Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradli go sposobem \"na plik banknotów\"

Utworzony przez Gość, 3 lutego 2009 r. o 23:00 Powrót do artykułu
Jakoś ten gniot został pokrętnie napisany. Widać kryzys sięgnął już i redaktorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca odruchowo sprawdził zawartość portfela i wysiadł z samochodu. W tym czasie nieznajomy zdążył schować plik do kieszeni." Nie bardzo rozumiem. Czy kierowca nie schował portfela, czy jak? A może chodzi o ten plik pod samochodem (Nie rozumiem, czy on tam był faktycznie, czy tylko tamten tak mu powiedział, że jest?). Dużo niejasności w tym artykule. Na przyszłość może warto, żeby artykuły ktoś czytał, zanim pójdą w sieć. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem. Kierowca naprawde zgubił , czy jak . Niech mi ktoś to wyjaśni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest artykuł skierowany do inteligentów o ilorazie ponad stówkę. Doda by na pewno zrozumiała. Ale tego to i ja nie kapuję -cytuję"....w ciemne spodnie i buty. Jego kompan... Ubrany był w szarą kurtkę, na głowie miał czapkę". Cholera to kompan był bez butów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulżyło mi, bo już myślałam, że to ze mną cos nie tak, skoro nie rozumiem słowa pisanego. Czytałam wielokrotnie i nijak nie pojmowałam tego co czytałam. Drodzy "forumowicze"- dzięki za poprawienie mojego EGO:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do MON - czy to ksywka od ministerstwa obrony narodowej? I druga sprawa, to cieszę się, że Ego ci się poprawiło. Jakby coś nie tak było z Twoim Idem mogę bardzo, i to bardzo chętnie popracować nad nim. Buzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elo elo ~kurde~ nie MON, tylko mon ew. Mon-ika! DAM SE RADE;), a jakby co, to się upomnę o pomoc, ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...