Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem w wieku emerytalnym i nie przypominam sobie aby przedstawiciele PiS coś chwalili/chyba, że to co ich popiera/ wszystko jest na nie,oni maja to we krwi.Skłócic,skłócić i jeszcze raz skłócić,burzyć itd.Przypomina mi się opowieść/starego komucha/ na czym polega robienie sobie popularności-utrzymania się przy korycie."Idzie sobie mężczyzna i niesie na plecach worek w którym są szczury.Jak jest spokojnie to szczury gryzą go w plecy,wtedy worek na ziemię kij do środka i zamieszać wówczas one gryzą się między sobą a my mamy przy korycie spokój."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie był do tej pory pan Zawiślak???przecież mieszka w Zamosciu nie słyszałam ,żeby cos wczesniej proponował ,wiecznie narzekania na wszystko nawet jak jest dobrze to wedlug tej partii ma być żle,jak rządzili a niedługo bo wyborcy im pokazali gdzie ich miejsc to w końcu ucichły telewizyjne szopki kogo złapali a kogo gonią,nie podoba mi się wszystko jak rządzi PO teraz ale przynajmniej jest spokojnie,pis wiecznie narzeka ale jakoś nie slychac i nie widac z ich strony planu naprawy tego co złe, obiecanki ,że dadza wiecej  to mżonki skad wezmą???ale część wyborców liczy na socjal,jak nie ma dwóch rąk i głowy  ps.pisalam wczesniej ale czyżby cenzura nic takiego nie napisalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechalem po latach w odwiedziny do rodziny i podczas juz dwumiesiecznego pobytu spotkalem doslownie 7 znajomych.Jestem rodowitym mieszkancem.Gdzie znajomi, koledzy?Powymierali?Wyjechali?Sadze ze to drugie, bo to miasto pasauje do tytulu filmu "Baza Ludzi Umarlych".Prosze nie atakowac opcji politycznej, ktora pozostawala od wielu lat w opozycji z wiadomych przyczyn.Naprawde bylem i jestem zszokowany tym, co zobaczylem w miescie.Teren zakladow "Delia" - kataklizm po przejsciu tsunami?Morze zbyt daleko!Zaklady Miesne? - zostal komin dla pewnych biznesmenow.POM?Zreszta wszystkie zaklady.A za kolegiata i kosciolkiem Sw.Mikolaja zobaczylem krajobraz ksiezycowy! Skandal.Nie jestem zwiazany zadna opcja polityczna, bo od lat nie mieszkam w Polsce.Miasto bez przemyslu jest zerem! Stagnacja i ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto tak naprawdę od wielu lat i kadencji różnych prezydentów trzyma  kasę - ta sama pani  skarbnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...