Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: "Wypie… nas urząd skarbowy na 1,9 mln”

Utworzony przez maja, 31 maja 2012 r. o 13:36 Powrót do artykułu
ludzie czy wy macie jakieś pojęcie o vat ?, jeżeli gość chce zwrotu VAT to musiał kupić nieruchomośc na fakturę VAT, a skoro miał fakturę to ktośc musiał też wystawić fakturę VAT sprzedaży i wpłacić z tytułu VAT do urzędu skarbowego te 1,9mln. Więc gdzie niby jakiś wał... wał to robi urząd skarbowy bo jak trzeba płacić to termin jest do 25 nastepnego miesiąca, a jak zwrot to uuuuuu... nawet 180 dni i to jeszcze po kontroli sprawdzającej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tym masz? Może firma miała załóżmy 2 mln VAT z przeniesienia z poprzednich miesięcy i te 1,9 mln sobie potraciła, a drugiej firmie US musi zwocić i może dlatego urzad to teraz sprawdza. Nie znamy całości sprawy tylko jakiś tam wycinek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ten gość to "biznesmen" z ciekawą historią - wystarczy wpisać nazwisko w wyszukiwarkę, żeby zobaczyć że niewiniątkiem nie jest. Gość figuruje w KRS obydwu firm a to oznacza, że chciał sprzedać udziały sam sobie i oszukać państwo. Nie wyszedł mu przekręt z wyłudzeniem podatku vat i teraz kreuje się na niewinnego. W lutym kiedy zamykał oddział Autobialu w Lublinie nawet świadectw pracy potrafił nie wydać - było też o tym głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się ten wpis o Polsce na tym banerze. Zresztą nawet to słowo jest napisane błędnie Nie dość że bez sensu to jeszcze i z błędami. To raczej nie ładnie świadczy o poziomie autorów tego "dzieła". Przykre że maja jakiś problem ale nie muszą tego nagłaśniać w taki sposób. Trzeba mieć klasę a nie tylko "ja" "moje" "dla mnie"! Wszystko inne mnie nie interesuje. Polska to także rodzice, dzieci, przyjaciele tych ludzi . Czy oni są też tacy jak ta Polska na tym banerze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja ciekawy przedsiębiorca ten pan Stonoga - sądząc po informacjach w internecie to nie jego pierwszy przekręt oszust - ten gość ma wiele na swoim koncie łacznie z wyrokami a tu taki niewinny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak urzad zle dziala to trzeba go spalic jak policja zle dziala to palic komisariaty jak rzad zle dziala to ... podpalic ogien w piecach i pokazac baranom co jada do Polski na Euro, gdzie skoncza.. nikt nie wroci z polski w trumnie, po to mamy polskie obozy koncentracyjne by popioly tych co nie sa z nami urzyznily ziemie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to zbieg okoliczności - takie samo imię i nazwisko... a może jednak to nie przypadek? Czy to nie ten sam człowiek, który 20 lat temu zaczynał "akumulację kapitału" od zabezpieczenia dużej pożyczki bankowej mszałem z XIX wieku, który "udawał" mszał średniowieczny i dla dyrektora jednego z banków na południu Polski stanowił "skuteczne" zabezpieczenie zwrotu pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popeiram mądrego przedsiębiorcę. Trzeba nagłaśniać takie rzeczy. Karać złodziei dużego kalibru i urzedników z powodu wadliiwych decyzji, które niszczą ludziom życie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klejnot nilu napisał:
Karać złodziei dużego kalibru
Racja, racja, racja. Jeśli transakcja była uczciwa, to powinien być świadomy konsekwencji i procedur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.zw.com.pl/artykul/128913.html?print=tak niezły typ z branży panów - lepper - tymochowicz - palikoty i inne przekręty czyli trafił swój na swego i drze jape ps. jak US nie miał racji to zwróci mu z odsetkami. A czy pan Stonoga wypłacił już odprawy zwolnionym w marcu w lubelskim salonie fiata przez niego kupionym? czy te zwroty zwrócił/zwróci z odsetkami? czy w sądzie pracy też wywiesi banery jak przegra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"We wtorek na 49 zatrudnionych z pracą musiało pożegnać się 15 osób. – Nie było wyjścia, jeżeli bym tego nie zrobił, to w przyszłym miesiącu nie mógłbym im wypłacić pensji – opowiada Stonoga" Logika godna troskliwego pracodawcy. Zwolnię wcześniej, to wcześniej przestanę płacić pensję. Dlaczego zwalnia teraz, jeśli musiałby zwolnić w przyszłym miesiącu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkońcu ktoś się na Niego wzioł!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robbo napisał:
http://www.zw.com.pl....html?print=tak niezły typ z branży panów - lepper - tymochowicz - palikoty i inne przekręty czyli trafił swój na swego i drze jape ps. jak US nie miał racji to zwróci mu z odsetkami. A czy pan Stonoga wypłacił już odprawy zwolnionym w marcu w lubelskim salonie fiata przez niego kupionym? czy te zwroty zwrócił/zwróci z odsetkami? czy w sądzie pracy też wywiesi banery jak przegra?
już niedługo będzie musiał wypłacić nikt się jeszcze nie dorobił na ludzkim nieszczęściu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ten - pożal się Boże - 'byznesmen' ma rację czy też nie; nie wiem, czy to tylko czujność urzędników US uniemożliwiła kolejny przekręt na wiele milionów czy też urzędnicy są tylko upierdliwi. Wiem jedno - wywieszanie szmat z takimi napisami jest prymitywną hucpą i gdyby ktoś powiedział, że ten, kto wpadł na taki pomysł jest najzwyklejszym buraczanym chamem - nie zaprzeczałbym. Krótko mówiąc - żałosne widowisko na poziomie rynsztoka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najłatwiej napisać, że to państwo jest be.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Polacy dziękują już takim z a s r a n y m "byznesmanom"! Czas buszmenów się skończył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program "Państwo w Państwie"warto oglądać.! niedziela -Polsat 19.30h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem. Czyli sprzedał własnej spółce lokal i chce zwrot VAT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=19986944 Chciałbyś nauczyć się angielskiego przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe? Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie? Przygotowujesz się do matury, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie Rodacy Polacy skończmy z tą naiwnością i wiarą w nowych polityków i partie , wszystkie są i będą takimi samymi darmozjadami , oszustami i kłamcami czy to PiS ,Palikot czy PO to to samo tatałajstwo wbrew pozorom. Trzeba wyjść na ulice i wziąć ich za ryj oraz KONIECZNIE WYMUSIĆ NA RZĄDZĄCYCH WPROWADZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ I FINANSOWEJ ZA DECYZJE URZĘDNIKÓW !!!!!! to ważniejsze nawet niż przedłużanie wieku emerytalnego do którego przez tych darmozjadów wielu z nas może nie dotrwać Inaczej w tym kraju nigdy się nic nie zmieni!!!!! http://www.katalogi.co
To wychodź na ulicę pierwszy. Ja będę zaraz za tobą. Prowadź wodzu!!! Ty nam pokażesz jak się ich bierze za ryj i jak się na nich wymusza. A jak się już ich wszystkich weźmie za ryj, to opowiedz jak będzie. Dobra, napisz gdzie i o której mam przyjść? Skąd wyruszamy i ilu już masz ludzi? Jakie hasło do wymarszu? PROWADŹ WODZU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...