Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urwali nauczycielom specjalne dodatki

Utworzony przez psor, 11 kwietnia 2008 r. o 11:31 Powrót do artykułu
tomek19781115 napisał:
Pracuję jako wychowawca w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w internacie. Moje pensum wynosi 24 godziny tygodniowo. Do tego dochodzą sprawy w sądzie, wywiady środowiskowe, zebrania, narady, rady pedagogiczne i nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych ( ostatnio kurs języka migowego) Gdyby to wszystko rzetelnie podlizyć wychodzi dużo więcej niż 40 godzin tygodniowo Pracujmy z coraz trudniejszą młodzieżą, nie tylko z upośledzeniami, ale również z zaburzen iami zachowania i emocji. Pracujemy na zmiany, nocne, dzienne, wieczorne również w niedziele i święta. Samorządy i Powiaty poobcinały dodatki to fakt. Zrobiono to w chamski i podstępny sposób!!! Miały być podwyżki, w sumie wyszło po staremu. Nauczyciele w domach dziecka i sosw to ciągle niedoceniana grupa pedagogów, pracująca z dziećmi, których własni rodzice, rodziny, społeczeństwo rzuciło poza margines. Najlepiej dla wszystkich, którzy tu piszą z małymi wyjątkami, żeby nauczyciel chodził w jednych wypierdzianych portkach, nie dojadał i jeździł 20 letnim fiatem. Dobrze by było żeby dzieci ubierał w lumpesie i żeby był głupi i niedouczony, bo za co miałby się rozwijać. Dobrze by było żeby sobie pozwalał na lekcji zakładac kosz na głowę i żeby bał się wychowanków. Najlepiej żeby śmierdziało mu z gęby, no bo skąd wziąść na dentystę>? Wczasy miałby spędzać na działce koło domu, bo to i tak luksus. Brzydzę się tymi wszystkimi wpisami przestańcie piepszyć ludzie jak to jest nam dobrze!!! a jak zazdrościcie to zapraszam do sosw! Oplują was na Dzień Dobry! bo nie macie pojęcia jak podejść do dzieci, których oszukali w życiu wszyscy dookoła!!!
Ludzie, a czemu wyciągacie jakieś tematy sprzed 2 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka napisał:
Jestem nauczycielem z 20letnim stażem pracy. Do pracy stawiam się codziennie na godzinę 7.30, wracam do domu, w najlepszym przypadku na 14.00 - 14.30. Mam spotkania z rodzicami, zespoły wychowawcze, rady pedagogiczne, szkolenie - przynajmniej 2-3 w miesiącu, wszyskie zaczynająsię o 14.30, organizujemy dzieciom dyskoteki - 16.00 - 19.00, wycieczki - odpowiedzialność, opieka podczas trwania wyciczki - jak jest dwudniowa to 48 godzin opieki i odpowiedzialności. I niech mi nikt nie próbuje wmawiać, że to dla mnie frajda pojechać "za darmo" na wycieczkę. Bo nie życzę nikomu odpowiadać za 20, 30, 40 dzieci w róznych wycieczkowych sytuacjach przez 1, 2, 3 i więcej dni. Noszę sterty papierów i zeszytów do domu i sprawdzam. To jak to jest, że pracuję 18 godzin. Hipokryzja takich jak ty jest odrażająca. Sprawdź w słowniku, kto to taki HIPOKRYTA, bo tobie przecież nauczyciel nigdy w niczym nie pomógł. Brak słów. I wy psioczycie, że szkoła nie wychowuje, nie uczy. Jak mamy wychowywać i uczyć jak nasz statystyczny uczeń dostaje codziennie pakiet informacji typu; nauczyciele nieudacznicy, zachłannicy, próżniaki, mądrale, itd... Obalacie autorytet szkoły i nauczyciela, instytucji, która ma wspierać w wychowaniu i wieść główną rolę w nauczaniu. Komu robicie krzywdę? Sobie i swoim dzieciom. A co do gratyfikacji za pracę. Mam rodzinę i mam obowiązek ją utrzymać. ciężko pracuję i powinnam zarabiać zgodnie z wkładem mojej pracy. Czasy Stasi Bozowskiej dawno minęły.
no włąśnie nauczyciele to HIPOKRYCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...