Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekła z pieniędzmi klientów. Właścicielka biura podróży wpadła na lotnisku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2017 r. o 11:47 Powrót do artykułu
ZŁODZIEJKĘ WSADZIĆ DOŻYWOTNIO DO WIĘZIENIA ,ZASĄDZIĆ PRZEPADEK MIENIA .NAWET TEGO CO PRZEPISAŁA LATA WSTECZ.OCZYWIŚCIE POBYT W WIĘZIENIU NA WŁASNY KOSZT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No głupia baba. Zamiast wyjechać samochodem za granicę zanim wydadzą międzynarodowy list gończy i stamtąd polecieć, to ta poszła na najbardziej niebezpieczne lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego stopnia uwierzyła we własny spryt i inteligencję, że nie przyszło jej do głowy, że może zostać zatrzymana. Gdyby była ostrożniejsza, to by jej się udało, a policja nie miałaby szans, żeby ją złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie są baby...materialistki dobrze glupiej cipie do wiezienia teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że złapali złodziejską gnidę. Brawo dla śledczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za łeb babę i do kibla głową w dół. Niech zobaczy gdzie jest jej miejsce i co ludzie o niej myślą. Wredna i bez mózgu. Coś podobnego jak ta od łańcuszka w autobusie. Co się z babami dzieje. Kto im miesza we łbie? Chyba jakiś diabeł je opętał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wienc tak Cza sprawdzić czy była kszczona I czy ma ślub kościelny, jak tak to wypuścić i niech łupy da na tacę to będzie niewinna A jak nie to do kotła jendzę razem z uchodźcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie nie dostaje 500+ to musiała kraść, bo w naszym kraju to żyje ten co ma 500+ lub kradnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszcze są po to, aby ich dymać!! Bardzo dobrze, że wydymała tych leszczy!!Frajerstwa w społeczeństwie bez liku, jest kogo golić!! Żadnej forsy nie powinna zwracać, wyjdzie niebawem,  za dobre sprawowanie i pobaluje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aresztowanie tej kobiety to przemoc ! Stop przemocy wobec kobiet ! Wypuścić ją ! Kobiet nie wolno karać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo nieładnie proszę Pani, kobiecie nie przystoi takie zachowanie, niech Pani natychmiast przeprosi, wyrazi skruchę i odda ludziom pieniądze, więcej proszę tak nie robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beknie zdrowo, a to, że jest kobietą, to akurat okoliczność obciążająca. Kara to jedno, a to, co zafundują koleżanki z celi, to drugie. Nie wiem, co gorsze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka leniwa, że nawet uciec nie umiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO dostałaby order
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychłostać sukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychłostać, uciąć ręce, zgwałcić, zgnoić i zabić. A żal czytać takie komentarze! Jesteście chorzy! Społeczeństwo PSYCHOPATÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świni kawał. Byłem z nią kilka razy na wycieczkach i zawsze był jakis syf. W ostatniej chwili zmiany hoteli z 4gwiazdkowych na jakieś szkolne bursy. Marsze przez cale miasto na najtansze posiłki? Należy jej się. Po prostu doigrała się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też ja znam i dlatego tym bardziej trudno mi uwierzyć w to co zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...