Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

1 lipca 2009 r.
9:36
Edytuj ten wpis

Ryszard Szeląg odwołany z funkcji dyrektora pogotowia

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 59 A A

Ryszard Szeląg nie będzie dyrektorem Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. Taką decyzje podjął wczoraj zarząd województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skąd ten zdecydowany, kadrowy ruch? Jak się dowiedzieliśmy, powodem były negatywne wyniki kontroli przeprowadzonej przez Urząd Marszałkowski.

Kontrolerzy mieli wątpliwości m. in. co do przetargów i gospodarowania mieniem samorządu.

Komentarze 59

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 21:36
0
myslalem ze bilgoraj jest zgrany ale to co wy piszecie jest chore dajcie sobie po razie i wystarczy.madrzejszy niech ustapi
Avatar
Mirek / 8 lipca 2009 o 16:46
0
Drogi kolego z całym szacunkiem dla Ciebie i Twojej wątpliwej wiedzy nt pracowników pogotowia i stosunków panujących między nimi wyciągasz zbyt pochopne i błędne wnioski co jest skutkiem Twojego nie doinformowania. Nadmieniam iż w pogotowiu w Biłgoraju pracuje 3 ludzi o imieniu Mirek, akurat jestem tym o którym Wiesz najmniej.
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 16:12
0
Gość napisał:
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;


tak dla wskazania Moje nazwisko pada we wpisach nr 27/ 45 / 52 oraz dwa moje sprostowania. Ja wyciągnołem nauczke za " Dużą Buzie" . Mniej mów, więcej rób a polityke zostaw "Paloktom." Leszek K. Miałó 100 % racji moje gadanie sie na mnie zemści. Dzięki Leszku. Pozdrawiam.
Avatar
Maciej R. / 8 lipca 2009 o 16:02
0
Gość napisał:
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)



Znam to wszystko od podszewki mimo że nie oracyjw 12 lat to przez kilka lat was kontrolowałem zanim przeszedłem do konkurencji wiem o listach do zwolnienia za Bochnera. tak to naprawde za dużo sie robi szumu wokół was a konkurencja nie śpi. Dziś zapadł Defintywny Koniec Ryszarda S. teraz czas na pdział schedy.

Panie Mirku znamy sie nie dod dziś znam pana poglądy i pana sympatie polityczne. Widzę że nadal drążycie temat. to dobrze. My to w Warszawie czytamy i czekamy na dalsze reakcje. a narazie to tyle.



Znam to wszystko od podszewki mimo że nie oracyjw 12 lat to przez kilka lat was kontrolowałem zanim przeszedłem do konkurencji wiem o listach do zwolnienia za Bochnera. tak to naprawde za dużo sie robi szumu wokół was a konkurencja nie śpi. Dziś zapadł Defintywny Koniec Ryszarda S. teraz czas na pdział schedy.

Panie Mirku znamy sie nie dod dziś znam pana poglądy i pana sympatie polityczne. Widzę że nadal drążycie temat. to dobrze. My to w Warszawie czytamy i czekamy na dalsze reakcje. a narazie... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 14:26
0
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 13:07
0
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)
Avatar
Janusz Dziurian / 8 lipca 2009 o 12:58
0
OŚWIADCZAM

- NIE MAM I NIE MIAŁEM ZADNYCH POWIĄZAŃ Z LOGINEM MACIEJ R.

- NIE WIEM KTO TO JET

- NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMATY ZAMIESZCZONE W TYM FORUM

- NIE CHCE BYĆ KOJARZONY Z TĄ OSOBĄ ORAZ TREŚCIAMI PRZE NIĄ ZAMIESZCZANYMI

- PROSZĘ O WSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY CO DO MOJEJ OSOBY



PROSZĘ UPRZEJMIE O NIE MIESZANIA MOJEGO NAZWISKA W WEWNĘTRZNE KONFLIKTY W RSPRiTS w BIŁGORAJU

WIEM IŻ MOJA OSOBA JEST NIE LUBIANA W RSPRiTS w BIŁGORAJU
OBRAZANIE MNIE W ARTKULE UDARZA W MOJA OSOBE, W MOJĄ RODZINĘ ORAZ DYSKREDYTUJE W OCZACH KOLEGÓW I DYREKCJI. RZUCA TO ZŁY CIEŃ NA MOJĄ PRACE ZAWODOWĄ.

OSOBY KTÓRE MAJĄ ZASTRZEŻENIA CO DO MOJEJ OSOBY PROSZE O SZCZERĄ ROZMOWĘ W 4 OCZY

TAK ZGADZA SIE ZA DUŻO MÓWIE I MAM POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ŻE GDZIEŚ COŚ KIEDYŚ CHLAPNOŁEM W NIEODPOWIEDNIM MIEJSCU I CZASIE. Z CO KOLEGÓW PRZEPRASZAM

OSTATNI BYŁEM WYPYTYWANE NA TEMAT STOSUNKÓW INTERPERSONALNYCH W ZAKŁADIE PRACY ORAZ O NASTROJE PO ODWOŁANIU DYREKTORA

PROSZĘ O ZROZUMIENIE MAM ŻONE W CIĄŻY, CZYTAJĄC TE TEKSTY DENERWUJE SIĘ



Ratownik Medyczny

Janusz Dziurian
OŚWIADCZAM

- NIE MAM I NIE MIAŁEM ZADNYCH POWIĄZAŃ Z LOGINEM MACIEJ R.

- NIE WIEM KTO TO JET

- NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMATY ZAMIESZCZONE W TYM FORUM

- NIE CHCE BYĆ KOJARZONY Z TĄ OSOBĄ ORAZ TREŚCIAMI PRZE NIĄ ZAMIESZCZANYMI

- PROSZĘ O WSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY CO DO MOJEJ OSOBY



PROSZĘ UPRZEJMIE O NIE MIESZANIA MOJEGO NAZWISKA W WEWNĘTRZNE KONFLIKTY W RSPRiTS w BIŁGORAJ... rozwiń
Avatar
Maciej R. / 8 lipca 2009 o 12:12
0
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 11:17:32' post='148259']
On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k..

Nadal macie nadzieje że wiecie Kim jestem. Teraz wy oskarżacie innych i na tym nam zależy abyście sie żarli. Łatwiej będzie was przejąc. Macie w swoich szeregach Prywatnego Detektywa niech działa.
Aty co piszesz ten cytat tak samo jak ja oskarżasz i motasz wiem że nie lubisz kontraktowych. a w szczegulności Janusza D. Słyszałem jak żucałeś podejrzenia na niego. Jak na placu obrabiacie mu d*** to jedst wszystko ok. jak on jest to mu reke podajesz, jak trzeba to na niego wine zwalacie i tak trzymać. oto mi chodziło abyście mieli kozła ofiarnego .On ma specficzny głos, nie umie trzymać jezyka za zębami za dużo mówi. troche upiększa. ale taki jego urok. A ja słucham i manipuluje. taka mam prace. nie lubie tego ale w Warszawie zycie kosztuje. Audi też coraż więcej pali. Dajcie sobie spokuj. czy to coś da jak podam nazwisko i imię.nazywam sie Maciej Romanowski jestem cichym obserwatorem - tak pracowałem w Zamości do 1997r. a potem zostałem zwolniony za coś czego nie zrobiłem teraz mam okazje sie zemścić. Falck daje taka możliwość. A co do Janusza D. to macie racje nie pasuje do was. On jest inny w pozytywnym sęsie jak sie zagalopuje w rozmowie to powie za dużo a potem nie wie jak z tego wybrnąć. Taki wiejski Głupek z duż gębą. On się wcześniej czy puźniej zwolni taki już człowiek. Nie umie walczyć. a wy bedziecie mieli swojego Kozła ofiarnego. Juz jesteście podzieleni a to żle rokuje dla waszej firmy. My mamy osiągniety cel. Tak trzymać.
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 11:17:32' post='148259']
On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k..

