Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobił złodzieja, teraz grozi mu 10 lat więzienia

Utworzony przez siuśmajtek, 12 sierpnia 2009 r. o 07:24 Powrót do artykułu
"Oskarżyliśmy Jacka W. o ciężkie uszkodzenie ciała skutkujące chorobą realnie zagrażającą życiu – mówi Artur Hypiak, wiceszef Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim" - A ja mam pomysł żeby wpierdoolić Panu jaśnie wiceszefowi prokuratury w TL. Może wtedy ten błazen i sprzedajna ku*** zacznie interpretować prawo jak nalezy, bo póki co ten kmiot ma z tym problem.. Ludzie weźmy sie w garść bo nas te skurwesyny (moze to żydostwo?) doprowadzą do ostateczności.. Bić chuujii w ryje, bo to nie Polacy tylko jakieś gównojady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tam bzdury opowiadacie, właściciel garażu powinien grzecznie zapalić światło żeby złodziej sobie krzywdy nie zrobił, pokazać gdzie trzyma cenniejsze rzeczy i taktownie oddalić się, żeby nie przeszkadzać złodziejowi. Psy powinien zamknąć, by złodzieja nie pogryzły. Po oddaleniu się złodzieja zawiadomić Policję Państwową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla tego gościa co bronił swojego !!! Do wszystkich broniących złodzieja - prawdopodobnie w życiu nie byliście okradzeni lub napadnięci. W tym czasie nie ma szans na miarkowanie obrony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciał kupić paliwo w garażu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku tu napisało "Od czego jest policja ?". Co ty jeden z drugim nie widzisz, że chodzi o głupowate sądy ? Policja robi co do nich należy, ale sądy puszczają wolno bandziorów, a ludzi uczciwych chcących pokazać złodziejom gdzie ich miejsce, ciągnie się latami po sądach i niszczy. JAKIM PRAWEM !? To ja mam złodzieja jeszcze może przyjąć na wódkę, aby mu wytłumaczyć, że tak nie wolno ? A może mam się nie bronić, to on mi przywali jakimś łomem. Skoro złodziej/bandzior idzie z czystym sumieniem to zrobić to chyba liczy się z konsekwencjami. PRAWO JEST PO STRONIE ZŁODZIEI CHORY KRAJ... mam dość tego zje...o kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czerwcu 16-letni Grzegorz K. – ze złamaną lewą zatoką szczękową, odmą opłucnową oraz pękniętą śledzioną z krwotokiem – trafił do szpitala po nieudanej próbie włamania do garażu pod Ulhówkiem.
Dobrze zrobił. Ma deb*** nauczkę na całe życie. Zamiast kraść można nawet puszki zbierać, albo ulotki roznosić. Wolało gówno tknąć czyjąś własność - ma nauczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='"Dziennik Wschodni"']Gdyby nie szybka pomoc medyczna, poszkodowany mógłby umrzeć – podnosi Hypiak.[/quote] Przecież poszkodowany wygrał walkę ze złodziejem i zamknął go dla pewności w kufrze. Coś tu autor artykułu pokręcił. Na wypadek gdyby ktoś nie wyczuł ironii we wcześniejszym zdaniu dodam, że lepsza taka nauczka niż dwa lata w "zawiasach". Własność to rzecz święta. Polscy ustawodawcy o tym chyba zapomnieli. Właśnie za tą wspomnianą kradzież jabłek należy złodzieja ubić na miejscu. Dla nauczki by innych chętnych nie swojego nie korciło. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziad jeden przylazi i kradnie, dlaczego wzasranym prawie to okradziony ma odpowiadać, gówniaż w domu by pomógł a nie szukać przygód,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temida jest ślepa. Nie znam obu, ale uważam że Gościu zrobił poprawnie broniąc swojej własności. Złodziej jakby nie poszedł to by nie dostał. A prawo w Polsce jest nieskuteczne, niesprawiedliwe i szkodliwe (w opisanej wyżej formie). Broniąc swego nie można bronić słabiej lub mocniej - parodia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Temida jest ślepa. Nie znam obu, ale uważam że Gościu zrobił poprawnie broniąc swojej własności. Złodziej jakby nie poszedł to by nie dostał. A prawo w Polsce jest nieskuteczne, niesprawiedliwe i szkodliwe (w opisanej wyżej formie). Broniąc swego nie można bronić słabiej lub mocniej - parodia!!
