Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

1 lipca 2009 r.
9:36
Edytuj ten wpis

Ryszard Szeląg odwołany z funkcji dyrektora pogotowia

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 59 A A

Ryszard Szeląg nie będzie dyrektorem Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. Taką decyzje podjął wczoraj zarząd województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skąd ten zdecydowany, kadrowy ruch? Jak się dowiedzieliśmy, powodem były negatywne wyniki kontroli przeprowadzonej przez Urząd Marszałkowski.

Kontrolerzy mieli wątpliwości m. in. co do przetargów i gospodarowania mieniem samorządu.

Komentarze 59

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 21:36
0
myslalem ze bilgoraj jest zgrany ale to co wy piszecie jest chore dajcie sobie po razie i wystarczy.madrzejszy niech ustapi
Avatar
Mirek / 8 lipca 2009 o 16:46
0
Drogi kolego z całym szacunkiem dla Ciebie i Twojej wątpliwej wiedzy nt pracowników pogotowia i stosunków panujących między nimi wyciągasz zbyt pochopne i błędne wnioski co jest skutkiem Twojego nie doinformowania. Nadmieniam iż w pogotowiu w Biłgoraju pracuje 3 ludzi o imieniu Mirek, akurat jestem tym o którym Wiesz najmniej.
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 16:12
0
Gość napisał:
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;


tak dla wskazania Moje nazwisko pada we wpisach nr 27/ 45 / 52 oraz dwa moje sprostowania. Ja wyciągnołem nauczke za " Dużą Buzie" . Mniej mów, więcej rób a polityke zostaw "Paloktom." Leszek K. Miałó 100 % racji moje gadanie sie na mnie zemści. Dzięki Leszku. Pozdrawiam.
Avatar
Maciej R. / 8 lipca 2009 o 16:02
0
Gość napisał:
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)



Znam to wszystko od podszewki mimo że nie oracyjw 12 lat to przez kilka lat was kontrolowałem zanim przeszedłem do konkurencji wiem o listach do zwolnienia za Bochnera. tak to naprawde za dużo sie robi szumu wokół was a konkurencja nie śpi. Dziś zapadł Defintywny Koniec Ryszarda S. teraz czas na pdział schedy.

Panie Mirku znamy sie nie dod dziś znam pana poglądy i pana sympatie polityczne. Widzę że nadal drążycie temat. to dobrze. My to w Warszawie czytamy i czekamy na dalsze reakcje. a narazie to tyle.



Znam to wszystko od podszewki mimo że nie oracyjw 12 lat to przez kilka lat was kontrolowałem zanim przeszedłem do konkurencji wiem o listach do zwolnienia za Bochnera. tak to naprawde za dużo sie robi szumu wokół was a konkurencja nie śpi. Dziś zapadł Defintywny Koniec Ryszarda S. teraz czas na pdział schedy.

Panie Mirku znamy sie nie dod dziś znam pana poglądy i pana sympatie polityczne. Widzę że nadal drążycie temat. to dobrze. My to w Warszawie czytamy i czekamy na dalsze reakcje. a narazie... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 14:26
0
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 13:07
0
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)
Avatar
Janusz Dziurian / 8 lipca 2009 o 12:58
0
OŚWIADCZAM

- NIE MAM I NIE MIAŁEM ZADNYCH POWIĄZAŃ Z LOGINEM MACIEJ R.

- NIE WIEM KTO TO JET

- NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMATY ZAMIESZCZONE W TYM FORUM

- NIE CHCE BYĆ KOJARZONY Z TĄ OSOBĄ ORAZ TREŚCIAMI PRZE NIĄ ZAMIESZCZANYMI

- PROSZĘ O WSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY CO DO MOJEJ OSOBY



PROSZĘ UPRZEJMIE O NIE MIESZANIA MOJEGO NAZWISKA W WEWNĘTRZNE KONFLIKTY W RSPRiTS w BIŁGORAJU

WIEM IŻ MOJA OSOBA JEST NIE LUBIANA W RSPRiTS w BIŁGORAJU
OBRAZANIE MNIE W ARTKULE UDARZA W MOJA OSOBE, W MOJĄ RODZINĘ ORAZ DYSKREDYTUJE W OCZACH KOLEGÓW I DYREKCJI. RZUCA TO ZŁY CIEŃ NA MOJĄ PRACE ZAWODOWĄ.

OSOBY KTÓRE MAJĄ ZASTRZEŻENIA CO DO MOJEJ OSOBY PROSZE O SZCZERĄ ROZMOWĘ W 4 OCZY

TAK ZGADZA SIE ZA DUŻO MÓWIE I MAM POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ŻE GDZIEŚ COŚ KIEDYŚ CHLAPNOŁEM W NIEODPOWIEDNIM MIEJSCU I CZASIE. Z CO KOLEGÓW PRZEPRASZAM

OSTATNI BYŁEM WYPYTYWANE NA TEMAT STOSUNKÓW INTERPERSONALNYCH W ZAKŁADIE PRACY ORAZ O NASTROJE PO ODWOŁANIU DYREKTORA

PROSZĘ O ZROZUMIENIE MAM ŻONE W CIĄŻY, CZYTAJĄC TE TEKSTY DENERWUJE SIĘ



Ratownik Medyczny

Janusz Dziurian
OŚWIADCZAM

- NIE MAM I NIE MIAŁEM ZADNYCH POWIĄZAŃ Z LOGINEM MACIEJ R.

- NIE WIEM KTO TO JET

- NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMATY ZAMIESZCZONE W TYM FORUM

- NIE CHCE BYĆ KOJARZONY Z TĄ OSOBĄ ORAZ TREŚCIAMI PRZE NIĄ ZAMIESZCZANYMI

- PROSZĘ O WSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY CO DO MOJEJ OSOBY



PROSZĘ UPRZEJMIE O NIE MIESZANIA MOJEGO NAZWISKA W WEWNĘTRZNE KONFLIKTY W RSPRiTS w BIŁGORAJ... rozwiń
Avatar
Maciej R. / 8 lipca 2009 o 12:12
0
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 11:17:32' post='148259']
On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k..

Nadal macie nadzieje że wiecie Kim jestem. Teraz wy oskarżacie innych i na tym nam zależy abyście sie żarli. Łatwiej będzie was przejąc. Macie w swoich szeregach Prywatnego Detektywa niech działa.
Aty co piszesz ten cytat tak samo jak ja oskarżasz i motasz wiem że nie lubisz kontraktowych. a w szczegulności Janusza D. Słyszałem jak żucałeś podejrzenia na niego. Jak na placu obrabiacie mu d*** to jedst wszystko ok. jak on jest to mu reke podajesz, jak trzeba to na niego wine zwalacie i tak trzymać. oto mi chodziło abyście mieli kozła ofiarnego .On ma specficzny głos, nie umie trzymać jezyka za zębami za dużo mówi. troche upiększa. ale taki jego urok. A ja słucham i manipuluje. taka mam prace. nie lubie tego ale w Warszawie zycie kosztuje. Audi też coraż więcej pali. Dajcie sobie spokuj. czy to coś da jak podam nazwisko i imię.nazywam sie Maciej Romanowski jestem cichym obserwatorem - tak pracowałem w Zamości do 1997r. a potem zostałem zwolniony za coś czego nie zrobiłem teraz mam okazje sie zemścić. Falck daje taka możliwość. A co do Janusza D. to macie racje nie pasuje do was. On jest inny w pozytywnym sęsie jak sie zagalopuje w rozmowie to powie za dużo a potem nie wie jak z tego wybrnąć. Taki wiejski Głupek z duż gębą. On się wcześniej czy puźniej zwolni taki już człowiek. Nie umie walczyć. a wy bedziecie mieli swojego Kozła ofiarnego. Juz jesteście podzieleni a to żle rokuje dla waszej firmy. My mamy osiągniety cel. Tak trzymać.
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 11:17:32' post='148259']
On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k..

Nadal macie nadzieje że wiecie Kim jestem. Teraz wy oskarżacie innych i na tym nam zależy abyście sie żarli. Łatwiej będzie was przejąc. Macie w swoich szeregach Prywatnego Detektywa niech działa.
Aty co piszesz ten cytat tak samo jak ja oskarżasz i motasz wiem że nie lubisz kontraktowych. a w szczegulności Ja... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 11:32
0
Napiszcie w końcu co to za sk........syn!
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 11:21
0
To mu ku...podziękować.Tylko tak by do końca życia pamiętał.
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 21:36
0
myslalem ze bilgoraj jest zgrany ale to co wy piszecie jest chore dajcie sobie po razie i wystarczy.madrzejszy niech ustapi
Avatar
Mirek / 8 lipca 2009 o 16:46
0
Drogi kolego z całym szacunkiem dla Ciebie i Twojej wątpliwej wiedzy nt pracowników pogotowia i stosunków panujących między nimi wyciągasz zbyt pochopne i błędne wnioski co jest skutkiem Twojego nie doinformowania. Nadmieniam iż w pogotowiu w Biłgoraju pracuje 3 ludzi o imieniu Mirek, akurat jestem tym o którym Wiesz najmniej.
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 16:12
0
Gość napisał:
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;


tak dla wskazania Moje nazwisko pada we wpisach nr 27/ 45 / 52 oraz dwa moje sprostowania. Ja wyciągnołem nauczke za " Dużą Buzie" . Mniej mów, więcej rób a polityke zostaw "Paloktom." Leszek K. Miałó 100 % racji moje gadanie sie na mnie zemści. Dzięki Leszku. Pozdrawiam.
Avatar
Maciej R. / 8 lipca 2009 o 16:02
0
Gość napisał:
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)



Znam to wszystko od podszewki mimo że nie oracyjw 12 lat to przez kilka lat was kontrolowałem zanim przeszedłem do konkurencji wiem o listach do zwolnienia za Bochnera. tak to naprawde za dużo sie robi szumu wokół was a konkurencja nie śpi. Dziś zapadł Defintywny Koniec Ryszarda S. teraz czas na pdział schedy.

Panie Mirku znamy sie nie dod dziś znam pana poglądy i pana sympatie polityczne. Widzę że nadal drążycie temat. to dobrze. My to w Warszawie czytamy i czekamy na dalsze reakcje. a narazie to tyle.



Znam to wszystko od podszewki mimo że nie oracyjw 12 lat to przez kilka lat was kontrolowałem zanim przeszedłem do konkurencji wiem o listach do zwolnienia za Bochnera. tak to naprawde za dużo sie robi szumu wokół was a konkurencja nie śpi. Dziś zapadł Defintywny Koniec Ryszarda S. teraz czas na pdział schedy.

Panie Mirku znamy sie nie dod dziś znam pana poglądy i pana sympatie polityczne. Widzę że nadal drążycie temat. to dobrze. My to w Warszawie czytamy i czekamy na dalsze reakcje. a narazie... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 14:26
0
Panie Januszu,ja bynajmniej nie zauważyłem pana nazwiska w jakichkolwiek postach,pan sam reaguje na nie. Kto czyta to forum sam wyciąga wnioski dla siebie. Pozdrawiam;
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 13:07
0
Kolego podajesz się przez cały czas za kogoś innego, przytaczasz fakty o których nie miał byś zielonego pojęcia pracując do 97 roku jesteś z frustrowanym, rozżalonym człowiekiem, któremu nigdy w życiu nic nie wyszło, a jeśli sadzisz, że się żremy między sobą to masz bardzo nie aktualne informacje lepiej zmień informatora. Gorące pozdrowienia i najszczersze życzenia. Mirek :-)
Avatar
Janusz Dziurian / 8 lipca 2009 o 12:58
0
OŚWIADCZAM

- NIE MAM I NIE MIAŁEM ZADNYCH POWIĄZAŃ Z LOGINEM MACIEJ R.

- NIE WIEM KTO TO JET

- NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMATY ZAMIESZCZONE W TYM FORUM

- NIE CHCE BYĆ KOJARZONY Z TĄ OSOBĄ ORAZ TREŚCIAMI PRZE NIĄ ZAMIESZCZANYMI

- PROSZĘ O WSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY CO DO MOJEJ OSOBY



PROSZĘ UPRZEJMIE O NIE MIESZANIA MOJEGO NAZWISKA W WEWNĘTRZNE KONFLIKTY W RSPRiTS w BIŁGORAJU

WIEM IŻ MOJA OSOBA JEST NIE LUBIANA W RSPRiTS w BIŁGORAJU
OBRAZANIE MNIE W ARTKULE UDARZA W MOJA OSOBE, W MOJĄ RODZINĘ ORAZ DYSKREDYTUJE W OCZACH KOLEGÓW I DYREKCJI. RZUCA TO ZŁY CIEŃ NA MOJĄ PRACE ZAWODOWĄ.

OSOBY KTÓRE MAJĄ ZASTRZEŻENIA CO DO MOJEJ OSOBY PROSZE O SZCZERĄ ROZMOWĘ W 4 OCZY

TAK ZGADZA SIE ZA DUŻO MÓWIE I MAM POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ŻE GDZIEŚ COŚ KIEDYŚ CHLAPNOŁEM W NIEODPOWIEDNIM MIEJSCU I CZASIE. Z CO KOLEGÓW PRZEPRASZAM

OSTATNI BYŁEM WYPYTYWANE NA TEMAT STOSUNKÓW INTERPERSONALNYCH W ZAKŁADIE PRACY ORAZ O NASTROJE PO ODWOŁANIU DYREKTORA

PROSZĘ O ZROZUMIENIE MAM ŻONE W CIĄŻY, CZYTAJĄC TE TEKSTY DENERWUJE SIĘ



Ratownik Medyczny

Janusz Dziurian
OŚWIADCZAM

- NIE MAM I NIE MIAŁEM ZADNYCH POWIĄZAŃ Z LOGINEM MACIEJ R.

- NIE WIEM KTO TO JET

- NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMATY ZAMIESZCZONE W TYM FORUM

- NIE CHCE BYĆ KOJARZONY Z TĄ OSOBĄ ORAZ TREŚCIAMI PRZE NIĄ ZAMIESZCZANYMI

- PROSZĘ O WSTRZYMANIE SIE OD KOMENTARZY CO DO MOJEJ OSOBY



PROSZĘ UPRZEJMIE O NIE MIESZANIA MOJEGO NAZWISKA W WEWNĘTRZNE KONFLIKTY W RSPRiTS w BIŁGORAJ... rozwiń
Avatar
Maciej R. / 8 lipca 2009 o 12:12
0
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 11:17:32' post='148259']
On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k..

Nadal macie nadzieje że wiecie Kim jestem. Teraz wy oskarżacie innych i na tym nam zależy abyście sie żarli. Łatwiej będzie was przejąc. Macie w swoich szeregach Prywatnego Detektywa niech działa.
Aty co piszesz ten cytat tak samo jak ja oskarżasz i motasz wiem że nie lubisz kontraktowych. a w szczegulności Janusza D. Słyszałem jak żucałeś podejrzenia na niego. Jak na placu obrabiacie mu d*** to jedst wszystko ok. jak on jest to mu reke podajesz, jak trzeba to na niego wine zwalacie i tak trzymać. oto mi chodziło abyście mieli kozła ofiarnego .On ma specficzny głos, nie umie trzymać jezyka za zębami za dużo mówi. troche upiększa. ale taki jego urok. A ja słucham i manipuluje. taka mam prace. nie lubie tego ale w Warszawie zycie kosztuje. Audi też coraż więcej pali. Dajcie sobie spokuj. czy to coś da jak podam nazwisko i imię.nazywam sie Maciej Romanowski jestem cichym obserwatorem - tak pracowałem w Zamości do 1997r. a potem zostałem zwolniony za coś czego nie zrobiłem teraz mam okazje sie zemścić. Falck daje taka możliwość. A co do Janusza D. to macie racje nie pasuje do was. On jest inny w pozytywnym sęsie jak sie zagalopuje w rozmowie to powie za dużo a potem nie wie jak z tego wybrnąć. Taki wiejski Głupek z duż gębą. On się wcześniej czy puźniej zwolni taki już człowiek. Nie umie walczyć. a wy bedziecie mieli swojego Kozła ofiarnego. Juz jesteście podzieleni a to żle rokuje dla waszej firmy. My mamy osiągniety cel. Tak trzymać.
[quote name='Gość' date='8.07.2009, 11:17:32' post='148259']
On nie został zwolniony, pracuje od roku na jednej z podstacji biłgorajskich, próbuje się teraz maskować, jest na k..

Nadal macie nadzieje że wiecie Kim jestem. Teraz wy oskarżacie innych i na tym nam zależy abyście sie żarli. Łatwiej będzie was przejąc. Macie w swoich szeregach Prywatnego Detektywa niech działa.
Aty co piszesz ten cytat tak samo jak ja oskarżasz i motasz wiem że nie lubisz kontraktowych. a w szczegulności Ja... rozwiń
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 11:32
0
Napiszcie w końcu co to za sk........syn!
Avatar
Gość / 8 lipca 2009 o 11:21
0
To mu ku...podziękować.Tylko tak by do końca życia pamiętał.
Zobacz wszystkie komentarze 59

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie
film

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie 0 0

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem na wysokości Galerii Tarnovia.

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ 1 0

Solidną zaliczkę z Kielc przywieźli piłkarze Górnika Łęczna. Zielono-czarni pokonali w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Orlęta 4:1. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 13

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie 4 4

– Nie chciałam go zabić, tylko broniłam córkę przed zgwałceniem – tłumaczyła przed sądem Salomea Ż. Kobieta odpowiada za usiłowanie zabójstwa swojego partnera. Z akt sprawy wynika, że Andrzej C. od dawna napastował jej dorosłą córkę.

Jest termin pierwszej sesji Rady Miasta Lublin i ślubowania prezydenta

Jest termin pierwszej sesji Rady Miasta Lublin i ślubowania prezydenta 0 4

Na 22 listopada zwołane zostało pierwsze posiedzenie Rady Miasta nowej kadencji. Termin wyznaczył komisarz wyborczy.

Ustępujący burmistrz Bełżyc: Nikogo do żadnej rewolty nie będę namawiać

Ustępujący burmistrz Bełżyc: Nikogo do żadnej rewolty nie będę namawiać 0 1

Rozmowa z Ryszardem Górą (PSL), ustępującym burmistrzem Bełżyc.

Biała Podlaska: Szpital zaświeci na fioletowo

Biała Podlaska: Szpital zaświeci na fioletowo 12 1

Szpital w Białej Podlaskiej włączy się w obchody Światowego Dnia Wcześniaka, które przypadają w sobotę.

Staranował zaparkowane auto i uciekł, bo bał się „konsekwencji”

Staranował zaparkowane auto i uciekł, bo bał się „konsekwencji” 0 0

Prowadził samochód pod wpływem alkoholu, staranował zaparkowane auto, a potem zbiegł z miejsca stłuczki. 26-latek z Łukowa może trafić za to nawet za kratki.

Sylwester 2018/2019. Sprawdź co będzie modne: ubranie, makijaż, fryzura, dodatki

Sylwester 2018/2019. Sprawdź co będzie modne: ubranie, makijaż, fryzura, dodatki 0 0

Rozmowa z Katarzyną Kolasą – lubelską stylistką, doradcą wizerunku, personal shopper. Pani Katarzyna prowadzi szkolenia na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Podawał się za policjanta, wyłudził ogromną sumę pieniędzy od mieszkańca Lublina

Podawał się za policjanta, wyłudził ogromną sumę pieniędzy od mieszkańca Lublina 8 7

Są kolejne zarzuty w śledztwie, dotyczącym oszustw na „policjanta”. 44-letni Krzysztof W. wyłudził od mieszkańca Lublina ponad 400 tys. zł. Przekonał go, by przekazał mu gotówkę i hasła do kont bankowych.

Włodawa coraz mniej zielona. "Wnioskowali o to sami mieszkańcy"

Włodawa coraz mniej zielona. "Wnioskowali o to sami mieszkańcy" 0 4

Mieszkańcy miasta, którzy sprzeciwiają się bezmyślnemu przycinaniu drzew, obawiają się, że drogowcy i władze spółdzielni mieszkaniowej unikną kar.

Ola Ciupa: Chciałabym spędzić Boże Narodzenie i sylwestra na Dominikanie
film

Ola Ciupa: Chciałabym spędzić Boże Narodzenie i sylwestra na Dominikanie 0 1

Modelka przyznaje, że chce już odpocząć od pracy, od miejsc, które ją na co dzień otaczają, i zachłysnąć się czymś zupełnie nowym. Nie może się więc doczekać, kiedy wreszcie spakuje walizki i wyjedzie na upragniony urlop. W grudniu modelka planuje polecieć na Dominikanę.

Lekarze z województwa lubelskiego zarobią więcej. Musieli jednak spełnić jeden warunek

Lekarze z województwa lubelskiego zarobią więcej. Musieli jednak spełnić jeden warunek 6 6

Ponad 1450 lekarzy specjalistów z województwa lubelskiego zadeklarowało pracę tylko w jednym szpitalu w zamian za wynagrodzenie w wysokości 6750 zł brutto. Stwarza to problem dla mniejszych szpitali, które ze względu na braki kadrowe korzystały ze wsparcia medyków z innych ośrodków.

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów 0 4

Nielegalne papierosy o wartości niemal 600 tysięcy złotych skonfiskowali funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej. Zatrzymali towar na przejściu granicznym z Białorusią w Terespolu.

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów
film

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów 181 18

Naruciak - znany youtuber i gracz w sobotę spotka się z fanami w Tarasach Zamkowych.

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie
18 listopada 2018, 12:00

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 12 w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie na terenie sektora Miasteczko (ratuszu z Głuska) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Doroty Miącz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!