Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mokre juwenalia zamojskich studentów (zdjęcia)

Utworzony przez ~studentka~, 25 maja 2009 r. o 06:43 Powrót do artykułu
tylko jakim procentem ludzi "bawiacych sie" byli faktycznie "studenci"?? poza tym program zachecajacy tez nie byl - jak na "zjednoczone siły" zamojskich uczelni - nawet gwiazdą wieczoru nie ma co sie chwalic "na zewnatrz". koncert ów tworcow pasuje mi co najwyzej do klimatu jednego z zamojscich "lokali tanecznych" (ul sienkiewicza) i tychże samych odbiorców. Poza tym - ludzie!!!!!!!! klimat juwenaliow tworza sami studenci - a kiedy - po pierwsze - ich nie ma, a po drugie - jak zapraszacie juz jakis zespół - niby to "główne danie" to...moze by cos pod nieco szersza publike - bo to jak na weselu sałatka na główne danie - np wegetariańska...moze i dobra...zdrowa...ale pod "trunki" nijak nie pasuje...no i oczywiscie gupa jej "odbiorców" jest zdecydowanie okrojona - zwykle jedna osoba - bądź nawet wcale...;/ nie gratuluje tegorocznego wyczynu ale za to przyszlorocznym orgaznizatorom zycze wiecej "pomyślunku", kreatywnosci i ambicji;) ps. aaa i ZAPEWNIAM ze ludziom chcącym i umielijacym sie dobrze bawic nie przeszkodzi z pewnoscia jakis tam padający z nieba deszczyk...a wrecz przeciwnie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam świetna organizatorkę takich imprez zna sie na muzyce jak nikt (co pokazała wybierając 70 letnich dziadków na imprezę dla studentów) jesli chcecie aby i wasza impreza była tok "udana" jak ta zapraszam do koszar jeśli prowadzi tą szkołę jak tą imprezę to dalszy rozwój gwarantowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja to wogóle nie wiem co mam myśleć o tej imprezie ta pani z organizacji dała taki popis ze ręce opadają gwiazde na juwenalia wytrzasneła chyba z kosmosu bo tak samo dziwni byli jak Alf . Moim zadaniem niech sie zajmie organizowaniem imprez okolicznościowych " spotkania po latach " albo bankietów dla emerytów i rencistów to jej wyjdzie na bank , goście padną z wrażenia a co za tym idzie będzie miała okazję zorganizować stypę. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora: nie mamy juz Akademi Rolniczej a Uniwersytet Przyrodniczy od jakiegos czesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...