dobrze trafiłes... to w takim razie chcialbym sie łaskawie dowiedziec od panów/ pań z prokuratury , gdzie jest ta linia ? mojej "maksymalnej" obrony ?, a raczej obrony mojej własnosci ? mam uciekac ? albo go opluć ? moge go odepchnąć ? czy moze jednak nie ?, czy to juz bedzie usiłowanie zabójstwa ? moze ktos na forum zna sie na prawie , to mi powie gdzie jest ta "linia" ? ... parodia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Zrobiłbym to samo gnojowi gdybym przyłapał na kradzieży w moim garażu. Drugi raz go okradał, tym bardziej nie miał prawa wstać. Teraz każdy złodziej będzie darł mordę, że gów.no mu można zrobić. Zgodnie z prawem wg. tych mistrzów z prokuratury można było jedynie spoliczkować. Śmiech na sali. Rozwiązać całą prokuraturę i egzamin na aplikację maksymalnie utrudnić, nie potrzeba nam ziobrowskich nieudaczników.
o ile sobie przypominam to min. Ziobro chciał zmienić zasady obrony koniecznej, stanu wyższej konieczności i złagodzić obowiązki atakowanego. Nie pamiętasz tego, czy nie chcesz pamiętać i piszesz świadomie bzdury. A może to twoja opcja rządząca, będąca aktualnie u steru władzy to zmieni. Zapytaj bo tobie wypada przecież oddałeś na nich głos. Nie bój się zapytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Widzę przedmówcy ciągle żyją w okresie kamienia łupanego!!!?? Ząb za ząb .... siłą mięśni można wszystko załatwić, samowolka, w Kozich Wólkach wciąż takie myślenie funkcjonuje.
To podaj adres swojego garazu i napisz co tam masz ciekawego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się!po co mamy prawo i policję? ,nie jestem za tym złodziejem,ale ten gościo też popełnił przestepstwo!.Jak będziemy tak postępować to się wzajemnie pozabijamy za przysłowiowa pietruszkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Widzę przedmówcy ciągle żyją w okresie kamienia łupanego!!!?? Ząb za ząb .... siłą mięśni można wszystko załatwić, samowolka, w Kozich Wólkach wciąż takie myślenie funkcjonuje.
Skoro WYMIAR (NIE)SPRAWIEDLIWOŚCI nie potrafi odpowiednio karać sprawców, uważam ,ze należy brać sprawy w swoje ręce. Przykre jest tylko to ,że uderzy się GÓWNO, a odpowiada za człowieka. Skoro nie był to pierwszy wyskok tego złodzieja , to znaczy , ze nie ostatni... No , może teraz bedzie bardziej ostrożny hihihi. BRAWO dla właściciela garażu. TAK TRZYMAĆ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Max~ napisał:
Ludzie zastanówcie się!po co mamy prawo i policję? ,nie jestem za tym złodziejem,ale ten gościo też popełnił przestepstwo!.Jak będziemy tak postępować to się wzajemnie pozabijamy za przysłowiowa pietruszkę.
Jest jedna zasada--gówno komu do domu , jak chałupa nie jego.... Nie Twoje- NIE RUSZAJ !!!! Skoro jednak sięgasz po cudza własność , licz się z tym ,że możesz oberwać ( tak , jak w tym przypadku) .Pytasz , po co mamy prawo ? Z tego , co widać na co dzień, często się nad tym zastanawiam-- PO CO ???? OCHRONKA DLA ZŁODZIEI I BANDYTÓW---to jest moja odpowiedż. Nikt się dzisiaj nie przejmuje porządnymi ludżmi , ale dla BANDYTÓW , sądy są BARDZO ŁASKAWE.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zrobil gowniarzowi,lepiej wzialby sie do pracy.Na jego miejscu to samo bym zrobil.Bedzie mial nauczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Piotr Kładoczny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. – Nie zastrzelimy przecież kogoś, kto próbuje ukraść nam kilogram jabłek.
To HFPC stoi po stronie złodzieja? Dlaczego "nie zastrzelimy"? To nawet powinno być to dozwolone ! Tylko w ten sposób przestaną kraść jabłka. Akurat nie mam ani sadu, ani pistoletu, więc problem mnie nie dotyczy, ale w pełni popieram bohatera artykułu. Jeżeli nasze państwo nie chroni nas przed bandytami, to musimy bronić się sami tak, jak umiemy! Na pohybel HFPC (Fundacja praw człowieka? Ach, czy w takim razie już sprawdziliście ile m2 podłogi i ile kanapek miesięcznie przypada w tym roku na jednego więźnia, i czy czasem nie za mało????).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwcie się potem, że są ludzie, którzy wypisują "HWDP" na murach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...