Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

17 stycznia 2011 r.
7:31
Edytuj ten wpis

Wypadek w Hrubieszowie: Wracali z poprawin po studniówce

Autor: Zdjęcie autora jotem ak
0 167 A A
W BMW jechało pięć osób. (KWP w Lublinie)
W BMW jechało pięć osób. (KWP w Lublinie)

Jedna osoba zmarła, a cztery zostały ranne w wypadku, który wydarzył się w nocy na ulicy Zamojskiej w Hrubieszowie. Kierowca BMW na łuku drogi wpadł w poślizg, wjechał w ogrodzenie posesji i dachował. Był pijany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mundurowi zgłoszenie o wypadku otrzymali o godzinie 3:38 w nocy. Jak się okazało, w samochodzie jechało pięć osób w wieku 16-20 lat. – 20-letni pasażer nie przeżył wypadku – informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Kierowca miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie.

Jak ustalili policjanci, piątka młodych ludzi wracała BMW z poprawin po studniówce.

- To mogła być jeszcze poważniejsza tragedia, bo ustaliliśmy, że wcześniej do tego samochodu usiłowało wsiąść w sumie 10 osób - opowiada Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej policji. - Na szczęście ostatecznie jechało nim pięcioro młodych ludzi. Pozostali wsiedli do innego auta.

Ostateczny wynik dzisiejszego wypadku to jedna ofiara śmiertelna. Stłuczki nie przeżył 20-latek z Nieledwi. Pijanemu kierowcy właściwie nic poważnego się nie stało. Został zatrzymany przez policję.

Ranni pasażerowie trafili do szpitala. 16-letnia dziewczyna z miejscowości Żulice ma poważne rany twarzy, straciła m.in. pół ucha. 17-latka z Terebinia doznała urazów głowy, a 19-letni chłopak z miejscowości Wolica ma m.in uraz kręgosłupa.

Już wiadomo, że 20-latek, który zginął jechał na siedzeniu bezpośrednio za kierowcą. Żadna z osób jadących BMW nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 167

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Paweł / 14 marca 2011 r. o 01:08
0
kolejny Bezmózgi Młody Wieśniak pożegnał się z tym padołem.
Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie

A ty nie powinnas dziewczynko siedziec na forum i pier***** bzdur !! ;\
Avatar
XXXX / 21 stycznia 2011 r. o 13:25
0
No tego to już za wiele!!!!Gdzie bym nie czytała to wieśniak wieśniak wiocha!!!
Że co? Ludzie ze wsi???!!!!
Ludzie ze wsi są mądrzejsi i nie obrażajcie ich!!!
Miastowi wszyscy
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 r. o 21:08
0
Cwaniaku wiesz czym czuć od Ciebie miejskim szambem i jeszcze jedno na pewno uczciwie nie pracujesz jak stać cię na nowy samochód jesteś zerem !!!!
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 r. o 20:59
0
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewnie po wypadku - ŻAŁOSNE. Nazwa: "Bolid Młodzieży Wiejskiej" w pełni odzwierciedla postępowanie tego pijanego idioty który kierował tym złomem. Samochód ponad dwudziestoletni, z ogromnym przebiegiem serwisowany u "pana wieśka" - bynajmniej nie w autoryzowanym serwisie nie powinien w ogóle być dopuszczany do ruchu drogowego. Niestety, ale polskie drogi są niebezpieczne przez wieśniacką młodzież, która matury jeszcze dobrze nie zda, ale "nowy" 20 letni golf czy bmw po wypadku z niemiec musi być. Jak polskiej młodzieży nie stać na porządne samochody, niech poczeka aż zacznie te studia czy zacznie pracować i wtedy kupuje sobie NORMALNY 5 czy 6 letni samochód a nie 20 letni stwarzajacy niebezpieczeństwo dla innych.[/size]

[URL=http://img339.imageshack.us/i/golfqi.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6849/golfqi.jpg[/IMG][/URL]
samochód typowy dla większości młodzieży w Polsce - nie mówcie, ze nie czuć wiochy.
[/quote]
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewni... rozwiń
Avatar
XXX / 19 stycznia 2011 r. o 19:56
0
SZKODA MI CHŁOPAKA CO UMARŁ I OSOB POSZKODOWANYCH,KIEROWCE POWINNI ZAMKNAC NA DLUGIE LATA !!!JAK ALKOHOL TO NIE JAZDA
Avatar
nTALIA / 19 stycznia 2011 r. o 17:23
0
DROGI KOLEGO JESTES TAK NIE WYCHOWANY ZE GLOWA MALA ! JAK TAK MOZNA A CO MA KU...A BMW DO TEGO , A JAK BY JECHCALI AUDI LUB GOLFEM CZY CZYM KOWIEK TO CO BYS WTEDY POWIEDZILAM JESTES NIENORMALNY MOWIAC TAK ! MASZ TYLE DO POWIEDZENIA SIC PRZED LUSTEREM A NIE SIEDZISZ NA FORUM I OBRAZASZ WSZYTSKO CO SIE DA !
Avatar
Natalia / 19 stycznia 2011 r. o 17:18
0
To jest poprostu nie do pomyslenia , i po co wszytsko było ?? Laski leżą w szpitalu mecza sie z bolu po wyadku i jeszcze zabili swojego kolege :/ nie wiem czy to jest naprawde takie fajne ! Chlopak ktory powienien teraz siedzec w domu przed tv, zegnaja go kochajacy jego.! Najlepszy z najlepszych siedzi w wiezieniu za ansze pieniadze Bravo POlskie pRavo! Jak ja bym była sedzia to bym i posadzila i te laski przeciez one tez wiedzilay ze kierowaca jest pjany ! Przyczynily sie do wypadku !!!


ŚPIJ W SPOKOJU !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 r. o 21:23
0
[quote name='gosc' timestamp='1295381817' post='425841']
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
[/quote]
Och, spieprzajcie już z tym tematem, bo niedobrze się wszystkim robi. Hrubieszów i okolice to jest jakieś zadupie, gdzie się zabijają, mordują, okradają kantory, wstyd na całą Polskę.
Avatar
gosc / 18 stycznia 2011 r. o 21:16
0
[quote name='Gość' timestamp='1295379768' post='425806']
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
[/quote]
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 r. o 20:42
0
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
Avatar
Paweł / 14 marca 2011 r. o 01:08
0
kolejny Bezmózgi Młody Wieśniak pożegnał się z tym padołem.
Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie

A ty nie powinnas dziewczynko siedziec na forum i pier***** bzdur !! ;\
Avatar
XXXX / 21 stycznia 2011 r. o 13:25
0
No tego to już za wiele!!!!Gdzie bym nie czytała to wieśniak wieśniak wiocha!!!
Że co? Ludzie ze wsi???!!!!
Ludzie ze wsi są mądrzejsi i nie obrażajcie ich!!!
Miastowi wszyscy
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 r. o 21:08
0
Cwaniaku wiesz czym czuć od Ciebie miejskim szambem i jeszcze jedno na pewno uczciwie nie pracujesz jak stać cię na nowy samochód jesteś zerem !!!!
Avatar
Franek / 19 stycznia 2011 r. o 20:59
0
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewnie po wypadku - ŻAŁOSNE. Nazwa: "Bolid Młodzieży Wiejskiej" w pełni odzwierciedla postępowanie tego pijanego idioty który kierował tym złomem. Samochód ponad dwudziestoletni, z ogromnym przebiegiem serwisowany u "pana wieśka" - bynajmniej nie w autoryzowanym serwisie nie powinien w ogóle być dopuszczany do ruchu drogowego. Niestety, ale polskie drogi są niebezpieczne przez wieśniacką młodzież, która matury jeszcze dobrze nie zda, ale "nowy" 20 letni golf czy bmw po wypadku z niemiec musi być. Jak polskiej młodzieży nie stać na porządne samochody, niech poczeka aż zacznie te studia czy zacznie pracować i wtedy kupuje sobie NORMALNY 5 czy 6 letni samochód a nie 20 letni stwarzajacy niebezpieczeństwo dla innych.[/size]

[URL=http://img339.imageshack.us/i/golfqi.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6849/golfqi.jpg[/IMG][/URL]
samochód typowy dla większości młodzieży w Polsce - nie mówcie, ze nie czuć wiochy.
[/quote]
[quote name='Tomek 20' timestamp='1295264503' post='424710']
[size="4"]Pijana gównarzeria rozbija się po polskich drogach. Szkoda, ze wszyscy się nie pozabijali, byłoby mniej takich buraków na drogach. A teraz wszyscy będziemy musieli płacić za leczenie tych palantów, rehabilitację, bo pijanym szczylom zachciało się wiejskiego "lansu". [/size]


[size="4"]Samochód - jak widać na zdjęciu stare, ponad dwudziestoletnie BMW, sprowadzone z niemiec pewni... rozwiń
Avatar
XXX / 19 stycznia 2011 r. o 19:56
0
SZKODA MI CHŁOPAKA CO UMARŁ I OSOB POSZKODOWANYCH,KIEROWCE POWINNI ZAMKNAC NA DLUGIE LATA !!!JAK ALKOHOL TO NIE JAZDA
Avatar
nTALIA / 19 stycznia 2011 r. o 17:23
0
DROGI KOLEGO JESTES TAK NIE WYCHOWANY ZE GLOWA MALA ! JAK TAK MOZNA A CO MA KU...A BMW DO TEGO , A JAK BY JECHCALI AUDI LUB GOLFEM CZY CZYM KOWIEK TO CO BYS WTEDY POWIEDZILAM JESTES NIENORMALNY MOWIAC TAK ! MASZ TYLE DO POWIEDZENIA SIC PRZED LUSTEREM A NIE SIEDZISZ NA FORUM I OBRAZASZ WSZYTSKO CO SIE DA !
Avatar
Natalia / 19 stycznia 2011 r. o 17:18
0
To jest poprostu nie do pomyslenia , i po co wszytsko było ?? Laski leżą w szpitalu mecza sie z bolu po wyadku i jeszcze zabili swojego kolege :/ nie wiem czy to jest naprawde takie fajne ! Chlopak ktory powienien teraz siedzec w domu przed tv, zegnaja go kochajacy jego.! Najlepszy z najlepszych siedzi w wiezieniu za ansze pieniadze Bravo POlskie pRavo! Jak ja bym była sedzia to bym i posadzila i te laski przeciez one tez wiedzilay ze kierowaca jest pjany ! Przyczynily sie do wypadku !!!


ŚPIJ W SPOKOJU !!!
Avatar
Gość / 18 stycznia 2011 r. o 21:23
0
[quote name='gosc' timestamp='1295381817' post='425841']
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
[/quote]
Och, spieprzajcie już z tym tematem, bo niedobrze się wszystkim robi. Hrubieszów i okolice to jest jakieś zadupie, gdzie się zabijają, mordują, okradają kantory, wstyd na całą Polskę.
Avatar
gosc / 18 stycznia 2011 r. o 21:16
0
[quote name='Gość' timestamp='1295379768' post='425806']
jestem w trakcie kupna auta. nie ukrywam (musi mieć dobrego buta)1400kg /174KM ale zanim zaprosze do tego auta znajomych najpierw musze sie zastanowić czy sam przejde swoje własne psychotesty w mojej głowie. musze być na 100% pewny czy moja głowa jest silniejsza od 2.8L V6 30V 174KM. ludzie ludziom...
[/quote]
A mój diesel i tak objedzie 174 konną benzynę
Avatar