Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarżą się na śmieci i brudną klatkę schodową

Utworzony przez spóldzielca, 16 lipca 2008 o 07:51 Powrót do artykułu
Niestety - ta spółdzielnia tak ma... Jedynym wyjściem jest pisemne żądanie wykonania różnych prac (kilka razy to skutecznie przećwiczyłem, po wcześniejszych wielokrotnych telefonach do administracji, zrk itp.). A tak na marginesie - może my - niezadowoleni spółdzielcy - wzięlibyśmy udział w jakimś wyborczym zebraniu i spróbowali przewietrzyć skład zarządu i rady nadzorczej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem ZA !! zbierzmy sie i w końcu zróbmy coś z tym skostniałym kręgosłupem jakim jest zarząd !! Mają powiązania z radą miasta i spokojnie siedza na stołeczkach.... a nam trzeba zaradnych ludzi !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widziałam zniszczony blok i ogródek zarówno przez wykonawcę remontu, jak i niektórych mieszkańców na os. Wyszyńskiego - zgroza i tyle! Nie było żadnych ostrzeżeń, że trwa remont i jest zagrożenie niebezpieczeństwem!! Niech ten artykuł pomoże lokatorom, a Spółdzielnia niech przestanie chować głowę w piasek, tylko naprawi szkody. Mieszkam na ulicy Orzeszkowej - Spółdzielnia Łukasińskiego, i cieszę się, bo wiem za co płacę - przyjdźcie zobaczcie!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to wszystko PRAWDA, to najdroższa i NAJGORSZA S.M. W POLSCE.Prezes i zarząd myślą tylko o swoich biznesach. Przewodniczący Zarządu p.Soboń zaczął od rajdów rowerowych i jeżdził na pożyczonym rowerze, a teraz, RADNY, WYPASIONY SAMOCHÓD I BIZNESMEN całą gębą. s.m. JEST ODSKOCZNIĄ DO POLITYKI I BIZNESU.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak wiadomo zarząd spółdzielni pracuje dla nas za nasze pieniądze tylko oni myślą , że to my dla nich jesteśmy aby im kieszenie napychać. Pracownicy wynajęci nie mają prawa odmawiać waszych żądań. Żądania członków muszą być spełnione bez żadnej łaski. Jeśli zarząd stawia opór, pognać na zbity pysk. Niech szarogęsi się gdzie indziej, tylko kto mu na to pozwoli, nauczyli się i myślą, że spółdzielnia to prywatny folwark. Spółdzielcy jak najszybciej weście sprawy w swoje ręce, wy jesteście na swoim. Spółdzielnia mieszkaniowa jest prywatną własnością waszą niczyją inną. Zarząd to tylko pracownicy najemni, on was powinien się słuchać i wasze polecenia wykonywać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Też się podpisuję pod tym wszystkim co powyżej zostało napisane. Jeszcze dodam, że w XXI wieku są takie platformy, i można robić remonty na poszczególnych kondygnacjach, nawet nikt nie odczuje remontu, nie będzie wtedy dewastacji cudzej pracy i cudzej własności. Takie sytuacje, że robotnicy niszczą czyjeś mienie to nie mogą mieć miejsca, a gdzie jakiś nadzór? Też na wczasach?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: