Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Hrubieszowie: Wracali z poprawin po studniówce

Utworzony przez nunczako, 17 stycznia 2011 r. o 07:53 Powrót do artykułu
oczywiscie nie winny człowiek zginął.. bo wsiadł do takiego kretyna deb***a i nie wiem co jeszcze o nim powiedzieć do samochodu. i jak ktoś o zdrowych zmysłach mógł prowadzić samochod pod wpływem alkoholu, czysty deb***izm. wszyscy ci co przeżyli powinni się cieszyć, że żyją i płakać że przez taką głupotę zginął drugi człowiek. Policja powinna częściej łapać takich degeneratów, a nie tylko raz na jakiś czas stanie sobie połapie i dalej wraca na komendę, powinno być więcej fotoradarów a szczegolnie na tej zamojskiej. ot co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim.. hrubieszów napisał:
oczywiscie nie winny człowiek zginął.. bo wsiadł do takiego kretyna deb***a i nie wiem co jeszcze o nim powiedzieć do samochodu. i jak ktoś o zdrowych zmysłach mógł prowadzić samochod pod wpływem alkoholu, czysty deb***izm. wszyscy ci co przeżyli powinni się cieszyć, że żyją i płakać że przez taką głupotę zginął drugi człowiek. Policja powinna częściej łapać takich degeneratów, a nie tylko raz na jakiś czas stanie sobie połapie i dalej wraca na komendę, powinno być więcej fotoradarów a szczegolnie na tej zamojskiej. ot co
masz racje, ale kary tez powinny być większe. Za jazde po pijaku zabiorą prawko wlepią pare stówek mandatu i TYLE. Po kilku latach ten palant będzie znowu brykał samochodem tatusia na podwójnym gazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i oczywiście królowie lewego pasa LC i LCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzia napisał:
jesli nie wiesz kto to przyjaciel to wpisz sobie w google a nie napier***asz na ludzi. pomysl troche a nie sprzeczasz sie z ludzmi ktorzy znaja innych od lat. wina kierowcy to sie zgadzam ale tez brak szczescia....
Nie wiem, czy mi odpisuje, czy nie. Widać w szkole cytować nie nauczyli. Doskonale wiem, kto to przyjaciel. Przyjaciel przyjacielowi nie pozwoli wsiąść za kółko po alkoholu. Wiem również co to szczęście - ale widzę, że ty masz problem ze zrozumieniem znaczenia słów "szczęście" i "głupota"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, trzeba skończyć dyskusje, ale z jakąś puentą - Zero Tolarancji Dla Pijanych Kierowców. Żal jest jedynie niewinnych ludzi, którzy codziennie giną przez takie kanalie. Jak zobaczycie jakiegoś pijaczynę próbującego wsiadać do samochodu, albo już prowadzącego, to lejcie w mordę obszczymura lub dzwońcie po policję. Mam nadzieję, że ten gość i jego rodzice, zrozumieją co zrobił, zastanowią się wspólnie gdzie popełnili błąd i zadośćuczynią poszkodowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasu się nie cofnie, ani nie zwróci się życia Mateuszowi. Mam nadzieje, że ten idiota który prowadził samochód pójdzie na wiele lat do więzienia. a tymczasem lepiej skończyć tą dyskusję, bo to już sensu nie ma. jak już mówiłam jestem za tym a żeby stał fotoradar na zamojskiej albo chociaż częsciej policja. ! pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wedlug mnie kazdy ma po trochu racje... jedni bronia chlopakow inni na nich najezdzaja... tylko ze tez trzeba zrozumiec innych. Andzi zginal kolega jak pisze wiec sie nie dziwcie ze bedzie go bronic. kazdy w obliczu smierci kogos bliskiego przechodzi szok... dziewczyna stara sobie wszystko wytlumaczyc a wy jej jeszcze dopier***acie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj to był też mój kolega, ale uważam że nie był mądry wsiadając do kogoś do samochodu który jest pod wpływem alkoholu, nie było to wcale mądre, nic a nic, ale Mateusz taki był lubił zabawę, przez ich głupotę nie żyję!. degenerata do więzienia. koniec tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baskaaaaa napisał:
wedlug mnie kazdy ma po trochu racje... jedni bronia chlopakow inni na nich najezdzaja... tylko ze tez trzeba zrozumiec innych. Andzi zginal kolega jak pisze wiec sie nie dziwcie ze bedzie go bronic. kazdy w obliczu smierci kogos bliskiego przechodzi szok... dziewczyna stara sobie wszystko wytlumaczyc a wy jej jeszcze dopier***acie!
