Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
No i odezwał się Klech o czym ty mówisz wy w czarnych sukienkach okradacie bliżnich jak nikt inny.
OJ BIEDAKU!!! NIKT CIEBIE NIE LUBI I TAK ŻYJESZ!!! ALE CO TO ZA ŻYCIE? PIES MA LEPIEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhahahahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tam nie szkoda tego pastora bo wiem ze z nich jest kawał skur... i złodzieji.Na to przykład daje - u mojej babci na wsi (wiadomo ludzie sie księdza boją ) powiedział zbierając na witraże w kościele , że jeżeli ktoś nie da to będzie ich wyczytywał na mszy. Więc proszę mi powiedzieć co to ma być ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to była kradzież - zabrali swoje to co ksiądz zabrał od wiernych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zatwardziałym antyklerykałem ale sprawców tego napadu powiesiłbym za jaja a tatusia i mamusię publicznie pokazywałbym na jarmarkach i odpustach jako negatywny wzór rodzica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle pieniędzy, zauważcie że duża parafia a pieniądze za opłatek pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek 19 napisał:
Witam!Oj Mundi,Mundi!Taki wyedukowany,taki filozof,a do internetu wszedł jak wielbłąd przez ucho igielne.Zastanawiam się co jest przyczyną tego,ż tyle garbatych osobników przechodzi ostatnio przez te ucha igielne.Chyba powiększyły się igły-Można przejechać przez takie ucho nawet na wielbłądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy naiwni jestescie wierni sami dali a to idzie na potrzeby kosciola jak by nie chceli to by nie dali jakis baran jeszcze pisze takie rzeczy o ksiedzu a nawet go nie zna nie macie sumienia lepiej jeszcze kopac lezacego tak jak bys jezusowi sprawil ta krzywde a to jest jego sluga.Zastanowcie sie co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Oszajca o kryzysie w Kościele: Episkopat nie potrafi rozwiązać problemu http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101217/LUBLIN/636309077
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie napisał, że sprawcy pobili łomem schorowanego księdza do utraty przytomności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja napisał:
Nikt nie napisał, że sprawcy pobili łomem schorowanego księdza do utraty przytomności?
Ale jak ktoś nie chodzi do kościoła i w Boga nie wierzy, to za 100 zł potrafi nie tylko bzdury na forum wypisywać, ale i bić do utraty przytomności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz piszący ten artykuł kłamie. Nie było żadnej gospodyni, nie było związanego księdza. Było pobicie do utraty nieprzytomności i kradzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś jest sam nic nie wart , to i kogoś ma za nic.Totalna znieczulica, a mamy święta Bożego Narodzenia.Do czego ten świat biegnie ??? Co chodzi o datki to żaden ksiądz do kieszeni ręki szanownemu panu nie wkłada ,jeśli nie chcesz to nie dajesz i nie ma problemu, ten co najmniej daje to najwięcej ma do powiedzenia. Życzę prawdziwych świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako osoba nie praktykująca i nie do końca wierząca nie mogę złego słowa o tym księdzu powiedzieć, a znam go bardzo dobrze. Co druga osoba to kolejny beznadziejny komentarz. Tu nie chodzi o to że Kościół to Kościół tamto, że księża są tacy i owacy. Tu chodzi o napaść na człowieka, który na prawdę dużo zrobił. Wszystkie pieniądze które ludzie przekazują DOBROWOLNIE na kościół są na kącie w banku. I są przeznaczane na konkretne cele, a nie na wymianę samochodu ( w przeciwieństwie do księdza urzędującego po sąsiedzku, który tylko psuje swoja osobą wizerunek Kościoła będąc zwykłym chamem i darmozjadem któremu zawsze mało kasy). Informacja o skradzionych pieniądzach nie do końca jest potwierdzona, szczerze wątpię żeby miał taką sumę na plebanii . A co do wypowiedzi "~jabadu~" BYŁA gospodyni i razem z ksiedzem była ZWIĄZANA, również pobita i później zabrana do szpitala. I to ona jakoś się uwolniła i zadzwoniła po kościelnego (ale jak to bywa, ile ludzi tyle wersji). A sam ksiądz będąc po przeszczepie nerki i mając cały czas problemy ze zdrowiem miał dużo szczęścia (łom trochę waży). Było 4 sprawców z czego 2 zatrzymano wczoraj po 11:00 (pies tropiący miał nie daleko od kościoła) a o reszcie nic mi nie wiadomo. Czy dostana 12 lat to się okaże, bo jak wyjdą na jaw inne "sprawy" to odsiadka może się przedłużyć. Poczekamy zobaczymy... co szanowna prasa więcej "wywęszy". A księży opodatkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednim komentarzem natomiast cała reszta jest tak zryta jak ich autorzy...tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie normalny komentarz. Ludzie nie znacie naszego księdza, a gadacie co wam ślina na język przyniesie. Ten człowiek stawał na głowie by parafianom było dobrze, a jak się domyślam czasem musiał dokładać do tego z własnych pieniędzy. Duża kwota to fakt ale wszystko da się jakoś wytłumaczyć. Były tam pieniądze z opłatków, własne oszczędności. Możliwe, że proboszcz miał problemy z kontem w banku i wypłacił kasę. Może chciał coś kupić do kościoła i przygotował pieniądze. Nie wierzę w złe intencje tego człowieka po przeszczepie nerki. Schowajcie się z tym antyklerykalizmem. Jeśli nie chcecie nie płaćcie tacy i nie mówcie, że kościół was okrada. podatki to wy płacicie państwu i jeśli tak wam źle to won za granicę. Tak mnie poruszyła ta wasza postawa, że jeszcze wam jedno powiem. Skoro kościół jest nie potrzebny to po co żyć? Skoro wierzycie w Chrystusa to wiecie że mówi on że bez kościoła nie ma Zbawienia. I wiecie dlaczego tak po prostu żyjecie jak inni zamiast mieć wszystko w du***, nie żenić się, nie pracować tylko umrzeć jak najszybciej i zniknąć na zawsze? wy wierzycie w Boga i potrzebę Kościoła tylko jeszcze w sobie tego nie odkryliście. Zróbcie eksperyment. Chódźcie przez miesiąc co niedzielę do kościoła. Przystąpcie do Spowiedzi i Komunii Sw po tym czasie zobaczcie czy będziecie wciąż mieli takie same poglądy na Kościół i nie stójcie za filarem tylko skupcie się na Liturgii. Jak możecie oczerniać człowieka w ogóle go nie znając. Co do broni gazowej dlaczego ksiądz miałby jej nie mieć. Jak każdy obywatel ma prawo do samoobrony. A tak dla waszej świadomości jestem uczniem gimnazjum, bo zaraz będziecie się zastanawiać nad moim wiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońca Szacunku napisał:
Nareszcie normalny komentarz. Ludzie nie znacie naszego księdza, a gadacie co wam ślina na język przyniesie. Ten człowiek stawał na głowie by parafianom było dobrze, a jak się domyślam czasem musiał dokładać do tego z własnych pieniędzy. Duża kwota to fakt ale wszystko da się jakoś wytłumaczyć. Były tam pieniądze z opłatków, własne oszczędności. Możliwe, że proboszcz miał problemy z kontem w banku i wypłacił kasę. Może chciał coś kupić do kościoła i przygotował pieniądze. Nie wierzę w złe intencje tego człowieka po przeszczepie nerki. Schowajcie się z tym antyklerykalizmem. Jeśli nie chcecie nie płaćcie tacy i nie mówcie, że kościół was okrada. podatki to wy płacicie państwu i jeśli tak wam źle to won za granicę. Tak mnie poruszyła ta wasza postawa, że jeszcze wam jedno powiem. Skoro kościół jest nie potrzebny to po co żyć? Skoro wierzycie w Chrystusa to wiecie że mówi on że bez kościoła nie ma Zbawienia. I wiecie dlaczego tak po prostu żyjecie jak inni zamiast mieć wszystko w du***, nie żenić się, nie pracować tylko umrzeć jak najszybciej i zniknąć na zawsze? wy wierzycie w Boga i potrzebę Kościoła tylko jeszcze w sobie tego nie odkryliście. Zróbcie eksperyment. Chódźcie przez miesiąc co niedzielę do kościoła. Przystąpcie do Spowiedzi i Komunii Sw po tym czasie zobaczcie czy będziecie wciąż mieli takie same poglądy na Kościół i nie stójcie za filarem tylko skupcie się na Liturgii. Jak możecie oczerniać człowieka w ogóle go nie znając. Co do broni gazowej dlaczego ksiądz miałby jej nie mieć. Jak każdy obywatel ma prawo do samoobrony. A tak dla waszej świadomości jestem uczniem gimnazjum, bo zaraz będziecie się zastanawiać nad moim wiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje dojrzałości religijnej i zdrowego i obiektywnego podejścia do sprawy. Takie wypowiedzi maja sens i cos wnoszą ale nie przejmujcie się zawsze były i będą krwiopijcy z mała ilościa ilorazu inteligencji aby pisac takie głupoty jak kilka popprzednich. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wizytach duszpasterskich znaleźli by o wiele więcej. Niecierpliwość? Może powtórzą po trzech królach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś okropnego!!! Ludzie nie mają sumienia,napadac na człowieka, współczuje księdzu,bo ból fizyczny z czasem zniknie ale ból psychiczny pozostanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...