Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyniska Stare: Cała gmina opłakuje śmierć trójki nastolatków

Utworzony przez kulturalny, 27 kwietnia 2009 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Oni szli dobrą stroną ulicy!!! To zdecydowanie nie była ich wina!!! Tylko ten idiota wszystkiemu jest winny!!! Wszyscy mieli po 16 lat, w tym wieku można już chodzić na dyskoteki i jesli rodzice wyrażają na to zgodę to niby dlaczego nie mogli by na nią iść???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z Tobą ale z tym bandytą to zdecydowanie przegięcie... To nie było zabójstwo z premedytacją, tylko ludzka głupota go zgubiła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRAZY WSPOLCZUCIA. PROSZE NIEOSADZAJCIE SAMI TEGO IDIOTY BO SAD GO OSADZI A WIEM ZE WYROK NIEZAMKNIE SIE PONIZEJ 8LAT WARUNKOWEGO TEZ NIEDOSTANIE PO POLOWIE KARY TYLKO EWENTUALNIE 3 MIES PRZED KONCEM. ALE NIEOTO TU CHODZI CHODZI ZE JEST PRZYZWOLENIE NA JAZDE PO PIJANEMU CZYLI DAWNY KOMUNISTYCZNY NAWYK.,MOZE NIECH KTOS ZAINTERESUJE SIE TYM W TELEWIZJI ZEBY USWIADAMIAC LUDZI KTORZY ZDAJA EGZAMIN NA PRAWO JAZDY I CI KTORZY MAJA JUZ. ZA ZACHODZIE TAKIE SYTUACJE NIEZDARZAJA SIE PRAWIE WOGOLE A U NAS CO DZIEN GINIE KTOS Z WINY PIJANEGO KIEROWCY. CHODZI O TO JAK ZAPOBIEGAC TYM SYTUACJOM.JEZDZE NA CODZIEN 19METROWA CIEZAROWKA I WIDZE ZE NIEKTORZY KIER OSOBOWEK PO TREZWEMU JEZDZA JAK PIJANI. JESTEM ZA ZAOSTRZENIEM EGZAMINOW I PRZYGOTOWANIEM PSYCHOLOGICZNYM MLODEGO KIEROWCY I KIEROWCY AMATORZY POWINNI PRZECHODZIC TESTY PSYCHOLOGICZNE TAKIE JAK MY PRZECHODZIMY ZAWODOWO Z MALYMI ULATWIENIAMI, TO TYLE SZEROKOSCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZLOWIEKU KIEROWCA TIRA TO JEDNO A KIEROWCA OSOBOWKI TO DRUGIE I NAPISZ MI KTO WIECEJ POKONUJE KILOMETROW? TEN KTORY POKONUJE WIECEJ KILOMETROW WIEKSZOSC TAKICH OSOB PRZECHODZI BADANIA PSYCHOLOGICZNE ITP., A KIEROWCOW OSOBOWEK MNIEJ NIE DOTYCZY TYCH KTORZY SA ZAWODOWCAMI PRACY. ALE PO CO JA TO PISZE :| DZIECI OD 17. ROKU ZYCIA MOGA CHODZIC JUZ NA DYSKOTEKI PONIEWAZ OD 17. ROKU ZYCIA OSOBA TA BIERZE ODPOWIEDZIALNOSC I O TO CHODZI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj odbył się pogrzeb,szczere wyrazy współczucia dla rodzin ofiar http://www.kwiaciarniatulipan.pl/galerie/galeria_24/designer28.