Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 czerwca 2008 r.
10:48
Edytuj ten wpis

Śmierć na drzewie (foto)

0 56 A A

Nadmierna prędkość była najprawdopodobniej przyczyną śmiertelnego wypadku w Wólce Łabuńskiej (pow. zamojski).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W roztrzaskanym na drzewie samochodzie zginął 20-letni mieszkaniec gminy Komarów.

Do tragedii doszło w środę przed godz. 22. - Na łuku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h, rozpędzone audi wypadło z drogi, a następnie uderzyło w drzewo - relacjonuje kom. Joanna Kopeć, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Kilka dni temu mieszkańcy Honiatyczek pożegnali 24-letniego Kamila, który zginął w podobnym wypadku w Hostynnem. Siła uderzenia była tak duża, że volkswagen passat owinął się wokół drzewa. Kierowca nie miał szans na przeżycie. Zginął na miejscu w wyniku rozległych obrażenia głowy i klatki piersiowej.
Od początku roku na terenie powiatu zamojskiego doszło do 90 wypadków drogowych, w których 12 osób poniosło śmierć, a 112 zostało rannych. - Apelujemy o rozwagę, dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze oraz stosowanie się do znaków i sygnałów drogowych - zwraca się kom. Kopeć.

(LEW)

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
!!! / 26 czerwca 2008 o 22:19
0
Gość napisał:
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle


Nie zycz drugiemu co tobie niemile, stare, madre przyslowie, ale uwazaj napiszesz to samo gdy kogos z Twoich bliskich lub znajomych spotka cos takiego? Przemysl to, moze z wiekiem troche zmadrzejesz a swoja droga nie sadzilam ze smierc drugiego czlowieka nic dla ciebie nie znaczy, ty tez kiedys umrzesz, i tez to moze bedzie bez znaczenia dla innych i ktos moze tez powie zebys siedziala w piekle. Forum jest dla madrych ludzi a nie dla tych co zeruja na cudzym nieszczesciu, pomylilas adresy.


Nie zycz drugiemu co tobie niemile, stare, madre przyslowie, ale uwazaj napiszesz to samo gdy kogos z Twoich bliskich lub znajomych spotka cos takiego? Przemysl to, moze z wiekiem troche zmadrzejesz a swoja droga nie sadzilam ze smierc drugiego czlowieka nic dla ciebie nie znaczy, ty tez kiedys umrzesz, i tez to moze bedzie bez znaczenia dla innych i ktos moze tez powie zebys siedziala w piekle. Forum jest dla madrych ludzi a nie dla tych co zeruja na cudzym nieszczesciu, pomylilas adresy. rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:50
0
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:38
0
... ZA SZYBKO JECHAL I ZGINAL WIEC WINA LEZY PO JEGO STRONIE...POMYSL NAJPIERW CO BY BYLO GDYBY TEN CO ZGINAL ZABIL PRZECHODNIA LUB SPODOWAL WYPADEK Z INNYM SAMOCHODEM I TAMCI BY ZGINELI PRZEZ KOGO...??? NO WLASNIE PRZEZ PIRATA, MYSL TROCHE ...
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:38
0
pograzona w zalu napisał:
[size=6]do cholery jasnej czym ci zawinil ten czlowiek??? jakim prawem mowisz o tym kto powinien a kto nie powinien byc plodzony? jakim prawem pytam masz czelnosc decydowac o czyims zyciu nawet w slowach?? nazwac go mozesz jak chcesz piratem czy jakkolwiek bo go nie znasz, w pamieci najblizszych bedzie taki jaki byll naprawde. a tobie szczerze wspolczuje braku uczuc i rozumu. dla mnie po tych slowach(patrz wyzej) to ty jestes morderca. a ponadto czlowieku bez uczuc kobieta nie płodzi! nie wiem dlaczego odpowiadam na wypowiedz kogos tak bezmyslnego i bez serca. [/size]
rozwiń
Avatar
gosc / 26 czerwca 2008 o 15:05
0
Chcialabym Was prosic zebyscie przestali juz pisac na ten temat i pozwolili nam pozegnac w spokoju Tomka, nie ma dnia zebym za nim nie plakala i nie pytala dlaczego ON????????
Weszlam tutaj majac nadzieje ze znajde troche pociechy i ukojenia, a znalazlam oskarzenia, za co? Czym on Wam zawinil albo jego rodzina?????
Pozwolcie Mu odpoczywac w pokoju wiecznym. Miejcie troche litosci dla Tomka i dla jego rodziny, bo wy o Nim zapomnicie szybko a my do konca swoich dni bedziemy pielegnowac pamiec o Nim w naszych sercach i a teraz musimy zyc z tym bolem; ze juz Go nigdy nie zobaczymy. A to strasznie boli, wierzcie mi;
Zegnaj Tomek;
Chcialabym Was prosic zebyscie przestali juz pisac na ten temat i pozwolili nam pozegnac w spokoju Tomka, nie ma dnia zebym za nim nie plakala i nie pytala dlaczego ON????????
Weszlam tutaj majac nadzieje ze znajde troche pociechy i ukojenia, a znalazlam oskarzenia, za co? Czym on Wam zawinil albo jego rodzina?????
Pozwolcie Mu odpoczywac w pokoju wiecznym. Miejcie troche litosci dla Tomka i dla jego rodziny, bo wy o Nim zapomnicie szybko a my do konca swoich dni bedziemy pielegnowac pamiec o Nim w naszych sercach i a teraz mus... rozwiń
Avatar
Elrond / 25 czerwca 2008 o 21:06
0
pograzona w zalu napisał:
"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.

