Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bulwersujący Pan z osiedla, który mówi, ze właściciele drogich aut nie muszą oszczędzać zapewne właśnie ze względu na swoje przekonania może sobie marzyć o dobrych autach. Pewnie jak tylko wpadała mu większa kasa w ręce to od razu włączało myślenie 'mam kasę, nie muszę oszczędzać' więc i teraz nie stać na dobre auto. Żona rodziła w szpitalu z bramkami, była w nim w sumie przez 3 tygodnie, codziennie ją odwiedzałem 2-3 razy, więc jakbym za każdym razem płacił po kilkanaście złotych dziennie to przez cały okres byłoby to kilkaset złotych. Czy nie za dużo jak za parking? nawet dla osoby majętnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na auto i benzynę kasa jest, a 3zł na parking nie ma? W takim razie polecam skorzystać z komunikacji miejskiej a na pewno wyjdzie taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te opłaty są absurdalne. Zmuszają ludzi do kombinowania. A UM się nie popisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo wybudują McDonalda to znajdzie się kilka wolnych miejsc parkingowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franek napisał:
Już niedługo wybudują McDonalda to znajdzie się kilka wolnych miejsc parkingowych.
i darmowy kibelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak to cwaniak nawet jakby mial 100 tys zl miesiecznie to by nie wjechal na parking bo 3 zl stracic to koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówi Karol Garbula , rzecznik prezydenta Zamościa. . Na decyzje szpitala także wpływu nie mamy… Podobnie jest z osiedlowymi parkingami. Niestety, raczej niewiele możemy pomoc. Wodolejstwo rzecznika. nie możemy pomóc,przecież to miasto "popierając służbę zdrowia" obciążyło szpitalpapieski podatkiem od nieruchomości w kwocie 400 000 zł rocznie.To ten podatek jest zbierany na parkingu. Ale rzecznik mówi "nie możemy" pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety , ja tam mieszkam i codziennie mam problem ze znalezieniem miejsca parkingowego pod własnym domem, wszystkie miejsca, trawniki,pobocza zawalone autami, parking pod społem oczywiście też, większość to "obce" rejestracje do tego jeżeli już wciskają mi się na parking to absolutnie nie parkują równolegle do innych samochodów tylko jakoś tak na skos, zajmując 2 miejsca ( to pewnie jak u siebie pod stodołą ) tragedia raz mnie zastawili więc następnym razem ja kogoś przestawię , ale pewnie wtedy straż miejska się znajdzie żeby mi wpierniczyć za kolizje ehhh... trzeba chyba małolatów z osiedla do " roboty " pogonić ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN RZECZNIK NIE POWIEDZIAŁ ŻE TO MIASTO OBCIĄŻYŁO SZPITAL PAPIESKI PODATKIEM OD NIERUCHOMOŚCI W WYS. 400 000 ZŁ ROCZNIE. DLATEGO DYREKCJA SZPITALA ZMUSZONA BYŁA DO TAKIEGO KROKU.BRAWO DAJCY MIEJSCY ZA POPARCIE I POMOC DLA SŁUŻBY ZDROWIA I ZDROWIA NAS WSZYSTKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
Te opłaty są absurdalne. Zmuszają ludzi do kombinowania. A UM się nie popisał.
Powiem tak pod każdym szpitalem w starej unii są parkingi płatne i wolne od opłat z tym że płatny znaczy strzeżony ale są i takie gdzie nie ma opłat żadnych kilka takich szpitali widziałem o kilkunastu rozmawiałem !problem leży tu w kraju w szukaniu dodatkowych dochodów min. na wyższe pensje ,ponadto komuś zabrakło fantazji na etapie zagospodarowania przestrzennego wokół szpitala by zmieścić właśnie parkingi czyli inżynierów planistów też mamy do Du-y skoro nie potrafili przywidzieć ale i decydentów którzy taki chłam zaakceptowali a teraz następuje pobieranie haraczu niby w myśl prawa więc proszę pamiętać szpital to nie kino teatr czy inny obiekt o charakterze rozrywkowym pod którym takie opłaty są uzasadnione to jest SZPITAL i to powinno z humanitarnego punktu widzenia być powodem by takich opłat nie pobierać czy przynajmniej by działały równoległe parkingi wolne od opłat zaś takie działania są nieetyczne .Bo co by się stało gdyby duże sieci handlowe zażądały by opłat za parkingi -bankructwo ale różnica jest subtelna z zakupów można pod takim marketem zrezygnować z wizyty w szpitalu już nie i to jest batem wymuszenia władzy nad społeczeństwem wykorzystać to na czym obywatel musi dla swoich korzyści a żeby ładnie wyglądało to wynajmuje się firmę a ja twierdzę że taniej i z większą korzyścią było by gdyby szpitale same prowadziły taki parking ew, pracownicy szpitala czy ich rodziny np. rotacyjnie ale myślenie logiczne stało się luksusem i nie każdego nań stać widocznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na osiedlach prponuję zrobić szlabaniki i łańcuchy i niech się miasto martwi gdzie maja parkować przyjezdni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zapełnił się teraz parking przy Lidlu:)??!!! Jak dojdzie Mc Donalds, będzie jeszcze bliżej do szpitala niz spod Lidla, ew. ZK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje sie ze nadchodza tluste czasy dla tych, ktorzy wyciagaja radia na osiedlach jesli beda stawiali wszedzie gdzie popadnie to w koncu komus w oko wpadnie kilka wozow i wyparuja radia i inne cenne rzeczy z samochodow. najgorzej bedzie w wieczorowych porach....ale 3zl badz wiecej zaoszczedzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na darmowe przejazdy dla uczniów miasto 800 tys. zł znalazło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego kwestie podatku, który musi zapłacić szpital łączy się z wprowadzeniem opłat za parking? Przecież szpital nie powstał rok temu i myślę, że podatki płacił wcześniej i jakoś nie przypominam sobie żeby były krzyki i protesty. A teraz pod pozorem zapłacenia podatku wprowadza się opłaty za parking i łupi się mieszkańców na kasę. ... Sprytne posunięcie władz szpitala zamydlić ludziom oczy podatkiem i wprowadzić opłaty... Czyżby wyjście z zasady: "ciemny lud to kupi"??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkowanie na Słonecznym Stoku to horror!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram i rozumiem wszystkich zdenerwowanych mieszkańców osiedla Słoneczny Stok. Tez tam mieszkam i naprawde nie jest przyjemnością codziennie robić kilka kółek wokół bloku, żeby znaleźć wolne miejsce do zaparkowania. I albo sie to uda albo nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem że jak ktoś przyjedzie na badania na umówioną godz i np coś się opóźni ( bo np. lekarz spóźni się do pracy) to szpital część opłaty parkingowej zwraca od ręki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...