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://video2.v2.tvp.pl/2009/04/28/201155/film.asf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHYBA NIEZROZUMIELISMY SIE TO ZE ON ZA TO ODPOWIE TO JASNA SPRAWA.PYTANIE JAK? NIEWIEM JA NIEJESTEM SEDZIA ANI TEZ NIKT Z NAS TU NA FORUM! TA TRAGEDIA NIEJEST PIERWSZA I NIEOSTATNIA. CHODZI MI O TO ZEBY KTOS ZROBIL COS ABY TAKICH TRAGEDII BYLO CORAZ MNIEJ.NIE DA SIE TEGO SKASOWAC DO ZERA ALE USWIADOMIENIE MLODYCH KIEROWCOW O SKUTKACH TAKI WYPYDKOW I JAKIE SA TEGO KONSEKWENCJE BYLOBY GENIUSZEM ZE STRONY USTAWODAWCY. KTO PRZYGOTOWUJE KIEROWCOW DO EGZAMINU ? KTO UCZY JEZDZIC PO DROGACH NIE JA NIE TY TYLKO OSRODKI NAUKI JAZDY I EGZAMINOWANIA ! STARYCH KIEROWCOW NIEODUCZY SIE PEWNYCH NAWYKOW ALE MLODYCH MOZNA NAUCZYC TAK JAK W SZKOLE TABLICZKI MNOZENIA. A TY PISZESZ O ODPOWIEDZIALNOSCI. KAZDY ODPOWIADA ZA SWOJE CZYNY SAM NA WLASNEJ SKORZE. CZEGO KURSANT NAUCZY SIE STOJAC W KORKACH.EGZAMIN SPOKO UDA SIE ZDAC ALE CO DALEJ JAKIE PRZYGOTOWANIE MA TAKI KIEROWCA JEZELI NIEZDAJE SOBIE SPRAWY ZE SKUTKOW WYPADKU PRZY DUZEJ PREDKOSCI NIEWSPOMNE JUZ O ALKOHOLU. OCZYWISCIE MA 17 LAT UMIE JEZDZIC.KOLEGO NIETE CZASY ZE WE WSI BYLO DWA POLONEZY U TYCH NAJBOGATSZYCH TERAZ KAZDY MA AUTO I NIEUMIEJETNE POSLUGIWANIE SIE TAKA ZABAWKA PROWADZI DO TRAGEDII. MYSLE ZE TEN TYP Z TEGO OPLA WCZESNIEJ CZY POZNIEJ ZROBIL BY COS IDIOTYCZNEGO.SZKODA ZE SAM NIEPOTLUKL SOBIE PUSTEJ GLOWY NIESTETY ZGINELY NIEWINNA MLODZIEZ.NAPEWNO NIEPIERWSZY RAZ SIEDL ZA KIEROWNICE PO WODCE.POKLUCIL SIE Z DZIEWCZYNA TO POWINIEN SIE POCHLASTAC A NIE SIADAC ZA KIEROWNICE. DLATEGO PISZE O TYM ZEBY PRZESTRZEGANO NA KURSACH I WPAJANO TO CZY POPRZEZ TELEWIZJE ITP.NIEWIERZE ZE PO TAKIM TZW.PRANIU MOZGU NIEDOTRZE TO DO ROZUMU LUDZI NCHYBA ZE KTOS JEST OGRANICZONY ALE TAKIEGO TYPA BADANIA PSYCH.WYLAPIA.BADANIA TAKIE JAK MY MAMY. SA NOWE PRZEPISY DOTYCZACE KIER AUTOBUSOW.PO WYPADKACH TYCH W KTORYCH ZGINELO KILKA NASCIE OSOB SA BARDZO RYGORYSTYCZNE I DROGIE.WIEC JUZ NIEDLUGO BEDA NAS WOZIC KIEROWCY KTORZY MAJA ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE A NIE TACY CO JEZDZILI 15LAT W PKS IE OD PRZYSTANKU DO PRZYSTANKU A NA PETLI JESZCZE ZDRZEMNOL SIE GODZINKE. MOZNA NAD TYM POLEMIKOWC GODZINAMI I DNIAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był wypadek myslcie troche .... ci co mowią o tym zeby go zabic to maja nasrane i to bardzo deb***e a nie ludzie on tego nie chciał... wy chyba nie odrozniacie morderstwa od wypadku .... deb***E!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelniczka [*] napisał:
Oni szli dobrą stroną ulicy!!! To zdecydowanie nie była ich wina!!! Tylko ten idiota wszystkiemu jest winny!!! Wszyscy mieli po 16 lat, w tym wieku można już chodzić na dyskoteki i jesli rodzice wyrażają na to zgodę to niby dlaczego nie mogli by na nią iść???!!!
