Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

6 września 2017 r.
9:12

Jechał z nią w trolejbusie, po wyjściu zerwał łańcuszek. Monitoring nagrał złodzieja

3 9 A A

Do zdarzenia doszło przy ul. Wileńskiej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wszystko działo się pod koniec czerwca. Dzisiaj policja opublikowała nagranie z monitoringu.

Kilka minut po godz. 17 z trolejbusu wysiadła kobieta. Poszukiwany przez policjantów mężczyzna wysiadł za nią. Najprawdopodobniej już w trakcie podróży obserwował kobietę dostrzegając na jej szyi biżuterię. Kiedy ta szła chodnikiem, podbiegł do niej i zerwał złoty łańcuszek z zawieszką.

Pokrzywdzona oszacowała straty na 2300 zł. Policjanci w trakcie prowadzonego postępowania zabezpieczyli nagranie z trolejbusu. Kobieta rozpoznała jednego z pasażerów, który później dokonał kradzieży.

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę policja prosi o kontakt. Informacje można przekazywać osobiście bądź telefonicznie pod nr tel. 535-48-39 lub 997.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 14:39
Dobra jakość nagrań, 4k normalnie. Z łatwością każdy rozpozna sprawcę. Mogli by się postarać chociaż o hd albo UHD a tu jakieś 480p bo nie wiem czy 720p to to jest no może ale w dzisiejszych czasach..
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 10:57
kto chodzi w takim drogim lancuszku? to jakas celebrytka byla?
Avatar
network / 6 września 2017 o 14:10
psycho. napisał:
undefined napisał:
Pytanie numer jeden: z jakiego kraju lub bloku krajów to turysta? Pytanie numer 2: czemu u nas każde przestępstwo jest nagłaśniane? Pytanie numer 3: Czemu w większych polskich miastach nikt się takimi drobnostkami nie przejmuje, a i gazety o nich nie piszą?
pytanie nr 4. czy leczysz sie na dyńke???
Szczęśliwie żem jest wyleczony. Wnosisz cokolwiek do dyskusji? Albo proponujesz pomysły? Rozwijasz coś? Obyś nie był jakimś kolejnym marnej jakości Trolem. Żeby trolować, należy się certyfikować.  Yep!  Cos Cie jeszcze ciekawi? Odpowiedź jest prosta, wiadomości przechodzą do blogosfery, a duże miasta mają często zmonopolizowane rynki medialne. Jeśli mamy nie wspominać o fenotypach, które powodują przestępstwa, uszczerbki i pozostają bezkarne, to może od razu wprowadźmy anarchię?! Wzrost turystyki, i imigracji zawsze wiąże się ze wzrostem przestępczości. te zjawiska sa połączone, tak jak globalizacja i napływ anglojęzycznych mieszkańców. Jak to że popyt zewnętrzny na nieruchomości, powoduje wzrost cen również dla członków popytu wewnętrznego. jak to, że deweloperzy mogą wiele,  budowlańcy żłopią browary w przerwach, a fabryki dużych zachodnich koncernów nie przeprowadzają regularnych badań krwii pracowników na obecność używek wśród niewykształconego motłlochu montującego lodówki na nocnych zmianach. Jesli będziemy zamiatać tematy pod dywan, to szybko zaczną się strzelaniny na ulicach. nazwijmy to Wolna Amerykanka. Popatrzcie co się wyprawia na zachodzie za Wisłą. Polskie fabryki dbają o zdrowie pracowników, i sprawdzają i upewniają się, że z ludźmi jest wszytsko ok. Te duże zachodnie konglomeraty mają to gdzieś. Prewencja powstawaniu patologii powinna być zasada naszych czasów.
Szczęśliwie żem jest wyleczony. Wnosisz cokolwiek do dyskusji? Albo proponujesz pomysły? Rozwijasz coś? Obyś nie był jakimś kolejnym marnej jakości Trolem. Żeby trolować, należy się certyfikować.  Yep!  Cos Cie jeszcze ciekawi? Odpowiedź jest prosta, wiadomości przechodzą do blogosfery, a duże miasta mają często zmonopolizowane rynki medialne. Jeśli mamy nie wspominać o fenotypach, które powodują przestępstwa, uszczerbki i pozostają bezkarne, to może od razu wprowadźmy anarchię?! Wzrost turystyki, i imigracji zawsze... rozwiń
Avatar
psycho. / 6 września 2017 o 12:58
undefined napisał:
Pytanie numer jeden: z jakiego kraju lub bloku krajów to turysta? Pytanie numer 2: czemu u nas każde przestępstwo jest nagłaśniane? Pytanie numer 3: Czemu w większych polskich miastach nikt się takimi drobnostkami nie przejmuje, a i gazety o nich nie piszą?
 pytanie nr 4. czy leczysz sie na dyńke???
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 12:01
A mnie zastanawia fakt że dopiero teraz ujawniają nagranie gdy upłynęło ponad 2 miesiące !!!!!!!!!!! Szukaj wiatru w polu ....i tyle w temacie !
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 10:15
Zdjęcia wyraźne. Lepiej żeby ten złodziej sam zgłosił się na Policję. A wyrok za złodziejstwo i tak ma zapewniony.
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 10:03
Nie szerzcie nienawiści, nie każda osoba z Ukrainy to złodziej, tak samo jak nie każdy Polak za granicami naszego kraju to złodziej. W Lublinie zawsze winni wszystkiemu są studenci, na początku Polacy, bo nie było tylu przyjezdnych teraz wszyscy inni z innych krajów. A teraz pomyślcie co by było gdyby nie Ci źli studenci. Lublin nie jest przemysłowym miastem, więc gdzieś te rzesze lublinian muszą pracować, choćby w takich knajpkach czy dyskotekach, galeriach itp, dodatkowo nie powstawały by tzw centra wsparcia (outsorcing), gdyby nie Ci studenci miasto by sie zamykało już po 18, bylibyśmy Chełmem lub Biała Podlaską. Dzięki tym studentom (wszystkim -naszym i przyjezdnym) miasto ma jakieś perspektywy na przyszłość.
Nie szerzcie nienawiści, nie każda osoba z Ukrainy to złodziej, tak samo jak nie każdy Polak za granicami naszego kraju to złodziej. W Lublinie zawsze winni wszystkiemu są studenci, na początku Polacy, bo nie było tylu przyjezdnych teraz wszyscy inni z innych krajów. A teraz pomyślcie co by było gdyby nie Ci źli studenci. Lublin nie jest przemysłowym miastem, więc gdzieś te rzesze lublinian muszą pracować, choćby w takich knajpkach czy dyskotekach, galeriach itp, dodatkowo nie powstawały by tzw centra wsparcia (outsorcing), gdyby nie Ci stud... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 09:43
Pytanie numer jeden: z jakiego kraju lub bloku krajów to turysta? Pytanie numer 2: czemu u nas każde przestępstwo jest nagłaśniane? Pytanie numer 3: Czemu w większych polskich miastach nikt się takimi drobnostkami nie przejmuje, a i gazety o nich nie piszą?
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 09:28
Student z ukrainy?
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 14:39
Dobra jakość nagrań, 4k normalnie. Z łatwością każdy rozpozna sprawcę. Mogli by się postarać chociaż o hd albo UHD a tu jakieś 480p bo nie wiem czy 720p to to jest no może ale w dzisiejszych czasach..
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 10:57
kto chodzi w takim drogim lancuszku? to jakas celebrytka byla?
Avatar
network / 6 września 2017 o 14:10
psycho. napisał:
undefined napisał:
Pytanie numer jeden: z jakiego kraju lub bloku krajów to turysta? Pytanie numer 2: czemu u nas każde przestępstwo jest nagłaśniane? Pytanie numer 3: Czemu w większych polskich miastach nikt się takimi drobnostkami nie przejmuje, a i gazety o nich nie piszą?
pytanie nr 4. czy leczysz sie na dyńke???
Szczęśliwie żem jest wyleczony. Wnosisz cokolwiek do dyskusji? Albo proponujesz pomysły? Rozwijasz coś? Obyś nie był jakimś kolejnym marnej jakości Trolem. Żeby trolować, należy się certyfikować.  Yep!  Cos Cie jeszcze ciekawi? Odpowiedź jest prosta, wiadomości przechodzą do blogosfery, a duże miasta mają często zmonopolizowane rynki medialne. Jeśli mamy nie wspominać o fenotypach, które powodują przestępstwa, uszczerbki i pozostają bezkarne, to może od razu wprowadźmy anarchię?! Wzrost turystyki, i imigracji zawsze wiąże się ze wzrostem przestępczości. te zjawiska sa połączone, tak jak globalizacja i napływ anglojęzycznych mieszkańców. Jak to że popyt zewnętrzny na nieruchomości, powoduje wzrost cen również dla członków popytu wewnętrznego. jak to, że deweloperzy mogą wiele,  budowlańcy żłopią browary w przerwach, a fabryki dużych zachodnich koncernów nie przeprowadzają regularnych badań krwii pracowników na obecność używek wśród niewykształconego motłlochu montującego lodówki na nocnych zmianach. Jesli będziemy zamiatać tematy pod dywan, to szybko zaczną się strzelaniny na ulicach. nazwijmy to Wolna Amerykanka. Popatrzcie co się wyprawia na zachodzie za Wisłą. Polskie fabryki dbają o zdrowie pracowników, i sprawdzają i upewniają się, że z ludźmi jest wszytsko ok. Te duże zachodnie konglomeraty mają to gdzieś. Prewencja powstawaniu patologii powinna być zasada naszych czasów.
Szczęśliwie żem jest wyleczony. Wnosisz cokolwiek do dyskusji? Albo proponujesz pomysły? Rozwijasz coś? Obyś nie był jakimś kolejnym marnej jakości Trolem. Żeby trolować, należy się certyfikować.  Yep!  Cos Cie jeszcze ciekawi? Odpowiedź jest prosta, wiadomości przechodzą do blogosfery, a duże miasta mają często zmonopolizowane rynki medialne. Jeśli mamy nie wspominać o fenotypach, które powodują przestępstwa, uszczerbki i pozostają bezkarne, to może od razu wprowadźmy anarchię?! Wzrost turystyki, i imigracji zawsze... rozwiń
Avatar
psycho. / 6 września 2017 o 12:58
undefined napisał:
Pytanie numer jeden: z jakiego kraju lub bloku krajów to turysta? Pytanie numer 2: czemu u nas każde przestępstwo jest nagłaśniane? Pytanie numer 3: Czemu w większych polskich miastach nikt się takimi drobnostkami nie przejmuje, a i gazety o nich nie piszą?
 pytanie nr 4. czy leczysz sie na dyńke???
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 12:01
A mnie zastanawia fakt że dopiero teraz ujawniają nagranie gdy upłynęło ponad 2 miesiące !!!!!!!!!!! Szukaj wiatru w polu ....i tyle w temacie !
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 10:15
Zdjęcia wyraźne. Lepiej żeby ten złodziej sam zgłosił się na Policję. A wyrok za złodziejstwo i tak ma zapewniony.
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 10:03
Nie szerzcie nienawiści, nie każda osoba z Ukrainy to złodziej, tak samo jak nie każdy Polak za granicami naszego kraju to złodziej. W Lublinie zawsze winni wszystkiemu są studenci, na początku Polacy, bo nie było tylu przyjezdnych teraz wszyscy inni z innych krajów. A teraz pomyślcie co by było gdyby nie Ci źli studenci. Lublin nie jest przemysłowym miastem, więc gdzieś te rzesze lublinian muszą pracować, choćby w takich knajpkach czy dyskotekach, galeriach itp, dodatkowo nie powstawały by tzw centra wsparcia (outsorcing), gdyby nie Ci studenci miasto by sie zamykało już po 18, bylibyśmy Chełmem lub Biała Podlaską. Dzięki tym studentom (wszystkim -naszym i przyjezdnym) miasto ma jakieś perspektywy na przyszłość.
Nie szerzcie nienawiści, nie każda osoba z Ukrainy to złodziej, tak samo jak nie każdy Polak za granicami naszego kraju to złodziej. W Lublinie zawsze winni wszystkiemu są studenci, na początku Polacy, bo nie było tylu przyjezdnych teraz wszyscy inni z innych krajów. A teraz pomyślcie co by było gdyby nie Ci źli studenci. Lublin nie jest przemysłowym miastem, więc gdzieś te rzesze lublinian muszą pracować, choćby w takich knajpkach czy dyskotekach, galeriach itp, dodatkowo nie powstawały by tzw centra wsparcia (outsorcing), gdyby nie Ci stud... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 09:43
Pytanie numer jeden: z jakiego kraju lub bloku krajów to turysta? Pytanie numer 2: czemu u nas każde przestępstwo jest nagłaśniane? Pytanie numer 3: Czemu w większych polskich miastach nikt się takimi drobnostkami nie przejmuje, a i gazety o nich nie piszą?
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 09:28
Student z ukrainy?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 7

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.