tobie też dojebać? zresztą, ty po pijaku pewnie na taczkach jezdzisz, to chu.j mnie to interesuje suko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=GQ-vjPw7vhk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno, i na cholere przekilnasz? przemilcz to i tyle nie zwracaj uwagi, jest teraz taki okres że każdy będzie plotkował i obgadywał a ty przestan zwracać na to uwagę a nie sypiesz wulgaryzmami. tym nic nie wskurasz, jesli rozumiesz co mowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak napisał:
kolejny B ezmózgi M łody W ieśniak pożegnał się z tym padołem. Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie
czlowieku ogarnij to zginal pasazer moj kolega ze szkoly przestan pisac takie glupawe posty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas zastanowić się rodzicom, młodzieży, nauczycielom po co są poprawiny po studniówce, co tu poprawiać , tego co najważniejsze już nie poprawisz,tylko będziesz musiał z tym żyć.CZY BYŁO WARTO,ZA TAKĄ CENĘ,JAK DALEJ ŻYĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.uzyjwyobrazni.pl tyle na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to z kościucha, czy z rola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim.. hrubieszów napisał:
słuchaj to był też mój kolega, ale uważam że nie był mądry wsiadając do kogoś do samochodu który jest pod wpływem alkoholu, nie było to wcale mądre, nic a nic, ale Mateusz taki był lubił zabawę, przez ich głupotę nie żyję!. degenerata do więzienia. koniec tematu.
latwo powiedziec 'nie byl madry i wsiadl'a co mial do domu piechota wracac?? kazdy by wsiadl bo nikt nie mysli ze to akurat jemu cos moze sie stac sam na pewno tez bym sie nie zastanawial tylko bym wsiadl i pojechal w roli pasazera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
czlowieku ogarnij to zginal pasazer moj kolega ze szkoly przestan pisac takie glupawe posty
ten pijany palant nie był moim przyjacielem, ani kolegą, ani nie znałem go z widzenia...ale mimo wszystko gdybym wtedy jechał tamtą drogą czy ten pijaczek mógłby we mnie wjechać i mnie zabić? mógłby. Mam wiec w du*** czy to byl twój przyjaciel, kolega, koleżanka...jechał pijany, mógł kogoś zabić wiec ch*** mu w d.upe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z rola a co za róznica z jakiej szkoły? czy to ważne? może zacznie się teraz jeszcze przekomarzanie która szkoła lepsza a która grosza. weźcie już nic tutaj nie piszcie, dajcie sobie spokoj z tym przekomarzaniem jak juz wczesniej wspominałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
da napisał:
latwo powiedziec 'nie byl madry i wsiadl'a co mial do domu piechota wracac?? kazdy by wsiadl bo nikt nie mysli ze to akurat jemu cos moze sie stac sam na pewno tez bym sie nie zastanawial tylko bym wsiadl i pojechal w roli pasazera
było się PKSem wozić? nie było wiec zdechł bo postawił na połączenie samochodu i alkoholu. a PKS HRUBIESZÓW ZAPRASZA DO KORZYSTANIA Z USłUG PRZEWOZU PASAŻERÓW.ULGI HANDLOWE I SAMORZĄDOWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ww napisał:
czas zastanowić się rodzicom, młodzieży, nauczycielom po co są poprawiny po studniówce, co tu poprawiać , tego co najważniejsze już nie poprawisz,tylko będziesz musiał z tym żyć.CZY BYŁO WARTO,ZA TAKĄ CENĘ,JAK DALEJ ŻYĆ
Też tak myślę, winni są w tym czasie nauczyciele, że zorganizowali poprawiny. Oprócz nich winę ponoszą też producenci wódki, BMW i drogowcy, bo położyli asfalt w Hrubieszowie. Mateuszek i spółka to dobre chłopaki. Może troszkę lubią za dużo wypić, ale kto w Polsce nie lubi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...