Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rafałek będzie miał dom. Caritas zapłaci całą sumę

Utworzony przez adela, 17 grudnia 2011 r. o 08:34 Powrót do artykułu
I ksiądż może zostać człowiekiem. Bravo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adela napisał:
I ksiądż może zostać człowiekiem. Bravo!!!!!
Tak, o ile przełożeni w porę wyczują smród tworzący się wokół całego Kościoła i powstrzymają pasterza od strzyżenia owieczki do gołej skóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak swoje działanie wytłumaczy Caritas Zamość? wstyd na całą Polskę , ciekawy jestem ile jest takich sytuacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i jak swoje działanie wytłumaczy Caritas Zamość? wstyd na całą Polskę , ciekawy jestem ile jest takich sytuacji?
Jak zwykle, że to wszystko nieprawda. Już ksiądz dobrodziej robi z kobiety oszustkę a z siebie jedynego uczciwego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można było bardziej z empatią podejść do pomocy Rafałkowi... Jeżeli ktoś wpłaca, by pomóc Dziecku - to jest to konkretny cel, a nie konto Caritas Zamość. Caritas Zamość miał też pomóc (miał)... Rodzina powinna odczuwać wsparcie - nie upokorzenie. To tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cale Caritas to banda oszustow tylko kase by chcieli wydrzec od ludzi potrzebujacych i dlatego jestem za innymi fundacjami ktore nie udaja. A durni ludzie tak wieza w caly ten Caritas heheh bo to ksieza dbaja o ludzi hahah, Idioci banda kretaczy , finasistwo ani grosza tej fundacji . Bardzo sie ciesze ze sprawa ujrzala swiatlo dzienne i Pani dostala swoje nalezne pienarzki dla Rafalka zycze wszytskiego najlepszego:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Caritas a ludzie dobrego serca dali dziecku dom, caritas nie dołożył ani złotówki a chciał zabrać jeszcze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sprawy to się ustala na piśmie i podpisuję obie strony ew. świadek i w taki sposób unika się sytuacji typu "on powiedział, ona powiedziała" . Mam nadzieję, że matka Rafałka całą kasę wyda na swoje dziecko a nie na spłatę długów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mario napisał:
Takie sprawy to się ustala na piśmie i podpisuję obie strony ew. świadek i w taki sposób unika się sytuacji typu "on powiedział, ona powiedziała" . Mam nadzieję, że matka Rafałka całą kasę wyda na swoje dziecko a nie na spłatę długów.
A jeśli długi wzięły się z opieki nad niepełnosprawnym dziekiem to też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba logiczne skoro ludzie dobrej woli wpłacali pieniądze z przeznaczeniem na dom dla Rafała to Caritas oferując się do pomocy przy zbiórce nie ma prawa stawiać warunków przy przekazaniu uzbieranej kwoty. A może czas najwyższy żeby Caritas przestał udawać że pomaga bo dziwnym trafem zbyt dużo zebranych pieniędzy znika bezpowrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie koniec gehenny biednego dziecka.Niech ma ten dom,który dobrzy ludzie zafundowali temu wspaniałemu,inteligentnemu dziecku.Szkoda,ze tak długo trwały przepychanki zamojskiego Caritasu i musiało się oprzeć o Warszawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie. Jestem jedna z osob,ktora jest blisko calej sprawy,i widzi co sie dzieje. Wy macie wypaczone opinie w temacie a staracie sie wypowiadac jak wielcy medrcy. Jak sie nie znam,to sie nie odzywam i tyle.... Rafal nadal by cierpial gdyby nie ksiadz z Caritasu. To on rozpoczal pomoc. To on jezdzil,zalatwial, dzwonil. To on naglosnil sprawe. A teraz z niego robi sie sie szarlatana????? Caritas chcial kupic dom,dla Rafala......DLA RAFALA. A matka nie wyrazila zgody.....bo przeciez ma inne dzieci.....i trzeba bedzie kiedys podzielic majatek. Caritas od poczatku darzyl do pomocy Rafalkowi,a nie wspierania calej rodziny,na co matka nie wyrazala zgody. Nie pozwolila by w aktach jako jedyny wlasciciel domu byl Rafal. Sms-y ludzi dobrej woli z polski przyniosly okolo 200tys zl, zbiorka Caritasu ponad 50tys. Wiec przestancie chrzanic. To wszystko dzieki Caritasowi.......jesli sadzicie inaczej....to pytam Was.....dlaczego wczesniej nikt nie pomogl temu chlopaczkowi????? Duzo jeszcze innych rzeczy na ten temat wiem.....moze niebawem cos wiecej napisze.....otworze Wam troszke oczy na pazernosc ludzka. Pozdrawiam: Mietek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie. Mietek
Tak, tak Mietek, wracaj na oddział, nie wziełes dziś tabletek. Caritas to banda złodzei dorabiajaca się na ludzklim nieszczęściu, juz fakt zbierania kasy niby to na dom dla dziecka, a tak na prawde na Caritas, wtedy dzieciak musiał by byc na łasce Caritasu i im czynsz płacić. Podobna sytuacja jest w Zielonej Górze, tam Caritas zbierał pieniadze na dom dla chorych trojaczków, pieniedzy zebrali na trzy domy, teren pod budowe na którym mozna posrtawic kilka domów dostali za darmo od miasta w najlepszej dzielnicy willowej, teren podzielą i postawia kilka domów, jak na razie lata mijaja a dzieci domu nie mają, tylko kasa na koncie procentuje, Caritas dostał równiez materiały budowlane na kilka domów i dalej zbiera. Co najciekawsze, ten dom dla trojaczków bedzie własnościa Caritasu, rodzice nie pomyśleli i nie założyli własnego konta, a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...