Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant miał upić i zgwałcić. Jest śledztwo

Utworzony przez Bolek, 19 czerwca 2013 o 16:49 Powrót do artykułu
22 lata, dwoje dzieci, starsze 2,5 roku....ech....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widać wie do czego d. służy, już uznaje jej zeznania za niewiarygodne
0
i te dzieci same zostały w domu, jeżeli tak, to zabrać jej te dzieci,
0
W ciągu jednego dnia 19.06.2013 roku na forach internetowych w tym dwa wydarzenia opisał Onet z udziałem policjantów w roli kontrowersyjnej albo wprost wskazujących ich jako sprawców naruszeń prawa. Dziennik Wschodni swoim artykułem wniósł już trzecią dziś informację o zdarzeniu z udziałem "policjanta" Co się dzieje w tym kraju ? Czy to już jest królestwo Górnej Wolty, a może jakiś Mozambik, Uganda itp:? Rozpędzić tą chołotę gdzie pieprz rośnie, a pierwszego natychmiast zdymisjonować.
0
---------------------------------------GLINIARZY   NIE   CIERPIE   ALE ...-----------------------------------------------  w  tym  wypadku  winę  za  całe  zajście  ponosi..."kobieta-matka" .  Wogle  nie  są  potrzebne  bliższe  inform acje .    Jak  można  zostawić  dwoje  dzieci  w  tym  6  miesięczne  i  pójść  na  "spotkanie"  z  obcym  face tem  do  obcego  mieszkania ? .    Pare  lat  temu   nowojorski  sąd  też  oddalił  Pozew  o  gwałt  .   Złożyła go biegająca po Central Park  mieszkanka  nieopodal  Amsterdam Ave.  Kobieta  biegnąc  nawiązała  zna jomość  z  też  biegającym  "dla  zdrowia" nowojorczykiem .    Po  czym  zaprosiła  "biegacza"  na  kawę  do swojego  apartamentu  Amsterdam Ave. .    Wieczorem  kobieta  powiadomiła  policje, że  została... zgwał cona  przez  Faceta  z  Central  Park...     dalej  już  nie  będę  ciągnął  tego  humorystycznego  wątku .
0
22 lata, dwoje dzieci, starsze 2,5 roku....ech....
no i ? najlepszy okres dla kobiet żeby rodzić dzieci - 20-25 lat więc w czym problem ? w ogóle nie wiem co ma ta informacja w artykule do tego, że typiara oskarża policjatna o gwałt.. może jeszcze podajcie jaki miała kolor rajstop tego dnia.. i jaką gazetę przeczytała przed wyjściem..
0
...a wczoraj gostek z samochodu nr SH 73904 na ul. Grażyny wysiadł i obnazał sie przed chłopcami grającymi w piłke i co..... i nic.....
0
...a wczoraj gostek z samochodu nr SH 73904 na ul. Grażyny wysiadł i obnazał sie przed chłopcami grającymi w piłke i co..... i nic.....
Te nr rej.są z auta CBA.
0
RACZEJ NIE CBA TYLKO GETIN NOBLE BANK ,, CBA MA SKODE I HONDE
0
W ciągu jednego dnia 19.06.2013 roku na forach internetowych w tym dwa wydarzenia opisał Onet z udziałem policjantów w roli kontrowersyjnej albo wprost wskazujących ich jako sprawców naruszeń prawa. Dziennik Wschodni swoim artykułem wniósł już trzecią dziś informację o zdarzeniu z udziałem "policjanta" Co się dzieje w tym kraju ? Czy to już jest królestwo Górnej Wolty, a może jakiś Mozambik, Uganda itp:? Rozpędzić tą chołotę gdzie pieprz rośnie, a pierwszego natychmiast zdymisjonować.
Jednego sQrwysyna,bandytę złapią a dzieśięciu się uda uciec od odpowiedzialności.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: