Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia – Motor 0:3. Szczęście po stronie gości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 października 2016 r. o 17:45 Powrót do artykułu
Dlaczego na taki mecz wyznacza się sędziego z Lublina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale przecież nie wykazywał stronniczości. Może i pytanie dobre, ale sędzia spisał się okey. Jedynie mam nadzieję że Avia nie zostanie ukarana finansowo za zadymienie przez kiboli Motoru,bo i tak przecież kiepsko z kasą. Ogólnie na boisku typowo trzecioligowo a siedząc po środku muszę przyznać, że bardziej słyszalni byli kibice gospodarzy. Szkoda tylko że mój syn musiał słuchać tych obustronnych bluzg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakąś karę pewnie dostanie za niewłaściwe zabezpieczenie meczu. Tak samo za mecz Hetman - Łada, klub z Zamościa dostał karę, za to, że kibice Łady wnieśli i odpalili race.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia z Lublina,powitanie przez spikera całej świty Motoru ,prezesa LZPN!!!Mecz wyrównany ale to jakoś dziwnie wyglądało,nie było brutalnych fauli,spięć i przepychanek żadnej nerwowości w obydwu drużynach.Byłem na wielu meczach między Avią i Motorem i powiem że pierwszy raz taki mecz widziałem.Bardzo grzeczna gra jak na miłość obydwoma klubami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest koniec. Nie ma już ............ Przy wycofaniu spadają aż do okręgówki, dlatego rundę Avia prawdopodobnie dokończy juniorami. A na wiosnę zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poseł Soboń wyszedł sobie grubo przed końcem meczu. Wiecie teraz gdzie on ma Waszą Aviunię i jej sytuację????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że wyszedł wcześniej mnie nie obchodzi i niczego nie zmienia. Gość zwyczajnie nie interesuje się piłką. Mam tylko nadzieję że są jednak dobrzy ludzie w urzędzie miasta , którym zależy na klubie który jest historią miasta . Miasta w którym są tysiące ludzi,którym nie jest obojętna Avia. Avia to nie tylko piłka i wiadomo że ludzie też czekają na odrodzenie siatkówki ale to GPTS wymaga reanimacji a i być może ukarania kilku osób z zarządu klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia pokazuje że mimo problemów finansowych są drużyna i stanowią monolit. W meczu z Motorem pokazała co jest w footballu najważniejsze wiara w zwycięstwo honor i gra dla kibiców. To że ulegli drużynie z Lublina zresztą po 3 indywidualnych błędach ujmy im nie przynosi ponieważ przez 90 minut to Avia miała przewagę a Motor nie przeprowadził żadnej akcji bramkowej. Szanowni wybrańcy miasta Swidnika i powiatu pokazcie teraz wy taka postawę jak nasza drużyna chyba że cechy jakie pokazuje nasza drużyna są wam obce a to oznacza że szacunek swoich wyborców też macie daleko gdzieś i nie zasługujecie  na nasze zaufanie. Przez kilka lat w Motor wpompowano około 8 milionów złotych w nasza drużynę tylko 1/5 tej sumy i jak pokazuje tabela pieniądze nie grają i nie zmarnujmy tej szansy by nasi zawodnicy musieli rozstawać się że Swidnikiem. Burmistrzem, radnym się bywa,  ale kibicem jest się zawsze. Avia była jest i będzie na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne te bramki i postawa obrońców Avii... Motor powrót do przeszłości widać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...