Właśnie w powyższej Twojej wypowiedzi doskonale wyszło to, o co mi chodziło gdy pisałem "tacy jak Ty". Nie kojarzysz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (podobnie jak wszyscy tu go broniący/znajomi). Chcesz dowodu? Wskaż mi choć jedno słowo gdzie wystawiłem ocenę chłopakowi. To, że napisałem, że zginął z własnej winy jest raczej stwierdzeniem faktu, nie oceną. Nigdy też nie snułem domysłów, że był taki a taki. Domyślam się, że go znałaś czytając Twoje słowa, a skoro taki był jak opisałaś, to odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego jechał tak szybko? Przyznam Ci rację, że mogę zginąć w takim wypadku. Ale nie z własnej winy, bo ja nie jeżdżę po naszych drogach publicznych z prędkościami, z jakimi się jeździ po torze wyścigowym.

Właśnie w powyższej Twojej wypowiedzi doskonale wyszło to, o co mi chodziło gdy pisałem "tacy jak Ty". Nie kojarzysz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (podobnie jak wszyscy tu go broniący/znajomi). Chcesz dowodu? Wskaż mi choć jedno słowo gdzie wystawiłem ocenę chłopakowi. To, że napisałem, że zginął z własnej winy jest raczej stwierdzeniem faktu, nie oceną. Nigdy też nie snułem domysłów, że był taki a taki. Domyślam się, że go znałaś czytając Twoje słowa, a skoro taki był jak opisałaś, to odpowiedz mi na jedn... rozwiń
Avatar
pograzona w zalu / 25 czerwca 2008 o 09:33
0
Elrond napisał:
Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.



"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.



"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i ko... rozwiń
Avatar
Elrond / 24 czerwca 2008 o 23:22
0
pograzona w zalu napisał:
jego jazde mowicie o znakach o dopasowaniu jazdy do warunkow na drodze, a gdybyscie sami jechali droga ktora przemierzacie pare razy dziennie zawsze jadac szybciej niz wskazuja znaki

Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.

Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety. rozwiń
Avatar
;(((( / 24 czerwca 2008 o 21:40
0
Nie mogę tego czytać, żałuje że w ogóle weszłam na to forum. nie sądziłam że są na świecie tacy ludzie. co wy możecie o nim wiedzieć?? nawet go nie znaliście albo tylko wam się tak wydawało. ja wiem jaki był naprawdę:rozważny czy nie. przemierzyłam z nim setki kilometrów, a wy??proszę was już nic nie piszcie, nie macie takiego prawa. nawet sobie nie wyobrażacie jaki ból czuje ktoś, kto mieszkał z nim od urodzenia a teraz musi nauczyć się żyć bez niego. a wy tymi nieprzemyślanymi słowami dobijacie mnie jeszcze bardziej. już nawet nie mam siły pisać. wasze komentarze sprawiają że cała się trzęsę. Ale co wy możecie o tym wiedzieć.......
Nie mogę tego czytać, żałuje że w ogóle weszłam na to forum. nie sądziłam że są na świecie tacy ludzie. co wy możecie o nim wiedzieć?? nawet go nie znaliście albo tylko wam się tak wydawało. ja wiem jaki był naprawdę:rozważny czy nie. przemierzyłam z nim setki kilometrów, a wy??proszę was już nic nie piszcie, nie macie takiego prawa. nawet sobie nie wyobrażacie jaki ból czuje ktoś, kto mieszkał z nim od urodzenia a teraz musi nauczyć się żyć bez niego. a wy tymi nieprzemyślanymi słowami dobijacie mnie jeszcze bardziej. już nawet nie mam siły... rozwiń
Avatar
żal mi Was / 24 czerwca 2008 o 21:16
0
Gość napisał:
Tomek może i nie był piratem drogowym ale już po jego wypadku można mówić o piracie drogowym, bo kto zawinił? Właśnie, że kierowca!!! Wszyscy którzy byli sprawcami wypadku (nie stłuczki itp.), którzy zabili lub ranili ludzi lub sami się zabili są właśnie PIRATAMI NA ZAWSZE.

A Tomka mama już lepiej było by gdyby nie płodziła takich piratów!!!




Twoja wypowiedz jest poprostu żalosna taka sama jak i Ty. Dajcie spokój i chlopakowi i jego rodzinie bo wasze bezsensowne wypowiedzi na tym forum są tragiczne. a ja sie tylko zastanawiam kto Ciebie spłodził???




Twoja wypowiedz jest poprostu żalosna taka sama jak i Ty. Dajcie spokój i chlopakowi i jego rodzinie bo wasze bezsensowne wypowiedzi na tym forum są tragiczne. a ja sie tylko zastanawiam kto Ciebie spłodził??? rozwiń
Avatar
!!! / 26 czerwca 2008 o 22:19
0
Gość napisał:
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle


Nie zycz drugiemu co tobie niemile, stare, madre przyslowie, ale uwazaj napiszesz to samo gdy kogos z Twoich bliskich lub znajomych spotka cos takiego? Przemysl to, moze z wiekiem troche zmadrzejesz a swoja droga nie sadzilam ze smierc drugiego czlowieka nic dla ciebie nie znaczy, ty tez kiedys umrzesz, i tez to moze bedzie bez znaczenia dla innych i ktos moze tez powie zebys siedziala w piekle. Forum jest dla madrych ludzi a nie dla tych co zeruja na cudzym nieszczesciu, pomylilas adresy.


Nie zycz drugiemu co tobie niemile, stare, madre przyslowie, ale uwazaj napiszesz to samo gdy kogos z Twoich bliskich lub znajomych spotka cos takiego? Przemysl to, moze z wiekiem troche zmadrzejesz a swoja droga nie sadzilam ze smierc drugiego czlowieka nic dla ciebie nie znaczy, ty tez kiedys umrzesz, i tez to moze bedzie bez znaczenia dla innych i ktos moze tez powie zebys siedziala w piekle. Forum jest dla madrych ludzi a nie dla tych co zeruja na cudzym nieszczesciu, pomylilas adresy. rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:50
0
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

ja jak najbardziej nie lubie piratow drogowych wiec moje zdanie jest takie zeby lepiej tacy siedzili w piekle
jestescie rodzina Tomka i go bronicie - nic dziwnego, ale dziwnego jest to, ze kochacie go jak szybko jezdzil jak niebezpiecznie wyprzedzal itp. na pewno ktos z Was powiedzial mu zeby zwalnial ale Tomek lał na to i zginął z wlasnej woli - dobrze ze tylko on byl w samochodzie a czy Wy rozumiecie ze to nas straszy bo mozemy zginac przez tego pirata?

my go nie znamy ale mamy prawo odpowiadac na tym forum skoro wisi ta informacja dla publicznosci wiec dla tych ktorzy go bronia nie wchodzcie tu jak Wam nie pasi rozumianko?

rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:38
0
... ZA SZYBKO JECHAL I ZGINAL WIEC WINA LEZY PO JEGO STRONIE...POMYSL NAJPIERW CO BY BYLO GDYBY TEN CO ZGINAL ZABIL PRZECHODNIA LUB SPODOWAL WYPADEK Z INNYM SAMOCHODEM I TAMCI BY ZGINELI PRZEZ KOGO...??? NO WLASNIE PRZEZ PIRATA, MYSL TROCHE ...
Avatar
Gość / 26 czerwca 2008 o 21:38
0
pograzona w zalu napisał:
[size=6]do cholery jasnej czym ci zawinil ten czlowiek??? jakim prawem mowisz o tym kto powinien a kto nie powinien byc plodzony? jakim prawem pytam masz czelnosc decydowac o czyims zyciu nawet w slowach?? nazwac go mozesz jak chcesz piratem czy jakkolwiek bo go nie znasz, w pamieci najblizszych bedzie taki jaki byll naprawde. a tobie szczerze wspolczuje braku uczuc i rozumu. dla mnie po tych slowach(patrz wyzej) to ty jestes morderca. a ponadto czlowieku bez uczuc kobieta nie płodzi! nie wiem dlaczego odpowiadam na wypowiedz kogos tak bezmyslnego i bez serca. [/size]
rozwiń
Avatar
gosc / 26 czerwca 2008 o 15:05
0
Chcialabym Was prosic zebyscie przestali juz pisac na ten temat i pozwolili nam pozegnac w spokoju Tomka, nie ma dnia zebym za nim nie plakala i nie pytala dlaczego ON????????
Weszlam tutaj majac nadzieje ze znajde troche pociechy i ukojenia, a znalazlam oskarzenia, za co? Czym on Wam zawinil albo jego rodzina?????
Pozwolcie Mu odpoczywac w pokoju wiecznym. Miejcie troche litosci dla Tomka i dla jego rodziny, bo wy o Nim zapomnicie szybko a my do konca swoich dni bedziemy pielegnowac pamiec o Nim w naszych sercach i a teraz musimy zyc z tym bolem; ze juz Go nigdy nie zobaczymy. A to strasznie boli, wierzcie mi;
Zegnaj Tomek;
Chcialabym Was prosic zebyscie przestali juz pisac na ten temat i pozwolili nam pozegnac w spokoju Tomka, nie ma dnia zebym za nim nie plakala i nie pytala dlaczego ON????????
Weszlam tutaj majac nadzieje ze znajde troche pociechy i ukojenia, a znalazlam oskarzenia, za co? Czym on Wam zawinil albo jego rodzina?????
Pozwolcie Mu odpoczywac w pokoju wiecznym. Miejcie troche litosci dla Tomka i dla jego rodziny, bo wy o Nim zapomnicie szybko a my do konca swoich dni bedziemy pielegnowac pamiec o Nim w naszych sercach i a teraz mus... rozwiń
Avatar
Elrond / 25 czerwca 2008 o 21:06
0
pograzona w zalu napisał:
"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.

Właśnie w powyższej Twojej wypowiedzi doskonale wyszło to, o co mi chodziło gdy pisałem "tacy jak Ty". Nie kojarzysz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (podobnie jak wszyscy tu go broniący/znajomi). Chcesz dowodu? Wskaż mi choć jedno słowo gdzie wystawiłem ocenę chłopakowi. To, że napisałem, że zginął z własnej winy jest raczej stwierdzeniem faktu, nie oceną. Nigdy też nie snułem domysłów, że był taki a taki. Domyślam się, że go znałaś czytając Twoje słowa, a skoro taki był jak opisałaś, to odpowiedz mi na jedno pytanie - dlaczego jechał tak szybko? Przyznam Ci rację, że mogę zginąć w takim wypadku. Ale nie z własnej winy, bo ja nie jeżdżę po naszych drogach publicznych z prędkościami, z jakimi się jeździ po torze wyścigowym.

Właśnie w powyższej Twojej wypowiedzi doskonale wyszło to, o co mi chodziło gdy pisałem "tacy jak Ty". Nie kojarzysz i nie umiesz czytać ze zrozumieniem (podobnie jak wszyscy tu go broniący/znajomi). Chcesz dowodu? Wskaż mi choć jedno słowo gdzie wystawiłem ocenę chłopakowi. To, że napisałem, że zginął z własnej winy jest raczej stwierdzeniem faktu, nie oceną. Nigdy też nie snułem domysłów, że był taki a taki. Domyślam się, że go znałaś czytając Twoje słowa, a skoro taki był jak opisałaś, to odpowiedz mi na jedn... rozwiń
Avatar
pograzona w zalu / 25 czerwca 2008 o 09:33
0
Elrond napisał:
Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.



"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i komputer ale zapomnial o rozumie. kazdy oceni ten wypadek tak jak chce, ale nikt nie ma prawa oceniac czlowieka ktory w nim zginal, bo w takim wypadku moze zginac kazdy i ty i ja. kto wierzy ze tak nie jest, niech pamieta ze i wiara jest zawodna. dlatego przestencie go oceniac czy nawet snuac domysly jaki byl, bo dla was jest tylko kims kto spowodowal wypadek, kto zginal na dzrzewie, kto jechal za szybko ale sa ludzie dla ktorych byl jedynym kochanym synem, wspanialym bratem, cudownym chlopakiem i najlepszym przyjacielem. I ci drudzy z pewnoscia lepiej go znaja dlatego przestancie go oceniac, a najlepiej zapomnijcie ze jest to forum, bo wy z pewnoscia szybko zapomnicie, niestetysa i tacy ktorzy nie zapomna.



"tacy jak ja"?? a skad ty mozesz wiedziec jaka ja jestem? bo przeczytales 1 wypowiedz na forum? wlasnie to jest najgorsze- anonimowosc sprawia ze oceniacie czlowieka nawet go nie znajac(np. Tomka czy teraz mnie). normalnie nikt nie mialby odwagi isc i powiedziec to co napisla na forum rodzinie Tomka. Ale wy jestescie w komfortowej sytuacji bo przeciez jestescie anonimowi, co was to obchodzi ze ktos z rodziny moze przeczytac te idiotyczne wypowiedzi. widac Bog niektorym dal umiejetnosc pisania i ko... rozwiń
Avatar
Elrond / 24 czerwca 2008 o 23:22
0
pograzona w zalu napisał:
jego jazde mowicie o znakach o dopasowaniu jazdy do warunkow na drodze, a gdybyscie sami jechali droga ktora przemierzacie pare razy dziennie zawsze jadac szybciej niz wskazuja znaki

Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety.

Jeżdżę codziennie tą drogą. Nigdzie nie napisałem, że nie przekraczam prędkości dozwolonej. Ale też nie jeżdżę z prędkością bolidu F1 po normalnej drodze. Ale skoro stoi znak ograniczenia, to normalnemu człowiekowi daje do myślenia, że droga nie jest idealnie prosta, że "rura ile fabryka dała". Tacy jak Ty tego nie zrozumieją niestety. rozwiń
Avatar
;(((( / 24 czerwca 2008 o 21:40
0
Nie mogę tego czytać, żałuje że w ogóle weszłam na to forum. nie sądziłam że są na świecie tacy ludzie. co wy możecie o nim wiedzieć?? nawet go nie znaliście albo tylko wam się tak wydawało. ja wiem jaki był naprawdę:rozważny czy nie. przemierzyłam z nim setki kilometrów, a wy??proszę was już nic nie piszcie, nie macie takiego prawa. nawet sobie nie wyobrażacie jaki ból czuje ktoś, kto mieszkał z nim od urodzenia a teraz musi nauczyć się żyć bez niego. a wy tymi nieprzemyślanymi słowami dobijacie mnie jeszcze bardziej. już nawet nie mam siły pisać. wasze komentarze sprawiają że cała się trzęsę. Ale co wy możecie o tym wiedzieć.......
Nie mogę tego czytać, żałuje że w ogóle weszłam na to forum. nie sądziłam że są na świecie tacy ludzie. co wy możecie o nim wiedzieć?? nawet go nie znaliście albo tylko wam się tak wydawało. ja wiem jaki był naprawdę:rozważny czy nie. przemierzyłam z nim setki kilometrów, a wy??proszę was już nic nie piszcie, nie macie takiego prawa. nawet sobie nie wyobrażacie jaki ból czuje ktoś, kto mieszkał z nim od urodzenia a teraz musi nauczyć się żyć bez niego. a wy tymi nieprzemyślanymi słowami dobijacie mnie jeszcze bardziej. już nawet nie mam siły... rozwiń
Avatar
żal mi Was / 24 czerwca 2008 o 21:16
0
Gość napisał:
Tomek może i nie był piratem drogowym ale już po jego wypadku można mówić o piracie drogowym, bo kto zawinił? Właśnie, że kierowca!!! Wszyscy którzy byli sprawcami wypadku (nie stłuczki itp.), którzy zabili lub ranili ludzi lub sami się zabili są właśnie PIRATAMI NA ZAWSZE.

A Tomka mama już lepiej było by gdyby nie płodziła takich piratów!!!




Twoja wypowiedz jest poprostu żalosna taka sama jak i Ty. Dajcie spokój i chlopakowi i jego rodzinie bo wasze bezsensowne wypowiedzi na tym forum są tragiczne. a ja sie tylko zastanawiam kto Ciebie spłodził???




Twoja wypowiedz jest poprostu żalosna taka sama jak i Ty. Dajcie spokój i chlopakowi i jego rodzinie bo wasze bezsensowne wypowiedzi na tym forum są tragiczne. a ja sie tylko zastanawiam kto Ciebie spłodził??? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 56

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1
film

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1 1 2

W ostatnim meczu grupy 3 Dywizji A Polska zremisowała w Guimaraes z Portugalią 1:1 i dzięki temu zachowała miejsce w pierwszym koszyku przed eliminacjami do mistrzostw Europy

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia]
galeria

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia] 14 2

Pierwsza sesja nowej kadencji w powiecie puławskim odbyła się w Kurowie. We wtorek ślubowanie złożyli radni, a także nowy wójt Arkadiusz Małecki. Rada wybrała również swojego przewodniczącego. Po raz pierwszy zastosowano cyfrowy system liczenia głosów.

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem"

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem" 2 8

W środę radni sejmiku wybiorą nowy zarząd województwa. Niewiadomą pozostaje obsada stanowiska należnego Solidarnej Polsce. To miejsce miała zająć Bogna Bender-Motyka, ale – według naszych informacji – nie zgodził się na to Zbigniew Ziobro.

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia]
galeria

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia] 8 3

Do zdarzenia doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną.

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę 1 2

W spotkaniu rozegranym awansem Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 26:17. W drugiej połowie gospodarze stracili tylko pięć bramek, sami zdobywając 14

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem 10 3

Sprawa molestowania młodych lekarek przez byłego już ordynatora oddziału gastroenterologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie znów trafi na wokandę. Pełnomocnik skazanego mężczyzny złożył apelację od wyroku skazującego lekarza.

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami 0 5

Były warsztaty z zakresu brandingu i reklamy zewnętrznej dla przedsiębiorców. Są efekty. Na kamienicy przy Lubartowskiej 74 pojawiły się szyldy semaforowe oraz płaskie. Robił je kowal artystyczny Kamil Słowik.

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem 0 2

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok
galeria

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok 0 1

W poniedziałek rano w miejscowości Czarnoziem (pow. krasnostawski) doszło do wypadku.

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Radzyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który włamał się do kiosku.

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany 19 10

Na 15 lat więzienia i blisko 160 tys. zł zadośćuczynienia skazał Sąd Okręgowy w Lublinie Jana W. Mężczyzna odpowiadał za zabicie swojej szkolnej koleżanki. 18-letnia Marlena zginęła rok temu. Wykrwawiła się po serii ciosów zadanych nożem.

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie 16 2

Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu w miejscowości Dys rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie
31 marca 2019, 18:30

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sylwia Grzeszczak, zawita do Lublina w ramach trasy na 10-lecie pracy artystycznej. Jedyny koncert odbędzie się 31 marca o godz. 18.30 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach 0 1

Po wyborach Henryk Karwan nowym starostą powiatu tomaszowskiego. Jego zastępcą będzie Jarosław Korzeń.

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę 95 15

31-letnia Marta Herda z woj. lubelskiego, tytułowana przez irlandzkie media jako „Ice Queen Killer” (Zimna Królowa Zabójczyni – red.) i odsiadująca dożywocie w tamtejszym więzieniu o zaostrzonym rygorze, prosi o pomoc Europejski Trybunał Praw Człowieka. To jej ostatnia szansa na obronę w sprawie morderstwa, którego – jak twierdzi – nie popełniła.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!