Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ci ktorzy protestują zapominają że ten dyrektor warunki płacowe dla nich stworzył na wysokim poziomie , nie wszedzie w regionie lekarze zarabiaja tak jak w Hrubieszowie , ale niektórzy chca stworzyć firme rodzinną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dyrekcja zaczęła dbać o interesy szpitala i wszystkich pracowników, a nie tylko o podwyżki dla lekarzy, to przestało się medykom podobać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nareszcie skończy się zastraszanie,manipulowanie i nie dla oszczędności a dla poklasku. są mury,jest nowy sprzęt i tylko nie ma komu pracować jeden anestezjolog na bloku ,OIT i do interwencji.Jeden radiolog na szpital i przychodnię i jak jest na urlopie można tylko w środy chorować bo wtedy zastąpi go ktoś z Zamościa i zrobi usg.Na Izbie Przyjęć ginekolog i to się nazywa normalność???A tej reformy PO też się chyba nie doczekamy.NFZ nie jest dla pacjenta,nie przewidział go w swoich wydatkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Czytajmy tekst ze zrozumieniem! Nieważne ile płaci, przecież tu nie chodzi o pieniądze. Dyrekcja szpitala, która ma w pogardzie zdrowie i życie ludzkie powinna ustąpić. Czy ktoś wie jakie kroki podjął Starosta?! Prokurator?! Fundusz Zdrowia?! Mamy 6 lipca, a nikt nie pisze czy to rozporządzenie zostało odwołane!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
ci ktorzy protestują zapominają że ten dyrektor warunki płacowe dla nich stworzył na wysokim poziomie , nie wszedzie w regionie lekarze zarabiaja tak jak w Hrubieszowie , ale niektórzy chca stworzyć firme rodzinną
jola czy czytałaś art.przeczytaj go powoli.Tu nie idzie o kasę dla lekarzy tu idzie o opiekę nad nami sama widzisz rezygnują z poborów-odejdą.Idzie o bezpieczeństwo nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Jak dyrekcja zaczęła dbać o interesy szpitala i wszystkich pracowników, a nie tylko o podwyżki dla lekarzy, to przestało się medykom podobać.
Człowieku nie czytałeś dokładnie.Ja nie znalazłem wzmianki o kasie dla medyków.Myślę że największym interesem szpitala to bezpieczeństwo nas a nie piękne mury.Zrozumiałem że ma być jeden lekarz na kilka oddziałów.O losie a co z chorymi?Ludzi chorujmy przy pełnej obsadzie .PARANOJA>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś policzył ilu dobrych lekarzy odeszło z Hrubieszowa-rezygnując z kasy -jak tam ktoś zasugerował.Widać nie o forsę tu idzie.Kto wie ilu mamy chirurgów-a ilu poszło?Ilu anastezjologów na cały szpital?Wiem coś o tym bo żona była pacjętką OIT-u i chirurgii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-?-ktoś pyta o obsadę mogę się wypowiedzieć właśnie jestem odwiedzającą i obserwuję.Na intensywnej terapi jest ich 2 ale na zmianę .Jednego widzę 2-3 dni potem drugi.Na chirurgi jak byłam to naliczyłam wszystkich 4 też po kilka dni 1 i ten sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści aby tak oszczędzać na chorych.Oszczędności na lekach a teraz jeszcze na podstawowej opiece przez lekarza.Zacznijmy modlić się abyśmy nie byli ostrym drugim przypadkiem bo lekarz nie przyjdzie.PARANOJA panie dyrektorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam to włos na głowie staje.Kto na to pozwala abyśmy zostali bez opieki.Najbliższy szpital ok.50 kilometrów - dożyjemy podróż?Przecież jak odejdą ci lekarze którzy są to szpital zamkną.Panie Starosto niech Pan coś zrobi.Nie chcę myśleć co się stanie z nami potencjalnymi pacjentami tego szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto nas dowiezie do szpitala,odwołali wieloletniego dyrektora pogotowia bo chcą wsadzić kolesia partyjnego na jego miejsce.Pracownicy pogotowia zapowiedzieli strajk w obronie dyrektora. W tym kraju jak nie poleje się krew to tego złodziejstwa polityków nie wytępi. Do kamieniołomów tych wszystkich ministrów,marszałków i posłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Radzyniu powinny tak zrobic pielegniarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<_<
~gosc~ napisał:
w Radzyniu powinny tak zrobic pielegniarki
<_< Pozdrawiam zaspane pielęgniarki z Radzynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam zaspane pielęgniarki z Radzynia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
w Radzyniu powinny tak zrobic pielegniarki
W Radzyniu to pielęgniarki wypromowały pana H...Teraz wziął ich za mo...dę. Macie to na własne życzenie. Jedyna szansa to wyślijcie go do Hrubieszowa. On jest wielki, a lekarze szybko będą uciekać tak jak z Radzynia pracują w łukowie. Już prawie szpital sprywatyzował i wydzierżawił, a wy siostrzyczki co powiecie o swoim idolu?.Proponuję podyskutować o tym co się dzieje w Radzyńskim szpitalu oczywiście nie na hrubieszowskim forum. Pozdrawiam, tych którym troska o Radzyński szpital nie jest obca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob napisał:
Człowieku nie czytałeś dokładnie.Ja nie znalazłem wzmianki o kasie dla medyków.Myślę że największym interesem szpitala to bezpieczeństwo nas a nie piękne mury.Zrozumiałem że ma być jeden lekarz na kilka oddziałów.O losie a co z chorymi?Ludzi chorujmy przy pełnej obsadzie .PARANOJA>
Z całym szacunkiem. Kto jest zorientowany w sprawach wewnętrznych szpitala ten wie, że chodzi o kasę a nie o opiekę czy dyżury. Problem opisany w artykule to dobra przykrywka aby nie nazywać rzeczy po imieniu i nie poruszyć sedna sprawy. Dyrektor przyznał, że nie jest lekarzem tylko ekonomistą jego propozycja związana z takim a nie innym sposobem obsadzenia dyżurów nie była przemyślana. Chciał odstąpić od tego i niech będzie wszystko po staremu, ale lekarze nie zgodzili się. Zażądali odwołania dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...