Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedy wyremontują kładkę nad ul. Zamoyskiego? To skandal żeby ludzie przechodzili na dziko przez jezdnię pod groźbą mandatu. Podobnie na osiedlu Zakole brak przejścia przez tory! Zróbcie coś w końcu z tym!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rady Blokowe -jak Boga kocham stare wraca Alternatywy 4 wypisz wymaluj ! A swoją drogą do z dupy wzięte takie pomylone pomysły ale jaka władza takie pomysły bo po pierwsze jak ktoś zechce wyrzucić z działki śmieci to postawi pod śmietnikiem i będzie miał w głębokim poważaniu durne decyzje ! Ale jeżeli urzędnicy zdecydowali by że opłatę muszą wnosić wszyscy właściciele posesji bez wyjątku to zmieniło by to postać problemu i nawet wywożenie do lasu stało by się nieopłacalne !. Ale partia rządząca jak i te wcześniej decydujące wolą o pierdołach w sejmie czy niżej czcze gadki prawić jak zająć się konkretnymi problemami a może ich takie sprawy przerastają może to co jedynie potrafią to wygryzać się ze stołków obiecując następne głupoty byle ciemny lud uwierzył w dobre chęci a reszta no jakoś później będzie !.
0
hahahaha co to jest rada blokowa - i czy przewodzi jest prezes Anioł ;]
0
To jakaś dziwna sytuacja panuje na waszym osiedlu;) Ja jestem z Lublina. Tutaj praktycznie wszystkie osiedla mają "zakratowane" śmietniki. Nie wynika to z tego żeby mieszkańcom krwi napsuć... tak mi się przynajmniej wydaje. Jest to WASZ - MIESZKAŃCÓW
0
Jakaś dziwna sytuacja panuje na waszym osiedlu;) Ja jestem z Lublina. Tutaj praktycznie wszystkie osiedla mają "zakratowane" śmietniki. Nie wynika to z tego żeby mieszkańcom krwi napsuć... tak mi się przynajmniej wydaje. Jest to WASZ - MIESZKAŃCÓW śmietnik. Gdyby na moim osiedlu (poręba na czechowie) jutro, ktoś ze spółdzielni kazał usunąć kraty to doszłoby do osiedlowej rewolucji ze strony mieszkańców. A wam widzę to nie pasuje.
0
A mi się wydaję, że to wszystkim mieszkańcom właśnie pasuje. A krytykują Ci którym się ukróciło... Zresztą mojego kolegi ojciec sam notorycznie przyjeżdżał samochodem combi i wywalał całą stertę śmieci na naszym osiedlu. Jak ja mu mówiłem dzień dobry to nawet mu głupio nie było bo myślał, że to normalka. A chciałbym zaznaczyć, że kolega ma dom prywatny za IILO na Orląt Lwowskich. Ciekawe gdzie teraz jeździ wywalać swoje śmieci na osiedla;) hehahhehh
0
I BARDZO DOBRZE GNAĆ ĆMOKÓW
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: