Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Schronisko zamknięte... \"z powodu pomuwień”

Utworzony przez telewidz, 13 grudnia 2008 r. o 08:08 Powrót do artykułu
Ta sprawa była w TV już kilka dni temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKIE BRAWA DLA REDAKTORA, PROSZE ZAJRZEC DO SLOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO "U"-"O". POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zobaczyłem ortografa w nagłówku, to stwierdziłem, że reszty nie ma sensu czytać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie zwrócił pan uwagi że jest to cytat z oryginalnej pisowni? Proszę trochę bardziej się skupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zqlbn napisał:
jak zobaczyłem ortografa w nagłówku, to stwierdziłem, że reszty nie ma sensu czytać...
to nezly z ciebie pajac. tylko pogratulowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A persona Okoniewski niech stuli ogon bo gdy miał dach nad głową to nie doceniał tylko chlał burak jeden !!!! Jedna zgraja pijaków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za DZIENNIKARZ bez zasad ortografi .DO SZKOŁY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dziennikarz jest analfabeta tylko gosc ktory prowadzil fundacje i ktory chcial zlikwidowac schronisko z powodu POMOWIEN! Jest przeciez cudzyslow i dopisek "tekst zgodny z orginalem"! Przeczytajcie sobie dokladnie zamiast najezdzac na dziennikarza..ech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmh... Akurat "Pani Ewy" nie jest mi ani trochę żal... Może i nie powinnam tak pisać ale ona nie zasługuje na nic... Ktoś kto okrada i porzuca swoją rodzinę, swoje dzieci i lezie puszczać się na prawo i lewo a potem mówi jak jej źle i nie dobrze nie zasługuję na nic więcej i niech cieszy że jej ją tam wogóle chcieli. Jakoś zostawianie dwójki małych dzieci i starszej córki z ojcem alkoholikem jakoś jej nie przeszkadzało... To że córka musiała przejąć obowiązki w domu tak samo było jej na rękę... To że najmłodszą córkę w wieku ok 8 lat od ku*ew, sz*at i dziw*k wyzywała też było fantastyczne... Może to i wylewanie swoich żali publicznie ale sądzę, że tak zakłamanej, wyrachowanej i dwulicowej osobie nie można wierzyć. Tak, tak może być dumna że cała trójka dobrze sobie radzi bez niej i żadne nie chce jej znać...  Wybaczcie ale potrzeba wyrzucenia tego z siebie była większa.   Ps. Niech Pani Ewa lepiej powie jak to ona sprzedała wszystko co ukradła z domu. A potem jak przysłał "kochanym dzieciom" kartkę ze słonecznej Turcji. Dzieciom które były załamane po odejściu matki która pomimo wszystko była najukochańszą mamą na świecie nawet jak wyzywała i biła. Dzieciom które miały gdy uciekła 5, 10 i 18 lat i które gdyby nie dalsza rodzina wylądowały by w bidulu. I tyle w temacie -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...