Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

17 stycznia 2011 r.
7:31
Edytuj ten wpis

Wypadek w Hrubieszowie: Wracali z poprawin po studniówce

Autor: Zdjęcie autora jotem ak
0 167 A A
W BMW jechało pięć osób. (KWP w Lublinie)
W BMW jechało pięć osób. (KWP w Lublinie)

Jedna osoba zmarła, a cztery zostały ranne w wypadku, który wydarzył się w nocy na ulicy Zamojskiej w Hrubieszowie. Kierowca BMW na łuku drogi wpadł w poślizg, wjechał w ogrodzenie posesji i dachował. Był pijany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mundurowi zgłoszenie o wypadku otrzymali o godzinie 3:38 w nocy. Jak się okazało, w samochodzie jechało pięć osób w wieku 16-20 lat. – 20-letni pasażer nie przeżył wypadku – informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Kierowca miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie.

Jak ustalili policjanci, piątka młodych ludzi wracała BMW z poprawin po studniówce.

- To mogła być jeszcze poważniejsza tragedia, bo ustaliliśmy, że wcześniej do tego samochodu usiłowało wsiąść w sumie 10 osób - opowiada Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. - Na szczęście ostatecznie jechało nim pięcioro młodych ludzi. Pozostali wsiedli do innego auta.

Ostateczny wynik dzisiejszego wypadku to jedna ofiara śmiertelna. Stłuczki nie przeżył 20-latek z Nieledwi. Pijanemu kierowcy właściwie nic poważnego się nie stało. Został zatrzymany przez policję.

Ranni pasażerowie trafili do szpitala. 16-letnia dziewczyna z miejscowości Żulice ma poważne rany twarzy, straciła m.in. pół ucha. 17-latka z Terebinia doznała urazów głowy, a 19-letni chłopak z miejscowości Wolica ma m.in uraz kręgosłupa.

Już wiadomo, że 20-latek, który zginął jechał na siedzeniu bezpośrednio za kierowcą. Żadna z osób jadących BMW nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 167

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Paweł / 14 marca 2011 r. o 01:08
kolejny Bezmózgi Młody Wieśniak pożegnał się z tym padołem.
Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie

A ty nie powinnas dziewczynko siedziec na forum i pier***** bzdur !! ;\
Avatar
XXXX / 21 stycznia 2011 r. o 13:25
No tego to już za wiele!!!!Gdzie bym nie czytała to wieśniak wieśniak wiocha!!!
Że co? Ludzie ze wsi???!!!!
Ludzie ze wsi są mądrzejsi i nie obrażajcie ich!!!
Miastowi wszyscy
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 r. o 21:08
Cwaniaku wiesz czym czuć od Ciebie miejskim szambem i jeszcze jedno na pewno uczciwie nie pracujesz jak stać cię na nowy samochód jesteś zerem !!!!
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 r. o 20:59
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewnie po wypadku - ŻAŁOSNE. Nazwa: "Bolid Młodzieży Wiejskiej" w pełni odzwierciedla postępowanie tego pijanego idioty który kierował tym złomem. Samochód ponad dwudziestoletni, z ogromnym przebiegiem serwisowany u "pana wieśka" - bynajmniej nie w autoryzowanym serwisie nie powinien w ogóle być dopuszczany do ruchu drogowego. Niestety, ale polskie drogi są niebezpieczne przez wieśniacką młodzież, która matury jeszcze dobrze nie zda, ale "nowy" 20 letni golf czy bmw po wypadku z niemiec musi być. Jak polskiej młodzieży nie stać na porządne samochody, niech poczeka aż zacznie te studia czy zacznie pracować i wtedy kupuje sobie NORMALNY 5 czy 6 letni samochód a nie 20 letni stwarzajacy niebezpieczeństwo dla innych.[/size]

[URL=http://img339.imageshack.us/i/golfqi.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6849/golfqi.jpg[/IMG][/URL]
samochód typowy dla większości młodzieży w Polsce - nie mówcie, ze nie czuć wiochy.
[/quote]
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewni... rozwiń
Avatar
XXX / 19 stycznia 2011 r. o 19:56
SZKODA MI CHŁOPAKA CO UMARŁ I OSOB POSZKODOWANYCH,KIEROWCE POWINNI ZAMKNAC NA DLUGIE LATA !!!JAK ALKOHOL TO NIE JAZDA
Avatar
nTALIA / 19 stycznia 2011 r. o 17:23
DROGI KOLEGO JESTES TAK NIE WYCHOWANY ZE GLOWA MALA ! JAK TAK MOZNA A CO MA KU...A BMW DO TEGO , A JAK BY JECHCALI AUDI LUB GOLFEM CZY CZYM KOWIEK TO CO BYS WTEDY POWIEDZILAM JESTES NIENORMALNY MOWIAC TAK ! MASZ TYLE DO POWIEDZENIA SIC PRZED LUSTEREM A NIE SIEDZISZ NA FORUM I OBRAZASZ WSZYTSKO CO SIE DA !
Avatar
Natalia / 19 stycznia 2011 r. o 17:18
To jest poprostu nie do pomyslenia , i po co wszytsko było ?? Laski leżą w szpitalu mecza sie z bolu po wyadku i jeszcze zabili swojego kolege :/ nie wiem czy to jest naprawde takie fajne ! Chlopak ktory powienien teraz siedzec w domu przed tv, zegnaja go kochajacy jego.! Najlepszy z najlepszych siedzi w wiezieniu za ansze pieniadze Bravo POlskie pRavo! Jak ja bym była sedzia to bym i posadzila i te laski przeciez one tez wiedzilay ze kierowaca jest pjany ! Przyczynily sie do wypadku !!!


