Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 czerwca 2008 r.
10:48
Edytuj ten wpis

Śmierć na drzewie (foto)

0 56 A A

Nadmierna prędkość była najprawdopodobniej przyczyną śmiertelnego wypadku w Wólce Łabuńskiej (pow. zamojski).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W roztrzaskanym na drzewie samochodzie zginął 20-letni mieszkaniec gminy Komarów.

Do tragedii doszło w środę przed godz. 22. - Na łuku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h, rozpędzone audi wypadło z drogi, a następnie uderzyło w drzewo - relacjonuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Kilka dni temu mieszkańcy Honiatyczek pożegnali 24-letniego Kamila, który zginął w podobnym wypadku w Hostynnem. Siła uderzenia była tak duża, że volkswagen passat owinął się wokół drzewa. Kierowca nie miał szans na przeżycie. Zginął na miejscu w wyniku rozległych obrażenia głowy i klatki piersiowej.
Od początku roku na terenie powiatu zamojskiego doszło do 90 wypadków drogowych, w których 12 osób poniosło śmierć, a 112 zostało rannych. - Apelujemy o rozwagę, dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze oraz stosowanie się do znaków i sygnałów drogowych - zwraca się kom. Kopeć.

(LEW)

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
!!! / 26 czerwca 2008 o 22:19
0
Gość napisał:
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle


Nie zycz drugiemu co tobie niemile, stare, madre przyslowie, ale uwazaj napiszesz to samo gdy kogos z Twoich bliskich lub znajomych spotka cos takiego? Przemysl to, moze z wiekiem troche zmadrzejesz a swoja droga nie sadzilam ze smierc drugiego czlowieka nic dla ciebie nie znaczy, ty tez kiedys umrzesz, i tez to moze bedzie bez znaczenia dla innych i ktos moze tez powie zebys siedziala w piekle. Forum jest dla madrych ludzi a nie dla tych co zeruja na cudzym nieszczesciu, pomylilas adresy.


Nie zycz drugiemu co tobie niemile, stare, madre przyslowie, ale uwazaj napiszesz to samo gdy kogos z Twoich bliskich lub znajomych spotka cos takiego? Przemysl to, moze z wiekiem troche zmadrzejesz a swoja droga nie sadzilam ze smierc drugiego czlowieka nic dla ciebie nie znaczy, ty tez kiedys umrzesz, i tez to moze bedzie bez znaczenia dla innych i ktos moze tez powie zebys siedziala w piekle. Forum jest dla madrych ludzi a nie dla tych co zeruja na cudzym nieszczesciu, pomylilas adresy. rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:50
0
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:38
0
... ZA SZYBKO JECHAL I ZGINAL WIEC WINA LEZY PO JEGO STRONIE...POMYSL NAJPIERW CO BY BYLO GDYBY TEN CO ZGINAL ZABIL PRZECHODNIA LUB SPODOWAL WYPADEK Z INNYM SAMOCHODEM I TAMCI BY ZGINELI PRZEZ KOGO...??? NO WLASNIE PRZEZ PIRATA, MYSL TROCHE ...
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:38
0
pograzona w zalu napisał:
[size=6]do cholery jasnej czym ci zawinil ten czlowiek??? jakim prawem mowisz o tym kto powinien a kto nie powinien byc plodzony? jakim prawem pytam masz czelnosc decydowac o czyims zyciu nawet w slowach?? nazwac go mozesz jak chcesz piratem czy jakkolwiek bo go nie znasz, w pamieci najblizszych bedzie taki jaki byll naprawde. a tobie szczerze wspolczuje braku uczuc i rozumu. dla mnie po tych slowach(patrz wyzej) to ty jestes morderca. a ponadto czlowieku bez uczuc kobieta nie płodzi! nie wiem dlaczego odpowiadam na wypowiedz kogos tak bezmyslnego i bez serca. [/size]
rozwiń
Avatar
gosc / 26 czerwca 2008 o 15:05
0
Chcialabym Was prosic zebyscie przestali juz pisac na ten temat i pozwolili nam pozegnac w spokoju Tomka, nie ma dnia zebym za nim nie plakala i nie pytala dlaczego ON????????
Weszlam tutaj majac nadzieje ze znajde troche pociechy i ukojenia, a znalazlam oskarzenia, za co? Czym on Wam zawinil albo jego rodzina?????
Pozwolcie Mu odpoczywac w pokoju wiecznym. Miejcie troche litosci dla Tomka i dla jego rodziny, bo wy o Nim zapomnicie szybko a my do konca swoich dni bedziemy pielegnowac pamiec o Nim w naszych sercach i a teraz musimy zyc z tym bolem; ze juz Go nigdy nie zobaczymy. A to strasznie boli, wierzcie mi;
Zegnaj Tomek;
Chcialabym Was prosic zebyscie przestali juz pisac na ten temat i pozwolili nam pozegnac w spokoju Tomka, nie ma dnia zebym za nim nie plakala i nie pytala dlaczego ON????????
Weszlam tutaj majac nadzieje ze znajde troche pociechy i ukojenia, a znalazlam oskarzenia, za co? Czym on Wam zawinil albo jego rodzina?????
Pozwolcie Mu odpoczywac w pokoju wiecznym. Miejcie troche litosci dla Tomka i dla jego rodziny, bo wy o Nim zapomnicie szybko a my do konca swoich dni bedziemy pielegnowac pamiec o Nim w naszych sercach i a teraz mus... rozwiń
Avatar
Elrond / 25 czerwca 2008 o 21:06
0
pograzona w zalu napisał:
"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.

Właśnie w powyższej Twojej wypowiedzi doskonale wyszło to, o co mi chodziło gdy pisałem "tacy jak Ty". Nie kojarzysz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (podobnie jak wszyscy tu go broniący/znajomi). Chcesz dowodu? Wskaż mi choć jedno słowo gdzie wystawiłem ocenę chłopakowi. To, że napisałem, że zginął z własnej winy jest raczej stwierdzeniem faktu, nie oceną. Nigdy też nie snułem domysłów, że był taki a taki. Domyślam się, że go znałaś czytając Twoje słowa, a skoro taki był jak opisałaś, to odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego jechał tak szybko? Przyznam Ci rację, że mogę zginąć w takim wypadku. Ale nie z własnej winy, bo ja nie jeżdżę po naszych drogach publicznych z prędkościami, z jakimi się jeździ po torze wyścigowym.

Właśnie w powyższej Twojej wypowiedzi doskonale wyszło to, o co mi chodziło gdy pisałem "tacy jak Ty". Nie kojarzysz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (podobnie jak wszyscy tu go broniący/znajomi). Chcesz dowodu? Wskaż mi choć jedno słowo gdzie wystawiłem ocenę chłopakowi. To, że napisałem, że zginął z własnej winy jest raczej stwierdzeniem faktu, nie oceną. Nigdy też nie snułem domysłów, że był taki a taki. Domyślam się, że go znałaś czytając Twoje słowa, a skoro taki był jak opisałaś, to odpowiedz mi na jedn... rozwiń
Avatar
pograzona w zalu / 25 czerwca 2008 o 09:33
0
Elrond napisał:
Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.



"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.



"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i ko... rozwiń
Avatar
Elrond / 24 czerwca 2008 o 23:22
0
pograzona w zalu napisał:
jego jazde mowicie o znakach o dopasowaniu jazdy do warunkow na drodze, a gdybyscie sami jechali droga ktora przemierzacie pare razy dziennie zawsze jadac szybciej niz wskazuja znaki

Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.

Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety. rozwiń
Avatar
;(((( / 24 czerwca 2008 o 21:40
0
Nie mogę tego czytać, żałuje że w ogóle weszłam na to forum. nie sądziłam że są na świecie tacy ludzie. co wy możecie o nim wiedzieć?? nawet go nie znaliście albo tylko wam się tak wydawało. ja wiem jaki był naprawdę:rozważny czy nie. przemierzyłam z nim setki kilometrów, a wy??proszę was już nic nie piszcie, nie macie takiego prawa. nawet sobie nie wyobrażacie jaki ból czuje ktoś, kto mieszkał z nim od urodzenia a teraz musi nauczyć się żyć bez niego. a wy tymi nieprzemyślanymi słowami dobijacie mnie jeszcze bardziej. już nawet nie mam siły pisać. wasze komentarze sprawiają że cała się trzęsę. Ale co wy możecie o tym wiedzieć.......
Nie mogę tego czytać, żałuje że w ogóle weszłam na to forum. nie sądziłam że są na świecie tacy ludzie. co wy możecie o nim wiedzieć?? nawet go nie znaliście albo tylko wam się tak wydawało. ja wiem jaki był naprawdę:rozważny czy nie. przemierzyłam z nim setki kilometrów, a wy??proszę was już nic nie piszcie, nie macie takiego prawa. nawet sobie nie wyobrażacie jaki ból czuje ktoś, kto mieszkał z nim od urodzenia a teraz musi nauczyć się żyć bez niego. a wy tymi nieprzemyślanymi słowami dobijacie mnie jeszcze bardziej. już nawet nie mam siły... rozwiń
Avatar
żal mi Was / 24 czerwca 2008 o 21:16
0
Gość napisał:
Tomek może i nie był piratem drogowym ale już po jego wypadku można mówić o piracie drogowym, bo kto zawinił? Właśnie, że kierowca!!! Wszyscy którzy byli sprawcami wypadku (nie stłuczki itp.), którzy zabili lub ranili ludzi lub sami się zabili są właśnie PIRATAMI NA ZAWSZE.

A Tomka mama już lepiej było by gdyby nie płodziła takich piratów!!!




Twoja wypowiedz jest poprostu żalosna taka sama jak i Ty. Dajcie spokój i chlopakowi i jego rodzinie bo wasze bezsensowne wypowiedzi na tym forum są tragiczne. a ja sie tylko zastanawiam kto Ciebie spłodził???




Twoja wypowiedz jest poprostu żalosna taka sama jak i Ty. Dajcie spokój i chlopakowi i jego rodzinie bo wasze bezsensowne wypowiedzi na tym forum są tragiczne. a ja sie tylko zastanawiam kto Ciebie spłodził??? rozwiń
Avatar
!!! / 26 czerwca 2008 o 22:19
0
Gość napisał:
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle


Nie zycz drugiemu co tobie niemile, stare, madre przyslowie, ale uwazaj napiszesz to samo gdy kogos z Twoich bliskich lub znajomych spotka cos takiego? Przemysl to, moze z wiekiem troche zmadrzejesz a swoja droga nie sadzilam ze smierc drugiego czlowieka nic dla ciebie nie znaczy, ty tez kiedys umrzesz, i tez to moze bedzie bez znaczenia dla innych i ktos moze tez powie zebys siedziala w piekle. Forum jest dla madrych ludzi a nie dla tych co zeruja na cudzym nieszczesciu, pomylilas adresy.


Nie zycz drugiemu co tobie niemile, stare, madre przyslowie, ale uwazaj napiszesz to samo gdy kogos z Twoich bliskich lub znajomych spotka cos takiego? Przemysl to, moze z wiekiem troche zmadrzejesz a swoja droga nie sadzilam ze smierc drugiego czlowieka nic dla ciebie nie znaczy, ty tez kiedys umrzesz, i tez to moze bedzie bez znaczenia dla innych i ktos moze tez powie zebys siedziala w piekle. Forum jest dla madrych ludzi a nie dla tych co zeruja na cudzym nieszczesciu, pomylilas adresy. rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:50
0
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:38
0
... ZA SZYBKO JECHAL I ZGINAL WIEC WINA LEZY PO JEGO STRONIE...POMYSL NAJPIERW CO BY BYLO GDYBY TEN CO ZGINAL ZABIL PRZECHODNIA LUB SPODOWAL WYPADEK Z INNYM SAMOCHODEM I TAMCI BY ZGINELI PRZEZ KOGO...??? NO WLASNIE PRZEZ PIRATA, MYSL TROCHE ...
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:38
0
pograzona w zalu napisał:
[size=6]do cholery jasnej czym ci zawinil ten czlowiek??? jakim prawem mowisz o tym kto powinien a kto nie powinien byc plodzony? jakim prawem pytam masz czelnosc decydowac o czyims zyciu nawet w slowach?? nazwac go mozesz jak chcesz piratem czy jakkolwiek bo go nie znasz, w pamieci najblizszych bedzie taki jaki byll naprawde. a tobie szczerze wspolczuje braku uczuc i rozumu. dla mnie po tych slowach(patrz wyzej) to ty jestes morderca. a ponadto czlowieku bez uczuc kobieta nie płodzi! nie wiem dlaczego odpowiadam na wypowiedz kogos tak bezmyslnego i bez serca. [/size]
rozwiń
Avatar
gosc / 26 czerwca 2008 o 15:05
0
Chcialabym Was prosic zebyscie przestali juz pisac na ten temat i pozwolili nam pozegnac w spokoju Tomka, nie ma dnia zebym za nim nie plakala i nie pytala dlaczego ON????????
Weszlam tutaj majac nadzieje ze znajde troche pociechy i ukojenia, a znalazlam oskarzenia, za co? Czym on Wam zawinil albo jego rodzina?????
Pozwolcie Mu odpoczywac w pokoju wiecznym. Miejcie troche litosci dla Tomka i dla jego rodziny, bo wy o Nim zapomnicie szybko a my do konca swoich dni bedziemy pielegnowac pamiec o Nim w naszych sercach i a teraz musimy zyc z tym bolem; ze juz Go nigdy nie zobaczymy. A to strasznie boli, wierzcie mi;
Zegnaj Tomek;
Chcialabym Was prosic zebyscie przestali juz pisac na ten temat i pozwolili nam pozegnac w spokoju Tomka, nie ma dnia zebym za nim nie plakala i nie pytala dlaczego ON????????
Weszlam tutaj majac nadzieje ze znajde troche pociechy i ukojenia, a znalazlam oskarzenia, za co? Czym on Wam zawinil albo jego rodzina?????
Pozwolcie Mu odpoczywac w pokoju wiecznym. Miejcie troche litosci dla Tomka i dla jego rodziny, bo wy o Nim zapomnicie szybko a my do konca swoich dni bedziemy pielegnowac pamiec o Nim w naszych sercach i a teraz mus... rozwiń
Avatar
Elrond / 25 czerwca 2008 o 21:06
0
pograzona w zalu napisał:
"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.

Właśnie w powyższej Twojej wypowiedzi doskonale wyszło to, o co mi chodziło gdy pisałem "tacy jak Ty". Nie kojarzysz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (podobnie jak wszyscy tu go broniący/znajomi). Chcesz dowodu? Wskaż mi choć jedno słowo gdzie wystawiłem ocenę chłopakowi. To, że napisałem, że zginął z własnej winy jest raczej stwierdzeniem faktu, nie oceną. Nigdy też nie snułem domysłów, że był taki a taki. Domyślam się, że go znałaś czytając Twoje słowa, a skoro taki był jak opisałaś, to odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego jechał tak szybko? Przyznam Ci rację, że mogę zginąć w takim wypadku. Ale nie z własnej winy, bo ja nie jeżdżę po naszych drogach publicznych z prędkościami, z jakimi się jeździ po torze wyścigowym.

Właśnie w powyższej Twojej wypowiedzi doskonale wyszło to, o co mi chodziło gdy pisałem "tacy jak Ty". Nie kojarzysz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (podobnie jak wszyscy tu go broniący/znajomi). Chcesz dowodu? Wskaż mi choć jedno słowo gdzie wystawiłem ocenę chłopakowi. To, że napisałem, że zginął z własnej winy jest raczej stwierdzeniem faktu, nie oceną. Nigdy też nie snułem domysłów, że był taki a taki. Domyślam się, że go znałaś czytając Twoje słowa, a skoro taki był jak opisałaś, to odpowiedz mi na jedn... rozwiń
Avatar
pograzona w zalu / 25 czerwca 2008 o 09:33
0
Elrond napisał:
Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.



"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.



"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i ko... rozwiń
Avatar
Elrond / 24 czerwca 2008 o 23:22
0
pograzona w zalu napisał:
jego jazde mowicie o znakach o dopasowaniu jazdy do warunkow na drodze, a gdybyscie sami jechali droga ktora przemierzacie pare razy dziennie zawsze jadac szybciej niz wskazuja znaki

Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.

Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety. rozwiń
Avatar
;(((( / 24 czerwca 2008 o 21:40
0
Nie mogę tego czytać, żałuje że w ogóle weszłam na to forum. nie sądziłam że są na świecie tacy ludzie. co wy możecie o nim wiedzieć?? nawet go nie znaliście albo tylko wam się tak wydawało. ja wiem jaki był naprawdę:rozważny czy nie. przemierzyłam z nim setki kilometrów, a wy??proszę was już nic nie piszcie, nie macie takiego prawa. nawet sobie nie wyobrażacie jaki ból czuje ktoś, kto mieszkał z nim od urodzenia a teraz musi nauczyć się żyć bez niego. a wy tymi nieprzemyślanymi słowami dobijacie mnie jeszcze bardziej. już nawet nie mam siły pisać. wasze komentarze sprawiają że cała się trzęsę. Ale co wy możecie o tym wiedzieć.......
Nie mogę tego czytać, żałuje że w ogóle weszłam na to forum. nie sądziłam że są na świecie tacy ludzie. co wy możecie o nim wiedzieć?? nawet go nie znaliście albo tylko wam się tak wydawało. ja wiem jaki był naprawdę:rozważny czy nie. przemierzyłam z nim setki kilometrów, a wy??proszę was już nic nie piszcie, nie macie takiego prawa. nawet sobie nie wyobrażacie jaki ból czuje ktoś, kto mieszkał z nim od urodzenia a teraz musi nauczyć się żyć bez niego. a wy tymi nieprzemyślanymi słowami dobijacie mnie jeszcze bardziej. już nawet nie mam siły... rozwiń
Avatar
żal mi Was / 24 czerwca 2008 o 21:16
0
Gość napisał:
Tomek może i nie był piratem drogowym ale już po jego wypadku można mówić o piracie drogowym, bo kto zawinił? Właśnie, że kierowca!!! Wszyscy którzy byli sprawcami wypadku (nie stłuczki itp.), którzy zabili lub ranili ludzi lub sami się zabili są właśnie PIRATAMI NA ZAWSZE.

A Tomka mama już lepiej było by gdyby nie płodziła takich piratów!!!




Twoja wypowiedz jest poprostu żalosna taka sama jak i Ty. Dajcie spokój i chlopakowi i jego rodzinie bo wasze bezsensowne wypowiedzi na tym forum są tragiczne. a ja sie tylko zastanawiam kto Ciebie spłodził???




Twoja wypowiedz jest poprostu żalosna taka sama jak i Ty. Dajcie spokój i chlopakowi i jego rodzinie bo wasze bezsensowne wypowiedzi na tym forum są tragiczne. a ja sie tylko zastanawiam kto Ciebie spłodził??? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 56

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 12 6

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 3 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 19 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 60 11

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 227 13

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 19 9

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 3

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 16 4

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!