Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LUDZIE CO WY WYPISUJECIE PRZECIEŻ NIE CHODZI O NICZYJE DOBRO TYLKO O NAPCHANIE IM KIESZENI. OBUDŹCIE SIĘ !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same przepisy nie wystarczaja zeby zdac trzeba patrzec i szukac szczegolow albo sa sytuacje ze sa trzy znaki jeden na drugim i kij wie co jest grane a poza tym jak czytam kodeks to i tak nic nie rozumiem mogli by wydac wersje jak to moja profesorka mowila po chlopsku dzisiaj egzamin zobaczymy z czym to sie je
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja kolezanka zdala cudem ,ale nie jezdzi ,bo sie boi !I takich cielakow jest wiecej,maja szczescie !Wroclaw przeklinam szukaja aby oblac ,no chyba,ze jezdza jak ona i nie wsiadaja pozniej a plastik w ramke...szukaja dobrych kierowcow jak ona :)))Taki kierowca na pewno nie bedzie mial wypadku !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja dzięki temu, że trochę przysiadłem przy tych nowych testach zdałem! Byłem tą osobą jedną na szcześć, czuję się bardzo wyjątkowo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też udało się zdać, ale korzystałam z dodatkowych źródeł wiedzy. Rozwiązywałam testy na testynaprawojazdy.eu i czytałam jakąś książkę o przepisach drogowych z przykładowymi sytuacjami na skrzyżowaniach. Gdyby nie to, prawdopodobnie byłoby po mnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...