Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kuria nie komentuje czarnej listy księdza

Utworzony przez alosza, 6 października 2008 r. o 14:41 Powrót do artykułu
Podobnie było też na zamojszczyźnie już wczesniej. W parafi x nowy proboszcz z Zamościa również ustalił - uchwalił "składkę" na potrzeby parafii, a w jej wyegzekwowaniu poprosił o pomoc ... sołtysów! Przy okazji zbiórki podatku gruntowego ( 4 razy w roku ), zbierali a następnie przekazywali ją księdzu... . . Mocno oryginalne, jak się dowiedziałem to długo nie mogłem wyjść z podziwu dla gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kornik napisał:
Nie darmo masz na nazwisko Baranowski, a moze powinno byc Baran??
Siła i rzeczowość twoich argumentów powaliła mnie na kolana. Przepraszam że mogłem mieć inne zdanie, ale teraz obiecuję poprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
ODCZEPCIE SIE OD NASZEGO PROBOSZCZA!,JEST ON BARDZO DOBRYM CZŁOWIEKIEM POPIERAM JEGO ZACHOWANIE DAJCIE MU WREŚCIE SPOKÓJ,A DŁUŻNICY NIECH WREŚCIE UREGULUJĄ ZOBOWIĄZANIA.POZDRAWIAM KSIĘDZA PROBOSZCZA NIECH SIE TYMI BZURAMI I OSZCZERSTWAMI NIE PRZEJMUJE.JESTEŚMY Z TOBĄ WIERNI PARAFIANIE.
albo się zbijasz tym wpisem albo jesteś deb***em ale wierze w zdrowe podejście czytelników dziennika do takich patologi ... proponuje go wywieść na wozie z gnojem za wieś i skopcie dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tak nie kompromituje Kościoła i Księży jak takie zachowanie, brawo , więcej takich proboszczów , a ludzie przejrza na oczy nawet starsi , bo młodzi już to zrobili co widać i słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Ludzie Ludzie - i po co wy do kościoła chodzicie?????.... utrzymujecie tych DARMOZJADÓW. Jak ktoś jest dobry, wierzący, to przeca może być - i bez chodzenia do budynku kościoła... A czarny fochy stroi... NIECH STROI. Walić to. Jak zobaczy pusty kościół, to sobie razem z tym pustym kościołem pomilczy HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~miś~ napisał:
nich biskup przeniesie go do lublina do jakiejś parafii blisko Abramowic będzie miął dwa w jednym
CZŁOWIEKU CO TY PISZESZ!! RACZEJ TO TY POWINIENES TAM TRAFIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodzo napisał:
albo się zbijasz tym wpisem albo jesteś deb***em ale wierze w zdrowe podejście czytelników dziennika do takich patologi ... proponuje go wywieść na wozie z gnojem za wieś i skopcie dupę
JAK MOŻNA TY NIE JESTES CZLOWIEKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I TY ŚMIESZ MOWIC COS O KIM JAKI SAM JESTES?!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Oj Ludzie Ludzie - i po co wy do kościoła chodzicie?????.... utrzymujecie tych DARMOZJADÓW. Jak ktoś jest dobry, wierzący, to przeca może być - i bez chodzenia do budynku kościoła... A czarny fochy stroi... NIECH STROI. Walić to. Jak zobaczy pusty kościół, to sobie razem z tym pustym kościołem pomilczy HA HA HA
IDIOTA Z CIEBIE TEN KOSCIOL JEST DLA CIEBIE A NIE DLA KSIEDZA POWINIENES SIE MODLIC O NAWROCENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PIEKŁO BĘDZIE BRUKOWANE GŁOWAMI KSIĘŻY PROBOSZCZÓW ( pewnie w karty przejebal i dług ma do splaty )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alosza napisał:
powinni jego powiesic na slupie za to. ksiadz nie ma prawa wymuszac oplaty od swoich wiernych. to sa dobrowolne składki nie wymuszone przez nikogo - wiec jak mam to daje. szkoda ze ja nie mieszkam w tej miejscowosci bo bym ten pralacik ciezko miel ze mna. a wy mieszkancy nie przejmujcie sie niech sobie wiesza ciekawe czy i siebie tam wywiesi na tej jego magicznej liscie
ciebie powiesic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja babcia mieszka w tej parafii, pewnie ma tam długu bardzo duzo , bo na stare lata przestała wierzyć, a przede wszystkim księżom. Do listy grzechów tego #darmozjada# należy dołączyć jego kochanicę, która zresztą chyba w ciąży jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jeszcze i to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Parafianie !!!!Nasz Kochany Ksiadz zamiast robic konkretne rzeczy np Dach zeby sie na leb nie lalo to siedzi po calych nocach i babki rucha sama widzialam,za niektorzy maja taki papier ze kasa byla przekazana tej siksie on mial w du*** bo wolal co innego !!!!!!Na laseczki mial kase a na dach niema no to h** ci w d***!!!!!A ty korwa twoja mac !!!nie chcjales mnie wziac z szczebrzeszyna a ja z cmentarza wracalam z lopata w torbie bo se grob robie !!!!!na mlode lata bo mi wszyscy we wsi na stos mnie chco wziosc CO ksiadz loda by chcil od mnie ki Czorta za kopiejke~~~~poplyniesz ty mendasie w szmbo wiejskie!!!!!A tak propo droga basiu ty rodasie nie masz prawa kogos oczerniac bo masz ryj jak ryjek z mominkow a leb jak Ródy menel!!!HaHaHaHa!!!!!!!A slipia jak "Lala barbie"Piekna Mery zemby cztery, dwa wybite, reszta zgnite to ty basiu...Ksiedzuniu-Lekcja dla ksiedza: Zloz swe rece i wolaj o wiecej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz nie ma sobie nic do zarzucenia. - Wywiesiłem listę. I co w tym złego? - pyta retorycznie.
BARDZO DUZO W TYM ZLEGO!!! Bydlak a nie ksiadz! I tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słownictwo jakie tu się pojawia , przeraża mnie. Ludzie, wy sami sobie wystawiacie świadectwo. Te komentarze piszą osoby mające problemy przede wszystkim ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek napisał:
Wy wszyscy jesteście chorzy! Nie wiecie jak było na prawdę tylko posługujecie się jakimiś bzdurami, które były zawarte w tych artykułach... Żal mi Was... Jak można uważać się za katolików i pisać takie rzeczy... Lepiej się zastanówcie nad swoim postępowaniem, a nie dan postępowaniem księdz, który tak na prawdę nie robi nic złego, a nwet wręcz przeciwnie chce czegoś nauczyć ludzi, a taka jest chyba jego rola... PS. Jak macie pisać jakieś bzdury, które prawdą nie są, nie piszcie N I C ! ! !
Chorobę to może Pan sobie zarzucić, nie Parafianom.Nie po Raz pierwszy i zapewne nie ostatni mamy do czynienia z podobnymi przypadkami,kiedy należałoby utemperować postępowanie Kleru.Z niecierpliwością czekamy na pojawienie sie tego Rodzynka w naszych skromnych progach.W najgorszym przypadku weżmie się przykład z <> i zorganizuje darmową przejażdżke.Dajemy oczywiście szansę na właściwe sprawowanie posługi Kapłańskiej.BOŻE DOPOMÓŻ!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMMA napisał:
IDIOTA Z CIEBIE TEN KOSCIOL JEST DLA CIEBIE A NIE DLA KSIEDZA POWINIENES SIE MODLIC O NAWROCENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sens ma powrót do wątku z 2008r? Czyżby aktualizowanie tematy kogoś bawiło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w parafii kilka lat temu proboszcz wyczytywał na "ogłoszeniach parafialnych" ile kto dał na opłatek wigilijny,po to aby zawstydzić tych,którzy dali mniej. Ludzie zaczęli go wprost ignorować i wychodzić z kościoła w czasie mszy. Wstyd mi za nasz kościół,bo np.Jehowi lub Zielonoświątkowcy nie mają tak "rozbudowanej" hierarchii kościelnej ,a tym samym nie ma tyle złodziejstwa i wyłudzeń finansowych-a wręcz nikt o pieniądzach tam nie mówi,a bardziej ubogich pyta się:"czy będziesz miał co dziś i jutro zjeść?".Piszę o tym nie bez powodu,bo kiedyś byłem jako zaproszony gość na "nabożeństwie" u Ewangelickich Chrześcijan w Zamościu na ul.Traugutta. Dwa lata temu w naszej parafii inny ksiądz proboszcz "zażądał" składek od parafian "na potrzeby kościoła",ale ludzie go wprost wyśmieli - gościu spuścił z tonu i dał se spokój. Moim zdaniem: to już Ostatnie Konwulsyjne Podrygi Czarnych,bo starych babek już jest coraz mniej-a młodzi księdzu kasy nie dadzą lecz będą woleli w niedzielę kasę na grillowanie przeznaczyć niż dla księdza. Widzę zresztą jak "ubyło" kasy na niedzielnej tacy -jeszcze 2 lata temu dużo "papierowych" na tacy ksiądz nosił-a teraz "papierowe" sporadycznie się trafiają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi tam rybka napisał:
Jaki sens ma powrót do wątku z 2008r? Czyżby aktualizowanie tematy kogoś bawiło?
Bynajmniej nic zabawnego w poruszonym temacie się nie znajduje.Należy raczej ubolewać nad postępowaniem Kleru w Polsce.Dobrze jednak będzie pamiętać o tym co było by w razie konieczności zareagować szybciej i skuteczniej w razie wystąpienia problemu w następnej parafii. P.S. Witamy w Chodywańcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...