Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Firlejowe Sioło (recenzja)

Utworzony przez żarłok, 10 marca 2013 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Mam wrażenie, że najwierniejszym forumowym komentatorem jest "skrzywdzony" z Niedrzwicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pudło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czyli chybiony strzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Waldek Waldek ! Ośmieszasz się wciąż tylko... Cytat z artykułu (tłustym drukiem na początku) : "Jak myślicie, czy Mikołaj Firlej, od którego wywodzi się nazwa restauracji jadł gyrosa? >>gyros turecką szablą usiekany za 19 zł,<<". Od autora takich artykułów jakie piszesz Waldku oczekuje się nieco więcej, niż od pierwszego lepszego Bolka spod budki z piwem... ...ale cóż, widocznie jesteś właśnie takim przysłowiowym cienkim bolkiem. Gdybyś chociaż odrobinę uważał na lekcjach historii, to byś wiedział, że hetman wielki koronny Mikołaj Firlej w 1502 roku został wysłany w poselstwo do Turcji i tam odnowił rozejm na 5 lat. Dlatego właśnie Waldku, Mikołaj Firlej mógł zasmakować najbardziej oryginalnego z oryginalnych tureckich gyrosów, w przeciwieństwie do ciebie ćwoku (czyt. Waldku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam trzy dni temu i jedzenie jest ok a bardzo dobrze przyrządzone także wszystko spoko a recenzent cóż nie ma racji i tyle a ta jego M to dziwadło, recenzenci od siedmiu boleści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolejny cytat z artykułu Waldemara (czyt. zwyczajnego chama) : " Więc albo właściciel nie potrafi koguta wykastrować... " Z powyższego wnoszę, że tym razem cham musiał zapłacić za siebie i M... ...i bardzo dobrze ! ...niech buja wory ! ...tradycyjnie życzę "smacznej okrasy".
Taki tekst Waldemara w artykule to zwyczajne chamstwo, w czystej postaci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niby czym ?! Tym co piszesz ! W jednym tylko masz rację, to nie PRL i właśnie dlatego tacy jak Walduś to śmieszne ludki, które przeszkadzają żyć innym, jak chwasty albo pasożyty. Czasy PRLu minęły...dlatego jeśli jakaś restauracja nie dba o klienta to i tak padnie wcześniej czy później, bez względu na to co napisze Waldek. Życie (rynek) każdego zweryfikuje prędzej czy później, nie potrzeba nikomu samozwańczych pacanów, którzy mienią się być (wedle samego siebie) jakimiś znawcami tematu. To co niesmakuje berbeluchowi może przecież smakować komuś innemu. Jakim prawem on decydyje o tym co jest smaczne a co nie...kimże on jest że ocenia pracę innych !? Nie jestem żadnym restauratorem, ale dziwi mnie taki kmiotek jak Waldek i jego wybujała wyobraźnia. ...a co do recenzji berbelucha, to zawsze będę je krytykował, tak samo jak on krytykuje innych (nie wiedzieć czemu)....chamstwo trzeba tępić ! o !
Ostatnia moja odpowiedź do tego pana/pani (celowo małą literą): otóż różnica między tym co pan/pani pisze a tym co czytam w recenzjach Pana Sulisza, poza oczywiście kulturą wypowiedzi, jest taka, że On podpisuje się z imienia i nazwiska i ma odwagę takie obelgi jak pana/pani przyjąc. Natomiast pan/pani sfrustrowana życiem (obrażona złą recenzją swego lokalu? - nie wiem), siedzi sobie przed komputerem i oczywiście ukrywając się za pseudo "gośc" potrafi obrażac innych. Życzę miłego dnia i samozadowolenia z siebie. A chamstwo owszem trzeba tępic - ale mam tu na myśli to co pisze pan/pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomniał mi się dowcip o pewnym nienasyconym żarłoku Waldemarze... W parku spotkali się na wąskiej ścieżce Waldek i pewien właściciel restauracji. Waldek zobaczywszy restauratora westchnął : - Nie ustępuję drogi durniom. - ...a ja tak ! ...odpowiedział restaurator i zszedł na bok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...do forumowicza "a plus"... Czy >> a plus << to pana/pani imię i nazwisko ?! Dlaczego zatem udziela pan/pani komuś "reprymendy", że nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem ? Na forum nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, czy pan/pani "a plus" to rozumie ? Mimo to nikt nie jest anonimowy na forum. Jeśli zachodzi jakaś uzasadniona potrzeba, to zawsze można ustalić autora jakiegoś postu, mimo to czy to będzie Gość jak ja, czy też "a plus" jak pan/pani. Czy pan/pani uważa za kulturalne to jak pisze Waldek o restauracjach/restauratorach/kucharzach/kelnerach w swoich "recenzjach"? Proszę nie uwłaczać swojej inteligencji. Z jednym się zgadzam z panem/panią, chamstwo trzeba tępić, dlatego to czynię względem tego chama. Jan Nowak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwcie się... On tylko walczy o utrzymanie się w Dzienniku to jego jedyna praca i dochód. A wielki kredyt we frankach musi jeszcze kilkanaście lat spłacać!!! Co zrobi jak go wyleją? A jeśli kogoś skrzywdził niech odda sprawę do Prokuratury i zażąda odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...do forumowicza "a plus"... Czy >> a plus << to pana/pani imię i nazwisko ?! Dlaczego zatem udziela pan/pani komuś "reprymendy", że nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem ? Na forum nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, czy pan/pani "a plus" to rozumie ? Mimo to nikt nie jest anonimowy na forum. Jeśli zachodzi jakaś uzasadniona potrzeba, to zawsze można ustalić autora jakiegoś postu, mimo to czy to będzie Gość jak ja, czy też "a plus" jak pan/pani. Czy pan/pani uważa za kulturalne to jak pisze Waldek o restauracjach/restauratorach/kucharzach/kelnerach w swoich "recenzjach"? Proszę nie uwłaczać swojej inteligencji. Z jednym się zgadzam z panem/panią, chamstwo trzeba tępić, dlatego to czynię względem tego chama. Jan Nowak.
Sulisz wie dokładnie kto o nim tak "ładnie pisze" Ja o nim nie zmienię zdania do póki nie przeprosi, on o tym bardzo dobrze wie! Ten typ tak ma POPROSTU JEST CHAMEM BEZ SKRUPUŁÓW I JEDZIE PO BANDZIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KM napisał:
No nie przesadzajmy, że 120 złotych na obiad dla dwóch osób to kwota, którą odkłada się przez tydzień. Jedzenie w restauracji nie jest luksusem
nawet te 60 zł na jedna osobę mi szkoda bo jak w tym naszym pieprzonym kraju dają zarobić 1200 zl netto na przez caly miesiąc to nawet na tyle nie stać takze przestańcie narzekać, stać was na żarcie w tak drogich lokalach to macie i tak bardzo dobrze. Niesiołowski ostatnio mówił, ze on jadł gruszki ulęgałki i szczaw a wy narzekacie. takze w tej wolce można niedaleko narwać szczawiu i nazbierać gruszek i to za darmo, a to co macie wydać na te luksusowe obiady oddajcie chorym na leczenie, bo nasz rząd ma też w daleko gdzieś chorych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie restauracja fajna, ale fakt jest faktem - właścicielka węża w kieszeni ma na pewno - porcje niezbyt duże versus cena. Generalnie OK, niektóre dania smaczne - jak zupa grzybowa, niektóre przeciętne - ale to chyba wszędzie tak jest... A recenzje są zawsze jakąś wskazówką, zatem popieram, pisz proszę jak najwięcej o naszych regionalnych "jadłodajniach", właściciele restauracji też to czytają i biorą pod uwagę krytykę - a przynajmniej mam taką nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nawet te 60 zł na jedna osobę mi szkoda bo jak w tym naszym pieprzonym kraju dają zarobić 1200 zl netto na przez caly miesiąc to nawet na tyle nie stać takze przestańcie narzekać, stać was na żarcie w tak drogich lokalach to macie i tak bardzo dobrze. Niesiołowski ostatnio mówił, ze on jadł gruszki ulęgałki i szczaw a wy narzekacie. takze w tej wolce można niedaleko narwać szczawiu i nazbierać gruszek i to za darmo, a to co macie wydać na te luksusowe obiady oddajcie chorym na leczenie, bo nasz rząd ma też w daleko gdzieś chorych
Chyba kogoś ostro pogrzało. Zarabiam tyle ile zarabiam dzięki wysiłkowi moich rodziców i dzięki własnemu uporowi. Płacę naprawdę duże podatki i jeszcze mam sobie od ust odejmować? Nie zarabiam kokosów, a zwróciłem jedynie uwagę, że 120zł na obiad w restauracji dla dwóch osób to naprawdę niewiele. Ja mam taką specyfikę pracy, że znacznie wygodniej jest mi pójść do restauracji i zjeść tam obiad. I nie widzę w tym luksusu tylko rozwiązanie problemu mojego łaknienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubię to miejsce, jeżdżę tam z rodziną i znajomymi, byłam tam kiedyś na weselu i od tego czasu odwiedzam Firlejowe Sioło. Recenzję przeczytałam i zgadzam się z Panem Suliszem, że miejsce jest urokliwe a jedzenie smaczne.Nazwy potraw kiedy czytaliśmy po raz pierwszy, boki zrywaliśmy i faktycznie z kszeseł mało nie pospadaliśmy, ale dla mnie to jest na plus, fajnie w inny sposób opisane menu.Pod tymi dziwnymi nazwami są wyjaśnienia co się zamawia, więc nie czuję się zdziwiona tym co pojawia się na stole. A gryczaki zjadają zawsze moje dzieci, nie wiem jak smakują te prawdziwe ale te, które zawsze dostajemy ze śmietanką do rachunku dzieci uwielbiają.Gorąco pozdrawiam miłą obsługę i polecam. Zadowolona klientka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwiedzam to miejsce bardzo często, zawsze chętnie tam wracam , bardzo piękna okolica, restauracja urządzona z gustem i smakiem, jedzenie jest bardzo dobre a porcja Wielkie !!! kelnerzy chętnie doradzaja i podpowiadają co warto zamówic. Jak czytam o tej musze w soku to mi się coś robi, jak ,,panisko "nie potrafil jej wyjąć ze szklanki tylko prosi o wymianę napoju, w domu też nie potrafi wyjąć muchy ?! w żadnej restauracji nie ma uslugi ,, wyjmujemy wpadnięte i zdechłe muchy"- przecież to stwory wolno latające i to że wpadnie do szklanki to nie wina właściciela danego lokalu tylko nasz pech ! Zyczę powodzenia i mniej upierdliwych klientów dla właścicieli i kelnerów )) POLECAM ten lokal zawsze warto sprawdzić i przekonać się samemu czy warto tam wracać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w firlejowym siole jesteśmy co niedziela-jedzenie jest smaczne, surówki dobrze dodrawione jak u mamy. Najlepsza dla mnie to sałatka grilowany kurczak coś wspaniałego. Na deser sernik pyszny jak domowy z prawdziwego sera duza porcja tyko 14zł. Właścicielka pani Agnieszką uprzejma doradzi klientowi na każda kieszeń. A pan krytyk to się czepia holera wie czego kapusta w ciasto zawinięta pod ta nazwa dość orginalną jest wytłumaczenie że to pierogi z kapusta. Albo pan ma problem z wzrokiem albo M. Proszę dać sobie na luz gryczaka nie da się podrobic ale no cóż szuka się dziury w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walduś przestań dopisywać te pochlebne żałosne tekściki. I tak nie przykryjesz krytycznych wpisów. Wszyscy wiedzą kim jesteś... Smacznego łykania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oj Waldek Waldek ! Ośmieszasz się wciąż tylko... Cytat z artykułu (tłustym drukiem na początku) : "Jak myślicie, czy Mikołaj Firlej, od którego wywodzi się nazwa restauracji jadł gyrosa? >>gyros turecką szablą usiekany za 19 zł,<<". Od autora takich artykułów jakie piszesz Waldku oczekuje się nieco więcej, niż od pierwszego lepszego Bolka spod budki z piwem... ...ale cóż, widocznie jesteś właśnie takim przysłowiowym cienkim bolkiem. Gdybyś chociaż odrobinę uważał na lekcjach historii, to byś wiedział, że hetman wielki koronny Mikołaj Firlej w 1502 roku został wysłany w poselstwo do Turcji i tam odnowił rozejm na 5 lat. Dlatego właśnie Waldku, Mikołaj Firlej mógł zasmakować najbardziej oryginalnego z oryginalnych tureckich gyrosów, w przeciwieństwie do ciebie ćwoku (czyt. Waldku).
Ale ty jestes niedouczony balwanku. Co p.Waldek opisal twoja restauracje w ktorej trules ludzi i stad ta nienawisc ? Gyros pochodzi od tureckiego doner kebab i pierwszy raz zostalo podane na przelomie 19 wieku /niektorzy twierdza okolo roku 1900/ Jezeli nienawisc nie zaslepila cie calkowicie sproboj poczytac troche to i wstyd bedzie mnniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam wrażenie, że najwierniejszym forumowym komentatorem jest "skrzywdzony" z Niedrzwicy
Tez mi sie tak wydaje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...