Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszukiwaczom łupków grożą blokadą

Utworzony przez Filip, 9 kwietnia 2013 o 15:07 Powrót do artykułu
Jeżeli nie ma ważnej decyzji środowiskowej to nie może być żadnej koncesji Ludzie mają rację!!! A takie próbowanie naginania prawa to powinno się skończyć w prokuraturze!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak lepiej dajmy ruskim drugi gazociąg wybudować przez Polskę i bierzmy od nich. Lepszy Ruski gaz niż Polski przecież.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Firma chevron nie jest polska, więc jaki polski gaz???? Polski to on będzie jak będzie w magazynach ORLENU i to jak ten komuś nie zostanie wyprzedany! Jak wiele polskich firm
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja też bym nie pozwolił będę świecił łuczywem srał za stodołą prosto na pole jak natura to natura do mycia będę używać wodę grzaną w gębie i będzie ekologicznie,najgorzej jak mnie wywłaszczą z moich 5-ciu arów no kurna mogiła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jasne... Po co nam tani gaz z łupków? Zawsze możemy popatrzeć na USA gdzie jest masowo wydobywany i ceny są kilka razy niższe niż kilka lat temu i powiedzieć: "Ale biedacy! Żeby tak tanio gaz kupować! Nas stać żeby płacić najdrożej! Mamy gdzieś tani gaz!"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
--------------------------------- MUSZĄ BYĆ WAŻNE KONCESJE , ALE ... --------------------------------- NIE BĄDŻCIE ZDRAJCAMI INTERESÓW WŁASNEJ OJCZYZNY !!!. Odpowiedni moskiewscy Age nci mają za zadanie ZABLOKOWAĆ POSZUKIWANIE GAZU ŁUPKOWEGO W POLSCE ! . Jeżeli jest okazja wzbogacenia się Polski to nie Bądżcie WROGAMI TEGO WZBOGACENIA tylko przy wątpliwościach organizujcie Spotkania Informacyjne z Przedstawicielami Firmy poszukującej Gaz łu pkowy i z kwiatami Ich WITAJCIE ! . TO NASZE POLSKIE ELDORADO !, TO NASZA SZANSA !. Jeżeliby rząd "PO" nie był ANTYPOLSKI to takie Spotkania Informacyjne , organizowaliby Przedsta wiciele rządu !. Gdzie jest "Prezydent" , "Premier" i Marszałek Sejmu RP ? . POLACY UWIERZ CIE , ŻE EKSPLOATACJA GAZU ŁUPKOWEGO NIE ZATRUWA POLSKI ! . Jedynie czego My Po lacy musimy pilnować , to aby zyski z gazu łupkowego w 95% szły do KASY SKARBU PAŃSTWA !. Tego rzeczywiście Musimy pilnować aby rezim PO , NIE ZMARNOWAŁ TEGO BOGACTWA NA RZECZ WROGÓW POLSKI !. NAJPIERW SPOTKANIE INFORMACYJNE A DOPIERO PÓŻNIEJ POSZUKIWANIA !. NIE BĄDŻCIE WROGAMI NASZEJ POLSKI ! .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja nie mogę ale wstyd co za zaścianek tak ztrują wszytkim wodę napewno co za młoty z protestami nikt nie patrzy że może gmina troche się wzbogać i może znajdą sie pieniądze na łatanie dziur w droga ale po co będziecie jeździć po polu..... a niedługo co PIS i pomocnicy napiszą w proteście ze bedzie się kurzyć i pylić ??? czy jakiś żadki egzemplarz glizdy tam przebywa ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koltunstwo wsiowe ... Pewnie wszyscy tam wierza w pier***y smolenskie ... Ech ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Miączynie znają się na łupkach,a czy znają się na głupkach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po czym głupek poznaje ,,głupka?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no cóż, w broń atomową w iraku wielu uwierzyło, teraz wielu wierzy że gaz łupkowy ich ozłoci. niech każdy ma prawo do swojego zdania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tomasz napisał:
Po czym głupek poznaje ,,głupka?
Jak sam uchodzi za głupka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pan Andrzej B. to być wielki znawca, on sie na tym dobrze znać, on umieć robić zdjęcia ....., ale co on szukać w Miaczyn, ....???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oberv. napisał:
Jasne... Po co nam tani gaz z łupków? Zawsze możemy popatrzeć na USA gdzie jest masowo wydobywany i ceny są kilka razy niższe niż kilka lat temu"
"Tani gaz z łupków" to sprzeczność Ten gaz nie będzie tańszy niż mamy w tej chwili! Ekonomicznie też nic nam nie da, bo już dofinansowaliśmy korporacje poszukujące łupków taką kasą (a to nie koniec!), że nie ma mowy aby to się nam zwróciło. Na łupkach zarobią tylko korporacje, którym ten gaz już oddaliśmy i banda lobbystów w sejmie. Dlaczego wydobywca gazu miałby robić nam prezent i sprzedawać gaz taniej? Nie regulują tego żadne umowy, wiec nie liczmy na świętego Mikołaja! Czy od Chevronu, czy od Gazmpromu - bulić będziemy tak samo. Tyle, że łupki rozwalą nam środowisko, zatrują wody gruntowe i narażą na poważne schorzenia conajmniej kilka pokoleń - czy na to nas stać? Tylko po to, aby przez 20-30 lat mieć gaz z innego źródła niż dotychczas? (bo na tyle czasu mamy gazu w łupkach, w najlepszym razie!!!). USA to bardzo kiepski przykład, bo po pierwsze od kilku lat ceny gazu tam ROSNĄ! Po drugie, na skutek ogromnych protestów społecznych stopniowo odchodzi się tam łupków, ostatnio zablokowano koncesje w całym stanie Nowy York. Po trzecie ceną za ten "dobrobyt" jest ogromna liczba społeczności (głównie wiejskich), których grunty stały się bezwartościowe, a wodę muszą sobie kupować i dowozić z odległych źródeł, bo z własnej studni jest toksyczna. Z tego też powodu korporacje uciekają z USA i szukają naiwnych. Np w Polsce. Tu garść faktów dla zainteresowanych tematem, a nie tylko tym co donoszą media opłacane przed korporacje: [media]http://www.youtube.com/watch?v=RvwEGLrATAk[/media] Brawo dla gminy Miączyn! Macie prawo decydować co się dzieje na Waszym podwórku!!! Wy, a nie prezesina zamknięty w biurze, albo "ekspert", któremu tylko na papierze ma się zgadzać! To Wasza ziemia, woda i zdrowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I jeszcze coś w kwestii porównywania USA i PL - kolejny dowód jak bardzo nasz wspaniałomyśny rząd idzie na rękę zachodnim inwestorom: Procent od produkcji dla Państwa: w USA 18-25% w PL 1-2.5% !!! Podatek płacony przez wydobywców: w USA 35-40% w PL 19% !!! Ceny dzierżawy gruntów: w USA 100-200$ za akr (0.4ha) (wysokiej jakości grunty nawet 30.000$ za akr!) w PL 3-25 centów za akr - nie dolarów jak powyżej, tylko centów!!! Doliczmy do tego inne ulgi i dotacje od chojnej Polski, dla tych miłych, bezinteresownych ludzi z korporacji... Nic tylko brać i wiercić, nawet jeśli nic tam nie ma :/ http://www.youtube.c...8lfWerU0#t=376s
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: