Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedyś był tu kirkut. Teraz jest plac zabaw

Utworzony przez takiktos, 8 maja 2009 r. o 07:23 Powrót do artykułu
Nic nie jest w stanie zrobić zarząd absolutnie nic , blokuje go prawo które jest przeciwko Polakom i na takie coś tj. dom dla niepełnosprawnych musimy mieć zgodę kogoś z innego kraju . Wstyd dla władz miasta. Mam propozycję , niech władze miasta jadą do Jerozolimy i tam złożą protest na żydów. Jestem ciekaw czy ktoś ich w ogóle weźmie pod uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,W Zamościu spoczywają tysiące Żydów. Naruszenie ich spokoju jest niedopuszczalne. Ziemia, w której spoczywają należy tylko do nich'' !!! I skad sie bierze antysemityzm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można niszczyć polskie mogiły po 20 latach od pochówku,dlaczego więc żydowskie są traktowane szczególnie? Nie dziwi mnie wcale,że ten naród jest znienawidzony na całym świecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DR JORDAN TO SIĘ W GROBIE PRZEWRACA. PRAWIE NA TERENIE KAŻDEGO OGRODU JORDANOWSKIEGO WIECZORAMI MŁODZIEŻ ZBIERA SIĘ PIJE BROWARY, MAMROTY, DEWASTUJE I ZAŚMIECA TEREN,GŁOŚNE ROZMOWY KRZYKI TRWAJĄ DO PÓŹNYCH GODZIN NOCNYCH DZIEJE SIĘ TAK NIE TYLKO W MIASTACH ALE I NA WSIACH CHOĆBY W ŁABUNIACH PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ.JEŻELI STRAŻ MIEJSKA, CZY POLICJA PODJEŻDŻA SAMOCHODEM OŚWIETLONYM NAPISEM POLICJA NASTĘPUJE CISZA I KRYCIE SIĘ PO KRZAKACH, GDY TYLKO ODJADĄ WSZYSTKO WRACA DO NORMY.JEST TO ZABAWA W CIUCIUBABKĘ. WSZYSCY DOSKONALE ODGRYWAJĄ SWOJE ROLE,POLICJA BO INTERWENIUJE, WŁADZA BO REAGUJE, MŁODZIEŻ BO PRZECHYTRZYŁA POLICJĘ. WYSTARCZYŁABY AKCJA POLICJI PIESZO I WYLEGITYMOWANIE WSZYSTKICH , SKUTEK OD RAZU WIDOCZNY, BO KAŻDY WOLI BYĆ ANONOMOWY.A NA DŁUŻSZĄ METĘ TO OŚWIETLENIE I MONITORING TAKICH MIEJSC NA PEWNO POSKUTKUJE. POWODZENIA DLA IDEI, DOKTORA JORDANA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
,,W Zamościu spoczywają tysiące Żydów. Naruszenie ich spokoju jest niedopuszczalne. Ziemia, w której spoczywają należy tylko do nich'' !!! I skad sie bierze antysemityzm?
Człowieku Ci ludzie są w Niebie albo w Piekle a nie na Ziemi i ziemia , ta ziemia jest im na g.... potrzebna. Opanuj się albo się idź leczyć w Radecznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc w Kolonii w Konsulacie RP spotkałem starszego pana,który z ubolewaniem mi opowiadał jak to na jednym z cmentarzy wojennych przy granicy Belgijsko-Niemieckiej potraktowano mogiły naszych żołnierzy.Otóż z jego relacji wynikało,że tam gdzie były mogiły Polaków wybudowano skwerki i alejki.Wracając na lubelszcyznę...-Kiedy wykonano plany pod budowę lotniska,bez ceregieli przeniesiono miejsce pochówku żołnierzy poległych w czasie I Wojny Św. Dlaczego to niby Żydzi uzurpują sobie prawo do bycia "świętą krową" na terenie RP. Skoro i według żydów i katolików wszysczy mamy tego samego Boga,to powinni wiedzieć,że Bóg po śmierci duszę zabiera do siebie albo oddaje ją diabłu.Prochy które zostają są jedynie martwą pamiątką po zmarłym i nie ma większego znaczenia gdzie spoczywają aby tylko godnie spoczywały. Analizując ten problem wydaje mi się jest tu ważniejszy problem gruntu niż samej pamięci .W samym tylko Lublinie żydzi zablokowali kilka planowanych inwestycji bo kogoś tam xx lat temu pochowano.To może być przestroga dla potomnych ,-zastanów się setki razów zanim pozwolisz pochować żyda,bo tej ziemi już nigdy nie odzyskasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie zastanawialem gdzie w sobote na browar isc a tu prosze taka reklama troche pewnie tloczno sie zrobi ale nic a butelki to kulturalnie do smietnika wyrzuce zeby jakis dzieciak sie nie skaleczyl na co do zydow to picie i zalatwianie potrzeb fizjologicznych bedzie znacznie milsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Będąc w Kolonii w Konsulacie RP spotkałem starszego pana,który z ubolewaniem mi opowiadał jak to na jednym z cmentarzy wojennych przy granicy Belgijsko-Niemieckiej potraktowano mogiły naszych żołnierzy.Otóż z jego relacji wynikało,że tam gdzie były mogiły Polaków wybudowano skwerki i alejki.Wracając na lubelszcyznę...-Kiedy wykonano plany pod budowę lotniska,bez ceregieli przeniesiono miejsce pochówku żołnierzy poległych w czasie I Wojny Św. Dlaczego to niby Żydzi uzurpują sobie prawo do bycia "świętą krową" na terenie RP. Skoro i według żydów i katolików wszysczy mamy tego samego Boga,to powinni wiedzieć,że Bóg po śmierci duszę zabiera do siebie albo oddaje ją diabłu.Prochy które zostają są jedynie martwą pamiątką po zmarłym i nie ma większego znaczenia gdzie spoczywają aby tylko godnie spoczywały. Analizując ten problem wydaje mi się jest tu ważniejszy problem gruntu niż samej pamięci .W samym tylko Lublinie żydzi zablokowali kilka planowanych inwestycji bo kogoś tam xx lat temu pochowano.To może być przestroga dla potomnych ,-zastanów się setki razów zanim pozwolisz pochować żyda,bo tej ziemi już nigdy nie odzyskasz.
Tam gdzie groby naszych braci.tam ziemia nasza po wieki wikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abel napisał:
Człowieku Ci ludzie są w Niebie albo w Piekle a nie na Ziemi i ziemia , ta ziemia jest im na g.... potrzebna. Opanuj się albo się idź leczyć w Radecznicy.
Jesteś pewien? a może śpią w prochu ziemi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, czy ktos moglby mi przeslac wzor podania do spólodzielni o plac zabaw dla dzieci? bede wdzieczna za pomoc. minusek@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo okaże się, że Polska to tylko same kirkuty i miejsca na kapliczki dla rabich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie panie potrzeba nam takiego człowieka jak był Adolf Hitler spowrotem otworzyć obozy rozpalić piece a prochy do morza i nie będą się czepiać naszej ziemi bo ich tu nie będzie będą pływały po szerokich morzach i oceanach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...