Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łowca kocich skór stanie przed sądem

Utworzony przez wujek adolf, 27 kwietnia 2009 r. o 08:47 Powrót do artykułu
To juz wiem dlaczego PALIKOT uciekl z Bilgoraja!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze tak oprawcy, oby po wyroku odechciało mu się mordować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że to jakiś kuzyn Janusza Palikota???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie ten sam łowca organów, który rzekomo wycina organy mieszkańcom lubelszczyzny , chcieliście mieć łowcę skór to macie cwaniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę niech mądrzy prawnicy mi wytłumaczą czym różni się zabijanie świni w celu uzyskania mięsa-skóre też można wyprawić od zabicią kota które jest zwierzęciem w celu uzyskania skóry ,która bedzie stosowana w celach zdrowotnych-leczniczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuki napisał:
Proszę niech mądrzy prawnicy mi wytłumaczą czym różni się zabijanie świni w celu uzyskania mięsa-skóre też można wyprawić od zabicią kota które jest zwierzęciem w celu uzyskania skóry ,która bedzie stosowana w celach zdrowotnych-leczniczych.
Urodziłeś się idiotą? Świnie to zwierzęta hodowlane, psy i koty są zwierzętami domowymi. Mam nadzieję, ze zrozumienie tego faktu nie zajmie ci dużo czasu? zabijanie zwierząt to barbarzyństwo, obojętnie czy jest to świnia czy kot, z tym, ze ludzie w wiekszości są mięsożercami i nic się na to nie poradzi, natomiast na wszelkie bóle polecam paracetamol i koniecznie wizytę u lekarza a nie znachora - mordercy "leczącego" kocim futrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚCIU JEŻELI MYŚLISZ TO WIEDZ ŻE SĄ KRAJE GDZIE PROWADZI SIĘ HODOWLE KOTÓW, PSÓW, WŁAŚNIE NA MIĘSO. POZA TYM CZYM RÓŻNI SIĘ ZABICIE ŚWINI LUB KROWY OD ZABICIA KOTA?CZY TZW ZWIERZĘTA HODOWLANE NIE CIERPIĄ W CZASIE EGZEKUCJI NAWET NAJBARDZIEJ HUMANITARNEJ A DOMOWE CIERPIĄ?? DLACZEGO ZA ZABICIE KOTA GROZI KARA USTAWOWA, A ZA ZABICIE KURY ŚWINI KROWY,KONIA NIE . TO JAKIEŚ CHORE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZABIJAJ napisał:
GOŚCIU JEŻELI MYŚLISZ TO WIEDZ ŻE SĄ KRAJE GDZIE PROWADZI SIĘ HODOWLE KOTÓW, PSÓW, WŁAŚNIE NA MIĘSO. POZA TYM CZYM RÓŻNI SIĘ ZABICIE ŚWINI LUB KROWY OD ZABICIA KOTA?CZY TZW ZWIERZĘTA HODOWLANE NIE CIERPIĄ W CZASIE EGZEKUCJI NAWET NAJBARDZIEJ HUMANITARNEJ A DOMOWE CIERPIĄ?? DLACZEGO ZA ZABICIE KOTA GROZI KARA USTAWOWA, A ZA ZABICIE KURY ŚWINI KROWY,KONIA NIE . TO JAKIEŚ CHORE!!!!
Dlatego, zeby tacy idioci jak ty nie zabijali bez potrzeby wszystkiego co się rusza. Tym krajom o których piszesz daleko do cywilizacji, podobnie jak tobie. A chory to sam jesteś, z nienawisci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(NIE ZABIJAJ @ 27.04.2009, 16:07:57) * GOŚCIU JEŻELI MYŚLISZ TO WIEDZ ŻE SĄ KRAJE GDZIE PROWADZI SIĘ HODOWLE KOTÓW, PSÓW, WŁAŚNIE NA MIĘSO. POZA TYM CZYM RÓŻNI SIĘ ZABICIE ŚWINI LUB KROWY OD ZABICIA KOTA?CZY TZW ZWIERZĘTA HODOWLANE NIE CIERPIĄ W CZASIE EGZEKUCJI NAWET NAJBARDZIEJ HUMANITARNEJ A DOMOWE CIERPIĄ?? DLACZEGO ZA ZABICIE KOTA GROZI KARA USTAWOWA, A ZA ZABICIE KURY ŚWINI KROWY,KONIA NIE . TO JAKIEŚ CHORE!!!!
to powiedz mi w takim razie , jeżeli taki jest Twój tok myślenia dlaczego zakazuje się mordu na ludziach ? przecież jakby się to zrobiło nawet najbardziej humanitarnie to nie czuł by nikt nic . co Ty w ogóle wypisujesz ! ogarnij się człowieku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zedrzyjcie mu styłka skórę i sprzedajcie za 1 zł, bo nie jest więcej warta!!! Gnój!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...