Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak budować pewność siebie

Utworzony przez Odkrywca, 16 września 2007 r. o 03:50 Powrót do artykułu
Czy ktoś kiedyś spróbował wyrzucić problem za okno?To jest dopiero ulga. Prawdziwa, autentyczna, oryginalna i niezastąpiona!Wrzucić samooceny do śmietnika! Nikomu one nie są potrzebne, tylko naszym wrogom.Niestety, rodzice też są naszymi wrogami, choć może nie wszyscy z nich są nimiz premedytacją. Ale niezamierzony wróg też jest szkodliwy i należy się przed jego atakamibronić.Nie pozwólmy manipulować sobą pod żadnym pretekstem!Bez trików i fałszu moralności będziemy pewni siebie na solidnym, naturalnym fundamencie.Natura dysponuje swoją własną etyką, inaczej nic by nie żyło na Ziemi.Zdegenerowani ludzie odkryli sposoby kontrolowania innych za pomocą kłamstwa.Gdy stare zostają zdemaskowane, na ich miejsce wymyślają nowe jego warianty.A gdy ich zboczone psychicznie metody zostaną skompromitowane, uciekają się dobrutalnej przemocy ujawniając ich prawdziwe oblicze, ich ukryte cele i ich pojęcienaszego dobra.Pod śmieciami nazywanymi "kulturą" leży pogrzebany w naszych umysłach genialny porządeki naturalny spokój ducha.Łapać za miotły, otwierać drzwi na oścież i wymiatać z głów brudy indoktrynacji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam przeczytać książkę pt:" Struktura magii. Kształtowanie ludzkiej psychiki, czyli więcej niż NLP. Cześć 1" oraz Cześć 2. Światopogląd człowieka zmienia się już od pierwszych stron przeczytanych w tej książce. Darmowe wydanie można znaleźc w internecie tz. I rozdział jest darmowy do ściągnięcia. Naprawdę polecam książkę. Po przeczytaniu książki wzrasta nie tylko nasza pewność siebie - nie bez powodu książka zaczyna się od słowa magia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie wszyscy:) nie wiem czy jeszcze ktoś odwiedza ten temat ale tak jak wam brakowało mi pewności siebie dopoki nie doszlem do tego co bylo przyczyna:) Duzo czytałem na ten temat a szczegolnei zainteresowały mnie ebooki i audiobooki jak stac sie pewniejszym siebie. I wiecie co?? To działa:)) Dzis jestem szczesliwym facetem i nie wiem co to niesmialosc do ludzi a w szczegolnosci do kobiet. Zebralem dla was wszystkie ebooki i audiobooki w jednym pliku oto on: http://spam/dl/80790675/dc9a63d/PEWNO_siebie_ebooki_i_audiobooki.rar.html Pozdrawiam!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...