Nadal macie nadzieje że wiecie Kim jestem. Teraz wy oskarżacie innych i na tym nam zależy abyście sie żarli. Łatwiej będzie was przejąc. Macie w swoich szeregach Prywatnego Detektywa niech działa.
Aty co piszesz ten cytat tak samo jak ja oskarżasz i motasz wiem że nie lubisz kontraktowych. a w szczegulności Ja... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 11:32
0
Napiszcie w końcu co to za sk........syn!
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 11:21
0
To mu ku...podziękować.Tylko tak by do końca życia pamiętał.
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 21:36
0
myslalem ze bilgoraj jest zgrany ale to co wy piszecie jest chore dajcie sobie po razie i wystarczy.madrzejszy niech ustapi
Avatar
Mirek / 8 lipca 2009 o 16:46
0
Drogi kolego z całym szacunkiem dla Ciebie i Twojej wątpliwej wiedzy nt pracowników pogotowia i stosunków panujących między nimi wyciągasz zbyt pochopne i błędne wnioski co jest skutkiem Twojego nie doinformowania. Nadmieniam iż w pogotowiu w Biłgoraju pracuje 3 ludzi o imieniu Mirek, akurat jestem tym o którym Wiesz najmniej.
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 16:12
0
Gość napisał:
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;


tak dla wskazania Moje nazwisko pada we wpisach nr 27/ 45 / 52 oraz dwa moje sprostowania. Ja wyciągnołem nauczke za " Dużą Buzie" . Mniej mów, więcej rób a polityke zostaw "Paloktom." Leszek K. Miałó 100 % racji moje gadanie sie na mnie zemści. Dzięki Leszku. Pozdrawiam.
Avatar
Maciej R. / 8 lipca 2009 o 16:02
0
Gość napisał:
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)



Znam to wszystko od podszewki mimo że nie oracyjw 12 lat to przez kilka lat was kontrolowałem zanim przeszedłem do konkurencji wiem o listach do zwolnienia za Bochnera. tak to naprawde za dużo sie robi szumu wokół was a konkurencja nie śpi. Dziś zapadł Defintywny Koniec Ryszarda S. teraz czas na pdział schedy.

Panie Mirku znamy sie nie dod dziś znam pana poglądy i pana sympatie polityczne. Widzę że nadal drążycie temat. to dobrze. My to w Warszawie czytamy i czekamy na dalsze reakcje. a narazie to tyle.



Znam to wszystko od podszewki mimo że nie oracyjw 12 lat to przez kilka lat was kontrolowałem zanim przeszedłem do konkurencji wiem o listach do zwolnienia za Bochnera. tak to naprawde za dużo sie robi szumu wokół was a konkurencja nie śpi. Dziś zapadł Defintywny Koniec Ryszarda S. teraz czas na pdział schedy.

Panie Mirku znamy sie nie dod dziś znam pana poglądy i pana sympatie polityczne. Widzę że nadal drążycie temat. to dobrze. My to w Warszawie czytamy i czekamy na dalsze reakcje. a narazie... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 14:26
0
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 13:07
0
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)
Avatar
Janusz Dziurian / 8 lipca 2009 o 12:58
0
OŚWIADCZAM

- NIE MAM I NIE MIAŁEM ZADNYCH POWIĄZAŃ Z LOGINEM MACIEJ R.

- NIE WIEM KTO TO JET

- NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMATY ZAMIESZCZONE W TYM FORUM

- NIE CHCE BYĆ KOJARZONY Z TĄ OSOBĄ ORAZ TREŚCIAMI PRZE NIĄ ZAMIESZCZANYMI

- PROSZĘ O WSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY CO DO MOJEJ OSOBY



PROSZĘ UPRZEJMIE O NIE MIESZANIA MOJEGO NAZWISKA W WEWNĘTRZNE KONFLIKTY W RSPRiTS w BIŁGORAJU

WIEM IŻ MOJA OSOBA JEST NIE LUBIANA W RSPRiTS w BIŁGORAJU
OBRAZANIE MNIE W ARTKULE UDARZA W MOJA OSOBE, W MOJĄ RODZINĘ ORAZ DYSKREDYTUJE W OCZACH KOLEGÓW I DYREKCJI. RZUCA TO ZŁY CIEŃ NA MOJĄ PRACE ZAWODOWĄ.

OSOBY KTÓRE MAJĄ ZASTRZEŻENIA CO DO MOJEJ OSOBY PROSZE O SZCZERĄ ROZMOWĘ W 4 OCZY

TAK ZGADZA SIE ZA DUŻO MÓWIE I MAM POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ŻE GDZIEŚ COŚ KIEDYŚ CHLAPNOŁEM W NIEODPOWIEDNIM MIEJSCU I CZASIE. Z CO KOLEGÓW PRZEPRASZAM

OSTATNI BYŁEM WYPYTYWANE NA TEMAT STOSUNKÓW INTERPERSONALNYCH W ZAKŁADIE PRACY ORAZ O NASTROJE PO ODWOŁANIU DYREKTORA

PROSZĘ O ZROZUMIENIE MAM ŻONE W CIĄŻY, CZYTAJĄC TE TEKSTY DENERWUJE SIĘ



Ratownik Medyczny

Janusz Dziurian
OŚWIADCZAM

- NIE MAM I NIE MIAŁEM ZADNYCH POWIĄZAŃ Z LOGINEM MACIEJ R.

- NIE WIEM KTO TO JET

- NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMATY ZAMIESZCZONE W TYM FORUM

- NIE CHCE BYĆ KOJARZONY Z TĄ OSOBĄ ORAZ TREŚCIAMI PRZE NIĄ ZAMIESZCZANYMI

- PROSZĘ O WSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY CO DO MOJEJ OSOBY



PROSZĘ UPRZEJMIE O NIE MIESZANIA MOJEGO NAZWISKA W WEWNĘTRZNE KONFLIKTY W RSPRiTS w BIŁGORAJ... rozwiń
Avatar
Maciej R. / 8 lipca 2009 o 12:12
0
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 11:17:32' post='148259']
On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k..

Nadal macie nadzieje że wiecie Kim jestem. Teraz wy oskarżacie innych i na tym nam zależy abyście sie żarli. Łatwiej będzie was przejąc. Macie w swoich szeregach Prywatnego Detektywa niech działa.
Aty co piszesz ten cytat tak samo jak ja oskarżasz i motasz wiem że nie lubisz kontraktowych. a w szczegulności Janusza D. Słyszałem jak żucałeś podejrzenia na niego. Jak na placu obrabiacie mu d*** to jedst wszystko ok. jak on jest to mu reke podajesz, jak trzeba to na niego wine zwalacie i tak trzymać. oto mi chodziło abyście mieli kozła ofiarnego .On ma specficzny głos, nie umie trzymać jezyka za zębami za dużo mówi. troche upiększa. ale taki jego urok. A ja słucham i manipuluje. taka mam prace. nie lubie tego ale w Warszawie zycie kosztuje. Audi też coraż więcej pali. Dajcie sobie spokuj. czy to coś da jak podam nazwisko i imię.nazywam sie Maciej Romanowski jestem cichym obserwatorem - tak pracowałem w Zamości do 1997r. a potem zostałem zwolniony za coś czego nie zrobiłem teraz mam okazje sie zemścić. Falck daje taka możliwość. A co do Janusza D. to macie racje nie pasuje do was. On jest inny w pozytywnym sęsie jak sie zagalopuje w rozmowie to powie za dużo a potem nie wie jak z tego wybrnąć. Taki wiejski Głupek z duż gębą. On się wcześniej czy puźniej zwolni taki już człowiek. Nie umie walczyć. a wy bedziecie mieli swojego Kozła ofiarnego. Juz jesteście podzieleni a to żle rokuje dla waszej firmy. My mamy osiągniety cel. Tak trzymać.
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 11:17:32' post='148259']
On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k..

Nadal macie nadzieje że wiecie Kim jestem. Teraz wy oskarżacie innych i na tym nam zależy abyście sie żarli. Łatwiej będzie was przejąc. Macie w swoich szeregach Prywatnego Detektywa niech działa.
Aty co piszesz ten cytat tak samo jak ja oskarżasz i motasz wiem że nie lubisz kontraktowych. a w szczegulności Ja... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 11:32
0
Napiszcie w końcu co to za sk........syn!
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 11:21
0
To mu ku...podziękować.Tylko tak by do końca życia pamiętał.
Zobacz wszystkie komentarze 59

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 25 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!