Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryszard Szeląg odwołany z funkcji dyrektora pogotowia

Utworzony przez Edzio, 1 lipca 2009 r. o 18:40 Powrót do artykułu
Za nieswoje łatwo tylko czemu innym sie ta sztuka nieudaje.Poprostu pogotowie w zamościu będzie szykowane na spszedarz i trzeba wysłać swojego człowieka aby doprowadził conieco do ruiny i cenę zanirzył.Przyokazji skapnie coś po boku .A u prywciarza to jurz inna robota,wiem bo robie,proglemy typu buty to pikuś. Nietakie pszekręty w tej naszej polsce robili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,bezlitosna dla Polaków jest obca etnicznie i antynarodowa władza i kolaborująca z nią banda chłopskich notabli. Złodziejska eksploatacja narodu będzie trwała dopuki, doputy ta hołota nie zostanie przegoniona na cztery wiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JAK ZA KOMUNY. DAJCIE MI CZŁOWIEKA A JA MU DAM PARAGRAF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szybko się zapomina. Może dla przypomnienia kilka cytatów z forum sprzed roku?pogotowie zamosc, podwyzki bez kierowcow: "PAN Dyrektor za nasze pieniądze wyjęte naszym rodzinom z buzi kupił sobie Toyotę i postawił sobie dom. A dziś kierowców, sanitariuszy oraz Średni Personel Medyczny traktuje jako zło konieczne w przeciwieństwie do pionu administracji oraz techniczno-gospodarczym które są na piedestale tej firmy. Jedyną forma negocjacji Pana Dyrektora z/w personelem jest "zastraszanie" oraz próby poróżnienia między grupami zawodowymi." "TO TERAZ JEST OKAZJA NA TACZKE PANOWIE KIEROWCY ORAZ POZOSTAŁY PPERSONEL MA OKAZJE GO WYWIEŚĆ GORSZY OD NIEGO CHYBA NIE PRZYJDZIE POZA TYM CO MAMY DO STRACENIA , CZAS NA ZMIANY . ON I TAK SIE TELEPIE WRESZCIE TEN CZŁOWIEK NIE MA SUMIENIA JEST W STANIE ZROBĆ WSZYSTKO ABY SYTUACJA W NASZEJ FIRMIE SIĘ NIE ZMIENIŁA . TRZYMAJMY SIĘ RAZEM TO GO WK.....WIA" "Dlaczego nie mówi się jakie maja dodatki kierownicy i kisiegowa co wykracza nawet po za rozporzadzenie ministra . To jest ze maja dodatki wyzsze jak 50-60%. Co robi pani Jankowsak w bilgoraju i dwoch kierowcow pana kierownika. Karteki zakupione z unijnych pienidzy przez cala zime stoja pod golym niebem bo wszystko jest wdzierzawione. Cpn wszedzie przynosi zyski a w zamosci zostal wydzierzawiony i ludzie i zostali wyrzuceni z pracy. Co na to pan dyrektor ??"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku Bratkowski !!! FARYZEUSZ POTERUCHA fałszywie Panu doradza !!! ZDRADZIŁ swojego najlepszego przyjaciela Ryszarda Szeląga z bardzo niskich i haniebnych pobudek. Życzymy wam obojgu dużo zdrowia psychicznego i nawrócenia na moralną drogę. Niech Bóg ma w opiece Ryszarda Szeląga i chroni przed takimi JUDASZAMI ,jak Wy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŚRÓD "PRAWDZIWYCH " PRZYJACIÓŁ ,PSY ZAJĄCA ZJADŁY !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jankowska w Biłgoraju w piątek "Latała" i ekipe na "Wiec " Poniedziałkowski zbierała. A kiedy "Medyczni" o podwyżki walczyli ona pierwsza krzyczała " Nie dać". Ci co pojechali za jej namowa do Lublina niech się zastanowią komu w d. włażą. Jeden i drugi Socha z dyrektorem trzymali wódke pili. Tacy kumple. A Tomuś jak się zrobiło cienko do Falcka złożył podanie o prace. Łapie dyżury jak durny, we Frampolu swoje i unas w BIłgoraju co sie da. Bo wie że jego Koniec w tej firmire bliski. Koledzy zastanówcie sie po co podpisywaliście liste poparcia i czy ona nie posłóży za liste do zwolnienia. "Po lepszym panie gorszy nastanie" zapamietajcie te słowa. Nie dziwię sie kontraktowym oni i tak dostali po du*** ale my etatowi sami na siebie bat krecimy. Utrzymujemy darmozjadów z warsztatu i ksiegowości. Poco nam kierownik który zawsze nie ma na nic pieniędzy. "Frampol" sam Kupił butelke do Tlenu bo w Firma nie ma