Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukrainka jechała mercedesem prawie 200 km/h

Utworzony przez krzesimir, 10 października 2009 o 13:24 Powrót do artykułu
400 zł??????????????? Dla kogoś,kto jeździ nowym mercedesem to śmieszna kwota. Przekroczyła prędkość o 100km/h !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powinni wydalić ją z Polski zanim kogoś zabije.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
takie nasze prawo nie daje punktow karnych dla obcokrajowcow
0
.........PRAWIE ROBI WIELKĄ RÓŻNICĘ..........
0
jak widac jechala bemka i to nie co ponad 160km/h:)
0
szalony misiek napisał:
jak widac jechala bemka i to nie co ponad 160km/h:)
z tego co ja widze, to nie jest to ani bemka "specu" od motoryzacji ani merol, tylko toyota camry albo corolla (podobne tyły maja). a jeszcze z tylu wyraznie widac eliptyczne logo z "t" w srodku, czyli toyoty, a mercedes ma kolo z 3 ramionami..
0
to amerykańska camry
0
A skąd wiecie, że zamieszczono zdjęcie właśnie z tego zatrzymania? ))
0
ETO NAWIERNO BYLA KRASAWICA KAK ZARABOTALA NA MIERCEDESA,A POLICJONERY NIE ADPUSTILI KAK K NIM UŁYBNUŁAS?
0
z tego co sie orientuje to za przekroczenie predkosci powyzej 51 km/h nalezy sie mandat 500 zl
0
o ile mnie wzrok nie myli to jest toyota camry a nie mercedes.. :/ chyba ze dziennik myli fotki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: