Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Ąka w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez mussanka, 2 lutego 2013 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Czekam na następną "recenzję" Waldemara. Bardzo mnie ciekawi, gdzie tym razem zaryzykował berbeluch, wraz ze swoją partnerką od "okrasy" . Czy było to wymuszone zaproszenie ? Czy też "akcja z nienacka" ?! Tak czy inaczej już wkrótce się dowiemy. Ogólnie domyślimy się z całokształyu "recenzji", czy żarcie było sponsorowane, czy też wręcz przeciwnie. Taki to jest właśnie "system" tego wszystkiego. "Ja ci to, a ty mi tamto i jest gitarrra". ...taki "piłkarski poker" . Śmieszy mnie tylko to , że ktoś taki jak Waldek nie zdaje sobie sprawy co łyka, w sumie lepiej nie wiedzieć. ....brrr !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej restauracji zawsze można było dobrze i smacznie zjeść.Nie ma tu żadnych zasług "baby "Gessler.Ten jej program to napędza kasę tvn i jej osobiście ,a dla restauracji nie ma żadnego wpływu o ile były dobrze zorganizowane.Jak źle to program jeszcze ich pogrążył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawitaliśmy tam dwa razy pierwszym razem w niemiły sposób poinformowano nas że brak jest wolnych stolików i że nie mamy co na nie czekać drugim razem choć była jeszcze godzina do zamknięcia lokalu kelnerka na wejściu poinformowała nas że nie mamy co zajmować miejsca bo w zasadzie to oni już nic nie serwują NIE POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki plus za miłą obsługę. Miło i kolorowo ale już pewne elementy podłogi wymagają remontu. Natomiast jedzenie bardzo średnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie mniej niż średnie-o ile zupy pyszne i "domowe" w smaku , o tyle w drugich daniach brakowało wszystkiego-np.szpinak był gorzki w wodnistym sosie podciekającym "rzeką" pod ziemniaki. Odnosi się wrażenie, że zupy gotuje babcia a drugie dania majsterkująca w kuchni wnusia. Może miałem pecha, ale nie wrócę tego sprawdzić. Lokal cierpi raczej na totalny brak profesjonalnego kucharza-ale tacy duuuużo kosztują. Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Byłem przed chwilą tj godz 12.30 dnia 13.03.2015 na rybce w tej restauracji .Potrawa bardzo dobra ładnie podana i dużo na talerzu. Więc zamówiłem jeszcze dwie takie same  porcje na wynos. I tu rozczarowanie bo w domu okazało się że te porcje są dwa razy mniejsze ,bez dodatków-zupełnie inna potrawa niż ta spożywana na miejscu. Uważam że albo kucharz kradnie ,albo goście tej restauracji są różnie traktowani. Uważajcie na nich -ja czuję się oszukany. I jeszcze jedno -wątpliwy profesjonalizm kelnerek.Pogaduchy na całą salę i brak zainteresowania gośćmi. Pozdrawiam i życzę właścicielowi bardziej zdyscyplinowanej "załogi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wraz z córka wybraliśmy się do tej restauracji jedyne co nas za***yło to paznokieć w zupie pomidorowej córka się popłakała i na dodatek musieliśmy zapłacić takze nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilna wymiana zdań!! Prosto i na temat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...