ŚPIJ W SPOKOJU !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 r. o 21:23
[quote name='gosc' timestamp='1295381817' post='425841']
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
[/quote]
Och, spieprzajcie już z tym tematem, bo niedobrze się wszystkim robi. Hrubieszów i okolice to jest jakieś zadupie, gdzie się zabijają, mordują, okradają kantory, wstyd na całą Polskę.
Avatar
gosc / 18 stycznia 2011 r. o 21:16
[quote name='Gość' timestamp='1295379768' post='425806']
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
[/quote]
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 r. o 20:42
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
Avatar
Paweł / 14 marca 2011 r. o 01:08
kolejny Bezmózgi Młody Wieśniak pożegnał się z tym padołem.
Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie

A ty nie powinnas dziewczynko siedziec na forum i pier***** bzdur !! ;\
Avatar
XXXX / 21 stycznia 2011 r. o 13:25
No tego to już za wiele!!!!Gdzie bym nie czytała to wieśniak wieśniak wiocha!!!
Że co? Ludzie ze wsi???!!!!
Ludzie ze wsi są mądrzejsi i nie obrażajcie ich!!!
Miastowi wszyscy
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 r. o 21:08
Cwaniaku wiesz czym czuć od Ciebie miejskim szambem i jeszcze jedno na pewno uczciwie nie pracujesz jak stać cię na nowy samochód jesteś zerem !!!!
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 r. o 20:59
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewnie po wypadku - ŻAŁOSNE. Nazwa: "Bolid Młodzieży Wiejskiej" w pełni odzwierciedla postępowanie tego pijanego idioty który kierował tym złomem. Samochód ponad dwudziestoletni, z ogromnym przebiegiem serwisowany u "pana wieśka" - bynajmniej nie w autoryzowanym serwisie nie powinien w ogóle być dopuszczany do ruchu drogowego. Niestety, ale polskie drogi są niebezpieczne przez wieśniacką młodzież, która matury jeszcze dobrze nie zda, ale "nowy" 20 letni golf czy bmw po wypadku z niemiec musi być. Jak polskiej młodzieży nie stać na porządne samochody, niech poczeka aż zacznie te studia czy zacznie pracować i wtedy kupuje sobie NORMALNY 5 czy 6 letni samochód a nie 20 letni stwarzajacy niebezpieczeństwo dla innych.[/size]

[URL=http://img339.imageshack.us/i/golfqi.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6849/golfqi.jpg[/IMG][/URL]
samochód typowy dla większości młodzieży w Polsce - nie mówcie, ze nie czuć wiochy.
[/quote]
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewni... rozwiń
Avatar
XXX / 19 stycznia 2011 r. o 19:56
SZKODA MI CHŁOPAKA CO UMARŁ I OSOB POSZKODOWANYCH,KIEROWCE POWINNI ZAMKNAC NA DLUGIE LATA !!!JAK ALKOHOL TO NIE JAZDA
Avatar
nTALIA / 19 stycznia 2011 r. o 17:23
DROGI KOLEGO JESTES TAK NIE WYCHOWANY ZE GLOWA MALA ! JAK TAK MOZNA A CO MA KU...A BMW DO TEGO , A JAK BY JECHCALI AUDI LUB GOLFEM CZY CZYM KOWIEK TO CO BYS WTEDY POWIEDZILAM JESTES NIENORMALNY MOWIAC TAK ! MASZ TYLE DO POWIEDZENIA SIC PRZED LUSTEREM A NIE SIEDZISZ NA FORUM I OBRAZASZ WSZYTSKO CO SIE DA !
Avatar
Natalia / 19 stycznia 2011 r. o 17:18
To jest poprostu nie do pomyslenia , i po co wszytsko było ?? Laski leżą w szpitalu mecza sie z bolu po wyadku i jeszcze zabili swojego kolege :/ nie wiem czy to jest naprawde takie fajne ! Chlopak ktory powienien teraz siedzec w domu przed tv, zegnaja go kochajacy jego.! Najlepszy z najlepszych siedzi w wiezieniu za ansze pieniadze Bravo POlskie pRavo! Jak ja bym była sedzia to bym i posadzila i te laski przeciez one tez wiedzilay ze kierowaca jest pjany ! Przyczynily sie do wypadku !!!


ŚPIJ W SPOKOJU !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 r. o 21:23
[quote name='gosc' timestamp='1295381817' post='425841']
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
[/quote]
Och, spieprzajcie już z tym tematem, bo niedobrze się wszystkim robi. Hrubieszów i okolice to jest jakieś zadupie, gdzie się zabijają, mordują, okradają kantory, wstyd na całą Polskę.
Avatar
gosc / 18 stycznia 2011 r. o 21:16
[quote name='Gość' timestamp='1295379768' post='425806']
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
[/quote]
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 r. o 20:42
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
Zobacz wszystkie komentarze 167

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MKS FunFloor Lublin – EKS Start Elbląg 35:19. Wulkan pozasportowych emocji [zdjęcia]
galeria

MKS FunFloor Lublin – EKS Start Elbląg 35:19. Wulkan pozasportowych emocji [zdjęcia]

MKS FunFloor Lublin po raz pierwszy zagrał bez Moniki Marzec na ławce rezerwowych. Wicemistrzynie Polski prowadzone przez Piotra Dropka nie dały szans Startowi Elbląg.

Anwil Włocławek – Polski Cukier Start 86:63. Nowy zawodnik dołączył do klubu z Lublina

Anwil Włocławek – Polski Cukier Start 86:63. Nowy zawodnik dołączył do klubu z Lublina

Polski Cukier Start został rozbity przez Anwil Włocławek 86:63. Goście walczyli dzielnie przez 20 minut, ale w drugiej połowie nie mieli już zbyt wiele do powiedzenia. Po przerwie czerwono-czarni zdobyli ledwie 29 punktów. Lublinianie, aby ratować sytuację zdecydowali się na kolejny transfer - do drużyny dołączył Troy Barnies.

Worek prezentów dla tysiąca dzieci. Ulicami Lublina przejdzie Orszak Św. Mikołaja.

Worek prezentów dla tysiąca dzieci. Ulicami Lublina przejdzie Orszak Św. Mikołaja.

Po raz dziewiąty w niedzielę, 4 grudnia, ulicami Lublina przejdzie Orszak Świętego Mikołaja. Barwny korowód wyruszy ze Starego Miasta po godz. 14.30.

Zamojskie. 15 punktów i 3 tysiące zł mandatu dla kierowcy opla

Zamojskie. 15 punktów i 3 tysiące zł mandatu dla kierowcy opla

Pieszy nie doznał poważniejszych obrażeń. Kierująca oplem 43-latka dostała wysoki mandat.

Zamość. Autobusy na prąd wyjadą w miasto. Za rok

Zamość. Autobusy na prąd wyjadą w miasto. Za rok

Ulicami Zamościa będzie jeździło 14 elektrycznych, napędzanych energią z paneli fotowoltaicznych autobusów. Umowę na ich dostawę między Miejskim Zakładem Komunikacji i firma MAN Truck & Bus Polska podpisano w piątek.

Niedzielny obiad. Zimowa rybna i żurek w innej odsłonie. Przepisy kulinarne
Magazyn

Niedzielny obiad. Zimowa rybna i żurek w innej odsłonie. Przepisy kulinarne

Są smaczne, zdrowe i bardzo energetyczne. Jaką zupę ugotować grudniu? Taką, żeby często gęsto starczyła za cały obiad. Zimowe zupy to potrafią.

Mundial 2022: Dziś mecz Polska - Francja. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream on-line

Mundial 2022: Dziś mecz Polska - Francja. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream on-line

Polska po słabej grze w meczu z Argentyną i porażce 0:2 awansowała po raz pierwszy w XXI do fazy pucharowej mistrzostw świata. W niedzielę podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się z Francją i nie będą mieli nic do stracenia, bo nikt nie wymaga od nich zwycięstwa w starciu z mistrzami świata z 2018 roku

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Reprezentacja Argentyny zgodnie z przewidywaniami pokonała Australię, choć ekipa z Antypodów pokazała charakter i tanio skóry nie sprzedała. Albicelestes wygrali 2:1 i w ćwierćfinale zagrają z Holandią

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia

W Chatce Żaka odbył się „Inny Wymiar”. To okazja do poznania gier – nie tylko planszowych.

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

LUK Lublin zanotował kolejne zwycięstwo w PlusLidze i kolejny raz potrzebował na to aż pięciu setów. Lublinianie wygrali na wyjeździe po tie-breaku ze Ślepskiem Malow Suwałki

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Tylko za awans na mundial FIFA płaci 9 mln dolarów. Z każdą stawką rośnie finansowa nagroda.

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Samorządy muszą oszczędzać na energii, bo inaczej zapłacą kary. Dlatego Biała Podlaska zmienia godziny pracy urzędu, a Międzyrzec Podlaski nie uruchomi stoku narciarskiego.

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci
9 grudnia 2022, 10:00

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci

Jeden dzień i trzy symfoniczne, wzbogacone pokazami multimedialnymi koncerty – tak będzie w piątek (9 grudnia) w Zamojskim Domu Kultury za sprawą Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Zakup trzech autobusów wodorowych i budowa sześciu stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Taki plan na dwa najbliższe lata ma miasto Świdnik. W tej sprawie, w sobotę w świdnickim Urzędzie Miasta zostały podpisane umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu 1/8 finału mundialu w Katarze. Holandia pokonała w sobotę USA 3:1. W nagrodę w ćwierćfinale zagra z lepszym, z pary Argentyna – Australia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!