Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Medal za bycie inteligentnym inaczej tej pani się należy :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nasuwa sie pytanie, skąd oszuści znaja numery telefonów do ojca i do corki, skąd wiedza ze dyspnuja pieniędzmi ?? czyzby mieli wtyki w bankach???? ktore dysponuja takimi danymi?  
0
Pracownikowi Poczty należy się awans i to od razu do KG.
0
55 lat , a zapewne "tempa" .Tyle się mówi o tych oszustach, a Ona ....ech.....
0
nasuwa sie pytanie, skąd oszuści znaja numery telefonów do ojca i do corki, skąd wiedza ze dyspnuja pieniędzmi ?? czyzby mieli wtyki w bankach???? ktore dysponuja takimi danymi?
  Też uważam, że to pracownicy banków wydają ludzi swoim kolesiom, którzy dzwonią i okradają ludzi!!! Już to nie raz pisałam, aby policja w końcu wzięła się za dupy pracowników banków!!!!
0
Ludzie zamiast oddawać oszustom dziesiątki tysięcy dajcie mi ułamek tego, kupię meble dzieciom, tysiąc wystarczy.
0
Oszusci dzwonią telefonem na hybił trafił a może trafią na ofiarę i tak leci.Sama odbieram dziwne telefony głuche i zaraz się rozłańczaja.Czatują na osoby starsze.W głowie się nie mieści jak można tak bez zastanowienia i bez kontaktu telefonicznego z rodziną ,dawać im pieniądze.Chyba uważam że mnie nie nabrali by a po drugie nie posiadam takiej dużej kwoty gotowki w domu a nawet w banku.Zadanie dla dzieci i wnuków aby poinformować rodziców i dziadków o takich występkach to wtedy zapobiegniem dalszym występkom oszustów.Do dzieła dzieci i wnuki.
0
Ludzie zamiast oddawać oszustom dziesiątki tysięcy dajcie mi ułamek tego, kupię meble dzieciom, tysiąc wystarczy.
0
Jakakolwiek pomoc policji,zawsze się musi tak skończyć !!  niestety !!!  ludzie muszą z tym skończyć !!!
0
Widzę, że nie ma  chętnych. To tym gorzej o was świadczy, wolicie oddać złodziejom to niech was okradają dalej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: