Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

11 czerwca 2008 r.
12:00
Edytuj ten wpis

Hostynne: Śmierć na drzewie (zdjęcia)

0 158 A A

24-letni kierowca volkswagena passata nie miał szans. Zginął w roztrzaskanym aucie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii doszło wczoraj ok. godz. 22 w Hostynne (gm. Werbkowice) na drodze krajowej relacji Hrubieszów-Zosin.

- Kierowca na łuku jezdni stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wpadł do rowu, a następnie uderzył w drzewo - relacjonuje st. sierż. Arkadiusz Arciszewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Siła uderzenia była tak duża, że auto owinęło się wokół drzewa. 24-latek nie miał szans na przeżycie. Zginął na miejscu w wyniku rozległych obrażenia głowy i klatki piersiowej.

Policja podejrzewa, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.
(LEW)

.

Komentarze 158

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aaaa / 24 listopada 2014 o 16:55
0
jak ktos pije i cpa to tak konczy
jego brat jeszcze lepszy
patologiczna rodzina
Avatar
kolega Kamila / 5 lutego 2010 o 21:06
0
Głupia jest ta osoba która napisala ten kometaż !!! Wysobie nizdajecie z tego sprawy jaki jest to szok dla jego rodziny!!!
Avatar
SONGO25 / 13 sierpnia 2008 o 20:05
0
Gość napisał:
zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HA HA HA????!!!!CO TO JEST????GDZIE JEST MODERATOR TEGO FORUM????ZA CO CI PLACA ???? MASZ UBAW Z TYCH LUDZI???TEN TEMAT POWINIENES ZAMKNAC JUZ DAAAAAAAAAAAAAAWWWWNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE DYSKUSJE SA IDIOTYCZNE KOLES ZAMKNIJ JUZ TO FORUM ZACHOWAJ SIE JAK CZLOWIEK.....

HA HA HA????!!!!CO TO JEST????GDZIE JEST MODERATOR TEGO FORUM????ZA CO CI PLACA ???? MASZ UBAW Z TYCH LUDZI???TEN TEMAT POWINIENES ZAMKNAC JUZ DAAAAAAAAAAAAAAWWWWNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE DYSKUSJE SA IDIOTYCZNE KOLES ZAMKNIJ JUZ TO FORUM ZACHOWAJ SIE JAK CZLOWIEK..... rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2008 o 16:37
0
kolega napisał:
a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.

zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2008 o 13:53
0
kolega napisał:
a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.



jakie fakty? skoro sam sobie zaprzeczasz. ja nie chce wnikac w ich zycie juz i tak wiele osob to robi bez potrzeby. jest mi jedynie zal tych dwoje. pozdrawiam
Avatar
kolega / 9 sierpnia 2008 o 12:31
0
znajomy napisał:
I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś.

a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.
nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal. rozwiń
Avatar
znajomy / 9 sierpnia 2008 o 10:07
0
kolega napisał:
kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam

I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś.

I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś. rozwiń
Avatar
kolega / 8 sierpnia 2008 o 11:51
0
wow szok napisał:
TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINIE POZA DOMEM BO CHYBA NIE JECHAL PO PAMPERSY?? JA NIE STAJE PO NICZYJEJ STRONIE TYLKO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC TYCH WSZYSTKICH KOMENTARZY??? WYGLADA TO JAK POLE BITWY NA SLOWA A NIE JAK FORUM???

kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam

kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2008 o 18:41
0
znajomy napisał:
A pocałujcię Anie wszyscy w d*** i niech nikt się za nią nie podaje. Gdyby Kamil był w pożądku wobec niej to by było inaczej. To on wybrał swoją drogę ona mu nie kazała tam jechać. Oni żadnego rozwodu nie załatwiali tylko seperacje a seperacja to nie roawód. A te lale niech zadzwonią do niej i niech jej o tym powiedzą bo tu każdy jest cwany. Ale was spodka za to co tu wypisujecie na Anie i Kamila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



popieram w 100procentach



popieram w 100procentach rozwiń
Avatar
wow szok / 7 sierpnia 2008 o 18:39
0
Gość napisał:
wielbicielom ani radze jej pomnik wystawic buhahahahah a do kazdego dziecka najwieksze prawo ma matka bo to ona nosi to wlasnie dziecko przez 9 mcy w brzuchu i to ona potem poswieca sie na jego wychowanie wiec w takiej sytuacji najbardziej cierpi matka < matka stojaca nad grobem wlasnego dziecka, to jest tragiczne>



TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINIE POZA DOMEM BO CHYBA NIE JECHAL PO PAMPERSY?? JA NIE STAJE PO NICZYJEJ STRONIE TYLKO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC TYCH WSZYSTKICH KOMENTARZY??? WYGLADA TO JAK POLE BITWY NA SLOWA A NIE JAK FORUM???



TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINI... rozwiń
Avatar
aaaa / 24 listopada 2014 o 16:55
0
jak ktos pije i cpa to tak konczy
jego brat jeszcze lepszy
patologiczna rodzina
Avatar
kolega Kamila / 5 lutego 2010 o 21:06
0
Głupia jest ta osoba która napisala ten kometaż !!! Wysobie nizdajecie z tego sprawy jaki jest to szok dla jego rodziny!!!
Avatar
SONGO25 / 13 sierpnia 2008 o 20:05
0
Gość napisał:
zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HA HA HA????!!!!CO TO JEST????GDZIE JEST MODERATOR TEGO FORUM????ZA CO CI PLACA ???? MASZ UBAW Z TYCH LUDZI???TEN TEMAT POWINIENES ZAMKNAC JUZ DAAAAAAAAAAAAAAWWWWNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE DYSKUSJE SA IDIOTYCZNE KOLES ZAMKNIJ JUZ TO FORUM ZACHOWAJ SIE JAK CZLOWIEK.....

HA HA HA????!!!!CO TO JEST????GDZIE JEST MODERATOR TEGO FORUM????ZA CO CI PLACA ???? MASZ UBAW Z TYCH LUDZI???TEN TEMAT POWINIENES ZAMKNAC JUZ DAAAAAAAAAAAAAAWWWWNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE DYSKUSJE SA IDIOTYCZNE KOLES ZAMKNIJ JUZ TO FORUM ZACHOWAJ SIE JAK CZLOWIEK..... rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2008 o 16:37
0
kolega napisał:
a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.

zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zastanów sie nad soba i nad swoimi faktami oraz nad tym co piszesz. co ta jego zona musi znosic moze tego nie przeczyta lepiej by było dla niej. szkoda mi jej bo została sama a ludzie tacy jak ty chca ja zniszczyc ale uwazaj zebys sie nie zniszczył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2008 o 13:53
0
kolega napisał:
a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.



jakie fakty? skoro sam sobie zaprzeczasz. ja nie chce wnikac w ich zycie juz i tak wiele osob to robi bez potrzeby. jest mi jedynie zal tych dwoje. pozdrawiam
Avatar
kolega / 9 sierpnia 2008 o 12:31
0
znajomy napisał:
I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś.

a czy ja napisalem ze tak bylo? nie tylko chcialem przedstawic tej dziewczynie pewne fakty. z reszta nikt nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal.
nie wie jak bylo na prawde nikt tylko on. wiec nie zaprzeczajmy niczemu. bylem jestem i bede jego kolega i bede sie do tego przyznawal. rozwiń
Avatar
znajomy / 9 sierpnia 2008 o 10:07
0
kolega napisał:
kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam

I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś.

I ty sie nazywasz kolegą Kamila wypisując takie bzdury to nawet nie przyznawaj się że jesteś jego kolego. Wstydził byś się za to co napisałeś. rozwiń
Avatar
kolega / 8 sierpnia 2008 o 11:51
0
wow szok napisał:
TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINIE POZA DOMEM BO CHYBA NIE JECHAL PO PAMPERSY?? JA NIE STAJE PO NICZYJEJ STRONIE TYLKO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC TYCH WSZYSTKICH KOMENTARZY??? WYGLADA TO JAK POLE BITWY NA SLOWA A NIE JAK FORUM???

kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam

kolezanko a jak mozesz wytlumaczyc mi to ze kamil mial dosyc zycia i sie zabil? przypuśćmy bo nie wiadomo czy tak bylo to on tylko wie. jego zona codziennie wysylala do niego smsy bardzo wulgarne chociaz juz nie miala do niego prawa bo bo byli w trakcie separacji do ktorej podkreslam sama dazyla. nie znasz ani jego ani jej a ja znam i mnie wiecej wioem nie twierdze teraz ze akurat tak bylo ale przypuszczam rozwiń
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2008 o 18:41
0
znajomy napisał:
A pocałujcię Anie wszyscy w d*** i niech nikt się za nią nie podaje. Gdyby Kamil był w pożądku wobec niej to by było inaczej. To on wybrał swoją drogę ona mu nie kazała tam jechać. Oni żadnego rozwodu nie załatwiali tylko seperacje a seperacja to nie roawód. A te lale niech zadzwonią do niej i niech jej o tym powiedzą bo tu każdy jest cwany. Ale was spodka za to co tu wypisujecie na Anie i Kamila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



popieram w 100procentach



popieram w 100procentach rozwiń
Avatar
wow szok / 7 sierpnia 2008 o 18:39
0
Gość napisał:
wielbicielom ani radze jej pomnik wystawic buhahahahah a do kazdego dziecka najwieksze prawo ma matka bo to ona nosi to wlasnie dziecko przez 9 mcy w brzuchu i to ona potem poswieca sie na jego wychowanie wiec w takiej sytuacji najbardziej cierpi matka < matka stojaca nad grobem wlasnego dziecka, to jest tragiczne>



TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINIE POZA DOMEM BO CHYBA NIE JECHAL PO PAMPERSY?? JA NIE STAJE PO NICZYJEJ STRONIE TYLKO NIE POTRAFIE ZROZUMIEC TYCH WSZYSTKICH KOMENTARZY??? WYGLADA TO JAK POLE BITWY NA SLOWA A NIE JAK FORUM???



TO PRAWDA ZE MATKA POWINNA BYC NAJWAZNIEJSZA OSOBA W ZYCIU DZIECKA I ZGADZAM SIE Z TYM ZE NIKT TAK NIE CIERPI JAK ONA ALE NIE PRZESADZAJCIE ZE TO ANKI WINA JA JEJ NIE ZNAM JEJ MEZA TEZ NIE ZNALAM ALE Z TEGO CO WIDZE JEDYNYM ICH PROBLEMEM W ZWIAZKU BYLO TO ZE MIELI ZBYT WIELU PRZYJACIOL KTORZY PROBOWALI ZNISZCZYC COS CO SIE NAZYWA MILOSC I GRATULUJE ZROBILISCIE TO W SPOSOB PERFEKCYJNY. NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO OBWINIACIE JEGO ZONE ZA TO. ON SKORO BYL CZLOWIEKIEM DOBRYM I TAK UCZCIWYM CO ROBIL O TEJ GODZINI... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 158

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Baranów: Powstaje archiwum, gmina prosi o zdjęcia

Baranów: Powstaje archiwum, gmina prosi o zdjęcia 0 0

Historia gminy Baranów w powiecie puławskim w przyszłym roku zostanie zaprezentowana w publikacjach, jakie ma zamiar wydać lokalny samorząd. Na apel o udostępnianie materiałów z różnych lat odpowiedziało już mnóstwo osób z różnych stron kraju.

W Opolaninie Opole Lubelskie postawiono na młodzież

W Opolaninie Opole Lubelskie postawiono na młodzież 0 0

I chociaż ona radzi sobie na razie bardzo różnie, to z raz obranego kursu nie zamierzają rezygnować

Speed Car Motor Lublin z licencją warunkową na starty w PGE Ekstralidze

Speed Car Motor Lublin z licencją warunkową na starty w PGE Ekstralidze 0 0

Speed Car Motor Lublin znalazł się w gronie 23 klubów z żużlowej Polski, które otrzymały pozwolenie na starty w ligach w przyszłym sezonie

Orszak św. Mikołaja w Lublinie. Barwny korowód przeszedł na Czwartek [zdjęcia]
galeria

Orszak św. Mikołaja w Lublinie. Barwny korowód przeszedł na Czwartek [zdjęcia] 0 0

Już po raz 5. ulicami Lublina przeszedł Orszak św. Mikołaja.

