Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking miast zrównoważonych. W Zamościu żyje się lepiej niż w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2016 r. o 09:53 Powrót do artykułu
To skoro w Zamosciu jest yak zajebiscie to czemu tyle ludzi dojezdza do pracy do Lublina??? Poza tym ten artykul to brak profesjonalizmu jedno wyklucza drugie skoro porownuja miasta pod wzgledem liczby mieszkancow to Lubin i Zamosc to oddzielne kategorie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Zamościu. Piękna Starówka. Ładnie rozwijające się zoo. Chcieliśmy zjeść obiad i szukaliśmy restauracji na poziomie. Przy Rynku NIC przyzwoitego nie było. Wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy do Lublina do "16 stołów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety od 10 lat mieszkam w zamosciu i... gdyby nie praca to uciekł bym z tąd nawet do jakiejś psiej wólki... niektórzy mówią,że zamość ma ładną starówke i co mi mieszkańcowi po niej? stanąć przy niej na parkingu 2zł za godzine, wypic piwo min.6zł , na kazdym kroku pijaczki zebrajacy o złotówke,wszędzie śmierdzi moczem, mieszkania i czynsze drogie, jazda po zamosciu to porażka (nieskalibrowane światłą,partyzankta na rondach),policja łapie na "suszarke" i prubóje wcisnąć czyjaś inną predkosć oby tylko wypisac mandat,  dla turysty który zadowolony jak wyda kase może i super miasto dla mieszkanca PORAZKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam wole mieszkać w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Zamościu. Piękna Starówka. Ładnie rozwijające się zoo. Chcieliśmy zjeść obiad i szukaliśmy restauracji na poziomie. Przy Rynku NIC przyzwoitego nie było. Wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy do Lublina do "16 stołów". ... a ze byles taaak glodny to juz w krasnymstawie nie wytrzymales i zjadles hot doga na stacji... dziwny z cuebie człowiek, wspolczuje twojej rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jeszcze 10 lat i stolicę województwa przeniosą do Zamościa. Lublin goni za prowincjonalnością popychany kompleksami i nieudolnością swoich samorządowców, którym najbardziej w tym mieście przeszkadzają mieszkańcy. Najlepiej jakby ich wszystkich wyrzucić, postawić ścieżki rowerowe i 30 placów teatralnych, wtedy by była "stolyca" na miarę kraju.
Nie pij tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa pix haha gratuluję rozwiązania tyle kilometrów zeby coś zjeść haha rozbawiłeś mnie jeżeli to nie jest marketing na rzecz 16 stołów to mam rade nie rozmnażają się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te 3 tys nowych miejsc pracy? Ja już od dawna mieszkam w Rzeszowie i dopóki moi znajomi będą wyjeżdżać co UK, albo siedzieć w domach z powodu braku pracy, to tu nie wrócę! Bezrobocie tu jest ogromne, ofert pracy żadnych! Kompletnie żadnych! Proponuję wejść na stronę PUP. Na Starówce, na każdym rogu menel, a nad jego głową kamera czyhająca na choćby niewielkie wykroczenia kierowców! I mandat gwarantowany! Do tego wszędzie policja i straż miejska, która tylko szuka "okazji", bo z pilnowaniem porządku ma to niewiele wspólnego. Z Zamościa 80% moich znajomych wyjechało w ostatnich 10 latach, to i bezrobocie spada. 10 % z nich nie ma pracy, a pozostali pracują albo za najniższą krajową, albo ktoś bliski im załatwił coś lepszego. Ot i cala filozofia. Rynek piękny... ale co z tego jak mieszkańców nie stać, żeby wyjść w niedziele na obiad i lody z rodziną??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin słaby? Od kiedy na Ratuszu zasiadł Łysoń to nasi prasa czyli KL wali co 5 min: 3 miejsce Lublina w...., 2 miejsce Łysonia w ....., lotnisko - rekord. A i klaka w rodzaju ; "lepszy od Łokietka często POjawia się w nasi prasie". A główne hasło POkrak:" w Lublinie nic nie było a my zrobiliśmy wszystko ". Takiego Asa tylko do warszafki czy brukselki a może na Premiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko patrzeć jak Lubartów wyprzedzi Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISlam się rozlał po Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Zamościanina z krwi i kości , który chciałby mieszkać w Lublinie.   Ten kozi gród (tak małą literą to nie pomyłkja) to zbiorowisko zakompleksionych ludzi , którzy ciągną cały region do dołu. Prosze popatrzeć na inne miasta wojewódzkie Białystok , Rzeszów - potencjał mają mniejszy niz Lublin ale rozwijają się aż miło. a Lublin ..jak pies ogrodnika sam nie zje i drugiemu nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
late-model programme google play free download android sexiii video non market apps android htc list androide market ***android.adult.games.yopoint.in/?page.nicole android freeware apk files htc apps android top 5 apps android android best apps download free voga360 game app free download
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No skoro Verona, Bohema, Browar, Skarbiec Wina, Morandówka czy Ormiańska nie są godne Twych podniebień to pozdro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...