Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura przesłuchuje pracowników ZUS

Utworzony przez Też bym tak chciał!, 24 marca 2010 r. o 07:21 Powrót do artykułu
Ciekawe na jakiej podstawie są umorzenia przymusowych składek w ZUS? Czy zwykły Kowalski, prowadzący firmę, ledwie dychający, pod ciężarem tego pseudopodatku ma szanse na jego umorzenie? Bo, chyba nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę, że będą zwolnienia w PZU, przede wszystkim z tego przy ul. Partyzantów! Nareszcie pogonią te wymalowane babska,które wytarły przez lata tapicerkę w stołkach, do których przyrosły. Te różne Brydzie, Zuzie i Lidzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie jesteś z PO lub nie protegował Cię Janusek to dadzą Ci wypić. Zobacz jakie są normy prawne dla Pani Sawickiej ( 3 rok toczy się sprawa ) a jakie są czlowieku dla Ciebie. W kilka miesięcy i już kończą śledztwo. Niech żyje sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mimo bardzo trudnej sytuacji materialnej musiałem zapłacić nawet karę w wys. 10 000 zł. O umorzeniu składek i odsetek nie było mowy bo ZUS wszedł mi na hipotekę.Tak ,że w tych przypadkach musi być drugie dno podobnie jak w US co na ustne polecenia z Izby Skarbowej umarzają podatki i rozkładają na raty podatki to też zaraz wyjdzie na światło dzienne jak to że poborcy z US za 200 zł piszą ,że nikogo w domu nie zastali,a za 1000 że nie ma co ściągnąc.Każdy kto ma z nimi do czynienia to wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...