Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na drzewie (foto)

Utworzony przez lenin, 19 czerwca 2008 r. o 11:31 Powrót do artykułu
szkoda slow jak czyta sie te rzeczy. ludzie ktorzy sie wypowiadaja siedza ku_rwa madzrzy za klawiatura i oceniaja w ogole nie myslac ze moga swoimi slowami zranic innych. wszyscy madrale ktorzy tak negatywnie oceniacie Tomka i jego jazde mowicie o znakach o dopasowaniu jazdy do warunkow na drodze, a gdybyscie sami jechali droga ktora przemierzacie pare razy dziennie zawsze jadac szybciej niz wskazuja znaki(bo nie oklamujmy sie nikt nie jezdzi 50km/h) nikt tez wtedy nie patrzy na znaki bo po prostu jedzie sie na pamiec i nagle jest zwir rozsypany na od_pier*** tak ze nogi sie rozjezdzaja jak sie stoi. ciekawe czy jak wsiadacie do samochodu to myslicie "moze za 2 kilometry jacys je_bani drogowcy zle wykonali swoja robote"?nie myslicie, nie zastanawiacie sie nad tym jedziecie tak jak kazdego dnia. ludzie tamtedy jezdza szybko i zawsze mijaja to miejsce i jada dalej i Tomek tez zawsze mijal to miejsce, nie spodziewal sie tylko ze ktos moze zostawic jezdnie w takim stanie i nikt by sie nie spodziewal. bylam w tym miejscu po wypadku wielokrotnie. niedawno dostrzegam ze miedzy jednym a drugim drzewem jest duza przestrzen i pola,ale stoi pieniek po wycietym drzewie od ktorego od niestety sie odbil(bo jest slad) co obrocilo go wprost na drzewo. dreczy mnie ta mysl ze mogloby byc inaczej gdyby pienka nie bylo ale teraz to juz nie ma sensu bo ON NIE ZYJE!!!!!!! tak samo jak wasze bezmyslne wypowiedzi!!!!!!!!! mowicie niech spoczywa w spokoju to dajcie mu ten spokoj!!! jemu i jego rodzinie ogarnietej zalem!!!! a wszystkim madralom ktorzy jak wynika z wypowiedzi sa abrdzo dobrymi kierowcami zycze by ich nie zaskoczyly warunki na drodze w postaci zwiru, pienka, drzewa czy czegokolwiek, bo potrafia zakoczyc nawet najlepszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z tobą "pogrążona w żalu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek może i nie był piratem drogowym ale już po jego wypadku można mówić o piracie drogowym, bo kto zawinił? Właśnie, że kierowca!!! Wszyscy którzy byli sprawcami wypadku (nie stłuczki itp.), którzy zabili lub ranili ludzi lub sami się zabili są właśnie PIRATAMI NA ZAWSZE. ...
Ostatnio edytowany 27 czerwca 2008 r. o 13:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' post='32891' date='24.06.2008, 16:27']Tomek może i nie był piratem drogowym ale już po jego wypadku można mówić o piracie drogowym, bo kto zawinił? Właśnie, że kierowca!!! Wszyscy którzy byli sprawcami wypadku (nie stłuczki itp.), którzy zabili lub ranili ludzi lub sami się zabili są właśnie PIRATAMI NA ZAWSZE. ...quote] do cholery jasnej czym ci zawinil ten czlowiek??? jakim prawem mowisz o tym kto powinien a kto nie powinien byc plodzony? jakim prawem pytam masz czelnosc decydowac o czyims zyciu nawet w slowach?? nazwac go mozesz jak chcesz piratem czy jakkolwiek bo go nie znasz, w pamieci najblizszych bedzie taki jaki byll naprawde. a tobie szczerze wspolczuje braku uczuc i rozumu. dla mnie po tych slowach(patrz wyzej) to ty jestes morderca. a ponadto czlowieku bez uczuc kobieta nie płodzi! nie wiem dlaczego odpowiadam na wypowiedz kogos tak bezmyslnego i bez serca.
Ostatnio edytowany 27 czerwca 2008 r. o 10:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monia napisał:
Heh szkoda słów do Ciebie.... Zazdrościsz komuś nowego autka?? :/ Nie tobie jest dane ocenianie czy jechał rozważnie czy tez nie... a co do głupoty to tylko Twoja może nie znać granic bo ja Ciebie znam....
