Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restaurant Week 2018 w Lublinie. Lista restauracji i najciekawsze potrawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2018 r. o 15:59 Powrót do artykułu
błąd w adresie, bo nie:******restaurant.pl/ a raczej: ******restaurants.pl/ . niby jedna litera a tak wiele zmienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba być kamikaze, aby jadać w lubelskich knajpach (zwanych oficjalnie restauracjami) rzeźbią w mule oszukując klientów zamawiających potrawy w dobrej wierze .... jedzenie w popularnych knajpach, w najlepszym wymiarze grozi porzyganiem się ... jak ktoś takie stany uwielbia to zapraszam do jedzenia w lubelskich knajpach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co restaurant week wybieram się do Perłowej Pijalni Piwa. Zawsze mają świetne menu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
trzeba być kamikaze, aby jadać w lubelskich knajpach (zwanych oficjalnie restauracjami) rzeźbią w mule oszukując klientów zamawiających potrawy w dobrej wierze .... jedzenie w popularnych knajpach, w najlepszym wymiarze grozi porzyganiem się ... jak ktoś takie stany uwielbia to zapraszam do jedzenia w lubelskich knajpach
 Musisz miec chlopie jakies straszne kompleksy co do restauracjii w Lublinie! A jest co najmniej kilkanascie swietnych miejsc z klasa i swietna obsluga, mnie osobiscie najlepiej odpowiada restauracja przy hotelu "Wieniawski" na Sadowej , chyba ze ty chodzisz do miejsc typu "pyzata chata" " kebab u Polaka", czy w jednej z szybkich knajp na deptaku, gdzie otowe dania podgrzewaja w mikrofalowce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na praktykach w paru niby renomowanych knajpach. Nie napiszę co tam się działo bo moglibyście się pożygać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisało tu wypociny w komentarzach kilku zawiedzionych brakiem ich spelun w RW właścicieli... :))) żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że tylko dobre sieciówki jak MC Donald's trzymają odpowiedni poziom sanitarny. Reszta? Szkoda gadać. Zero kontroli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy w koncu bedziecie podawac kompletna i prawdziwa informacje ??!! sprobojcie znalezc te wasza niby strone ***restaurant.pl - sciema !!! beznadziejne dziennikarzynowanie bo nawet nie dziennikarstwo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem przeczytać do końca, ale po prostu się nie da. Na prawdę nie trzeba już znać zasad gramatyki, żeby zostać redaktorem? Do redaktora: Bardzo do końca przeczytać chciałem, ale nie udało się mi. Czy zasady gramatyki, by zostać redaktorem znane być u Was nie muszą? Ehh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie chodzić do knajpy, ale kelnerzyć już niekoniecznie... tak się pracuje w gastro ***s://***dzikikucyk.com/kelnerka-w-hotelowej-restauracji/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...