ale nie za zamordyzmem. Moze wyjedzcie do Rosji, tam za podniesienie reki na milicjanta mozna pojechac na wycieczke do lasu i tylko w jedna strone. To jest owszem skrajne spojrzenie, ale do tego dazycie.
Jestem za poszanowaniem prawa a nie za strachem! Przeciez ten kraj przerabial to przez lata i jeszcze Wam malo???
Avatar
starykon / 7 listopada 2009 o 09:42
0
Witam,
Pan Czeslaw w istocie przesadzil z ta parasolka, ale dla mnie najgorsza jest bezmyslnosc policjantow. To jest nagminne w tym kraju, ze liczy sie tylko litera prawa, a nie zdrowy rozsadek. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu czy na czerwonym swietle nie zawsze znaczy zagrozenie. Jesli czlowiek jest uwazny i zna przepisy a do tego jest sprawny to niewiele mu grozi. A tak naprawde chodzi przeciez o to bezpieczenstwo, prawda?
Mieszkalem pare lat w UK i nasza policja powinna sie uczyc. Tamci sa skuteczni ale bardzo grzeczni. Każą tych ktorzy robia cos zlego, a nie to co jest napisane. Czy u nas to spadek po Rosji? Czy moze nalezy uczyc troche myslenia?
Pozdrawiam wszystkich ktorzy mysla niezaleznie. I pana Czeslawa W. rowniez.
Witam,
Pan Czeslaw w istocie przesadzil z ta parasolka, ale dla mnie najgorsza jest bezmyslnosc policjantow. To jest nagminne w tym kraju, ze liczy sie tylko litera prawa, a nie zdrowy rozsadek. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu czy na czerwonym swietle nie zawsze znaczy zagrozenie. Jesli czlowiek jest uwazny i zna przepisy a do tego jest sprawny to niewiele mu grozi. A tak naprawde chodzi przeciez o to bezpieczenstwo, prawda?
Mieszkalem pare lat w UK i nasza policja powinna sie uczyc. Tamci sa skuteczni ale bardzo grzeczni. ... rozwiń
Avatar
policjant / 6 listopada 2009 o 20:28
0
zaatakował parasolką?? jak dla mnie jest to czynna napaść a nie naruszenie nietykalności
Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera 3 1

W poniedziałek trzęsienie ziemi, a w środę trzeba grać kolejny mecz. W ramach trzeciej rundy Pucharu Polski LZPN Motor zmierzy się na wyjeździe z Granitem Bychawa. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.15

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump
film

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump 0 3

Waszyngton, USA. - Uśmiechałem się do pana prezydenta, że chciałbym, aby udało nas się wspólnie utworzyć stałą bazę amerykańską w Polsce, którą nazwiemy „Fort Trump” - żartował Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem USA. - Mam nadzieję, że pan prezydent podejmie decyzję o skierowaniu do Polski kolejnych oddziałów amerykańskich. Jestem przekonany, że taka decyzja jest zarówno w interesie Polski, jak i Stanów Zjednoczonych – dodał prezydent Polski.

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie 1 9

Wizz Air zawiesza kolejną trasę z lubelskiego lotniska. Od listopada nie będzie już latać do Sztokholmu Skavsta. W tym roku z rozkładu portu w Świdniku zniknęły już połączenia do Liverpoolu, Doncaster Sheffield, Tel Awiwu. Zimą nie polecimy też do Kijowa i Mediolanu, a wiosną do Londynu Stansted.

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi?

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi? 7 4

Trwa zmiana marki w popularnych Aldikach. Już wkrótce wszystkie zastąpią Stokrotki.

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu
22 września 2018, 20:00

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu 2 0

Co Gdzie Kiedy. Restauracja Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert lubelskiego duetu Eddie/Hai. Artyści wystąpią w sobotę, 22 września o godz. 20.

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze?

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze? 25 13

"Łączy nas Lublin" – pod takim szyldem o fotel prezydenta miasta walczy poseł PiS Sylwester Tułajew. – To moje hasło – przekonuje tymczasem radna wojewódzka PO Celina Stasiak, która zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 1

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1