NIE ZNASZ GO TO NIE MOW O NIM TAKICH RZECZY BO GDYBY TO KTOS Z TWOJEJ RODZINY ICH POTRĄCIL TO BYS INACZEJ pier***IŁA WIĘC POMYSL ZA NIM COS JESZCZE IDIOTYCZNEGO NAPISZESZ!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE BEZ MOZGU!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestes bez mozgu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak by to z Twojej rodziny osoba zgineła to byś też inaczej pier***ił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On jest winny i jego koledzy ez ku*** pusicili go zeby jechal po pijaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja pier***e tak sie znacie gówno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Radka tato jak sie o tym dowiedzial dostal zawału i szoku !! masakra;(((((((( a kierwoca niech gnije w wiezeniu a jak wyjdze to my juz go potracimy sami!!!!!!!!!!!! oko za oko!!!!!!!!!!!1 i ta jego poje***a dziwczyna jest pusta zeby go puszczac po pijaku!!!!!! i nie broncie jej!!!!!! zal!!!!! ona tez pewnie byla naje***a!!!!! a on pewnie nie byl tylko pijany ale i przyjarany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE ZNASZ GO TO NIE MOW O NIM TAKICH RZECZY BO GDYBY TO KTOS Z TWOJEJ RODZINY ICH POTRĄCIL TO BYS INACZEJ pier***IŁA WIĘC POMYSL ZA NIM COS JESZCZE IDIOTYCZNEGO NAPISZESZ!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE BEZ MOZGU!!!!!!!!!!!!!
Ale dlaczego nie? Użył samochodu jak narzędzia do zabijania - to kulę w łeb od razu. Jednego śmiecia w społeczeństwie będzie mniej. A z mojej rodziny nikt samochodem po pijaku nikogo nie potrąci, ja mam normalną rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1212 napisał:
to był wypadek myslcie troche .... ci co mowią o tym zeby go zabic to maja nasrane i to bardzo deb***e a nie ludzie on tego nie chciał... wy chyba nie odrozniacie morderstwa od wypadku .... deb***E!!!
Jakby nie chciał, to by nie wsiadał po pijaku za kółko. Dla mnie każdy pijany kierowca jest potencjalnym mordercą, śmieciem i zasługuje na kulę w łeb. Tak prewencyjnie. Wypadek to by był, jakby jechał na trzeźwo. Po pijaku - morderstwo. Szkoda, że ryja nie pokazali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytałem z grubsza wypowiedzi pod tą informacją i nasuwa mi się pytanie: Co do istoty sprawy wnosi to, czy 16latek może iść na dyskotekę, czy nie? Co to zmienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Michał ?? To Mateusz ! Już wymyślacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powien jedno. Nie ma sensu ani Kiepka oceniać, ani Moniki, Radka i Mateusza. Nie wiem jak to było. Wiem tylko z tego co mówią sąsiedzi i piszą w gazecie. To wielka tragedia, ale nie kłócicie się czy to ich wina czy Tomasza S. Gdybyśmy szukali winnych to można zacząć od Boga, że w ogólę stworzył ich, potem rodziców, potem ich, a potem nas. Może jeszcze zaczniecie obwiniać tego co samochód stworzył, albo dyskoteki. To nie ma sensu. Udeżył w nich Tomek, więc poniesie kare za wszystko. Nie kłócie sie tylko pomyscie wspołczując i płacząc nad sobą. Co my wszyscy robimy ?! Jak niszczymy siebie na wzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://video2.v2.tvp.pl/2009/04/28/201155/film.asf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ku*** NA IMIE MASZ NO JAK ku*** NA IMIE MASZ TOMEK SKABLUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomaaa napisał:
zgadzam się z Tobą ale z tym bandytą to zdecydowanie przegięcie... To nie było zabójstwo z premedytacją, tylko ludzka głupota go zgubiła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda Z Was Prawie Wszystkich Idiotów.Ja Pochodzę Z Dynisk Starych Więc Sporo O Tej Wsi.Oni Szli Dobrą Stroną Jezdni Tylko Jak Się Taki Pijak Poje***y Kierowca Znazł To Nie Mieli Szansy Żeby Ucieć Gdzie Kolwiek.I Nie Obwiniajcie Ich Że To Ich Wina Była.Tylko Tego Kierowcy Z Tego Co Mi Mówili Rodzice I Moja Rodzina W Dyniskach.Nie Ma Serca Tylko Obwiniać Wszystkich Na Około. Ich Już Niema I Nikt Już Ich nie Zwróci Żeby Żyli.Ja Byłam Na Pogrzebie Mojego Kolegi Mateusza W Dyniskach I To Była Masakra.Jak Wszyscy Płakali Rodzice Mateusza Znajomi Przyjaciele I Rodzina Cała.Mateusz Spoczywaj W Pokoju Na Zawsze Będziesz W Naszej Pamięci I W Naszych Sercach(*).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...