Hmmmm... zazdrosić mozna jedynie mądrości...a 100% prawdą jest że GŁUPOTA LUDZKA NIEZNA GRANIC i widzę że Ty jesteś kolejnym tego przykładem... )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pograzona w zalu napisał:
szkoda slow jak czyta sie te rzeczy. ludzie ktorzy sie wypowiadaja siedza ku_rwa madzrzy za klawiatura i oceniaja w ogole nie myslac ze moga swoimi slowami zranic innych. wszyscy madrale ktorzy tak negatywnie oceniacie Tomka i jego jazde mowicie o znakach o dopasowaniu jazdy do warunkow na drodze, a gdybyscie sami jechali droga ktora przemierzacie pare razy dziennie zawsze jadac szybciej niz wskazuja znaki(bo nie oklamujmy sie nikt nie jezdzi 50km/h) nikt tez wtedy nie patrzy na znaki bo po prostu jedzie sie na pamiec i nagle jest zwir rozsypany na od_pier*** tak ze nogi sie rozjezdzaja jak sie stoi. ciekawe czy jak wsiadacie do samochodu to myslicie "moze za 2 kilometry jacys je_bani drogowcy zle wykonali swoja robote"?nie myslicie, nie zastanawiacie sie nad tym jedziecie tak jak kazdego dnia. ludzie tamtedy jezdza szybko i zawsze mijaja to miejsce i jada dalej i Tomek tez zawsze mijal to miejsce, nie spodziewal sie tylko ze ktos moze zostawic jezdnie w takim stanie i nikt by sie nie spodziewal. bylam w tym miejscu po wypadku wielokrotnie. niedawno dostrzegam ze miedzy jednym a drugim drzewem jest duza przestrzen i pola,ale stoi pieniek po wycietym drzewie od ktorego od niestety sie odbil(bo jest slad) co obrocilo go wprost na drzewo. dreczy mnie ta mysl ze mogloby byc inaczej gdyby pienka nie bylo ale teraz to juz nie ma sensu bo ON NIE ZYJE!!!!!!! tak samo jak wasze bezmyslne wypowiedzi!!!!!!!!! mowicie niech spoczywa w spokoju to dajcie mu ten spokoj!!! jemu i jego rodzinie ogarnietej zalem!!!! a wszystkim madralom ktorzy jak wynika z wypowiedzi sa abrdzo dobrymi kierowcami zycze by ich nie zaskoczyly warunki na drodze w postaci zwiru, pienka, drzewa czy czegokolwiek, bo potrafia zakoczyc nawet najlepszych.
Masz rację w tym co piszesz, ale...każdy kierowca powinien znać to że prowadząc auto trzeba zachować szczególna ostrożność i nieważne w jakim miejscu się znajduje czy na pustej przestrzeni czy lesie, jeżdzę już 15 lat i niemiałam nawet stłuczki, trzeba wybiegać myslą a jeszcze w takim miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tomek może i nie był piratem drogowym ale już po jego wypadku można mówić o piracie drogowym, bo kto zawinił? Właśnie, że kierowca!!! Wszyscy którzy byli sprawcami wypadku (nie stłuczki itp.), którzy zabili lub ranili ludzi lub sami się zabili są właśnie PIRATAMI NA ZAWSZE. A Tomka mama już lepiej było by gdyby nie płodziła takich piratów!!!
Twoja wypowiedz jest poprostu żalosna taka sama jak i Ty. Dajcie spokój i chlopakowi i jego rodzinie bo wasze bezsensowne wypowiedzi na tym forum są tragiczne. a ja sie tylko zastanawiam kto Ciebie spłodził???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę tego czytać, żałuje że w ogóle weszłam na to forum. nie sądziłam że są na świecie tacy ludzie. co wy możecie o nim wiedzieć?? nawet go nie znaliście albo tylko wam się tak wydawało. ja wiem jaki był naprawdę:rozważny czy nie. przemierzyłam z nim setki kilometrów, a wy??proszę was już nic nie piszcie, nie macie takiego prawa. nawet sobie nie wyobrażacie jaki ból czuje ktoś, kto mieszkał z nim od urodzenia a teraz musi nauczyć się żyć bez niego. a wy tymi nieprzemyślanymi słowami dobijacie mnie jeszcze bardziej. już nawet nie mam siły pisać. wasze komentarze sprawiają że cała się trzęsę. Ale co wy możecie o tym wiedzieć.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pograzona w zalu napisał:
jego jazde mowicie o znakach o dopasowaniu jazdy do warunkow na drodze, a gdybyscie sami jechali droga ktora przemierzacie pare razy dziennie zawsze jadac szybciej niz wskazuja znaki
Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elrond napisał:
Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.
"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pograzona w zalu napisał:
"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.
Właśnie w powyższej Twojej wypowiedzi doskonale wyszło to, o co mi chodziło gdy pisałem "tacy jak Ty". Nie kojarzysz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (podobnie jak wszyscy tu go broniący/znajomi). Chcesz dowodu? Wskaż mi choć jedno słowo gdzie wystawiłem ocenę chłopakowi. To, że napisałem, że zginął z własnej winy jest raczej stwierdzeniem faktu, nie oceną. Nigdy też nie snułem domysłów, że był taki a taki. Domyślam się, że go znałaś czytając Twoje słowa, a skoro taki był jak opisałaś, to odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego jechał tak szybko? Przyznam Ci rację, że mogę zginąć w takim wypadku. Ale nie z własnej winy, bo ja nie jeżdżę po naszych drogach publicznych z prędkościami, z jakimi się jeździ po torze wyścigowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialabym Was prosic zebyscie przestali juz pisac na ten temat i pozwolili nam pozegnac w spokoju Tomka, nie ma dnia zebym za nim nie plakala i nie pytala dlaczego ON???????? Weszlam tutaj majac nadzieje ze znajde troche pociechy i ukojenia, a znalazlam oskarzenia, za co? Czym on Wam zawinil albo jego rodzina????? Pozwolcie Mu odpoczywac w pokoju wiecznym. Miejcie troche litosci dla Tomka i dla jego rodziny, bo wy o Nim zapomnicie szybko a my do konca swoich dni bedziemy pielegnowac pamiec o Nim w naszych sercach i a teraz musimy zyc z tym bolem; ze juz Go nigdy nie zobaczymy. A to strasznie boli, wierzcie mi; Zegnaj Tomek;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pograzona w zalu napisał:
do cholery jasnej czym ci zawinil ten czlowiek??? jakim prawem mowisz o tym kto powinien a kto nie powinien byc plodzony? jakim prawem pytam masz czelnosc decydowac o czyims zyciu nawet w slowach?? nazwac go mozesz jak chcesz piratem czy jakkolwiek bo go nie znasz, w pamieci najblizszych bedzie taki jaki byll naprawde. a tobie szczerze wspolczuje braku uczuc i rozumu. dla mnie po tych slowach(patrz wyzej) to ty jestes morderca. a ponadto czlowieku bez uczuc kobieta nie płodzi! nie wiem dlaczego odpowiadam na wypowiedz kogos tak bezmyslnego i bez serca.
Ostatnio edytowany 27 czerwca 2008 r. o 10:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ZA SZYBKO JECHAL I ZGINAL WIEC WINA LEZY PO JEGO STRONIE...POMYSL NAJPIERW CO BY BYLO GDYBY TEN CO ZGINAL ZABIL PRZECHODNIA LUB SPODOWAL WYPADEK Z INNYM SAMOCHODEM I TAMCI BY ZGINELI PRZEZ KOGO...??? NO WLASNIE PRZEZ PIRATA, MYSL TROCHE ...
Ostatnio edytowany 27 czerwca 2008 r. o 10:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata? my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko? ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata? my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko? ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle
Nie zycz drugiemu co tobie niemile, stare, madre przyslowie, ale uwazaj napiszesz to samo gdy kogos z Twoich bliskich lub znajomych spotka cos takiego? Przemysl to, moze z wiekiem troche zmadrzejesz a swoja droga nie sadzilam ze smierc drugiego czlowieka nic dla ciebie nie znaczy, ty tez kiedys umrzesz, i tez to moze bedzie bez znaczenia dla innych i ktos moze tez powie zebys siedziala w piekle. Forum jest dla madrych ludzi a nie dla tych co zeruja na cudzym nieszczesciu, pomylilas adresy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...