zapasowych, trzeba oszczędzać na 50-60% premji za gospodarność. "Frampol" ma zdezelowane auto. Karetka ma swoje 8 lat dżwi ztyłu sie nie domykaja podłoga gnije ale to wszystko ok. bo trzeba na premje zaosczędzić. W Tarnogrodzie "SYF" brud jak, i w budynku i w karetce ale za to nikt nie odpowiada bo tam jest lekarz. i Kierownik sie boi interweniować. Gdzie indziej ukarać. Jak z DZIURIANEM za to rze robił swoje i to co doktor Raszka w rozporządzeniu nakazał, jego ukarać a "Ogon" na dyspozytorni za to rze Dziurian musiała zrobić jak zrobił nawet na dywanik nie został wezwany. Taka mamy kierownictwo i dyrekcje . I kogo wy bronicie. Pomuślcie. Niech Przewodniczacy Związku Zawodowego Kierowców i Przewodniczaca ZZPiP powiedza jak rok temu pisali do marszałka że "Rysio zły" a dzis krzyczą dlaczego go odwołałeś. pisał Maciek.R to nie tajemnica .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Panie Ratowniku". Ty myśl co piszesz, a nie pisz co myslisz.Czy to Ci wystarczy?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jeszcze się nowy nie pojawił a dupsko mu lirzesz tylko ci jęzorek . Lecz się człowieku na ręce lub nogi ,bo na głowę już nieda rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Medyczny" z Biłgoraja jeżeli Twój poziom wiedzy medycznej równy jest znajomości ortografii, to sam powinieneś pojechać do Lublina w obronie dyrektora Szeląga. Bo nowy dyrektor już takiego bałwana nie przyjmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od DZIURIANA to proszę sie ... . Ja mam swoje kłopoty i one mi wystarczą, nie chcę być wciągany w zadne dyskusje i konflikty w zakładzie pracy. Po ostanim mam nauczke. Dziękuje Janusz DZIURIAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz DZIURIAN napisał:
A od DZIURIANA to proszę sie ... . Ja mam swoje kłopoty i one mi wystarczą, nie chcę być wciągany w zadne dyskusje i konflikty w zakładzie pracy. Po ostanim mam nauczke. Dziękuje Janusz DZIURIAN
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek R. napisał:
Pani Jankowska w Biłgoraju w piątek "Latała" i ekipe na "Wiec " Poniedziałkowski zbierała. A kiedy "Medyczni" o podwyżki walczyli ona pierwsza krzyczała " Nie dać". Ci co pojechali za jej namowa do Lublina niech się zastanowią komu w d. włażą. Jeden i drugi Socha z dyrektorem trzymali wódke pili. Tacy kumple. A Tomuś jak się zrobiło cienko do Falcka złożył podanie o prace. Łapie dyżury jak durny, we Frampolu swoje i unas w BIłgoraju co sie da. Bo wie że jego Koniec w tej firmire bliski. Koledzy zastanówcie sie po co podpisywaliście liste poparcia i czy ona nie posłóży za liste do zwolnienia. "Po lepszym panie gorszy nastanie" zapamietajcie te słowa. Nie dziwię sie kontraktowym oni i tak dostali po du*** ale my etatowi sami na siebie bat krecimy. Utrzymujemy darmozjadów z warsztatu i ksiegowości. Poco nam kierownik który zawsze nie ma na nic pieniędzy. "Frampol" sam Kupił butelke do Tlenu bo w Firma nie ma zapasowych, trzeba oszczędzać na 50-60% premji za gospodarność. "Frampol" ma zdezelowane auto. Karetka ma swoje 8 lat dżwi ztyłu sie nie domykaja podłoga gnije ale to wszystko ok. bo trzeba na premje zaosczędzić. W Tarnogrodzie "SYF" brud jak, i w budynku i w karetce ale za to nikt nie odpowiada bo tam jest lekarz. i Kierownik sie boi interweniować. Gdzie indziej ukarać. Jak z DZIURIANEM za to rze robił swoje i to co doktor Raszka w rozporządzeniu nakazał, jego ukarać a "Ogon" na dyspozytorni za to rze Dziurian musiała zrobić jak zrobił nawet na dywanik nie został wezwany. Taka mamy kierownictwo i dyrekcje . I kogo wy bronicie. Pomuślcie. Niech Przewodniczacy Związku Zawodowego Kierowców i Przewodniczaca ZZPiP powiedza jak rok temu pisali do marszałka że "Rysio zły" a dzis krzyczą dlaczego go odwołałeś. pisał Maciek.R to nie tajemnica .
