Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant miał upić i zgwałcić. Jest śledztwo

Utworzony przez Bolek, 19 czerwca 2013 r. o 16:49 Powrót do artykułu
22 lata, dwoje dzieci, starsze 2,5 roku....ech....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać wie do czego d. służy, już uznaje jej zeznania za niewiarygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i te dzieci same zostały w domu, jeżeli tak, to zabrać jej te dzieci,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu jednego dnia 19.06.2013 roku na forach internetowych w tym dwa wydarzenia opisał Onet z udziałem policjantów w roli kontrowersyjnej albo wprost wskazujących ich jako sprawców naruszeń prawa. Dziennik Wschodni swoim artykułem wniósł już trzecią dziś informację o zdarzeniu z udziałem "policjanta" Co się dzieje w tym kraju ? Czy to już jest królestwo Górnej Wolty, a może jakiś Mozambik, Uganda itp:? Rozpędzić tą chołotę gdzie pieprz rośnie, a pierwszego natychmiast zdymisjonować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------------------------------------GLINIARZY   NIE   CIERPIE   ALE ...-----------------------------------------------  w  tym  wypadku  winę  za  całe  zajście  ponosi..."kobieta-matka" .  Wogle  nie  są  potrzebne  bliższe  inform acje .    Jak  można  zostawić  dwoje  dzieci  w  tym  6  miesięczne  i  pójść  na  "spotkanie"  z  obcym  face tem  do  obcego  mieszkania ? .    Pare  lat  temu   nowojorski  sąd  też  oddalił  Pozew  o  gwałt  .   Złożyła go biegająca po Central Park  mieszkanka  nieopodal  Amsterdam Ave.  Kobieta  biegnąc  nawiązała  zna jomość  z  też  biegającym  "dla  zdrowia" nowojorczykiem .    Po  czym  zaprosiła  "biegacza"  na  kawę  do swojego  apartamentu  Amsterdam Ave. .    Wieczorem  kobieta  powiadomiła  policje, że  została... zgwał cona  przez  Faceta  z  Central  Park...     dalej  już  nie  będę  ciągnął  tego  humorystycznego  wątku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 lata, dwoje dzieci, starsze 2,5 roku....ech....
no i ? najlepszy okres dla kobiet żeby rodzić dzieci - 20-25 lat więc w czym problem ? w ogóle nie wiem co ma ta informacja w artykule do tego, że typiara oskarża policjatna o gwałt.. może jeszcze podajcie jaki miała kolor rajstop tego dnia.. i jaką gazetę przeczytała przed wyjściem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a wczoraj gostek z samochodu nr SH 73904 na ul. Grażyny wysiadł i obnazał sie przed chłopcami grającymi w piłke i co..... i nic.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a wczoraj gostek z samochodu nr SH 73904 na ul. Grażyny wysiadł i obnazał sie przed chłopcami grającymi w piłke i co..... i nic.....
Te nr rej.są z auta CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACZEJ NIE CBA TYLKO GETIN NOBLE BANK ,, CBA MA SKODE I HONDE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu jednego dnia 19.06.2013 roku na forach internetowych w tym dwa wydarzenia opisał Onet z udziałem policjantów w roli kontrowersyjnej albo wprost wskazujących ich jako sprawców naruszeń prawa. Dziennik Wschodni swoim artykułem wniósł już trzecią dziś informację o zdarzeniu z udziałem "policjanta" Co się dzieje w tym kraju ? Czy to już jest królestwo Górnej Wolty, a może jakiś Mozambik, Uganda itp:? Rozpędzić tą chołotę gdzie pieprz rośnie, a pierwszego natychmiast zdymisjonować.
Jednego sQrwysyna,bandytę złapią a dzieśięciu się uda uciec od odpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...