Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Horodło: Sprawdzali, jak się pali kot

Utworzony przez brrr, 30 marca 2010 r. o 11:15 Powrót do artykułu
ot, takie ukraińskie zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że bardzo dużo winy , ze tak się dzieje , jest po stronie SĘDZIÓW. Gdyby kary były adekwatne do czynów, takiego bestialstwa byłoby o wiele mniej. To , co serwują zwłaszcza małoletnim przestępcom za znęcanie się nad zwierzętami , to istna kpina !!!. Pamiętajmy jednak ,że z małoletniego sadysty wyrośnie taki , dla którego zabicie człowieka , to tyle , co splunąć. Chwasty należy wyrywać póki nie jest za pózno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to muszą być prawosławni bo przecież katolicy by czegoś takiego nie zrobili !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
to muszą być prawosławni bo przecież katolicy by czegoś takiego nie zrobili !
Długo nad tym myślałeś ????? Mosquito, powiem krótko- poznać durnego , po wypowiedzi jego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to sie na tym świecie dzije! dopiero pijany facet zabił psa w kraśniku, teraz banda deb***i próbuje kota:/ nie maja oporów zaatakowac zwierzę to podejrzewam że tak samo sa zdolni postąpić z ludźmi,niedługo może podpalą człowieka, ot tak dla zabawy. zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej nakazem sądu wykastrować rodziców tych MORDERCÓW aby więcej nie płodzili kolejnych ZBRODNIARZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym im teraz jaja podpaliła!!! chłystki, smarkacze, barczyste bezmózgowia!!! teraz kot..potem człowiek..gówniarze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najlepiej nakazem sądu wykastrować rodziców tych MORDERCÓW aby więcej nie płodzili kolejnych ZBRODNIARZY.
To byłoby najlepsze wyjście z sytuacji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż ? To są efekty bezstresowego HODOWANIA ( nie można tu mówić o WYCHOWYWANIU) sadystów, którym słowo uczucie , miłość, troska , litość itp jest zupełnie nieznane. Pamiętać należy , że każdy sadysta najpierw znęca się nad bezbronnymi żywymi istotami ( płazy, zwierzęta ), a następnie nad ludżmi. Z takiej BESTII już nic dobrego nie wyrośnie. Najlepiej takim ....ucinać łby zaraz po porodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej , jakby jeden , z drugim oszołom polał denaturatem i podpalił łby swoim starym. To w końcu oni spłodzili takie bezmózgowce i im się to najbardziej należy.... Ciekawe, jak na to zareaguje sędzia? Pewnie , jak zwykle ,, surowo" ukarze ZWYRODNIALCÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tak dla przykładu też bym gnojom ręce polał denaturatem i sprawdził co by się stał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawnuczki tych z UPA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka1988 napisał:
co to sie na tym świecie dzije! dopiero pijany facet zabił psa w kraśniku, teraz banda deb***i próbuje kota:/ nie maja oporów zaatakowac zwierzę to podejrzewam że tak samo sa zdolni postąpić z ludźmi,niedługo może podpalą człowieka, ot tak dla zabawy. zgroza
wiesz, myślę dokładnie tak samo. W głowie nie miesi mi się, żeby takie dzieciak / bo 14-latek to jeszcze dzieciak dla mnie/ potrafił być tak bezmyślny i bezlitosny. Skąd w tych młodych ludziach tyle okrucieństwa??? I masz racje, skoro nie maja oporów przed skatowaniem zwierzęcia, to przypuszczalnie zrobienie krzywdy drugiemu człowiekowi tez pewnie przyjdzie im bez trudu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietny żart, naprawdę, znęcanie się nad bezbronnym zwierzęciem to żart, sprawianie bólu to też żart! Kur... normalnie coś człowieka rusza jak czyta takie rzeczy. Jak ci rodzice wychowują te dzieci, ze są one zdolne do takiej podłości? Z tych małoletnich już nic dobrego nie wyrośnie, podobnie w przyszłości będą się znęcać nad swoimi żonami, dziecmi, rodzicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że we łbach młodych pustka panuje to wiedziałem, ale że tam nie ma kompletnie nic, to nie wiedziałem.... zero mózgu, pustogłowie, imbecylizm, prostactwo, wandalizm. Niech podpali sobie łeb jeden z drugim i wtedy zobaczy jaka to zabawa. Masakra, co się dzieje z młodymi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o ścisłość to zwyrodnialcy są konkretnie z miejscowości KOPYŁÓW gm.Horodło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie k***a są rodzice? nie wychowali to niech wypier****ją do poprawczaka, a nie beda podpalac niewinne male zwierzeta polskie prawo jest, szczerze, do dupy - mozecie usuwac tego posta, ale takie jest moje zdanie, za zabicie zwierzaczka kara jest taka, jakby jej nie bylo to trzeba zmienic! a tamtych, co podpalili, odizolowac od swiata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jesteśmy narodem katolickim, jak więc można dopuszczać się takiego barbarzyństwa? – pyta Krystyna Pomarańska, zamojska działaczka na rzecz zwierząt. – Czym cierpienie zwierzęcia różni się od cierpienia człowieka? Sama sobie pani odpowiedziała na pytanie. Wedle nauki katolickiej zwierzę to rzecz, przedmiot niczym stare wiadro albo widły. Skoro nie posiada duszy to i nie będzie wskrzeszone ani zbawione na sądzie ostatecznym. Proszę zresztą posłuchać co na tzw. katechezach wygadują na ten temat nawiedzeni kościelni totumfaccy z wykształceniem zaocznym gimnazjalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agi napisał:
ja bym im teraz jaja podpaliła!!! chłystki, smarkacze, barczyste bezmózgowia!!! teraz kot..potem człowiek..gówniarze!!![/quote] [quote name='Animals' post='258289' date='30.03.2010, 22:00:47']ja tak dla przykładu też bym gnojom ręce polał denaturatem i sprawdził co by się stał
Hehe niczym się od nich nie różnicie :> Stara żydowska zasada wciąż modna: oko za oko, ząb za ząb. Brawo :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy TU piszecie o tym ,że kota podpalili-a nikt nie pomyślał nad tym,że kot zazwyczaj ucieka...pod stodołę! Palący się kot pod stodołą-i wszystko jasne! A są takie wioski oraz miejsca na wsiach,że stodoły są blisko siebie... Palący się kot-to jest nieszczęście i"bomba"na łatwopalne rzeczy i budynki! Powinno się takich chuliganów chłostać na golasa przy kościele zaraz po niedzielnej "Sumie"-aby taki chuligan ze wstydu nie mógł ludziom w oczy spojrzeć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...