Jak już jesteś taki odważny to chociaż podpisz się własnym imieniem i nazwiskiem a nie wkopujesz innych, bo i tak wiadomo kto ten post pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek R. napisał:
Pani Jankowska w Biłgoraju w piątek "Latała" i ekipe na "Wiec " Poniedziałkowski zbierała. A kiedy "Medyczni" o podwyżki walczyli ona pierwsza krzyczała " Nie dać". Ci co pojechali za jej namowa do Lublina niech się zastanowią komu w d. włażą. Jeden i drugi Socha z dyrektorem trzymali wódke pili. Tacy kumple. A Tomuś jak się zrobiło cienko do Falcka złożył podanie o prace. Łapie dyżury jak durny, we Frampolu swoje i unas w BIłgoraju co sie da. Bo wie że jego Koniec w tej firmire bliski. Koledzy zastanówcie sie po co podpisywaliście liste poparcia i czy ona nie posłóży za liste do zwolnienia. "Po lepszym panie gorszy nastanie" zapamietajcie te słowa. Nie dziwię sie kontraktowym oni i tak dostali po du*** ale my etatowi sami na siebie bat krecimy. Utrzymujemy darmozjadów z warsztatu i ksiegowości. Poco nam kierownik który zawsze nie ma na nic pieniędzy. "Frampol" sam Kupił butelke do Tlenu bo w Firma nie ma zapasowych, trzeba oszczędzać na 50-60% premji za gospodarność. "Frampol" ma zdezelowane auto. Karetka ma swoje 8 lat dżwi ztyłu sie nie domykaja podłoga gnije ale to wszystko ok. bo trzeba na premje zaosczędzić. W Tarnogrodzie "SYF" brud jak, i w budynku i w karetce ale za to nikt nie odpowiada bo tam jest lekarz. i Kierownik sie boi interweniować. Gdzie indziej ukarać. Jak z DZIURIANEM za to rze robił swoje i to co doktor Raszka w rozporządzeniu nakazał, jego ukarać a "Ogon" na dyspozytorni za to rze Dziurian musiała zrobić jak zrobił nawet na dywanik nie został wezwany. Taka mamy kierownictwo i dyrekcje . I kogo wy bronicie. Pomuślcie. Niech Przewodniczacy Związku Zawodowego Kierowców i Przewodniczaca ZZPiP powiedza jak rok temu pisali do marszałka że "Rysio zły" a dzis krzyczą dlaczego go odwołałeś. pisał Maciek.R to nie tajemnica .
Hehe no to koledze nie wróżę dobrych stosunków z kolegami z pracy. Zwłaszcza z tymi, których z nazwiska podałeś i obsmarowałeś. Radzę Ci Maćku zmienić pracę, jak w pogotowiu się nie podoba, no i zakup słownika ortograficznego też byłby dla Ciebie wskazany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze mnie w ta sprawe nie mieszac bo to nie moja sprawa co i kto robi niech osoba ktora podszywa sie pod moje nazwisko i imie niech bedzie tak mila i uprzejma zeby przedstawiala sie swoimi personaliami. Jeszcze raz prosze piszacego o wyjasnienie tej sytuacji gdyz bylem w tym momecie na dyzuze w biłgoraju i rozmawialem w tym czasie z pania dyspozytor . Kolego lub kolezanko prosze o wykupienie kilku lekcji z ortografi bo az zal czytac bo dlugo byl zeby to cos rozszyfrowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej R. Przepraszam wszystkich za moją głupote oraz za to iż Operowałem nazwiskami to była nie wybaczalna głupota przepraszam wszystkich wymienionych w artkule. Prosze o wybaczenie. Pokornie prosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej R. napisał:
Maciej R. Przepraszam wszystkich za moją głupote oraz za to iż Operowałem nazwiskami to była nie wybaczalna głupota przepraszam wszystkich wymienionych w artkule. Prosze o wybaczenie. Pokornie prosze.
