Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co do pouczania studentów, że nie ma STUDENCKICH TYLKO ULGOWE...hm...ulgowy bilet to bilet przysługujący osobie z ULGĄ STUDENCKĄ, więc wychodzi na jedno,ale Ok.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
najgorsi sa ci, co udają że cie nie ma. Stoisz przy tej dziurze, trzymasz kase, mówisz ze chcesz bilet, a kierowca nic. po paru minutach zerknie i rzuci chamsko, ze tylko odliczone kwoty.
0
Gość napisał:
najgorsi sa ci, co udają że cie nie ma. Stoisz przy tej dziurze, trzymasz kase, mówisz ze chcesz bilet, a kierowca nic. po paru minutach zerknie i rzuci chamsko, ze tylko odliczone kwoty.
zgadzam się tym, a nawet powiem, że bywa i tak jak się nie ma wyliczonej kwoty i da sie kierowcy przykładowo 2 zł to potrafi powiedzieć że brakuje 20gr i da normalny bilet gdzie wcześniej mówisz do niego że chcesz ulgowy... chamstwo takich nie powinno być !!
0
mnie najbardziej denerwują nie przy sprzedawaniu biletów, nie przy robieniu łaski, że przednie drzwi otworzą, albo że się spóźnią. Mnie najbardziej denerwuje to, że u nas kierowcy przyjeżdzają za wcześnie. Wiem, że mam autobus o 7.31, przychodze na przystanek 3-4 minuty wczesniej, a tu pusto, bo Panu Kierowcy zachciało się wcześniej pojechac. A gierka wybitnie brzydka Obrazek z pasażerem to najbrzydsza rzecz, jaką widziałem w tym tygodniu
0
Polecam VirtualBus. Darmowy i dużo dodatków. http://virtualbus.info/index.php
0
Jest jeszcze Bus Driver.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: