Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Gry

1 grudnia 2010 r.
20:18
Edytuj ten wpis

Symulator Autobusu: Pokaż wszystkim, jak się jeździ

0 6 A A

Jedno miasto, 12 autobusów i ciężka praca. Albo kierowcy, albo szefa firmy zajmującej się transportem miejskim. Grafika w grze Symulator Autobusu nie zachwyca, ale pozwala sprawdzić, dlaczego autobusy ciągle się spóźniają.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Niemiecka firma Astragon Software nie jest potentatem na rynku. Owszem, wydaje kilkanaście tytułów rocznie, ale mało kto o nich słyszał. Po za jednym: Symulator Farmy (o którym przeczytacie TUTAJ i TUTAJ.

Pozostałe gry niemieckiego producenta to takie tytuły jak Symulator wózka widłowego, koparki, dźwigu czy śmieciarki. Większość tych gier wygląda tak samo i na tym samym polega. Tyle, że kierujemy czym innym.
W przypadku Symulatora Autobusu sprawa jest prosta: jesteśmy kierowcą. Do wyboru mamy 12 modeli pojazdów (w tym autobusy przegubowe czy piętrowe) i miasto. W tym panują zmienne warunki pogodowe i pełny cykl dobowy.

Nasze zadania? Planowanie trasy przejazdu i same przejazdy. Trzeba się trzymać rozkładu, jeździć zgodnie z trasa i przepisami ruchu drogowego (światła, prędkość, etc). Szkoda tylko, że nie opcji sprzedawania biletów na przystankach i pouczania studentów, że nie ma biletu studenckiego, tylko ulgowy.

Dodatkowy tryb gry, to zarządzanie całą firmą. Tu mamy więcej roboty planistycznej. Dbamy o park maszynowy, kupujemy nowe autobusy, zmieniamy ich wygląd, organizujemy wycieczki.

Gra piękna nie jest (za to pójdzie niemal na każdym komputerze). A z sieci można też ściągać dodatkowe modele autobusów. Symulator Autobusu jest już dostępny w polskiej wersji językowej.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marek / 2 grudnia 2010 r. o 10:15
Jest jeszcze Bus Driver.
Avatar
busiarz / 2 grudnia 2010 r. o 00:07
Polecam VirtualBus. Darmowy i dużo dodatków. http://virtualbus.info/index.php
Avatar
Pan Pasażer / 1 grudnia 2010 r. o 23:35
mnie najbardziej denerwują nie przy sprzedawaniu biletów, nie przy robieniu łaski, że przednie drzwi otworzą, albo że się spóźnią. Mnie najbardziej denerwuje to, że u nas kierowcy przyjeżdzają za wcześnie. Wiem, że mam autobus o 7.31, przychodze na przystanek 3-4 minuty wczesniej, a tu pusto, bo Panu Kierowcy zachciało się wcześniej pojechac.

A gierka wybitnie brzydka Obrazek z pasażerem to najbrzydsza rzecz, jaką widziałem w tym tygodniu
Avatar
czytelniczka / 1 grudnia 2010 r. o 23:29
[quote name='Gość' timestamp='1291240661' post='396680']
najgorsi sa ci, co udają że cie nie ma. Stoisz przy tej dziurze, trzymasz kase, mówisz ze chcesz bilet, a kierowca nic. po paru minutach zerknie i rzuci chamsko, ze tylko odliczone kwoty.
[/quote]
zgadzam się tym, a nawet powiem, że bywa i tak jak się nie ma wyliczonej kwoty i da sie kierowcy przykładowo 2 zł to potrafi powiedzieć że brakuje 20gr i da normalny bilet gdzie wcześniej mówisz do niego że chcesz ulgowy... chamstwo takich nie powinno być !!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2010 r. o 22:57
najgorsi sa ci, co udają że cie nie ma. Stoisz przy tej dziurze, trzymasz kase, mówisz ze chcesz bilet, a kierowca nic. po paru minutach zerknie i rzuci chamsko, ze tylko odliczone kwoty.
Avatar
bibi / 1 grudnia 2010 r. o 22:36
co do pouczania studentów, że nie ma STUDENCKICH TYLKO ULGOWE...hm...ulgowy bilet to bilet przysługujący osobie z ULGĄ STUDENCKĄ, więc wychodzi na jedno,ale Ok.
Avatar
Marek / 2 grudnia 2010 r. o 10:15
Jest jeszcze Bus Driver.
Avatar
busiarz / 2 grudnia 2010 r. o 00:07
Polecam VirtualBus. Darmowy i dużo dodatków. http://virtualbus.info/index.php
Avatar
Pan Pasażer / 1 grudnia 2010 r. o 23:35
mnie najbardziej denerwują nie przy sprzedawaniu biletów, nie przy robieniu łaski, że przednie drzwi otworzą, albo że się spóźnią. Mnie najbardziej denerwuje to, że u nas kierowcy przyjeżdzają za wcześnie. Wiem, że mam autobus o 7.31, przychodze na przystanek 3-4 minuty wczesniej, a tu pusto, bo Panu Kierowcy zachciało się wcześniej pojechac.

A gierka wybitnie brzydka Obrazek z pasażerem to najbrzydsza rzecz, jaką widziałem w tym tygodniu
Avatar
czytelniczka / 1 grudnia 2010 r. o 23:29
[quote name='Gość' timestamp='1291240661' post='396680']
najgorsi sa ci, co udają że cie nie ma. Stoisz przy tej dziurze, trzymasz kase, mówisz ze chcesz bilet, a kierowca nic. po paru minutach zerknie i rzuci chamsko, ze tylko odliczone kwoty.
[/quote]
zgadzam się tym, a nawet powiem, że bywa i tak jak się nie ma wyliczonej kwoty i da sie kierowcy przykładowo 2 zł to potrafi powiedzieć że brakuje 20gr i da normalny bilet gdzie wcześniej mówisz do niego że chcesz ulgowy... chamstwo takich nie powinno być !!
Avatar
Gość / 1 grudnia 2010 r. o 22:57
najgorsi sa ci, co udają że cie nie ma. Stoisz przy tej dziurze, trzymasz kase, mówisz ze chcesz bilet, a kierowca nic. po paru minutach zerknie i rzuci chamsko, ze tylko odliczone kwoty.
Avatar
bibi / 1 grudnia 2010 r. o 22:36
co do pouczania studentów, że nie ma STUDENCKICH TYLKO ULGOWE...hm...ulgowy bilet to bilet przysługujący osobie z ULGĄ STUDENCKĄ, więc wychodzi na jedno,ale Ok.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kuratorium traci cierpliwość i wdraża "twarde" środki. Dyrektor szkoły straci stanowisko?

Kuratorium traci cierpliwość i wdraża "twarde" środki. Dyrektor szkoły straci stanowisko?

To z pozoru proste: na wicedyrektora trzeba powołać osobę spełniającą wymagania. A jednak mimo upływu wielu miesięcy, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach nie był w stanie tego zrobić. Jeśli nie wykorzysta ostatniej danej mu przez kuratorium szansy, sam straci stanowisko.

Naturalne kosmetyki dla niemowląt

Naturalne kosmetyki dla niemowląt

Skóra niemowląt jest wyjątkowo delikatna i wymaga szczególnej troski. Kluczowe znaczenie ma dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji. Warto wybierać te, które mają bezpieczne i przebadane składy.

 W sobotę w Stróży odbędzie się piłkarski Turniej Mikołajkowy

W sobotę w Stróży odbędzie się piłkarski Turniej Mikołajkowy

Dla podopiecznych Anatolija Ławryszyna będzie to podsumowanie bardzo udanej rundy wiosennej

W tej wsi pod Lublinem mają nowego milionera

W tej wsi pod Lublinem mają nowego milionera

6 grudnia w losowaniu Lotto padła główna wygraną w wysokości 2 mln złotych. Gracz zagrał w jednym z punktów w województwie lubelskim.

Lublin. Pościg za złodziejem samochodów. Padły strzały

Lublin. Pościg za złodziejem samochodów. Padły strzały

Ukradł audi, opla i BMW. Najbliższe trzy miesiące 30-letni złodziej samochodów spędzi w areszcie.

"Mój ogon i ja" - spektakl dla dzieci w Centrum Kultury
11 grudnia 2022, 15:00

"Mój ogon i ja" - spektakl dla dzieci w Centrum Kultury

Artystyczny Kolektyw Holobiont zaprezentuje w Lublinie spektakl dla najmłodszych widzów. Humorystyczne przedstawienie o ewolucji pt. "Mój ogon i ja" będzie można zobaczyć w niedzielę, 11 grudnia o godz. 15 i 17.

Lubelskie. Było 100 zł, a teraz za wodę mają płacić 360 zł. Choć wieś dołożyła się do budowy wodociągu

Lubelskie. Było 100 zł, a teraz za wodę mają płacić 360 zł. Choć wieś dołożyła się do budowy wodociągu

Mieszkańcy sołectwa Nadwiślanka przed laty sami pomogli swojej gminie zbudować wodociąg. Teraz za korzystanie z wody płacą dwa razy więcej, niż pozostałe miejscowości, prawie 7 zł za metr. Ich zdaniem to nieuczciwe. Pokazują rachunki i proszą o pomoc.

Świetna skuteczność drużyn występujących w Powiatowej Amatorskiej Lidze Futsalu w Świdniku

Świetna skuteczność drużyn występujących w Powiatowej Amatorskiej Lidze Futsalu w Świdniku

W pięciu meczach Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w Świdniku padło aż 51 bramek.

Janku, co u ciebie? Powiedziałem mu: Żyję w zgodzie z samym sobą. Wywiad z Janem Nowickim

Janku, co u ciebie? Powiedziałem mu: Żyję w zgodzie z samym sobą. Wywiad z Janem Nowickim

Nie należy uważać się za wybrańca losu, bo w każdej chwili może się to skończyć. Zresztą ten koniec jest najbardziej fascynującą stroną życia człowieka. Mężczyzna, który nie umie odchodzić, jest trupem za życia. Więc trzeba się powoli zbierać. Sprzątać po sobie. Wybudować rodzinny grób. I napisać "Moje psie myśli".

Lublin. Ratusz chce zagwarantować mieszkańcom, że targowisko jest nie do ruszenia

Lublin. Ratusz chce zagwarantować mieszkańcom, że targowisko jest nie do ruszenia

Teren targowiska przy ul. Krańcowej nie będzie mógł być przeznaczony na inny cel – taką gwarancję ma dawać plan zagospodarowania Bronowic, którego nowy projekt został ogłoszony przez Ratusz. Pierwsza wersja projektu nie zawierała takiej gwarancji.

Trzeci koncert Festiwalu Adventus
11 grudnia 2022, 19:00

Trzeci koncert Festiwalu Adventus

Chór Katedry Prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie wystąpi w ramach trzeciego z koncertów Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego Adventus. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia o godz. 19 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej.

Platformy transportowe – jak z ich pomocą usprawnić pracę?

Platformy transportowe – jak z ich pomocą usprawnić pracę?

Wybór odpowiednich rozwiązań do optymalizacji transportu w magazynie, sortowni, sklepie czy warsztacie samochodowym pozwala nie tylko znacznie oszczędzić czas, ale także znacząco poprawić wydajność pracy i ją ułatwić. Jednym z urządzeń, w które warto zainwestować, jest platforma transportowa. W artykule przedstawiamy, jak wybrać zestaw transportowy dopasowany do potrzeb firmy.

Zmarł Jan Nowicki. Wielki Szu odszedł w wieku 83 lat

Zmarł Jan Nowicki. Wielki Szu odszedł w wieku 83 lat

Nie żyje wybitny aktor, Jan Nowicki. O jego śmierci poinformowano w środę rano.

Przynajmniej 119 mln zł na stole. Tyle chcą za przebudowę drogi i budowę nowej obwodnicy w Lubelskiem

Przynajmniej 119 mln zł na stole. Tyle chcą za przebudowę drogi i budowę nowej obwodnicy w Lubelskiem

Pięć ofert złożono w przetargu na przebudowę drogi krajowej od Janowa Lubelskiego do Frampola. Tylko dwie propozycje mieszczą się w budżecie GDDKiA.

LUK Lublin kontra Cuprum Lubin. Okazja do marszu w górę tabeli

LUK Lublin kontra Cuprum Lubin. Okazja do marszu w górę tabeli

W środę LUK Lublin podejmie Cuprum Lubin. Pierwszy gwizdek w hali Globus im. Tomasza Wójtowicza o godz. 18.30.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!