Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hostynne: Śmierć na drzewie (zdjęcia)

Utworzony przez Obywalel Polski C, 11 czerwca 2008 r. o 17:04 Powrót do artykułu
kamil jezdzil bardzo szybko bo czesto przejezdzal kolo mnie i mojego domu po zwyklych drogach zrywalo kamienie i sie kurzylo slychac zawsze bylo dudnienie, na szosie tez zadko widzialam zeby jechal wolno kazdy na odleglosc po glosie silnika poznawal ze to on jedzie ...zreszto po co teraz szukac winnych jak i tak zycia mu to nie przywroci aa rodzinie ulgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jednak jestes psem,tak was ucza???????????bardzo ladnie w polsce trzeba zrobic format a szczegolnie dysku na ktorym znajduja sie tacy jak ty....brak mi slow...kierowcy bmw???co y k..wa piszesz???to trzeba miec bmw zeby jezdzic szybko???deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
Ty jednak jestes psem,tak was ucza???????????bardzo ladnie w polsce trzeba zrobic format a szczegolnie dysku na ktorym znajduja sie tacy jak ty....brak mi slow...kierowcy bmw???co y k..wa piszesz???to trzeba miec bmw zeby jezdzic szybko???deb***
Nie jedz gdy piszesz bo ci nalesniki pryskają na klawiaturę i piszesz pierdoły...chyba,że ty tak masz to sorka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
NIE TRZEBA JECHAC SZYBKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WYSTARCZY 50KM/H PO CH...J TE DRZEWA PRZY DRODZE?????????????????????????MOZE KTOS SIE W KONCU TYM ZAJMIE!!!!
Wiesz jak jest uderzyć w coś przy 50km/h? Na bank nie wiesz, więc siedź cicho i nie zgrywaj mądrego. Jakby jechał z rozsądną prędkością, to nic by mu się nie stało (zakładając, że miał by zapięte pasy). Jak się jeździ 150 na godzinę po dziurawej drodze starym samochodem to tak się kończy. Zapłacił za swoją głupotę i tyle. Codziennie mijam takich cwaniaków za kierownicą. I właśnie dzięki takiemu jednemu złomowałem auto niedawno. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo bardzo przesadziles tutaj jestes zwyklym deb***em jakich malo i wspolczuje twojej rodzinie ktorzy urodzili takiego niedorozwinietego chuja , pustak z niego, idz sie lecz leszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam sie leczyc????kto cie polskiego uczyl???ku*** jak ty piszesz?urodzila mnie rodzina?sam idz sie leczyc albo lepiej nie tacy jak ty sa potrzebni dla rownowagi zeby swiat nie byl do konca idealny...i w ktorym momencie przesadzilem???jakis kretyn pier***i farmazony a ty mowisz ze ja przesadzam???kiedys mialem wypadek i wiem co pisze wiec mi tu nie pie...ol oki?tak na koniec powiem nie pisz juz bo jestes zalosny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
Ja mam sie leczyc????kto cie polskiego uczyl???ku*** jak ty piszesz?urodzila mnie rodzina?sam idz sie leczyc albo lepiej nie tacy jak ty sa potrzebni dla rownowagi zeby swiat nie byl do konca idealny...i w ktorym momencie przesadzilem???jakis kretyn pier***i farmazony a ty mowisz ze ja przesadzam???kiedys mialem wypadek i wiem co pisze wiec mi tu nie pie...ol oki?tak na koniec powiem nie pisz juz bo jestes zalosny...
twoi chorzy rodzice urodzili chuja ktory na zawsze zostaje uposledzony umyslowo, miales wypadek to jestes piratem drogowym i tepic takich jak ty, pozbawic takich prawa jazdy, jestes pi.erdolnietym matkoj.ebca, ja nie jestem zalosny ale to ty jestes zalosnym nie dosc ze zalosny to jeszcze mega glupi chlop ze wsi, zamowie ci trumne tylko podaj adres. Fuck You Kondonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciach temat cioto...obym cie nie spotkal))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska co to za komentarze? Przy tak wielkiej tragedi jaka sie wydarzyla, uwazam ze nie powinniscie nawet w ten sposob komentowac tego co sie stalo. Byc moze wina byla jego wina, byc moze nie, ale wiem napewno ze przyszedl czas na niego a my jako przyjaciele i kierowcy powinnismy zastanowic sie czasami nad samymi soba. Moze wtedy swiat sie zmieni na lepsze i nie bedzie potrzeby wycinania drzew. Lacze sie w zalu z zona, synkiem oraz cala rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do znajoma...witam i zgadzam sie z Toba pewnie jestes znajoma kamila tak jak ja...nie moge zniesc komentarzy tego idoty!!!on chyba go nie znal!!!nie powinienem pisac tego co napisalem ale ten kretyn obrazil kamila mnie i moja rodzine!!!ps do ciebie kretynie skoro prowadzisz dyskusje ze mna nie mieszaj w to mojej matki oki?jak napisalem wczesniej ciach temat to moja ostatnia wiadomosc do ciebie...aha wiesz co to jest gramatyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
twoi chorzy rodzice urodzili chuja ktory na zawsze zostaje uposledzony umyslowo, miales wypadek to jestes piratem drogowym i tepic takich jak ty, pozbawic takich prawa jazdy, jestes pi.erdolnietym matkoj.ebca, ja nie jestem zalosny ale to ty jestes zalosnym nie dosc ze zalosny to jeszcze mega glupi chlop ze wsi, zamowie ci trumne tylko podaj adres. Fuck You Kondonie.
Urodzili?moze urodzila???na zawsze zostaje chujem???raczej na zawsze zostanie...myslisz ze jak mialem wypadek to jestem piratem???aha...to jestes k...wa strasznie inteligentny cos jak doda...skoro chcesz mnie pozbawic prawka zrob tak samo z pilotami samolotow,kierowcami rajdowymi,zabierz prawko wszystkim kierowcom komunikacji miejskiej bo oni prawdopodobnie mieli wypadki...!!!!ty to jestes jakis chory)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))proponuje wizyte u pana w bialym kilcie pewnie dobrze ci zrobi...i sam jestes chlop ze wsi...zalatujesz mi psem stary koncze nara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
Do znajoma...witam i zgadzam sie z Toba pewnie jestes znajoma kamila tak jak ja...nie moge zniesc komentarzy tego idoty!!!on chyba go nie znal!!!nie powinienem pisac tego co napisalem ale ten kretyn obrazil kamila mnie i moja rodzine!!!ps do ciebie kretynie skoro prowadzisz dyskusje ze mna nie mieszaj w to mojej matki oki?jak napisalem wczesniej ciach temat to moja ostatnia wiadomosc do ciebie...aha wiesz co to jest gramatyka?
Tak bylam Kamila znajoma, oraz jego zony dla mnie to wspaniali ludzie, swietnie potrafili razem rozbawic towarzystwo i jest mi bardzo przykro, ze tak szybko to wszystko sie skonczylo. Teraz pozostana zdjecia i pamiec po Kamilu oraz rodzina, ktora go nadal kocha.Trzymajcie sie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do songo25 spier.dalaj ku***ie mowie o Tobie mysl troche dupku cale komentarze leca do Ciebie ciulu i pozbawic Twojego prawka tez trzeba!!! nie chcesz podac adresu to widze ze sie boisz ok cieniasku napisz jakie masz auto wiesniaku jestes ch.ujem ze wsi i nie pomawiaj sie po mnie de.bilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha jeszcze jedno ja nie wybaczam piratów drogowych bo to oni sa winni a Kamil zasłużył sobie na śmierć to moje zdanie wiec nie czepiac sie trzeba prowadzic z wyobraznia, bez alkoholu, nie byc zmeczonym czy nie wyspanym, trzeba tez przewidywac kierowcow aha i jeszcze jedno nie popisywac sie !!! owszem znajomym sie to spodoba jak znajomy szaleje ale z drugiej strony pomysla ze predzej czy pozniej moze dojsc do wypadku z udzialem takiego kierowcy i tyle powiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co az mi sie robi nie dobrze jak czytam te komnetarze. to nie jest miejsce do klotni i wyzwisk, i jednego jestem pewna kamil sobie na to nie zasluzyl, w spolczuje jego rodzinie i synkowi bo stracil ojca i ma nienomalna matke. Chiala rozwodu? zyczyla mu smierci? to teraz ma!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gothica napisał:
wiecie co az mi sie robi nie dobrze jak czytam te komnetarze. to nie jest miejsce do klotni i wyzwisk, i jednego jestem pewna kamil sobie na to nie zasluzyl, w spolczuje jego rodzinie i synkowi bo stracil ojca i ma nienomalna matke. Chiala rozwodu? zyczyla mu smierci? to teraz ma!!
nie wiem na ile ich znalas, ale w kazdej rodzinie sa klotnie i nie uwierze ze sa idealne pary. Uwazam ze jestes nie sprawiedliwa osadzajac jego zone,pozatym jesli nawet tak bylo napewno nie byly to slowa plynace z serca tylko takie gadanie w nerwach mi tez to sie zdaza ale to nie znaczy ze jestem nienormalna czy zycze komus zle. Zeby osadzac trzeba zyc na codzien i byc swiatkiem tego co sie dzieje pomiedzy dwojgiem ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
nie wiem na ile ich znalas, ale w kazdej rodzinie sa klotnie i nie uwierze ze sa idealne pary. Uwazam ze jestes nie sprawiedliwa osadzajac jego zone,pozatym jesli nawet tak bylo napewno nie byly to slowa plynace z serca tylko takie gadanie w nerwach mi tez to sie zdaza ale to nie znaczy ze jestem nienormalna czy zycze komus zle. Zeby osadzac trzeba zyc [b]na codzien[b/] i byc [b]swiatkiem[b/] tego co sie dzieje pomiedzy dwojgiem ludzi...
naucz sie pisac poprawnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gothica napisał:
wiecie co az mi sie robi nie dobrze jak czytam te komnetarze. to nie jest miejsce do klotni i wyzwisk, i jednego jestem pewna kamil sobie na to nie zasluzyl, w spolczuje jego rodzinie i synkowi bo stracil ojca i ma nienomalna matke. Chiala rozwodu? zyczyla mu smierci? to teraz ma!!
SKORO JECHAL ZBYT SZYBKO, I JESZCZE NIE WIADOMO CZY BYL POD WPLYWEM ALKOHOLU, BO NA RAZIE SEKSJA ZWKLOK SPRAWDZA TO I TAK ZASLUZYL NA SMIERC, TRZEBA BYL JECHAC WOLNIEJ BYLO NIE PRZEKRACZAC PREDKOSCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEKCJA*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3F20E5 napisał:
naucz sie pisac poprawnie
no prosze tylko tyle "naucz sie pisac" nie sadzilam, ze pisownia jest tu najwazniejsza... a moze to jednak tresc byla znaczaca..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...