Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przegląd auta płatny z góry, bez względu na wynik. Nowe przepisy wchodzą lada dzień

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2017 r. o 07:20 Powrót do artykułu
Ja napisał:
kierowca wkurzony napisał:
Nie wyzywaj ludzi od debili debilu :) jak nie wiesz jak tworzy się prawo. Określona grupa lobbuje za takim rozwiązaniem, da w łapę komu trzeba i przepisy są uchwalane.  Sejm przeważnie tylko przyklepie bez zastanowiania się, ich tylko interesuje tylko polityka i koryto.
No właśnie debilu. Sejm uchwalaustawy, a nie stacja kontroli i diagnosta. Więc proszę mieć pretensje do "władzy" a nie do diagnosty.
 Przecież napisał jak to się odbywa.Władza nie wie czasem za czym głosuje i czy to jest potrzebne,czy nie.Lobbyści tworzą prawo w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zly zly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie w SpeedCar są najwyższe standardy, fajne prezenty, tylko ich polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z powodu drobnej usterki NIGDY nie dostaniesz na stacji diagnostycznej negatywa. No chyba, że trafisz na PANA diagnostę, który traktuje klienta jak zło konieczne. Na szczęście takich diagnostów jest coraz mniej. Jeszcze dwa zdania odnośnie rodzimych stacji Speed Car. Jeżdżę tam od 2001 roku i nadal będę jeździł (wcześniej jeździłem do dawnej WOKI) ponieważ uważam, że firma jest na wysokim poziomie zarówno jeśli chodzi o podejście do klienta jak i do badań technicznych. A osobiście jestem żywotnie zainteresowany, zeby moje 10 letnie auto było dla mnie i innych bezpieczne i nie przyjeżdżam do nich tylko po pieczątkę, ale po to by dowiedzieć się w jakim stanie technicznym jest moje auto. A cwaniaki niech jeżdżą do Mirków na podwórka, ich sprawa. Obyście tylko nikogo nie zabili na drodze bo okaże się, że hamulce nie zadzaiałały prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert S. napisał:
Z powodu drobnej usterki NIGDY nie dostaniesz na stacji diagnostycznej negatywa. No chyba, że trafisz na PANA diagnostę, który traktuje klienta jak zło konieczne. Na szczęście takich diagnostów jest coraz mniej. Jeszcze dwa zdania odnośnie rodzimych stacji Speed Car. Jeżdżę tam od 2001 roku i nadal będę jeździł (wcześniej jeździłem do dawnej WOKI) ponieważ uważam, że firma jest na wysokim poziomie zarówno jeśli chodzi o podejście do klienta jak i do badań technicznych. A osobiście jestem żywotnie zainteresowany, zeby moje 10 letnie auto było dla mnie i innych bezpieczne i nie przyjeżdżam do nich tylko po pieczątkę, ale po to by dowiedzieć się w jakim stanie technicznym jest moje auto. A cwaniaki niech jeżdżą do Mirków na podwórka, ich sprawa. Obyście tylko nikogo nie zabili na drodze bo okaże się, że hamulce nie zadzaiałały prawidłowo.
Robert S. napisał:
Ty przyjeźdżasz tam po jakąś pierdołę w prezencie. Właściciel nakupi szajsu i gówna za 2 zł a wy się podniecacie, że coś gratis dostaliście. Jakby zapakował gówno w opakowanie to też byś się jarał, bo dostałeś coś w gratisie. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert S. napisał:
Z powodu drobnej usterki NIGDY nie dostaniesz na stacji diagnostycznej negatywa. No chyba, że trafisz na PANA diagnostę, który traktuje klienta jak zło konieczne. Na szczęście takich diagnostów jest coraz mniej. Jeszcze dwa zdania odnośnie rodzimych stacji Speed Car. Jeżdżę tam od 2001 roku i nadal będę jeździł (wcześniej jeździłem do dawnej WOKI) ponieważ uważam, że firma jest na wysokim poziomie zarówno jeśli chodzi o podejście do klienta jak i do badań technicznych. A osobiście jestem żywotnie zainteresowany, zeby moje 10 letnie auto było dla mnie i innych bezpieczne i nie przyjeżdżam do nich tylko po pieczątkę, ale po to by dowiedzieć się w jakim stanie technicznym jest moje auto. A cwaniaki niech jeżdżą do Mirków na podwórka, ich sprawa. Obyście tylko nikogo nie zabili na drodze bo okaże się, że hamulce nie zadzaiałały prawidłowo.
  Ty przyjeźdżasz tam po jakąś pierdołę w prezencie. Właściciel nakupi szajsu i gówna za 2 zł a wy się podniecacie, że coś gratis dostaliście. Jakby zapakował gówno w opakowanie to też byś się jarał, bo dostałeś coś w gratisie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poważnie? Speed car na najwyższym poziomie? Pojechałem na przegląd i zaznaczyłem diagnoście, że buja mi deko samochodem oraz niech zwróci uwagę na amortyzatory na tyle... Wg jego "badania" miało ponad 80%... Fajnie mówię... Kupiłem nowe, wymontowałem stare. Okazało się, że amor nie trzymał już nawet sam siebie a co nie mówić o amortyzowania auta... Ale jeszcze rok miał jeździć... Czego się czepił? Spalonej żarówki postoju... Od razu wymieniłem bo nawet nie zauważyłem jak wsiadałem... Od tamtej pory omijam speed car szerokim łukiem.. te gratisy mogą wsadzić w buty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze ze zaostrzaja sie przepisy dotyczace badan, ale trzeba jeszcze podniesc wymogi sprawnosci technicznej aut, zeby wyeliminowac te kilkunastoletnie strucle z ulic. Problemy z korkami i parkowaniem w polskich miastach biorą sie w duzej mierze z tego ze do tej pory obowiazuja bardzo lagodne normy techniczne a utrzymanie auta w polsce jest bardzo tanie, dlatego niektorzy utrzymuja po 2-3 strucle i bezmyslnie zasmiecaja nimi miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobilismy z tego kraju zlomowisko zachodniej europy, trzeba podniesc radykalnie oplaty za sprowadzanie aut z zagranicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis 13 listopada krasnik i wydzial komunikacji nie rejestrowal aut Problemy z nowym systemem Ogolnie mowiac burdel na kolkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegląd zawsze robię w aso forda i to nie tylko raz w roku ale też przed większymi trasami, po parę tys km wolę wjechać i zobaczyć czy wszystko gra, ostatnio byłem na diagnozie, zapłaciłem niecałą stówkę ***s://akcjaserwisowa.pl/diagnoza a autko sprawdzone czy hamulce sprawne, podłączyli do komputera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...