Gryf Gmina Zamość czeka na mecze w blasku jupiterów

Gryf Gmina Zamość czeka na mecze w blasku jupiterów 1 0

Gryf Gmina Zamość ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną. Zespół na półmetku zajął trzecie miejsce i czeka go spokojna runda rewanżowa. To ważne bo drużyna trenera Romana Blonki przez cały 2019 rok nie będzie grać na swoim obiekcie

S19 z Lublina do Lubartowa. Ponad 100 wniosków o zmianę w planach

S19 z Lublina do Lubartowa. Ponad 100 wniosków o zmianę w planach 17 4

Ponad 100 różnych wniosków o zmianę w planach drogi ekspresowej S19 między Lublinem a Lubartowem zgłosili mieszkańcy przyległych terenów. Proszą o przesunięcie kładki dla pieszych, dodatkowy zjazd lub zapewnienie wygodnego dojazdu do firmy. Najwięcej emocji nowa trasa budzi w gminie Niemce

Noworoczne plany Puław. Najważniejsze inwestycje w budżecie na 2019 rok

Noworoczne plany Puław. Najważniejsze inwestycje w budżecie na 2019 rok 6 3

Jakich nowych inwestycji mogą spodziewać się w 2019 roku mieszkańcy Puław? Wbrew pozorom, poza budową hali sportowej i dalszym ciągiem remontu Domu Chemika, znalazły się środki na kilka innych przedsięwzięć. Powstaną m.in. nowe ulice oraz tereny zielone.

11. Jazz Bez w Lublinie
13 grudnia 2018, 19:00

11. Jazz Bez w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz 11. w Lublinie odbędzie się muzyczny festiwal Jazz Bez, którego założeniem jest dialog pomiędzy Polska a Ukrainą. Tegoroczna edycja imprezy tradycyjnie odbędzie się w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) w dniach 13-15 grudnia.

Dwa dni po ślubie wyszła z domu. Jej ciało znaleźli w jeziorze
film

Dwa dni po ślubie wyszła z domu. Jej ciało znaleźli w jeziorze 54 2

Skarszewy (woj. pomorskie). Z jeziora Borówno Wielkie w miejscowości Skarszewy (Pomorskie) wydobyto czerwonego volkswagena golfa. W aucie znajdowało się ciało 24-letniej Roksany, która zaginęła trzeciego grudnia. Kobieta dwa dni po swoim ślubie wyszła z domu i ślad po niej zaginął.

Lublin: Muszla koncertowa będzie mieć nowy dach. Co jeszcze się zmieni w Ogrodzie Saskim?
zdjęcia
galeria

Lublin: Muszla koncertowa będzie mieć nowy dach. Co jeszcze się zmieni w Ogrodzie Saskim? 4 7

Jeszcze w tym roku gotowe ma być zadaszenie muszli koncertowej w Ogrodzie Saskim. W przyszłym roku czekają nas kolejne zmiany w zabytkowym parku. Będzie nowa woliera dla pawi, powstać ma także nowa altana w miejscu roztrzaskanej przez drzewo powalone latem zeszłego roku przez wichurę

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 31:28. Pokaz bezradności

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 31:28. Pokaz bezradności 2 1

W ostatnim meczu w tym roku Azoty Puławy dość nieoczekiwanie, ale zasłużenie przegrały na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 28:31. Była to piąta porażka puławian w sezonie. Niebawem okaże się, czy zapłaci za nią posadą trener Bartosz Jurecki

I Lubelski Festiwal Piosenki Mikołajkowej dla Dzieci [zdjęcia, wideo]
galeria
film

I Lubelski Festiwal Piosenki Mikołajkowej dla Dzieci [zdjęcia, wideo] 0 0

Ponad 200 dzieci wzięło udział w I Lubelskim Festiwalu Piosenki Mikołajkowej dla Dzieci z przedszkoli i szkół z Lublina. Organizatorem spotkania była Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie.

Chciał postawić kurniki na skraju wsi. Mieszkańcy zablokowali inwestycję

Chciał postawić kurniki na skraju wsi. Mieszkańcy zablokowali inwestycję 0 6

Mieszkańcy Sobiboru postawili na swoim. Dzięki ich stanowczej postawie inwestor, który na obrzeżach ich wsi chciał postawić gigantyczne kurniki odstąpił od tego zamiaru. Teraz chcą gwarancji, że podobne zagrożenie w ich sąsiedztwie się nie powtórzy.

MotoMikołaje przejechali przez Lublin [zdjęcia]
galeria

MotoMikołaje przejechali przez Lublin [zdjęcia] 45 2

MotoMikołaje przywieźli w niedzielę prezenty małym pacjentom szpitali w Lublinie.

Lublin: Kradzież w hotelu, gość stracił drogi sygnet. Kamera nagrała kobietę [wideo]