Za późno kolego na przeprosiny. Zostałeś zdemaskowany. Najpierw trzy razy się zastanów, potem pisz. Sam przyznałeś, że oczerniałeś ludzi, z którymi na co dzień pracujesz. A podszywanie się pod czyjeś nazwisko to przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie M kowalu pierwsze trzeba by było odciąc ŻONĘ od Wielebnego pilnować CÓRKI i nie zwalniać dyr. bo zostanie pan sam na tym świecie 'prosze pomyślec o dymisji!!!!!!!! ŚMIECH NA CAŁE WOJEWÓDZTWO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j.eks.Wacek napisał:
Panie M kowalu pierwsze trzeba by było odciąc ŻONĘ od Wielebnego pilnować CÓRKI i nie zwalniać dyr. bo zostanie pan sam na tym świecie 'prosze pomyślec o dymisji!!!!!!!! ŚMIECH NA CAŁE WOJEWÓDZTWO...
dajcie już spokój rodzinie Pana Arka. Ludzie ploty opowiadają a Wy w to wierzycie Każdy ma swój dom i swoje problemy wiec lepiej zajmijcie się swoimi sprawami a nie plotkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek R. napisał:
Pani Jankowska w Biłgoraju w piątek "Latała" i ekipe na "Wiec " Poniedziałkowski zbierała. A kiedy "Medyczni" o podwyżki walczyli ona pierwsza krzyczała " Nie dać". Ci co pojechali za jej namowa do Lublina niech się zastanowią komu w d. włażą. Jeden i drugi Socha z dyrektorem trzymali wódke pili. Tacy kumple. A Tomuś jak się zrobiło cienko do Falcka złożył podanie o prace. Łapie dyżury jak durny, we Frampolu swoje i unas w BIłgoraju co sie da. Bo wie że jego Koniec w tej firmire bliski. Koledzy zastanówcie sie po co podpisywaliście liste poparcia i czy ona nie posłóży za liste do zwolnienia. "Po lepszym panie gorszy nastanie" zapamietajcie te słowa. Nie dziwię sie kontraktowym oni i tak dostali po du*** ale my etatowi sami na siebie bat krecimy. Utrzymujemy darmozjadów z warsztatu i ksiegowości. Poco nam kierownik który zawsze nie ma na nic pieniędzy. "Frampol" sam Kupił butelke do Tlenu bo w Firma nie ma zapasowych, trzeba oszczędzać na 50-60% premji za gospodarność. "Frampol" ma zdezelowane auto. Karetka ma swoje 8 lat dżwi ztyłu sie nie domykaja podłoga gnije ale to wszystko ok. bo trzeba na premje zaosczędzić. W Tarnogrodzie "SYF" brud jak, i w budynku i w karetce ale za to nikt nie odpowiada bo tam jest lekarz. i Kierownik sie boi interweniować. Gdzie indziej ukarać. Jak z DZIURIANEM za to rze robił swoje i to co doktor Raszka w rozporządzeniu nakazał, jego ukarać a "Ogon" na dyspozytorni za to rze Dziurian musiała zrobić jak zrobił nawet na dywanik nie został wezwany. Taka mamy kierownictwo i dyrekcje . I kogo wy bronicie. Pomuślcie. Niech Przewodniczacy Związku Zawodowego Kierowców i Przewodniczaca ZZPiP powiedza jak rok temu pisali do marszałka że "Rysio zły" a dzis krzyczą dlaczego go odwołałeś. pisał Maciek.R to nie tajemnica .
ZGADZAM SIĘ ZNIM,MAJĄ CO NIE KTÓRZY KRÓTKĄ PAMIĘĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...