Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Stary Młyn w Bełżycach (recenzja)

Utworzony przez mladen, 1 czerwca 2013 r. o 19:44 Powrót do artykułu
dupą motyle by łapali gdyby tylko mogli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie goszczę lokalu więc nie wypowiem się na temat obsługi, niemniej jednak stale korzystam z obiadów z tzw. dowozem i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z usług Starego Młyna, smacznie, tanio, i do syta:-) Polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM! Jedzenie bardzo niesmaczne, podwójny schabowy surowy w środku, pierogi nie doprawione, na zamówienie trzeba czekać ponad pół godziny mimo że byliśmy jedynymi gośćmi! W tym czasie obsługiwało nas kilka pań, nieestetycznie ubranych, niekoniecznie kulturalnych. Wnętrze również nie zachęca. W środku dwa stoliki. Ceny jak za taką jakość zdecydowanie zawyżone. Nigdy więcej nie skorzystam, nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem klientem sklepu garmazeryjnego w Bełżycach ale niestety juz tam nie chodzę gdyż pierogi są nieświeże i okropne w smaku.w ruskich sa same ziemniaki farsze nie doprawione a pozatym mały asortyment.za taka cene pierogi powinne byc lepsze jakosciowo.w intermarche wcale nie sa gorsze ale duzo tańsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zadowolony z restauracji , bardzo smaczne jedzenie jak i miła,uśmiechnięta  obsluga .  Polecam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiady ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiady ok ale atmosfera pracy nie ciekawa szlyszalem jak bylem na objedzie starszego pana ktury nie zachowuje sie normalnie przy klijencie tylko sa jakies wrzaski za sciana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...